Зустрічайте команду Freelancer!

Директори
 • Matt Barrie
  Читати далі про Метта

  Matt Barrie

  Генеральний директор та президент BE (Hons I) BSc (Hons I) GDipAppFin MAppFin MSEE (Stanford) GAICD SEP FIEAust

  Метт Беррі – підприємець, що має низку нагород у галузі технологій. Він є виконавчим директором Freelancer.com, найбільшого в світі фріланс-ринку, що об'єднує понад 20 мільйонів фахівців з усього світу. Він десять разів ставав лауреатом Webby Awards, найпрестижнішої премії в сфері Інтернету, що присуджується Міжнародною Академією комп'ютерних мистецтв і наук.

  Freelancer.com пов'язує невеликі компанії і фізичних осіб західного світу із фрілансерами в країнах, що розвиваються, підтримуючи підприємців обох півкуль. Freelancer Limited був представлений на Австралійській фондовій біржі в 2013 році з ринковою капіталізацією понад 1 мільярд доларів.

  Метт одночасно є і головним виконавчим директором Escrow.com – світового лідера в сфері безпечних онлайн платежів, який здійснив безпечних транзакцій на суму понад 2,7 мільярдів доларів США.

  Він був позаштатним доцентом кафедри електротехніки та інформаційної техніки Сіднейського університету, де протягом 15 років викладав криптографію, а потім – створення комерційних підприємств в сфері технологій. Він є співавтором понад 20 патентних заявок США.

  Метт Беррі активно виступає по всьому світу, в тому числі в SXSW, The Summit Series, Tony Robbins, The Next Web, New York Times, Bloomberg TV, Wall Street Journal, TechCrunch, BRW і Economist.

  Раніше він заснував і був головним виконавчим директором Sensory Networks Inc., постачальника високопродуктивних процесорів захисту даних в мережі, яку було продано корпорації Intel в 2013 році.

  У 2006 році він отримав премію Пірсі штату за внесок в IT&T індустрію. У 2010 році він отримав звання "Випускник року" факультету інженерії та ІТ Сіднейського університету. У 2011 році він став "Підприємцем року" серед дебютантів за версією BRW – найпрестижнішого бізнес-видання року, а також "Підприємцем року в сфері технологій" за версією Ernst & Young. У 2016 Спільнота лібертаріанців Австралії визнала Метта "Лібертаріанцем року".

  З питань, пов'язаних із організацією виступів, звертайтеся за адресою speaker@freelancer.com

  Читати далі про Метта
 • Darren Williams
  Читати далі про Дарена

  Darren Williams

  Невиконавчий директор BSc (Hons I) PhD (Computer Science) MAICD

  Наприкінці 2015 року Даррен Вільямс (Darren Williams) залишив посади виконавчого директора та технічного директора Freelancer і став невиконавчим директором. Свого часу як керівник він відповідав за стратегію розвитку компанії, в технічному плані та в плані функціонування.

  Даррен має досвід роботи в галузі комп'ютерної безпеки, протоколів, комп'ютерних мереж і програмного забезпечення. До того, як приєднатися до команди Freelancer, Даррен був співзасновником, технічним, а потім і виконавчим директором Sensory Networks, компанії з венчурним капіталом, що займається апаратним забезпеченням мережевої безпеки. Раніше Даррен читав лекції з різних аспектів обчислювальної техніки студентам і аспірантам Сіднейського університету.

  Даррен є автором багатьох статей, патентів і досліджень із технологій безпеки, програмного забезпечення та комп'ютерних мереж. Він виступав з доповідями на багатьох міжнародних конференціях. Даррен має диплом з відзнакою та докторський ступінь (Ph.D.) з комп'ютерних наук за спеціалізацією в галузі комп'ютерних мереж, які отримав в університеті Сіднея.

  Читати далі про Дарена
 • Simon Clausen
  Читати далі про Саймона

  Simon Clausen

  Невиконавчий директор

  Саймон – інвестор та засновник Freelancer. Він має більше ніж 17-річний досвід у швидкозростаючому технологічному бізнесі, як Австралії, так і США. Його професійні навички включають знання багатьох мов програмування, комп'ютерної безпеки та аналізу вразливості. Він також є співавтором і винахідником низки патентів на технології.

  Зосередившись на програмному забезпеченні, яке орієнтується на споживача, та на інтернет-технологіях, він заснував компанію WinGuides, пізніше – PC Tools, і став її генеральним директором. Із Саймоном на посаді генерального директора компанія PC Tools налічувала понад 250 співробітників, мала офіси у 7 країнах, а її прибуток зріс до понад 100 мільйонів доларів. PC Tools придбала компанія Symantec Corporation (NASDAQ: SYMC) у жовтні 2008 року, що було одним із найбільших технологічних придбань в Австралії на той час. Після укладення угоди Саймон став віце-президентом Symantec, а потім пішов із компанії в 2009 році та заснував Startive Ventures, спеціалізований технологічний венчурний фонд. Сьогодні Startive активно підтримує інвестиції в успішні глобальні стартапи, а Саймон обіймає посади директора та радника низки компаній у всьому світі.

  Читати далі про Саймона
Старший менеджмент
 • Neil Katz
  Читати далі про Ніла

  Neil Katz

  Фінансовий директор B Com (Hons) ACA / EPGC (Stanford)

  Нейл Катц (Neil Katz) – фінансовий директор Freelancer, що відповідає за фінансові та адміністративні функції. З моменту приєднання до Freelancer у травні 2009 року Нейл був невід'ємною частиною команди керівників і брав участь у становленні фінансової дисципліни та системи внутрішнього контролю компанії.

  У Ніла більше 20 років досвіду роботи в сфері фінансів, бухгалтерії та загального управління. Ніл обіймав посаду фінансового директора в низці технологічних компаній, у тому числі IPscape, Threatmetrix, Sensory Networks і Aptrix. Він є фахівцем, який брав активну участь у залученні приватних інвестицій і підприємницького капіталу, отримання великої кількості урядових грантів, реструктуризації підприємств та галузевих продажах. Зокрема, Ніл брав участь у продажу Aptrix компанії IBM. На цих попередніх посадах Ніл здійснював фінансове керівництво, яке сприяло зростанню та міжнародній експансії бізнесу. Ніл також надавав консультаційні послуги багатьом дрібнішим технологічним компаніям-стартапам у сфері стратегій комерціалізації та зростання капіталу.

  До своєї роботи в технологічному секторі Ніл займав керівні фінансові посади на таких ланках, як дистрибуція та роздрібна торгівля, в тому числі в компанії Checkpoint Systems.

  Ніл отримав ступінь бакалавра комерції (з відзнакою) в області фінансового менеджменту в університеті Кейптауна, Південна Африка, і є дійсним членом Інституту сертифікованих бухгалтерів Австралії.

  Читати далі про Ніла
 • Laurent Goudet
  Читати далі про Лорана

  Laurent Goudet

  Головний технічний директор BSc (Mathematics and Computer Science) (Honours), MSc (Embedded Systems) (Honours)

  Лоран Гуде (Laurent Goudet) – головний тенічний директор Freelancer, що відповідає за технічне керівництво компанії і забезпечує відповідність її бізнес-цілям. До переходу з посади архітектора програмного забезпечення на посаду головного технічного директора на початку 2021 року, Лоран очолював низку технічних проектів із перетворення вбудованих і веб-клієнтів у зручні для використання на мобільних пристроях, швидкі та надійні веб-застосунки, знижуючи витрати на розробку.

  Перш ніж приєднатися до Freelancer у грудні 2013 року, Лоран працював розробником програмного забезпечення вбудованих систем Linux, отримуючи знання, необхідні для глибокого розуміння абстракцій програмного забезпечення високого рівня, що складають сучасний стек веб-застосунків.

  Лоран має диплом із відзнакою з математики та комп'ютерних наук, який він отримав у Université de Marne-la-Vallée, France, отримав ступінь магістра в галузі розробки вбудованих систем в ESIEE Paris, France, а також навчався за кордоном в Harvey Mudd College, Claremont, California.

  Читати далі про Лорана
 • Adam Byrnes
  Читати далі про Адама

  Adam Byrnes

  Віце-президент з розвитку та продуктів BE (Electrical) (Hons I) / BSc (Adv) (Physics)

  Адам Байернз (Adam Byrnes) відповідає за розповсюдження Freelancer по всьому світу, зокрема за вихід на ринки, що є домінуючими в неангломовних регіонах, таких як Азія та Латинська Америка. Він керує командами піарників, маркетологів, контент-райтерів та перекладачів, а також відповідальний за запуск 40 спеціалізованих регіональних веб-сайтів Freelancer 31 мовою.

  Перш ніж приєднатися до Freelancer, Адам працював фізиком-дослідником в області фотоніки в університеті Сіднея. У той час він став співавтором багатьох наукових публікацій у впливових фізичних журналах і доповів свою роботу на конференції CLEO у Каліфорнії. Адам також працював у сфері інформаційних технологій на Macquarie Group і Aalborg Industries.

  Адам має диплом з відзнакою з електротехніки та сучасної фізики університету Сіднея, а також навчався за кордоном, в Каліфорнійському університеті, Санта-Барбара.

  Читати далі про Адама
 • David Lane
  Читати далі про Девіда

  David Lane

  Міжрегіональний директор із продажів MBA (University of Colorado) GAICD ABCC

  Девід є глобальним директором із продажів Freelancer.com і Escrow.com, який відповідає за прискорене зростання за допомогою прямих і непрямих каналів продажів. Він відповідає за продажі та супровід клієнтів у всьому світі.

  Девід — керівник вищої ланки у сфері технологій із понад 25-річним досвідом реалізації програм трансформації компаній. За свою кар'єру він накопичив значний досвід роботи в 6 транснаціональних компаніях, а також в 4 стартапах.

  Він успішно працював в обох півкулях, на 4 континентах та в понад 37 країнах як у приватних, так і в державних компаніях. Він керував бізнесом упродовж усього його життєвого циклу – від заснування компанії до її продажу. За свою кар'єру він обіймав різні посади: від інженера-програміста до генерального директора компанії.

  Протягом своєї кар'єри Девід спеціалізувався на ролі "агента змін". У кожному проекті, який він брав на себе, йому доручалося керувати трансформацією бізнесу. Він створював компанії з нуля, а також модернізував існуючі компанії, деякі підрозділи яких налічували понад 250 осіб, а прибуток та збитки перевищували 200 мільйонів USD. Він має перевірену репутацію та збільшив прибутковість кожного бізнесу, яким керував.

  Девід — ліцензований приватний пілот. Він отримав ступінь магістра ділового адміністрування в Університеті Колорадо в США та є випускником Австралійського інституту директорів компаній (GAICD), а також сертифікованим головою Консультативної ради. Він живе зі своєю дружиною Маргеріт (Marguerite), міжнародним автором та лектором, а також власником та оператором відомої практики природної медицини у Сіднеї, Австралія.

  Читати далі про Девіда
 • sebastian
  Читати далі про Sebastián

  Sebastián Siseles

  Віце-президент (Міжнародна діяльність) JD (University of Buenos Aires) / MBA (University of Pittsburgh) / Marketing Diploma (FAECC, Argentina)

  Sebastián Siseles відповідає за створення, підтримку, вибудовування і поширення стратегії міжнародної експансії компанії в цілях довгострокового та прибуткового зростання та очолює команду регіональних директорів і менеджерів по країнам. Sebastián також безпосередньо бере участь і відповідає за запуск продуктів на міжнародний ринок, формуючи і зміцнюючи присутність і зростання Freelancer як на розвинених ринках, так і на ринках, що розвиваються, приділяючи особливу увагу керуванню діяльністю компанії в Латинській Америці та Південній Європі. Аргентинський підприємець зі ступенем магістра ділового адміністрування (МВА) університету Піттсбурга (the University of Pittsburgh), Sebastián має юридичну освіту та спеціалізується в області корпоративних фінансів, злиттів і поглинань, і закінчив курси післядипломної освіти з міжнародних комерційних операцій на базі Фондової біржи Буенос-Айреса і юридичному факультеті Південно-західного університету (the Southwestern University School of Law).

  До приходу в Freelancer, Sebastián був співзасновником багатьох інтернет-компаній і комунікаційних компаній, а також працював як президент, директор, генеральний юрисконсульт і виконавчий директор в Інтернет-компаніях та компаніях, не пов'язаних з технологіями. Одночасно з цим він також був співробітником престижної корпоративної юридичної компанії в Аргентині.

  Читати далі про Sebastián
 • Mark Basmayor
  Читати далі про Марка

  Mark Basmayor

  Регіональний технічний директор BSc (Computer Science)

  Марк Басмайор (Mark Basmayor) керує інженерним відділом Freelancer. Він контролює створення та доставку продукту та план технічного розвитку й працює разом із технічним директором над визначенням довгострокової технічної стратегії компанії. Перш ніж зайняти посаду регіонального технічного директора, Марк керував ключовими технічними ініціативами, спрямованими на підвищення продуктивності серверної частини, водночас забезпечуючи навчання та курування інженерів-програмістів.

  Перш ніж приєднатися до Freelancer, Марк працював керівником відділу основних видів послуг у відомій філіппінській фінтех-компанії. На цій посаді він успішно виконував найважливіші проекти й особисто керував низкою ініціатив з оптимізації, які значно покращили ефективність бізнес-операцій.

  Марк отримав ступінь у галузі комп'ютерних наук (University of the Philippines, Los Baños) та має майже двадцятирічний різнобічний досвід роботи в технологічних галузях, таких як FinTech, EdTech, Telco та консалтинг.

  Читати далі про Марка
 • Andrew Boyton
  Читати далі про Ендрю

  Andrew Boyton

  В.о. віце-президента з інжинірингу BE (Software) BSc (Maths), PhD (Formal verification)

  Ендрю Бойтон (Andrew Boyton) виконує обов'язки віце-президента з інжинірингу в компанії Freelancer і відповідає за керівництво міжнародними командами інженерів, за визначення і виконання довгострокової технічної дорожньої карти компанії і узгодження інженерних рішень з бізнес-цілями.

  Перш ніж приєднатися до Freelancer у листопаді 2014 року, Ендрю працював в NICTA інженером-дослідником й отримав там ступінь PhD у галузі формальної верифікації мікроядра, математично довівши правильність коду ініціалізації системи для вбудованих систем. За цей час він став автором низки наукових статей і виступав з доповідями на міжнародних конференціях.

  Ендрю має диплом з відзнакою в галузі розробки програмного забезпечення, диплом з математики та Ph.D. в області комп'ютерних наук Університету Нового Південного Уельсу (University of New South Wales), Австралія. Він також входить до ради директорів двох місцевих коледжів—New College та New College Village Університету Нового Південного Уельса.

  Читати далі про Ендрю
 • Ayen Torcuator
  Читати далі про Айен

  Ayen Torcuator

  Міжрегіональний директор із якості обслуговування клієнтів B PoliSci

  Айен Торкуатор (Ayen Torcuator) є міжрегіональним директором із якості обслуговування клієнтів на Freelancer.com; вона відповідає за те, щоб клієнти отримували послуги світового рівня у режимі 24/7.

  Айен — динамічний лідер із перспективним мисленням, який впроваджує інновації та стратегії, орієнтовані на клієнта, щоб підвищити задоволеність користувачів і зміцнити лояльність і довіру клієнтів. Вона твердо підтримує концепцію "Змінюючи життя" та переймає на себе відповідальність за створення високопродуктивних операційних команд та команд служби підтримки.

  Айен отримала ступінь бакалавра політології в Університеті Філіппін у Ділімані та працює в компанії більше десяти років.

  Читати далі про Айен
Matt Barrie
Читати далі про Метта

Matt Barrie

Генеральний директор та президент BE (Hons I) BSc (Hons I) GDipAppFin MAppFin MSEE (Stanford) GAICD SEP FIEAust

Метт Беррі – підприємець, що має низку нагород у галузі технологій. Він є виконавчим директором Freelancer.com, найбільшого в світі фріланс-ринку, що об'єднує понад 20 мільйонів фахівців з усього світу. Він десять разів ставав лауреатом Webby Awards, найпрестижнішої премії в сфері Інтернету, що присуджується Міжнародною Академією комп'ютерних мистецтв і наук.

Freelancer.com пов'язує невеликі компанії і фізичних осіб західного світу із фрілансерами в країнах, що розвиваються, підтримуючи підприємців обох півкуль. Freelancer Limited був представлений на Австралійській фондовій біржі в 2013 році з ринковою капіталізацією понад 1 мільярд доларів.

Метт одночасно є і головним виконавчим директором Escrow.com – світового лідера в сфері безпечних онлайн платежів, який здійснив безпечних транзакцій на суму понад 2,7 мільярдів доларів США.

Він був позаштатним доцентом кафедри електротехніки та інформаційної техніки Сіднейського університету, де протягом 15 років викладав криптографію, а потім – створення комерційних підприємств в сфері технологій. Він є співавтором понад 20 патентних заявок США.

Метт Беррі активно виступає по всьому світу, в тому числі в SXSW, The Summit Series, Tony Robbins, The Next Web, New York Times, Bloomberg TV, Wall Street Journal, TechCrunch, BRW і Economist.

Раніше він заснував і був головним виконавчим директором Sensory Networks Inc., постачальника високопродуктивних процесорів захисту даних в мережі, яку було продано корпорації Intel в 2013 році.

У 2006 році він отримав премію Пірсі штату за внесок в IT&T індустрію. У 2010 році він отримав звання "Випускник року" факультету інженерії та ІТ Сіднейського університету. У 2011 році він став "Підприємцем року" серед дебютантів за версією BRW – найпрестижнішого бізнес-видання року, а також "Підприємцем року в сфері технологій" за версією Ernst & Young. У 2016 Спільнота лібертаріанців Австралії визнала Метта "Лібертаріанцем року".

З питань, пов'язаних із організацією виступів, звертайтеся за адресою speaker@freelancer.com

Читати далі про Метта
Darren Williams
Читати далі про Дарена

Darren Williams

Невиконавчий директор BSc (Hons I) PhD (Computer Science) MAICD

Наприкінці 2015 року Даррен Вільямс (Darren Williams) залишив посади виконавчого директора та технічного директора Freelancer і став невиконавчим директором. Свого часу як керівник він відповідав за стратегію розвитку компанії, в технічному плані та в плані функціонування.

Даррен має досвід роботи в галузі комп'ютерної безпеки, протоколів, комп'ютерних мереж і програмного забезпечення. До того, як приєднатися до команди Freelancer, Даррен був співзасновником, технічним, а потім і виконавчим директором Sensory Networks, компанії з венчурним капіталом, що займається апаратним забезпеченням мережевої безпеки. Раніше Даррен читав лекції з різних аспектів обчислювальної техніки студентам і аспірантам Сіднейського університету.

Даррен є автором багатьох статей, патентів і досліджень із технологій безпеки, програмного забезпечення та комп'ютерних мереж. Він виступав з доповідями на багатьох міжнародних конференціях. Даррен має диплом з відзнакою та докторський ступінь (Ph.D.) з комп'ютерних наук за спеціалізацією в галузі комп'ютерних мереж, які отримав в університеті Сіднея.

Читати далі про Дарена
Simon Clausen
Читати далі про Саймона

Simon Clausen

Невиконавчий директор

Саймон – інвестор та засновник Freelancer. Він має більше ніж 17-річний досвід у швидкозростаючому технологічному бізнесі, як Австралії, так і США. Його професійні навички включають знання багатьох мов програмування, комп'ютерної безпеки та аналізу вразливості. Він також є співавтором і винахідником низки патентів на технології.

Зосередившись на програмному забезпеченні, яке орієнтується на споживача, та на інтернет-технологіях, він заснував компанію WinGuides, пізніше – PC Tools, і став її генеральним директором. Із Саймоном на посаді генерального директора компанія PC Tools налічувала понад 250 співробітників, мала офіси у 7 країнах, а її прибуток зріс до понад 100 мільйонів доларів. PC Tools придбала компанія Symantec Corporation (NASDAQ: SYMC) у жовтні 2008 року, що було одним із найбільших технологічних придбань в Австралії на той час. Після укладення угоди Саймон став віце-президентом Symantec, а потім пішов із компанії в 2009 році та заснував Startive Ventures, спеціалізований технологічний венчурний фонд. Сьогодні Startive активно підтримує інвестиції в успішні глобальні стартапи, а Саймон обіймає посади директора та радника низки компаній у всьому світі.

Читати далі про Саймона
Neil Katz
Читати далі про Ніла

Neil Katz

Фінансовий директор B Com (Hons) ACA / EPGC (Stanford)

Нейл Катц (Neil Katz) – фінансовий директор Freelancer, що відповідає за фінансові та адміністративні функції. З моменту приєднання до Freelancer у травні 2009 року Нейл був невід'ємною частиною команди керівників і брав участь у становленні фінансової дисципліни та системи внутрішнього контролю компанії.

У Ніла більше 20 років досвіду роботи в сфері фінансів, бухгалтерії та загального управління. Ніл обіймав посаду фінансового директора в низці технологічних компаній, у тому числі IPscape, Threatmetrix, Sensory Networks і Aptrix. Він є фахівцем, який брав активну участь у залученні приватних інвестицій і підприємницького капіталу, отримання великої кількості урядових грантів, реструктуризації підприємств та галузевих продажах. Зокрема, Ніл брав участь у продажу Aptrix компанії IBM. На цих попередніх посадах Ніл здійснював фінансове керівництво, яке сприяло зростанню та міжнародній експансії бізнесу. Ніл також надавав консультаційні послуги багатьом дрібнішим технологічним компаніям-стартапам у сфері стратегій комерціалізації та зростання капіталу.

До своєї роботи в технологічному секторі Ніл займав керівні фінансові посади на таких ланках, як дистрибуція та роздрібна торгівля, в тому числі в компанії Checkpoint Systems.

Ніл отримав ступінь бакалавра комерції (з відзнакою) в області фінансового менеджменту в університеті Кейптауна, Південна Африка, і є дійсним членом Інституту сертифікованих бухгалтерів Австралії.

Читати далі про Ніла
Laurent Goudet
Читати далі про Лорана

Laurent Goudet

Головний технічний директор BSc (Mathematics and Computer Science) (Honours), MSc (Embedded Systems) (Honours)

Лоран Гуде (Laurent Goudet) – головний тенічний директор Freelancer, що відповідає за технічне керівництво компанії і забезпечує відповідність її бізнес-цілям. До переходу з посади архітектора програмного забезпечення на посаду головного технічного директора на початку 2021 року, Лоран очолював низку технічних проектів із перетворення вбудованих і веб-клієнтів у зручні для використання на мобільних пристроях, швидкі та надійні веб-застосунки, знижуючи витрати на розробку.

Перш ніж приєднатися до Freelancer у грудні 2013 року, Лоран працював розробником програмного забезпечення вбудованих систем Linux, отримуючи знання, необхідні для глибокого розуміння абстракцій програмного забезпечення високого рівня, що складають сучасний стек веб-застосунків.

Лоран має диплом із відзнакою з математики та комп'ютерних наук, який він отримав у Université de Marne-la-Vallée, France, отримав ступінь магістра в галузі розробки вбудованих систем в ESIEE Paris, France, а також навчався за кордоном в Harvey Mudd College, Claremont, California.

Читати далі про Лорана
Andrew Boyton
Читати далі про Ендрю

Andrew Boyton

В.о. віце-президента з інжинірингу BE (Software) BSc (Maths), PhD (Formal verification)

Ендрю Бойтон (Andrew Boyton) виконує обов'язки віце-президента з інжинірингу в компанії Freelancer і відповідає за керівництво міжнародними командами інженерів, за визначення і виконання довгострокової технічної дорожньої карти компанії і узгодження інженерних рішень з бізнес-цілями.

Перш ніж приєднатися до Freelancer у листопаді 2014 року, Ендрю працював в NICTA інженером-дослідником й отримав там ступінь PhD у галузі формальної верифікації мікроядра, математично довівши правильність коду ініціалізації системи для вбудованих систем. За цей час він став автором низки наукових статей і виступав з доповідями на міжнародних конференціях.

Ендрю має диплом з відзнакою в галузі розробки програмного забезпечення, диплом з математики та Ph.D. в області комп'ютерних наук Університету Нового Південного Уельсу (University of New South Wales), Австралія. Він також входить до ради директорів двох місцевих коледжів—New College та New College Village Університету Нового Південного Уельса.

Читати далі про Ендрю
David Lane
Читати далі про Девіда

David Lane

Міжрегіональний директор із продажів MBA (University of Colorado) GAICD ABCC

Девід є глобальним директором із продажів Freelancer.com і Escrow.com, який відповідає за прискорене зростання за допомогою прямих і непрямих каналів продажів. Він відповідає за продажі та супровід клієнтів у всьому світі.

Девід — керівник вищої ланки у сфері технологій із понад 25-річним досвідом реалізації програм трансформації компаній. За свою кар'єру він накопичив значний досвід роботи в 6 транснаціональних компаніях, а також в 4 стартапах.

Він успішно працював в обох півкулях, на 4 континентах та в понад 37 країнах як у приватних, так і в державних компаніях. Він керував бізнесом упродовж усього його життєвого циклу – від заснування компанії до її продажу. За свою кар'єру він обіймав різні посади: від інженера-програміста до генерального директора компанії.

Протягом своєї кар'єри Девід спеціалізувався на ролі "агента змін". У кожному проекті, який він брав на себе, йому доручалося керувати трансформацією бізнесу. Він створював компанії з нуля, а також модернізував існуючі компанії, деякі підрозділи яких налічували понад 250 осіб, а прибуток та збитки перевищували 200 мільйонів USD. Він має перевірену репутацію та збільшив прибутковість кожного бізнесу, яким керував.

Девід — ліцензований приватний пілот. Він отримав ступінь магістра ділового адміністрування в Університеті Колорадо в США та є випускником Австралійського інституту директорів компаній (GAICD), а також сертифікованим головою Консультативної ради. Він живе зі своєю дружиною Маргеріт (Marguerite), міжнародним автором та лектором, а також власником та оператором відомої практики природної медицини у Сіднеї, Австралія.

Читати далі про Девіда
Ayen Torcuator
Читати далі про Айен

Ayen Torcuator

Міжрегіональний директор із якості обслуговування клієнтів B PoliSci

Айен Торкуатор (Ayen Torcuator) є міжрегіональним директором із якості обслуговування клієнтів на Freelancer.com; вона відповідає за те, щоб клієнти отримували послуги світового рівня у режимі 24/7.

Айен — динамічний лідер із перспективним мисленням, який впроваджує інновації та стратегії, орієнтовані на клієнта, щоб підвищити задоволеність користувачів і зміцнити лояльність і довіру клієнтів. Вона твердо підтримує концепцію "Змінюючи життя" та переймає на себе відповідальність за створення високопродуктивних операційних команд та команд служби підтримки.

Айен отримала ступінь бакалавра політології в Університеті Філіппін у Ділімані та працює в компанії більше десяти років.

Читати далі про Айен
Mark Basmayor
Читати далі про Марка

Mark Basmayor

Регіональний технічний директор BSc (Computer Science)

Марк Басмайор (Mark Basmayor) керує інженерним відділом Freelancer. Він контролює створення та доставку продукту та план технічного розвитку й працює разом із технічним директором над визначенням довгострокової технічної стратегії компанії. Перш ніж зайняти посаду регіонального технічного директора, Марк керував ключовими технічними ініціативами, спрямованими на підвищення продуктивності серверної частини, водночас забезпечуючи навчання та курування інженерів-програмістів.

Перш ніж приєднатися до Freelancer, Марк працював керівником відділу основних видів послуг у відомій філіппінській фінтех-компанії. На цій посаді він успішно виконував найважливіші проекти й особисто керував низкою ініціатив з оптимізації, які значно покращили ефективність бізнес-операцій.

Марк отримав ступінь у галузі комп'ютерних наук (University of the Philippines, Los Baños) та має майже двадцятирічний різнобічний досвід роботи в технологічних галузях, таких як FinTech, EdTech, Telco та консалтинг.

Читати далі про Марка
sebastian
Читати далі про Sebastián

Sebastián Siseles

Віце-президент (Міжнародна діяльність) JD (University of Buenos Aires) / MBA (University of Pittsburgh) / Marketing Diploma (FAECC, Argentina)

Sebastián Siseles відповідає за створення, підтримку, вибудовування і поширення стратегії міжнародної експансії компанії в цілях довгострокового та прибуткового зростання та очолює команду регіональних директорів і менеджерів по країнам. Sebastián також безпосередньо бере участь і відповідає за запуск продуктів на міжнародний ринок, формуючи і зміцнюючи присутність і зростання Freelancer як на розвинених ринках, так і на ринках, що розвиваються, приділяючи особливу увагу керуванню діяльністю компанії в Латинській Америці та Південній Європі. Аргентинський підприємець зі ступенем магістра ділового адміністрування (МВА) університету Піттсбурга (the University of Pittsburgh), Sebastián має юридичну освіту та спеціалізується в області корпоративних фінансів, злиттів і поглинань, і закінчив курси післядипломної освіти з міжнародних комерційних операцій на базі Фондової біржи Буенос-Айреса і юридичному факультеті Південно-західного університету (the Southwestern University School of Law).

До приходу в Freelancer, Sebastián був співзасновником багатьох інтернет-компаній і комунікаційних компаній, а також працював як президент, директор, генеральний юрисконсульт і виконавчий директор в Інтернет-компаніях та компаніях, не пов'язаних з технологіями. Одночасно з цим він також був співробітником престижної корпоративної юридичної компанії в Аргентині.

Читати далі про Sebastián
Adam Byrnes
Читати далі про Адама

Adam Byrnes

Віце-президент з розвитку та продуктів BE (Electrical) (Hons I) / BSc (Adv) (Physics)

Адам Байернз (Adam Byrnes) відповідає за розповсюдження Freelancer по всьому світу, зокрема за вихід на ринки, що є домінуючими в неангломовних регіонах, таких як Азія та Латинська Америка. Він керує командами піарників, маркетологів, контент-райтерів та перекладачів, а також відповідальний за запуск 40 спеціалізованих регіональних веб-сайтів Freelancer 31 мовою.

Перш ніж приєднатися до Freelancer, Адам працював фізиком-дослідником в області фотоніки в університеті Сіднея. У той час він став співавтором багатьох наукових публікацій у впливових фізичних журналах і доповів свою роботу на конференції CLEO у Каліфорнії. Адам також працював у сфері інформаційних технологій на Macquarie Group і Aalborg Industries.

Адам має диплом з відзнакою з електротехніки та сучасної фізики університету Сіднея, а також навчався за кордоном, в Каліфорнійському університеті, Санта-Барбара.

Читати далі про Адама