Зустрічайте команду Freelancer!

Директори
 • Matt Barrie
  Читати далі про Метта

  Matt Barrie

  Генеральний директор та президент BE (Hons I) BSc (Hons I) GDipAppFin MAppFin MSEE (Stanford) GAICD SEP FIEAust

  Метт Беррі – підприємець, що має низку нагород у галузі технологій. Він є виконавчим директором Freelancer.com, найбільшого в світі фріланс-ринку, що об'єднує понад 20 мільйонів фахівців з усього світу. Він десять разів ставав лауреатом Webby Awards, найпрестижнішої премії в сфері Інтернету, що присуджується Міжнародною Академією комп'ютерних мистецтв і наук.

  Freelancer.com пов'язує невеликі компанії і фізичних осіб західного світу із фрілансерами в країнах, що розвиваються, підтримуючи підприємців обох півкуль. Freelancer Limited був представлений на Австралійській фондовій біржі в 2013 році з ринковою капіталізацією понад 1 мільярд доларів.

  Метт одночасно є і головним виконавчим директором Escrow.com – світового лідера в сфері безпечних онлайн платежів, який здійснив безпечних транзакцій на суму понад 2,7 мільярдів доларів США.

  Він був позаштатним доцентом кафедри електротехніки та інформаційної техніки Сіднейського університету, де протягом 15 років викладав криптографію, а потім – створення комерційних підприємств в сфері технологій. Він є співавтором понад 20 патентних заявок США.

  Метт Беррі активно виступає по всьому світу, в тому числі в SXSW, The Summit Series, Tony Robbins, The Next Web, New York Times, Bloomberg TV, Wall Street Journal, TechCrunch, BRW і Economist.

  Раніше він заснував і був головним виконавчим директором Sensory Networks Inc., постачальника високопродуктивних процесорів захисту даних в мережі, яку було продано корпорації Intel в 2013 році.

  У 2006 році він отримав премію Пірсі штату за внесок в IT&T індустрію. У 2010 році він отримав звання "Випускник року" факультету інженерії та ІТ Сіднейського університету. У 2011 році він став "Підприємцем року" серед дебютантів за версією BRW – найпрестижнішого бізнес-видання року, а також "Підприємцем року в сфері технологій" за версією Ernst & Young. У 2016 Спільнота лібертаріанців Австралії визнала Метта "Лібертаріанцем року".

  З питань, пов'язаних із організацією виступів, звертайтеся за адресою speaker@freelancer.com

  Читати далі про Метта
 • Darren Williams
  Читати далі про Дарена

  Darren Williams

  Невиконавчий директор BSc (Hons I) PhD (Computer Science) MAICD

  Наприкінці 2015 року Даррен Вільямс (Darren Williams) залишив посади виконавчого директора та технічного директора Freelancer і став невиконавчим директором. Свого часу як керівник він відповідав за стратегію розвитку компанії, в технічному плані та в плані функціонування.

  Даррен має досвід роботи в галузі комп'ютерної безпеки, протоколів, комп'ютерних мереж і програмного забезпечення. До того, як приєднатися до команди Freelancer, Даррен був співзасновником, технічним, а потім і виконавчим директором Sensory Networks, компанії з венчурним капіталом, що займається апаратним забезпеченням мережевої безпеки. Раніше Даррен читав лекції з різних аспектів обчислювальної техніки студентам і аспірантам Сіднейського університету.

  Даррен є автором багатьох статей, патентів і досліджень із технологій безпеки, програмного забезпечення та комп'ютерних мереж. Він виступав з доповідями на багатьох міжнародних конференціях. Даррен має диплом з відзнакою та докторський ступінь (Ph.D.) з комп'ютерних наук за спеціалізацією в галузі комп'ютерних мереж, які отримав в університеті Сіднея.

  Читати далі про Дарена
 • Simon Clausen
  Читати далі про Саймона

  Simon Clausen

  Невиконавчий директор

  Саймон Клаусен (Simon Clausen) – інвестор та засновник Freelancer. Він має більше ніж 17-річний досвід у швидкозростаючому технологічному бізнесі, як Австралії, так і США. Його професійні навички включають знання багатьох мов програмування, комп'ютерної безпеки та аналізу вразливості. Він також є співавтором і винахідником низки патентів на технології.

  Зосередивши увагу на клієнтоорієнтованому програмному забезпеченні та інтернет-технологіях, він заснував і став генеральним директором компанії WinGuides (пізніше - PC Tools). Із Саймоном на посаді генерального директора доходи компанії PC Tools збільшилися більш ніж до 100 мільйонів доларів, штат виріс до 250 співробітників, з'явилися офіси в 7 країнах. PC Tools була придбана Symantec Corporation (NASDAQ: SYMC) в жовтні 2008 року в ході однієї з найбільших технологічних бізнес-операцій Австралії того часу. Після цієї угоди Саймон став віце-президентом компанії Symantec, перед тим як покинути її у 2009 році, а також одним із засновників Startive Ventures – венчурного фонду спеціалізованих технологій. Сьогодні Startive активно інвестує в успішні глобальні стартапи, а Саймон виступає в ролі директора та радника компаній по всьому світу.

  Читати далі про Саймона
Старший менеджмент
 • Neil Katz
  Читати далі про Ніла

  Neil Katz

  Фінансовий директор B Com (Hons) ACA / EPGC (Stanford)

  Нейл Катц (Neil Katz) – фінансовий директор Freelancer, що відповідає за фінансові та адміністративні функції. З моменту приєднання до Freelancer у травні 2009 року Нейл був невід'ємною частиною команди керівників і брав участь у становленні фінансової дисципліни та системи внутрішнього контролю компанії.

  У Ніла більше 20 років досвіду роботи в сфері фінансів, бухгалтерії та загального управління. Ніл обіймав посаду фінансового директора в низці технологічних компаній, у тому числі IPscape, Threatmetrix, Sensory Networks і Aptrix. Він є фахівцем, який брав активну участь у залученні приватних інвестицій і підприємницького капіталу, отримання великої кількості урядових грантів, реструктуризації підприємств та галузевих продажах. Зокрема, Ніл брав участь у продажу Aptrix компанії IBM. На цих попередніх посадах Ніл здійснював фінансове керівництво, яке сприяло зростанню та міжнародній експансії бізнесу. Ніл також надавав консультаційні послуги багатьом дрібнішим технологічним компаніям-стартапам у сфері стратегій комерціалізації та зростання капіталу.

  До своєї роботи в технологічному секторі Ніл займав керівні фінансові посади на таких ланках, як дистрибуція та роздрібна торгівля, в тому числі в компанії Checkpoint Systems.

  Ніл отримав ступінь бакалавра комерції (з відзнакою) в області фінансового менеджменту в університеті Кейптауна, Південна Африка, і є дійсним членом Інституту сертифікованих бухгалтерів Австралії.

  Читати далі про Ніла
 • Laurent Goudet
  Читати далі про Лорана

  Laurent Goudet

  Головний технічний директор BSc (Mathematics and Computer Science) (Honours), MSc (Embedded Systems) (Honours)

  Лоран Гуде (Laurent Goudet) – головний тенічний директор Freelancer, що відповідає за технічне керівництво компанії і забезпечує відповідність її бізнес-цілям. До переходу з посади архітектора програмного забезпечення на посаду головного технічного директора на початку 2021 року, Лоран очолював низку технічних проектів із перетворення вбудованих і веб-клієнтів у зручні для використання на мобільних пристроях, швидкі та надійні веб-застосунки, знижуючи витрати на розробку.

  Перш ніж приєднатися до Freelancer у грудні 2013 року, Лоран працював розробником програмного забезпечення вбудованих систем Linux, отримуючи знання, необхідні для глибокого розуміння абстракцій програмного забезпечення високого рівня, що складають сучасний стек веб-застосунків.

  Лоран має диплом із відзнакою з математики та комп'ютерних наук, який він отримав у Université de Marne-la-Vallée, France, отримав ступінь магістра в галузі розробки вбудованих систем в ESIEE Paris, France, а також навчався за кордоном в Harvey Mudd College, Claremont, California.

  Читати далі про Лорана
 • Adam Byrnes
  Читати далі про Адама

  Adam Byrnes

  Віце-президент з розвитку та продуктів BE (Electrical) (Hons I) / BSc (Adv) (Physics)

  Адам Байернз (Adam Byrnes) відповідає за розповсюдження Freelancer по всьому світу, зокрема за вихід на ринки, що є домінуючими в неангломовних регіонах, таких як Азія та Латинська Америка. Він керує командами піарників, маркетологів, контент-райтерів та перекладачів, а також відповідальний за запуск 40 спеціалізованих регіональних веб-сайтів Freelancer 31 мовою.

  Перш ніж приєднатися до Freelancer, Адам працював фізиком-дослідником в області фотоніки в університеті Сіднея. У той час він став співавтором багатьох наукових публікацій у впливових фізичних журналах і доповів свою роботу на конференції CLEO у Каліфорнії. Адам також працював у сфері інформаційних технологій на Macquarie Group і Aalborg Industries.

  Адам має диплом з відзнакою з електротехніки та сучасної фізики університету Сіднея, а також навчався за кордоном, в Каліфорнійському університеті, Санта-Барбара.

  Читати далі про Адама
 • Yves Sy
  Читати далі про Іва

  Yves Sy

  Віце-президент з операцій BSc (Computer Science)

  Ів Сі (Yves Sy) – віце-президент з операційної діяльності у Freelancer.com. Він відповідає за операції компанії в міжнародному масштабі, включаючи стратегічне планування, внутрішню політику, стійкість функціонування бізнесу, а також за оптимізацію роботи з персоналом та роботи технічних відділів і служби підтримки.

  Перш ніж приєднатися до команди Freelancer, Ів працював в кількох місцевих і міжнародних компаніях де він займався створенням критичних масштабованих систем для різних секторів, таких як ігри, туризм, неурядові організації та реклама.

  Ів одержав ступінь бакалавра комп'ютерних наук у Філіппінському університеті Маніли та має більш ніж 20-річний досвід роботи в галузі високих технологій.

  Читати далі про Іва
 • sebastian
  Читати далі про Sebastián

  Sebastián Siseles

  Віце-президент (Міжнародна діяльність) JD (University of Buenos Aires) / MBA (University of Pittsburgh) / Marketing Diploma (FAECC, Argentina)

  Sebastián Siseles відповідає за створення, підтримку, вибудовування і поширення стратегії міжнародної експансії компанії в цілях довгострокового та прибуткового зростання та очолює команду регіональних директорів і менеджерів по країнам. Sebastián також безпосередньо бере участь і відповідає за запуск продуктів на міжнародний ринок, формуючи і зміцнюючи присутність і зростання Freelancer як на розвинених ринках, так і на ринках, що розвиваються, приділяючи особливу увагу керуванню діяльністю компанії в Латинській Америці та Південній Європі. Аргентинський підприємець зі ступенем магістра ділового адміністрування (МВА) університету Піттсбурга (the University of Pittsburgh), Sebastián має юридичну освіту та спеціалізується в області корпоративних фінансів, злиттів і поглинань, і закінчив курси післядипломної освіти з міжнародних комерційних операцій на базі Фондової біржи Буенос-Айреса і юридичному факультеті Південно-західного університету (the Southwestern University School of Law).

  До приходу в Freelancer, Sebastián був співзасновником багатьох інтернет-компаній і комунікаційних компаній, а також працював як президент, директор, генеральний юрисконсульт і виконавчий директор в Інтернет-компаніях та компаніях, не пов'язаних з технологіями. Одночасно з цим він також був співробітником престижної корпоративної юридичної компанії в Аргентині.

  Читати далі про Sebastián
 • Shaun McMeeken
  Читати далі про Шона

  Shaun McMeeken

  Віце-президент з корпоративних продажів B Bus (Victoria) (Monash) (Virginia Tech)

  Шон МакМікен (Shaun McMeeken) є віце-президентом з корпоративних продажів у Freelancer.com, де він працює з компаніями зі списку Fortune 500 та подібними організаціями у сфері впровадження нових моделей залучення талантів для оптимізації свого майбутнього робочого ресурсу. Він був членом виконавчої ради ANZ у Groupon, де керував відділом продажів як віце-президент з продажу та сприяв зростанню прибутку з нуля до 250 млн. доларів.

  До цього він працював менеджером із загальнодержавних продажів у The Australian в News Corp. Він очолював відділ продажів і відповідав за вирішення проблеми нестачі кваліфікованих кадрів у національному масштабі. Багато в чому завдяки його заслугам був отриманий прибуток у розмірі 70 млн. доларів США від портфеля корпоративних рахунків у сфері високих технологій, вищої освіти, ЗМІ та маркетингу, комерційної нерухомості, фінансів, права, авіації, професійних послуг, гірничодобувної промисловості та інжинірингу, нафти та газу, охорони здоров'я та медицини, федерального уряду й уряду штатів, а також міжнародних ринків.

  Він також займав посади в сфері продажів, маркетингу та менеджменту в Travel Corporation, аеропорту Мельбурна та компанії Thomas Cook в США. Він отримав ступінь бакалавра бізнесу в галузі туристичного менеджменту в Університеті Вікторії (Victoria University), а також вивчав банківську справу та фінанси в Університеті Монаша (Monash University). В Університеті Вікторії йому було присуджено академічну стипендію для навчання в Політехнічному університеті Вірджінії (Virginia Tech), США, де він пізніше вивчав міжнародну торгівлю.

  Читати далі про Шона
 • Andrew Boyton
  Читати далі про Ендрю

  Andrew Boyton

  В.о. віце-президента з інжинірингу BE (Software) BSc (Maths), PhD (Formal verification)

  Ендрю Бойтон (Andrew Boyton) виконує обов'язки віце-президента з інжинірингу в компанії Freelancer і відповідає за керівництво міжнародними командами інженерів, за визначення і виконання довгострокової технічної дорожньої карти компанії і узгодження інженерних рішень з бізнес-цілями.

  Перш ніж приєднатися до Freelancer у листопаді 2014 року, Ендрю працював в NICTA інженером-дослідником й отримав там ступінь PhD у галузі формальної верифікації мікроядра, математично довівши правильність коду ініціалізації системи для вбудованих систем. За цей час він став автором низки наукових статей і виступав з доповідями на міжнародних конференціях.

  Ендрю має диплом з відзнакою в галузі розробки програмного забезпечення, диплом з математики та Ph.D. в області комп'ютерних наук Університету Нового Південного Уельсу (University of New South Wales), Австралія. Він також входить до ради директорів двох місцевих коледжів—New College та New College Village Університету Нового Південного Уельса.

  Читати далі про Ендрю
 • Bryndis Henrikson
  Читати далі про Бриндис

  Bryndis Henrikson

  Віце-президент з керованих послуг BSc (MSU)

  Бриндис Хенріксон (Bryndis Henrikson) — віце-президент з керованих послуг у Freelancer.com, сфера її відповідальності — досягнення високих стандартів роботи з клієнтами.


  Бриндис впроваджує інноваційні стратегії управління, які фокусуються на створенні культури для співробітників Freelancer, яка орієнтована на головну місію компанії. Одним із найважливіших своїх завдань вона вважає створення високоефективних команд. Бриндис відповідає за керування високоприбутковими командами, керування операціями на ринку вантажів Loadshift та за краудсорсингові ініціативи NASA на Freelancer.com.


  До роботи у Freelancer Бриндис займалася розробкою та впровадженням заснованих на стандартах програм електронного навчання на Тайвані. Вона здобула ступінь бакалавра в Університеті штату Міссурі (Missouri State University).

  Читати далі про Бриндис
  Matthew Riordan
  Читати далі про Метью

  Matthew Riordan

  Менеджер з комерційних питань JD (Indiana University), BA (Tufts University)

  Метью Ріордан (Matthew Riordan) — менеджер з комерційних питань компанії Freelancer, який координує роботу зі стороннім юридичним консультантом з питань регулювання, дотримання нормативних вимог, інтелектуальної власності та вирішення суперечок. Перш ніж приєднатися до Freelancer, Метт протягом 20 років працював юристом у Нью-Йорку, а пізніше – в Arnold & Porter.

  Читати далі про Метью
Matt Barrie
Читати далі про Метта

Matt Barrie

Генеральний директор та президент BE (Hons I) BSc (Hons I) GDipAppFin MAppFin MSEE (Stanford) GAICD SEP FIEAust

Метт Беррі – підприємець, що має низку нагород у галузі технологій. Він є виконавчим директором Freelancer.com, найбільшого в світі фріланс-ринку, що об'єднує понад 20 мільйонів фахівців з усього світу. Він десять разів ставав лауреатом Webby Awards, найпрестижнішої премії в сфері Інтернету, що присуджується Міжнародною Академією комп'ютерних мистецтв і наук.

Freelancer.com пов'язує невеликі компанії і фізичних осіб західного світу із фрілансерами в країнах, що розвиваються, підтримуючи підприємців обох півкуль. Freelancer Limited був представлений на Австралійській фондовій біржі в 2013 році з ринковою капіталізацією понад 1 мільярд доларів.

Метт одночасно є і головним виконавчим директором Escrow.com – світового лідера в сфері безпечних онлайн платежів, який здійснив безпечних транзакцій на суму понад 2,7 мільярдів доларів США.

Він був позаштатним доцентом кафедри електротехніки та інформаційної техніки Сіднейського університету, де протягом 15 років викладав криптографію, а потім – створення комерційних підприємств в сфері технологій. Він є співавтором понад 20 патентних заявок США.

Метт Беррі активно виступає по всьому світу, в тому числі в SXSW, The Summit Series, Tony Robbins, The Next Web, New York Times, Bloomberg TV, Wall Street Journal, TechCrunch, BRW і Economist.

Раніше він заснував і був головним виконавчим директором Sensory Networks Inc., постачальника високопродуктивних процесорів захисту даних в мережі, яку було продано корпорації Intel в 2013 році.

У 2006 році він отримав премію Пірсі штату за внесок в IT&T індустрію. У 2010 році він отримав звання "Випускник року" факультету інженерії та ІТ Сіднейського університету. У 2011 році він став "Підприємцем року" серед дебютантів за версією BRW – найпрестижнішого бізнес-видання року, а також "Підприємцем року в сфері технологій" за версією Ernst & Young. У 2016 Спільнота лібертаріанців Австралії визнала Метта "Лібертаріанцем року".

З питань, пов'язаних із організацією виступів, звертайтеся за адресою speaker@freelancer.com

Читати далі про Метта
Darren Williams
Читати далі про Дарена

Darren Williams

Невиконавчий директор BSc (Hons I) PhD (Computer Science) MAICD

Наприкінці 2015 року Даррен Вільямс (Darren Williams) залишив посади виконавчого директора та технічного директора Freelancer і став невиконавчим директором. Свого часу як керівник він відповідав за стратегію розвитку компанії, в технічному плані та в плані функціонування.

Даррен має досвід роботи в галузі комп'ютерної безпеки, протоколів, комп'ютерних мереж і програмного забезпечення. До того, як приєднатися до команди Freelancer, Даррен був співзасновником, технічним, а потім і виконавчим директором Sensory Networks, компанії з венчурним капіталом, що займається апаратним забезпеченням мережевої безпеки. Раніше Даррен читав лекції з різних аспектів обчислювальної техніки студентам і аспірантам Сіднейського університету.

Даррен є автором багатьох статей, патентів і досліджень із технологій безпеки, програмного забезпечення та комп'ютерних мереж. Він виступав з доповідями на багатьох міжнародних конференціях. Даррен має диплом з відзнакою та докторський ступінь (Ph.D.) з комп'ютерних наук за спеціалізацією в галузі комп'ютерних мереж, які отримав в університеті Сіднея.

Читати далі про Дарена
Simon Clausen
Читати далі про Саймона

Simon Clausen

Невиконавчий директор

Саймон Клаусен (Simon Clausen) – інвестор та засновник Freelancer. Він має більше ніж 17-річний досвід у швидкозростаючому технологічному бізнесі, як Австралії, так і США. Його професійні навички включають знання багатьох мов програмування, комп'ютерної безпеки та аналізу вразливості. Він також є співавтором і винахідником низки патентів на технології.

Зосередивши увагу на клієнтоорієнтованому програмному забезпеченні та інтернет-технологіях, він заснував і став генеральним директором компанії WinGuides (пізніше - PC Tools). Із Саймоном на посаді генерального директора доходи компанії PC Tools збільшилися більш ніж до 100 мільйонів доларів, штат виріс до 250 співробітників, з'явилися офіси в 7 країнах. PC Tools була придбана Symantec Corporation (NASDAQ: SYMC) в жовтні 2008 року в ході однієї з найбільших технологічних бізнес-операцій Австралії того часу. Після цієї угоди Саймон став віце-президентом компанії Symantec, перед тим як покинути її у 2009 році, а також одним із засновників Startive Ventures – венчурного фонду спеціалізованих технологій. Сьогодні Startive активно інвестує в успішні глобальні стартапи, а Саймон виступає в ролі директора та радника компаній по всьому світу.

Читати далі про Саймона
Neil Katz
Читати далі про Ніла

Neil Katz

Фінансовий директор B Com (Hons) ACA / EPGC (Stanford)

Нейл Катц (Neil Katz) – фінансовий директор Freelancer, що відповідає за фінансові та адміністративні функції. З моменту приєднання до Freelancer у травні 2009 року Нейл був невід'ємною частиною команди керівників і брав участь у становленні фінансової дисципліни та системи внутрішнього контролю компанії.

У Ніла більше 20 років досвіду роботи в сфері фінансів, бухгалтерії та загального управління. Ніл обіймав посаду фінансового директора в низці технологічних компаній, у тому числі IPscape, Threatmetrix, Sensory Networks і Aptrix. Він є фахівцем, який брав активну участь у залученні приватних інвестицій і підприємницького капіталу, отримання великої кількості урядових грантів, реструктуризації підприємств та галузевих продажах. Зокрема, Ніл брав участь у продажу Aptrix компанії IBM. На цих попередніх посадах Ніл здійснював фінансове керівництво, яке сприяло зростанню та міжнародній експансії бізнесу. Ніл також надавав консультаційні послуги багатьом дрібнішим технологічним компаніям-стартапам у сфері стратегій комерціалізації та зростання капіталу.

До своєї роботи в технологічному секторі Ніл займав керівні фінансові посади на таких ланках, як дистрибуція та роздрібна торгівля, в тому числі в компанії Checkpoint Systems.

Ніл отримав ступінь бакалавра комерції (з відзнакою) в області фінансового менеджменту в університеті Кейптауна, Південна Африка, і є дійсним членом Інституту сертифікованих бухгалтерів Австралії.

Читати далі про Ніла
Laurent Goudet
Читати далі про Лорана

Laurent Goudet

Головний технічний директор BSc (Mathematics and Computer Science) (Honours), MSc (Embedded Systems) (Honours)

Лоран Гуде (Laurent Goudet) – головний тенічний директор Freelancer, що відповідає за технічне керівництво компанії і забезпечує відповідність її бізнес-цілям. До переходу з посади архітектора програмного забезпечення на посаду головного технічного директора на початку 2021 року, Лоран очолював низку технічних проектів із перетворення вбудованих і веб-клієнтів у зручні для використання на мобільних пристроях, швидкі та надійні веб-застосунки, знижуючи витрати на розробку.

Перш ніж приєднатися до Freelancer у грудні 2013 року, Лоран працював розробником програмного забезпечення вбудованих систем Linux, отримуючи знання, необхідні для глибокого розуміння абстракцій програмного забезпечення високого рівня, що складають сучасний стек веб-застосунків.

Лоран має диплом із відзнакою з математики та комп'ютерних наук, який він отримав у Université de Marne-la-Vallée, France, отримав ступінь магістра в галузі розробки вбудованих систем в ESIEE Paris, France, а також навчався за кордоном в Harvey Mudd College, Claremont, California.

Читати далі про Лорана
Andrew Boyton
Читати далі про Ендрю

Andrew Boyton

В.о. віце-президента з інжинірингу BE (Software) BSc (Maths), PhD (Formal verification)

Ендрю Бойтон (Andrew Boyton) виконує обов'язки віце-президента з інжинірингу в компанії Freelancer і відповідає за керівництво міжнародними командами інженерів, за визначення і виконання довгострокової технічної дорожньої карти компанії і узгодження інженерних рішень з бізнес-цілями.

Перш ніж приєднатися до Freelancer у листопаді 2014 року, Ендрю працював в NICTA інженером-дослідником й отримав там ступінь PhD у галузі формальної верифікації мікроядра, математично довівши правильність коду ініціалізації системи для вбудованих систем. За цей час він став автором низки наукових статей і виступав з доповідями на міжнародних конференціях.

Ендрю має диплом з відзнакою в галузі розробки програмного забезпечення, диплом з математики та Ph.D. в області комп'ютерних наук Університету Нового Південного Уельсу (University of New South Wales), Австралія. Він також входить до ради директорів двох місцевих коледжів—New College та New College Village Університету Нового Південного Уельса.

Читати далі про Ендрю
Yves Sy
Читати далі про Іва

Yves Sy

Віце-президент з операцій BSc (Computer Science)

Ів Сі (Yves Sy) – віце-президент з операційної діяльності у Freelancer.com. Він відповідає за операції компанії в міжнародному масштабі, включаючи стратегічне планування, внутрішню політику, стійкість функціонування бізнесу, а також за оптимізацію роботи з персоналом та роботи технічних відділів і служби підтримки.

Перш ніж приєднатися до команди Freelancer, Ів працював в кількох місцевих і міжнародних компаніях де він займався створенням критичних масштабованих систем для різних секторів, таких як ігри, туризм, неурядові організації та реклама.

Ів одержав ступінь бакалавра комп'ютерних наук у Філіппінському університеті Маніли та має більш ніж 20-річний досвід роботи в галузі високих технологій.

Читати далі про Іва
Matthew Riordan
Читати далі про Метью

Matthew Riordan

Менеджер з комерційних питань JD (Indiana University), BA (Tufts University)

Метью Ріордан (Matthew Riordan) — менеджер з комерційних питань компанії Freelancer, який координує роботу зі стороннім юридичним консультантом з питань регулювання, дотримання нормативних вимог, інтелектуальної власності та вирішення суперечок. Перш ніж приєднатися до Freelancer, Метт протягом 20 років працював юристом у Нью-Йорку, а пізніше – в Arnold & Porter.

Читати далі про Метью
Bryndis Henrikson
Читати далі про Бриндис

Bryndis Henrikson

Віце-президент з керованих послуг BSc (MSU)

Бриндис Хенріксон (Bryndis Henrikson) — віце-президент з керованих послуг у Freelancer.com, сфера її відповідальності — досягнення високих стандартів роботи з клієнтами.


Бриндис впроваджує інноваційні стратегії управління, які фокусуються на створенні культури для співробітників Freelancer, яка орієнтована на головну місію компанії. Одним із найважливіших своїх завдань вона вважає створення високоефективних команд. Бриндис відповідає за керування високоприбутковими командами, керування операціями на ринку вантажів Loadshift та за краудсорсингові ініціативи NASA на Freelancer.com.


До роботи у Freelancer Бриндис займалася розробкою та впровадженням заснованих на стандартах програм електронного навчання на Тайвані. Вона здобула ступінь бакалавра в Університеті штату Міссурі (Missouri State University).

Читати далі про Бриндис
Shaun McMeeken
Читати далі про Шона

Shaun McMeeken

Віце-президент з корпоративних продажів B Bus (Victoria) (Monash) (Virginia Tech)

Шон МакМікен (Shaun McMeeken) є віце-президентом з корпоративних продажів у Freelancer.com, де він працює з компаніями зі списку Fortune 500 та подібними організаціями у сфері впровадження нових моделей залучення талантів для оптимізації свого майбутнього робочого ресурсу. Він був членом виконавчої ради ANZ у Groupon, де керував відділом продажів як віце-президент з продажу та сприяв зростанню прибутку з нуля до 250 млн. доларів.

До цього він працював менеджером із загальнодержавних продажів у The Australian в News Corp. Він очолював відділ продажів і відповідав за вирішення проблеми нестачі кваліфікованих кадрів у національному масштабі. Багато в чому завдяки його заслугам був отриманий прибуток у розмірі 70 млн. доларів США від портфеля корпоративних рахунків у сфері високих технологій, вищої освіти, ЗМІ та маркетингу, комерційної нерухомості, фінансів, права, авіації, професійних послуг, гірничодобувної промисловості та інжинірингу, нафти та газу, охорони здоров'я та медицини, федерального уряду й уряду штатів, а також міжнародних ринків.

Він також займав посади в сфері продажів, маркетингу та менеджменту в Travel Corporation, аеропорту Мельбурна та компанії Thomas Cook в США. Він отримав ступінь бакалавра бізнесу в галузі туристичного менеджменту в Університеті Вікторії (Victoria University), а також вивчав банківську справу та фінанси в Університеті Монаша (Monash University). В Університеті Вікторії йому було присуджено академічну стипендію для навчання в Політехнічному університеті Вірджінії (Virginia Tech), США, де він пізніше вивчав міжнародну торгівлю.

Читати далі про Шона
sebastian
Читати далі про Sebastián

Sebastián Siseles

Віце-президент (Міжнародна діяльність) JD (University of Buenos Aires) / MBA (University of Pittsburgh) / Marketing Diploma (FAECC, Argentina)

Sebastián Siseles відповідає за створення, підтримку, вибудовування і поширення стратегії міжнародної експансії компанії в цілях довгострокового та прибуткового зростання та очолює команду регіональних директорів і менеджерів по країнам. Sebastián також безпосередньо бере участь і відповідає за запуск продуктів на міжнародний ринок, формуючи і зміцнюючи присутність і зростання Freelancer як на розвинених ринках, так і на ринках, що розвиваються, приділяючи особливу увагу керуванню діяльністю компанії в Латинській Америці та Південній Європі. Аргентинський підприємець зі ступенем магістра ділового адміністрування (МВА) університету Піттсбурга (the University of Pittsburgh), Sebastián має юридичну освіту та спеціалізується в області корпоративних фінансів, злиттів і поглинань, і закінчив курси післядипломної освіти з міжнародних комерційних операцій на базі Фондової біржи Буенос-Айреса і юридичному факультеті Південно-західного університету (the Southwestern University School of Law).

До приходу в Freelancer, Sebastián був співзасновником багатьох інтернет-компаній і комунікаційних компаній, а також працював як президент, директор, генеральний юрисконсульт і виконавчий директор в Інтернет-компаніях та компаніях, не пов'язаних з технологіями. Одночасно з цим він також був співробітником престижної корпоративної юридичної компанії в Аргентині.

Читати далі про Sebastián
Adam Byrnes
Читати далі про Адама

Adam Byrnes

Віце-президент з розвитку та продуктів BE (Electrical) (Hons I) / BSc (Adv) (Physics)

Адам Байернз (Adam Byrnes) відповідає за розповсюдження Freelancer по всьому світу, зокрема за вихід на ринки, що є домінуючими в неангломовних регіонах, таких як Азія та Латинська Америка. Він керує командами піарників, маркетологів, контент-райтерів та перекладачів, а також відповідальний за запуск 40 спеціалізованих регіональних веб-сайтів Freelancer 31 мовою.

Перш ніж приєднатися до Freelancer, Адам працював фізиком-дослідником в області фотоніки в університеті Сіднея. У той час він став співавтором багатьох наукових публікацій у впливових фізичних журналах і доповів свою роботу на конференції CLEO у Каліфорнії. Адам також працював у сфері інформаційних технологій на Macquarie Group і Aalborg Industries.

Адам має диплом з відзнакою з електротехніки та сучасної фізики університету Сіднея, а також навчався за кордоном, в Каліфорнійському університеті, Санта-Барбара.

Читати далі про Адама