Зустрічайте команду Freelancer!

Директори
 • Matt Barrie
  Детальніше про Метта

  Matt Barrie

  Генеральний директор та президент BE (Hons I) BSc (Hons I) GDipAppFin MAppFin MSEE (Stanford) GAICD SEP FIEAust

  Метт Беррі – підприємець, що має низку нагород у галузі технологій. Він є виконавчим директором Freelancer.com, найбільшого в світі фріланс-ринку, що об'єднує понад 20 мільйонів фахівців з усього світу. Він десять разів ставав лауреатом Webby Awards, найпрестижнішої премії в сфері Інтернету, що присуджується Міжнародною Академією комп'ютерних мистецтв і наук.

  Freelancer.com пов'язує невеликі компанії і фізичних осіб західного світу із фрілансерами в країнах, що розвиваються, підтримуючи підприємців обох півкуль. Freelancer Limited був представлений на Австралійській фондовій біржі в 2013 році з ринковою капіталізацією понад 1 мільярд доларів.

  Метт одночасно є і головним виконавчим директором Escrow.com – світового лідера в сфері безпечних онлайн платежів, який здійснив безпечних транзакцій на суму понад 2,7 мільярдів доларів США.

  Він був позаштатним доцентом кафедри електротехніки та інформаційної техніки Сіднейського університету, де протягом 15 років викладав криптографію, а потім – створення комерційних підприємств в сфері технологій. Він є співавтором понад 20 патентних заявок США.

  Метт Беррі активно виступає по всьому світу, в тому числі в SXSW, The Summit Series, Tony Robbins, The Next Web, New York Times, Bloomberg TV, Wall Street Journal, TechCrunch, BRW і Economist.

  Раніше він заснував і був головним виконавчим директором Sensory Networks Inc., постачальника високопродуктивних процесорів захисту даних в мережі, яку було продано корпорації Intel в 2013 році.

  У 2006 році він отримав премію Пірсі штату за внесок в IT&T індустрію. У 2010 році він отримав звання "Випускник року" факультету інженерії та ІТ Сіднейського університету. У 2011 році він став "Підприємцем року" серед дебютантів за версією BRW – найпрестижнішого бізнес-видання року, а також "Підприємцем року в сфері технологій" за версією Ernst & Young. У 2016 Спільнота лібертаріанців Австралії визнала Метта "Лібертаріанцем року".

  З питань, пов'язаних із організацією виступів, звертайтеся за адресою speaker@freelancer.com

  Детальніше про Метта
 • Darren Williams
  Детальніше про Дарена

  Darren Williams

  Невиконавчий директор BSc (Hons I) PhD (Computer Science) MAICD

  Наприкінці 2015 року Даррен Вільямс (Darren Williams) покинув посади виконавчого директора та технічного директора Freelancer і став невиконавчим директором. Свого часу як керівник він відповідав за стратегію розвитку компанії, в технічному плані та в плані функціонування.

  Даррен має досвід роботи в галузі комп'ютерної безпеки, протоколів, комп'ютерних мереж і програмного забезпечення. До того, як приєднатися до команди Freelancer, Даррен був співзасновником, технічним, а потім і виконавчим директором Sensory Networks, компанії з венчурним капіталом, що займається апаратним забезпеченням мережевої безпеки. Раніше Даррен читав лекції з різних аспектів обчислювальної техніки студентам і аспірантам Сіднейського університету.

  Даррен є автором багатьох статей, патентів і досліджень із технологій безпеки, програмного забезпечення та комп'ютерних мереж. Він виступав з доповідями на багатьох міжнародних конференціях. Даррен має диплом з відзнакою та докторський ступінь (Ph.D.) з комп'ютерних наук за спеціалізацією в галузі комп'ютерних мереж, які отримав в університеті Сіднея.

  Детальніше про Дарена
 • Simon Clausen
  Детальніше про Саймона

  Simon Clausen

  Невиконавчий директор

  Саймон Клаусен (Simon Clausen) – інвестор та засновник Freelancer. Він має більше ніж 17-річний досвід у швидкозростаючому технологічному бізнесі, як Австралії, так і США. Його професійні навички включають знання багатьох мов програмування, комп'ютерної безпеки та аналізу вразливості. Він також є співавтором і винахідником низки патентів на технології.

  Зосередивши увагу на клієнтоорієнтованому програмному забезпеченні та інтернет-технологіях, він заснував і став генеральним директором компанії WinGuides (пізніше - PC Tools). Із Саймоном на посаді генерального директора доходи компанії PC Tools збільшилися більш ніж до 100 мільйонів доларів, штат виріс до 250 співробітників, з'явилися офіси в 7 країнах. PC Tools була придбана Symantec Corporation (NASDAQ: SYMC) в жовтні 2008 року в ході однієї з найбільших технологічних бізнес-операцій Австралії того часу. Після цієї угоди Саймон став віце-президентом компанії Symantec, перед тим як покинути її у 2009 році, а також одним із засновників Startive Ventures – венчурного фонду спеціалізованих технологій. Сьогодні Startive активно інвестує в успішні глобальні стартапи, а Саймон виступає в ролі директора та радника компаній по всьому світу.

  Детальніше про Саймона
Старший менеджмент
 • Neil Katz
  Детальніше про Ніла

  Neil Katz

  Фінансовий директор B Com (Hons) ACA / EPGC (Stanford)

  Нейл Катц (Neil Katz) – фінансовий директор Freelancer, що відповідає за фінансові та адміністративні функції. З моменту приєднання до Freelancer у травні 2009 року Нейл був невід'ємною частиною команди керівників і брав участь у становленні фінансової дисципліни та системи внутрішнього контролю компанії.

  У Ніла більше 20 років досвіду роботи в сфері фінансів, бухгалтерії та загального управління. Ніл обіймав посаду фінансового директора в низці технологічних компаній, у тому числі IPscape, Threatmetrix, Sensory Networks і Aptrix. Він є фахівцем, який брав активну участь у залученні приватних інвестицій і підприємницького капіталу, отримання великої кількості урядових грантів, реструктуризації підприємств та галузевих продажах. Зокрема, Ніл брав участь у продажу Aptrix компанії IBM. На цих попередніх посадах Ніл здійснював фінансове керівництво, яке сприяло зростанню та міжнародній експансії бізнесу. Ніл також надавав консультаційні послуги багатьом дрібнішим технологічним компаніям-стартапам у сфері стратегій комерціалізації та зростання капіталу.

  До своєї роботи в технологічному секторі Ніл займав керівні фінансові посади на таких ланках, як дистрибуція та роздрібна торгівля, в тому числі в компанії Checkpoint Systems.

  Ніл отримав ступінь бакалавра комерції (з відзнакою) в області фінансового менеджменту в університеті Кейптауна, Південна Африка, і є дійсним членом Інституту сертифікованих бухгалтерів Австралії.

  Детальніше про Ніла
 • Laurent Goudet
  Детальніше про Лорана

  Laurent Goudet

  Директор з технологій BSc (Mathematics and Computer Science) (Honours), MSc (Embedded Systems) (Honours)

  Лоран Гуде (Laurent Goudet) – директор з технологій Freelancer, що відповідає за технічне керівництво компанії і забезпечує відповідність бізнес-цілям. До переходу з посади архітектора програмного забезпечення на посаду директора з технологій на початку 2021 року, Лоран очолював цілу низку технічних проектів з перетворення вбудованих і веб-клієнтів у зручні для використання на мобільних пристроях, швидкі та надійні веб-застосунки, знижуючи витрати на розробку.

  Перш ніж приєднатися до Freelancer у грудні 2013 року, Лоран працював розробником програмного забезпечення вбудованих систем Linux, отримуючи знання, необхідні для глибокого розуміння абстракцій програмного забезпечення високого рівня, що складають сучасний стек веб-застосунків.

  Лоран має диплом із відзнакою з математики та комп'ютерних наук, який він отримав у Université de Marne-la-Vallée, France, a Master's degree in Embedded Systems Engineering from ESIEE Paris, France, and studied abroad at Harvey Mudd College, Claremont, California.

  Детальніше про Лорана
 • Adam Byrnes
  Детальніше про Адама

  Adam Byrnes

  Віце-президент (Продукти та розвиток) BE (Electrical) (Hons I) / BSc (Adv) (Physics)

  Адам Байернз (Adam Byrnes) відповідає за розповсюдження Freelancer по всьому світу, зокрема за вихід на ринки, що є домінуючими в неангломовних регіонах, таких як Азія та Латинська Америка. Він керує командами піарників, маркетологів, контент-райтерів та перекладачів, а також відповідальний за запуск 40 спеціалізованих регіональних веб-сайтів Freelancer 31 мовою.

  Перш ніж приєднатися до Freelancer, Адам працював фізиком-дослідником в області фотоніки в університеті Сіднея. У той час він став співавтором багатьох наукових публікацій у впливових фізичних журналах і доповів свою роботу на конференції CLEO у Каліфорнії. Адам також працював у сфері інформаційних технологій на Macquarie Group і Aalborg Industries.

  Адам має диплом з відзнакою з електротехніки та сучасної фізики університету Сіднея, а також навчався за кордоном, в Каліфорнійському університеті, Санта-Барбара.

  Детальніше про Адама
 • Yves Sy
  Докладніше про Іва

  Yves Sy

  Віце-президент (Операційна діяльність) BS CS (University of the Philippines, Manila)

  Ів Сі (Yves Sy) – віце-президент з операційної діяльності у Freelancer.com, де він відповідає за глобальні операції компанії, включаючи стратегічне планування, внутрішню політику, стабільність функціонування бізнесу, а також за оптимізацію роботи з персоналом і роботи технічних відділів і служби підтримки.

  Перш ніж приєднатися до команди Freelancer, Ів працював в кількох місцевих і міжнародних компаніях, створюючи критичні масштабовані системи для різних секторів, таких як ігри, туризм, неурядові організації та реклама.

  Ів має ступінь бакалавра комп'ютерних наук, яку отримав у Філіппінському університеті в Манілі, і більш ніж 18-річний досвід роботи в галузі високих технологій.

  Докладніше про Іва
 • sebastian
  Детальніше про Sebastián

  Sebastián Siseles

  Віце-президент (Міжнародна діяльність) JD (University of Buenos Aires) / MBA (University of Pittsburgh) / Marketing Diploma (FAECC, Argentina)

  Sebastián Siseles відповідає за створення, підтримку, вибудовування і поширення стратегії міжнародної експансії компанії в цілях довгострокового та прибуткового зростання та очолює команду регіональних директорів і менеджерів по країнам. Sebastián також безпосередньо бере участь і відповідає за запуск продуктів на міжнародний ринок, формуючи і зміцнюючи присутність і зростання Freelancer як на розвинених ринках, так і на ринках, що розвиваються, приділяючи особливу увагу керуванню діяльністю компанії в Латинській Америці та Південній Європі. Аргентинський підприємець зі ступенем магістра ділового адміністрування (МВА) університету Піттсбурга (the University of Pittsburgh), Sebastián має юридичну освіту та спеціалізується в області корпоративних фінансів, злиттів і поглинань, і закінчив курси післядипломної освіти з міжнародних комерційних операцій на базі Фондової біржи Буенос-Айреса і юридичному факультеті Південно-західного університету (the Southwestern University School of Law).

  До приходу в Freelancer, Sebastián був співзасновником багатьох інтернет-компаній і комунікаційних компаній, а також працював як президент, директор, генеральний юрисконсульт і виконавчий директор в Інтернет-компаніях та компаніях, не пов'язаних з технологіями. Одночасно з цим він також був співробітником престижної корпоративної юридичної компанії в Аргентині.

  Детальніше про Sebastián
 • Shaun McMeeken
  Детальніше про Шона

  Shaun McMeeken

  Директор з продажів Enterprise B Bus (Victoria) (Monash) (Virginia Tech)

  Шон МакМікен (Shaun McMeeken) – директор з продажів Enterprise у Freelancer.com. На цій посаді він допомагає Fortune 500 і подібним організаціям впроваджувати нові моделі пошуку талантів для оптимізації свого майбутнього робочого ресурсу. Він був членом установчої виконавчої ради ANZ в Groupon, де він очолював відділ продажів на посаді віце-президента з продажів і збільшив прибуток з нуля до 250 мільйонів доларів.

  До цього він працював менеджером із загальнодержавних продажів у The Australian в News Corp. Він очолював відділ продажів і відповідав за вирішення проблеми нестачі кваліфікованих кадрів у національному масштабі. Багато в чому завдяки його заслугам був отриманий прибуток у розмірі 70 млн. доларів США від портфеля корпоративних рахунків у сфері високих технологій, вищої освіти, ЗМІ та маркетингу, комерційної нерухомості, фінансів, права, авіації, професійних послуг, гірничодобувної промисловості та інжинірингу, нафти та газу, охорони здоров'я та медицини, федерального уряду й уряду штатів, а також міжнародних ринків.

  Він також займав посади в сфері продажів, маркетингу та менеджменту в Travel Corporation, аеропорту Мельбурна та компанії Thomas Cook в США. Він отримав ступінь бакалавра бізнесу в галузі туристичного менеджменту в Університеті Вікторії, а також вивчав банківську справу та фінанси в Університеті Монаша. В Університеті Вікторії йому було присуджено академічну стипендію для навчання в Політехнічному університеті Вірджінії, США, де він вивчав міжнародну торгівлю.

  Детальніше про Шона
 • Andrew Boyton
  Детальніше про Ендрю

  Andrew Boyton

  В.о. віце-президента (Інжиніринг) BE (Software) BSc (Maths), PhD (Formal verification)

  Ендрю має диплом з відзнакою в галузі розробки програмного забезпечення, диплом з математики та Ph.D. в галузі комп'ютерних наук Університету Нового Південного Уельсу, Австралія. Він також входить до ради директорів двох місцевих коледжів.

  Перш ніж приєднатися до Freelancer у листопаді 2014 року, Ендрю працював в NICTA інженером-дослідником й отримав там ступінь PhD у галузі формальної верифікації мікроядра, математично довівши правильність коду ініціалізації системи для вбудованих систем. За цей час він став автором низки наукових статей і виступав з доповідями на міжнародних конференціях.

  Ендрю має диплом з відзнакою в галузі розробки програмного забезпечення, диплом з математики та Ph.D. в області комп'ютерних наук Університету Нового Південного Уельсу, Австралія. Він також входить до ради директорів двох місцевих коледжів—New College Village Університету Нового Південного Уельса.

  Детальніше про Ендрю
 • Thomas George
  Докладніше про Томаса

  Thomas George

  Директор (Нормативно-правова відповідність) B Com, Dip Law (LPAB)

  Томас Джордж (Thomas George) – директор і керівник відділу нормативно-правової відповідності в компанії Freelancer. Томас забезпечує контроль над загальним комплаєнс-середовищем у компанії. Він відповідає за розробку та підтримку програм корпоративного керування та правових ризиків. До роботи в Freelancer Томас працював в American Express директором з нормативно-правової відповідності.

  Докладніше про Томаса
 • Raffaela Maiorano
  Детальніше про Бриндис

  Bryndis Henrikson

  Директор (Міжнародна діяльність, керовані послуги) BSc (MSU)

  Бриндис Хенріксон (Bryndis Henrikson) – директор із міжнародної діяльності. Бриндис відповідає за діяльність команди з керованих послуг, що забезпечує клієнтів необхідними фахівцями з нашого міжнародного кадрового резерву. Бриндис впроваджує інноваційні стратегії управління, які створюють культуру, орієнтовану на виконання головної місії, для співробітників Freelancer і глобальної мережі фрілансерів. Бриндис бере безпосередню участь і відповідає за краудсорсингові ініціативи NASA на Freelancer. До роботи у Freelancer Бриндис займалася розробкою та просуванням стандантиваних програм електронного навчання на Тайвані. Бриндис отримала ступінь бакалавра наук в Університеті штату Міссурі, де вона вчилася та грала в їхній хокейній команді NCAA.

  Детальніше про Бриндис
  Raffaela Maiorano
  Детальніше про Раффаелу

  Raffaela Maiorano

  Директор (Правові питання та нормативно-правова відповідність) LLB (hons) Law United Kingdom

  Раффаела Майорано (Raffaela Maiorano) – директор із правових питань та нормативно-правової відповідності у Freelancer і відповідає за юридичні та комплаєнс-функції компанії. Рафф є фахівцем з комплаєнс (і юридичних питань) з більш ніж 18-річним досвідом роботи в сфері дотримання нормативних вимог, керування активами, прямих інвестицій і ринків капіталу в Великобританії, Європі, США, Гонконзі та Австралії. Раніше Раффаела працювала в Royal Bank of Scotland, Bank of America Merrill Lynch, Deutsche Asset Management (Великобританія) і GLG Partners (раніше Societe Generale AM (UK) Limited).

  Детальніше про Раффаелу
 • Helma Kusuma
  Детальніше про Хельму

  Helma Kusuma

  Регіональний менеджер, Азія BA - Public Relations (University of Indonesia)

  Хельма Кусума (Helma Kusuma) відповідає за розвиток Freelancer в Індонезії. До обов'язків Хельми входить взаємодія з місцевими ЗМІ та акціонерами, пошук можливостей для просування бренду та місцевої версії веб-сайту на регіональний ринок, для чого вона виступає на місцевих конференціях і заходах для преси, організовує зустрічі ключових партнерів і бере участь в них, організовує різні заходи, визначає можливості для спонсорської підтримки, розвитку та зміцнення бренду Freelancer. Вона також відповідає за усі комунікаційні заходи на території Індонезії, виступаючи як прес-секретар компанії в спілкуванні з медіа і блогерами.

  Закінчивши факультет комунікацій Індонезійського університету, Хельма працювала в індонезійській індустрії комунікацій і зв'язків з громадськістю протягом останніх 17 років. Маючи відточені досвідом глибокі знання різних галузей індустрії, Хельма успішно керувала командами співробітників у сфері комунікацій кількох місцевих і транснаціональних компаній, таких як NurZahra Indonesia, Ristra Group, MNC Skyvision, готель Santika Premier Jakarta і журнал Kapital's English. До роботи на Freelancer вона також керувала своєю власною піар-компанією, яка надавала послуги місцевим та регіональним клієнтам по всій Азії, таким як канал National Geographic Asia, канал ESPN Star Sports Asia, Panasonic Gobel Indonesia та ін.та багатьом іншим.

  Детальніше про Хельму
Matt Barrie
Детальніше про Метта

Matt Barrie

Генеральний директор та президент BE (Hons I) BSc (Hons I) GDipAppFin MAppFin MSEE (Stanford) GAICD SEP FIEAust

Метт Беррі – підприємець, що має низку нагород у галузі технологій. Він є виконавчим директором Freelancer.com, найбільшого в світі фріланс-ринку, що об'єднує понад 20 мільйонів фахівців з усього світу. Він десять разів ставав лауреатом Webby Awards, найпрестижнішої премії в сфері Інтернету, що присуджується Міжнародною Академією комп'ютерних мистецтв і наук.

Freelancer.com пов'язує невеликі компанії і фізичних осіб західного світу із фрілансерами в країнах, що розвиваються, підтримуючи підприємців обох півкуль. Freelancer Limited був представлений на Австралійській фондовій біржі в 2013 році з ринковою капіталізацією понад 1 мільярд доларів.

Метт одночасно є і головним виконавчим директором Escrow.com – світового лідера в сфері безпечних онлайн платежів, який здійснив безпечних транзакцій на суму понад 2,7 мільярдів доларів США.

Він був позаштатним доцентом кафедри електротехніки та інформаційної техніки Сіднейського університету, де протягом 15 років викладав криптографію, а потім – створення комерційних підприємств в сфері технологій. Він є співавтором понад 20 патентних заявок США.

Метт Беррі активно виступає по всьому світу, в тому числі в SXSW, The Summit Series, Tony Robbins, The Next Web, New York Times, Bloomberg TV, Wall Street Journal, TechCrunch, BRW і Economist.

Раніше він заснував і був головним виконавчим директором Sensory Networks Inc., постачальника високопродуктивних процесорів захисту даних в мережі, яку було продано корпорації Intel в 2013 році.

У 2006 році він отримав премію Пірсі штату за внесок в IT&T індустрію. У 2010 році він отримав звання "Випускник року" факультету інженерії та ІТ Сіднейського університету. У 2011 році він став "Підприємцем року" серед дебютантів за версією BRW – найпрестижнішого бізнес-видання року, а також "Підприємцем року в сфері технологій" за версією Ernst & Young. У 2016 Спільнота лібертаріанців Австралії визнала Метта "Лібертаріанцем року".

З питань, пов'язаних із організацією виступів, звертайтеся за адресою speaker@freelancer.com

Детальніше про Метта
Darren Williams
Детальніше про Дарена

Darren Williams

Невиконавчий директор BSc (Hons I) PhD (Computer Science) MAICD

Наприкінці 2015 року Даррен Вільямс (Darren Williams) покинув посади виконавчого директора та технічного директора Freelancer і став невиконавчим директором. Свого часу як керівник він відповідав за стратегію розвитку компанії, в технічному плані та в плані функціонування.

Даррен має досвід роботи в галузі комп'ютерної безпеки, протоколів, комп'ютерних мереж і програмного забезпечення. До того, як приєднатися до команди Freelancer, Даррен був співзасновником, технічним, а потім і виконавчим директором Sensory Networks, компанії з венчурним капіталом, що займається апаратним забезпеченням мережевої безпеки. Раніше Даррен читав лекції з різних аспектів обчислювальної техніки студентам і аспірантам Сіднейського університету.

Даррен є автором багатьох статей, патентів і досліджень із технологій безпеки, програмного забезпечення та комп'ютерних мереж. Він виступав з доповідями на багатьох міжнародних конференціях. Даррен має диплом з відзнакою та докторський ступінь (Ph.D.) з комп'ютерних наук за спеціалізацією в галузі комп'ютерних мереж, які отримав в університеті Сіднея.

Детальніше про Дарена
Simon Clausen
Детальніше про Саймона

Simon Clausen

Невиконавчий директор

Саймон Клаусен (Simon Clausen) – інвестор та засновник Freelancer. Він має більше ніж 17-річний досвід у швидкозростаючому технологічному бізнесі, як Австралії, так і США. Його професійні навички включають знання багатьох мов програмування, комп'ютерної безпеки та аналізу вразливості. Він також є співавтором і винахідником низки патентів на технології.

Зосередивши увагу на клієнтоорієнтованому програмному забезпеченні та інтернет-технологіях, він заснував і став генеральним директором компанії WinGuides (пізніше - PC Tools). Із Саймоном на посаді генерального директора доходи компанії PC Tools збільшилися більш ніж до 100 мільйонів доларів, штат виріс до 250 співробітників, з'явилися офіси в 7 країнах. PC Tools була придбана Symantec Corporation (NASDAQ: SYMC) в жовтні 2008 року в ході однієї з найбільших технологічних бізнес-операцій Австралії того часу. Після цієї угоди Саймон став віце-президентом компанії Symantec, перед тим як покинути її у 2009 році, а також одним із засновників Startive Ventures – венчурного фонду спеціалізованих технологій. Сьогодні Startive активно інвестує в успішні глобальні стартапи, а Саймон виступає в ролі директора та радника компаній по всьому світу.

Детальніше про Саймона
Neil Katz
Детальніше про Ніла

Neil Katz

Фінансовий директор B Com (Hons) ACA / EPGC (Stanford)

Нейл Катц (Neil Katz) – фінансовий директор Freelancer, що відповідає за фінансові та адміністративні функції. З моменту приєднання до Freelancer у травні 2009 року Нейл був невід'ємною частиною команди керівників і брав участь у становленні фінансової дисципліни та системи внутрішнього контролю компанії.

У Ніла більше 20 років досвіду роботи в сфері фінансів, бухгалтерії та загального управління. Ніл обіймав посаду фінансового директора в низці технологічних компаній, у тому числі IPscape, Threatmetrix, Sensory Networks і Aptrix. Він є фахівцем, який брав активну участь у залученні приватних інвестицій і підприємницького капіталу, отримання великої кількості урядових грантів, реструктуризації підприємств та галузевих продажах. Зокрема, Ніл брав участь у продажу Aptrix компанії IBM. На цих попередніх посадах Ніл здійснював фінансове керівництво, яке сприяло зростанню та міжнародній експансії бізнесу. Ніл також надавав консультаційні послуги багатьом дрібнішим технологічним компаніям-стартапам у сфері стратегій комерціалізації та зростання капіталу.

До своєї роботи в технологічному секторі Ніл займав керівні фінансові посади на таких ланках, як дистрибуція та роздрібна торгівля, в тому числі в компанії Checkpoint Systems.

Ніл отримав ступінь бакалавра комерції (з відзнакою) в області фінансового менеджменту в університеті Кейптауна, Південна Африка, і є дійсним членом Інституту сертифікованих бухгалтерів Австралії.

Детальніше про Ніла
Laurent Goudet
Детальніше про Лорана

Laurent Goudet

Директор з технологій BSc (Mathematics and Computer Science) (Honours), MSc (Embedded Systems) (Honours)

Лоран Гуде (Laurent Goudet) – директор з технологій Freelancer, що відповідає за технічне керівництво компанії і забезпечує відповідність бізнес-цілям. До переходу з посади архітектора програмного забезпечення на посаду директора з технологій на початку 2021 року, Лоран очолював цілу низку технічних проектів з перетворення вбудованих і веб-клієнтів у зручні для використання на мобільних пристроях, швидкі та надійні веб-застосунки, знижуючи витрати на розробку.

Перш ніж приєднатися до Freelancer у грудні 2013 року, Лоран працював розробником програмного забезпечення вбудованих систем Linux, отримуючи знання, необхідні для глибокого розуміння абстракцій програмного забезпечення високого рівня, що складають сучасний стек веб-застосунків.

Лоран має диплом із відзнакою з математики та комп'ютерних наук, який він отримав у Université de Marne-la-Vallée, France, a Master's degree in Embedded Systems Engineering from ESIEE Paris, France, and studied abroad at Harvey Mudd College, Claremont, California.

Детальніше про Лорана
Andrew Boyton
Детальніше про Ендрю

Andrew Boyton

В.о. віце-президента (Інжиніринг) BE (Software) BSc (Maths), PhD (Formal verification)

Ендрю має диплом з відзнакою в галузі розробки програмного забезпечення, диплом з математики та Ph.D. в галузі комп'ютерних наук Університету Нового Південного Уельсу, Австралія. Він також входить до ради директорів двох місцевих коледжів.

Перш ніж приєднатися до Freelancer у листопаді 2014 року, Ендрю працював в NICTA інженером-дослідником й отримав там ступінь PhD у галузі формальної верифікації мікроядра, математично довівши правильність коду ініціалізації системи для вбудованих систем. За цей час він став автором низки наукових статей і виступав з доповідями на міжнародних конференціях.

Ендрю має диплом з відзнакою в галузі розробки програмного забезпечення, диплом з математики та Ph.D. в області комп'ютерних наук Університету Нового Південного Уельсу, Австралія. Він також входить до ради директорів двох місцевих коледжів—New College Village Університету Нового Південного Уельса.

Детальніше про Ендрю
Yves Sy
Докладніше про Іва

Yves Sy

Віце-президент (Операційна діяльність) BS CS (University of the Philippines, Manila)

Ів Сі (Yves Sy) – віце-президент з операційної діяльності у Freelancer.com, де він відповідає за глобальні операції компанії, включаючи стратегічне планування, внутрішню політику, стабільність функціонування бізнесу, а також за оптимізацію роботи з персоналом і роботи технічних відділів і служби підтримки.

Перш ніж приєднатися до команди Freelancer, Ів працював в кількох місцевих і міжнародних компаніях, створюючи критичні масштабовані системи для різних секторів, таких як ігри, туризм, неурядові організації та реклама.

Ів має ступінь бакалавра комп'ютерних наук, яку отримав у Філіппінському університеті в Манілі, і більш ніж 18-річний досвід роботи в галузі високих технологій.

Докладніше про Іва
Thomas George
Докладніше про Томаса

Thomas George

Директор (Нормативно-правова відповідність) B Com, Dip Law (LPAB)

Томас Джордж (Thomas George) – директор і керівник відділу нормативно-правової відповідності в компанії Freelancer. Томас забезпечує контроль над загальним комплаєнс-середовищем у компанії. Він відповідає за розробку та підтримку програм корпоративного керування та правових ризиків. До роботи в Freelancer Томас працював в American Express директором з нормативно-правової відповідності.

Докладніше про Томаса
Raffaela Maiorano
Детальніше про Раффаелу

Raffaela Maiorano

Директор (Правові питання та нормативно-правова відповідність) LLB (hons) Law United Kingdom

Раффаела Майорано (Raffaela Maiorano) – директор із правових питань та нормативно-правової відповідності у Freelancer і відповідає за юридичні та комплаєнс-функції компанії. Рафф є фахівцем з комплаєнс (і юридичних питань) з більш ніж 18-річним досвідом роботи в сфері дотримання нормативних вимог, керування активами, прямих інвестицій і ринків капіталу в Великобританії, Європі, США, Гонконзі та Австралії. Раніше Раффаела працювала в Royal Bank of Scotland, Bank of America Merrill Lynch, Deutsche Asset Management (Великобританія) і GLG Partners (раніше Societe Generale AM (UK) Limited).

Детальніше про Раффаелу
Raffaela Maiorano
Детальніше про Бриндис

Bryndis Henrikson

Директор (Міжнародна діяльність, керовані послуги) BSc (MSU)

Бриндис Хенріксон (Bryndis Henrikson) – директор із міжнародної діяльності. Бриндис відповідає за діяльність команди з керованих послуг, що забезпечує клієнтів необхідними фахівцями з нашого міжнародного кадрового резерву. Бриндис впроваджує інноваційні стратегії управління, які створюють культуру, орієнтовану на виконання головної місії, для співробітників Freelancer і глобальної мережі фрілансерів. Бриндис бере безпосередню участь і відповідає за краудсорсингові ініціативи NASA на Freelancer. До роботи у Freelancer Бриндис займалася розробкою та просуванням стандантиваних програм електронного навчання на Тайвані. Бриндис отримала ступінь бакалавра наук в Університеті штату Міссурі, де вона вчилася та грала в їхній хокейній команді NCAA.

Детальніше про Бриндис
Shaun McMeeken
Детальніше про Шона

Shaun McMeeken

Директор з продажів Enterprise B Bus (Victoria) (Monash) (Virginia Tech)

Шон МакМікен (Shaun McMeeken) – директор з продажів Enterprise у Freelancer.com. На цій посаді він допомагає Fortune 500 і подібним організаціям впроваджувати нові моделі пошуку талантів для оптимізації свого майбутнього робочого ресурсу. Він був членом установчої виконавчої ради ANZ в Groupon, де він очолював відділ продажів на посаді віце-президента з продажів і збільшив прибуток з нуля до 250 мільйонів доларів.

До цього він працював менеджером із загальнодержавних продажів у The Australian в News Corp. Він очолював відділ продажів і відповідав за вирішення проблеми нестачі кваліфікованих кадрів у національному масштабі. Багато в чому завдяки його заслугам був отриманий прибуток у розмірі 70 млн. доларів США від портфеля корпоративних рахунків у сфері високих технологій, вищої освіти, ЗМІ та маркетингу, комерційної нерухомості, фінансів, права, авіації, професійних послуг, гірничодобувної промисловості та інжинірингу, нафти та газу, охорони здоров'я та медицини, федерального уряду й уряду штатів, а також міжнародних ринків.

Він також займав посади в сфері продажів, маркетингу та менеджменту в Travel Corporation, аеропорту Мельбурна та компанії Thomas Cook в США. Він отримав ступінь бакалавра бізнесу в галузі туристичного менеджменту в Університеті Вікторії, а також вивчав банківську справу та фінанси в Університеті Монаша. В Університеті Вікторії йому було присуджено академічну стипендію для навчання в Політехнічному університеті Вірджінії, США, де він вивчав міжнародну торгівлю.

Детальніше про Шона
sebastian
Детальніше про Sebastián

Sebastián Siseles

Віце-президент (Міжнародна діяльність) JD (University of Buenos Aires) / MBA (University of Pittsburgh) / Marketing Diploma (FAECC, Argentina)

Sebastián Siseles відповідає за створення, підтримку, вибудовування і поширення стратегії міжнародної експансії компанії в цілях довгострокового та прибуткового зростання та очолює команду регіональних директорів і менеджерів по країнам. Sebastián також безпосередньо бере участь і відповідає за запуск продуктів на міжнародний ринок, формуючи і зміцнюючи присутність і зростання Freelancer як на розвинених ринках, так і на ринках, що розвиваються, приділяючи особливу увагу керуванню діяльністю компанії в Латинській Америці та Південній Європі. Аргентинський підприємець зі ступенем магістра ділового адміністрування (МВА) університету Піттсбурга (the University of Pittsburgh), Sebastián має юридичну освіту та спеціалізується в області корпоративних фінансів, злиттів і поглинань, і закінчив курси післядипломної освіти з міжнародних комерційних операцій на базі Фондової біржи Буенос-Айреса і юридичному факультеті Південно-західного університету (the Southwestern University School of Law).

До приходу в Freelancer, Sebastián був співзасновником багатьох інтернет-компаній і комунікаційних компаній, а також працював як президент, директор, генеральний юрисконсульт і виконавчий директор в Інтернет-компаніях та компаніях, не пов'язаних з технологіями. Одночасно з цим він також був співробітником престижної корпоративної юридичної компанії в Аргентині.

Детальніше про Sebastián
Adam Byrnes
Детальніше про Адама

Adam Byrnes

Віце-президент (Продукти та розвиток) BE (Electrical) (Hons I) / BSc (Adv) (Physics)

Адам Байернз (Adam Byrnes) відповідає за розповсюдження Freelancer по всьому світу, зокрема за вихід на ринки, що є домінуючими в неангломовних регіонах, таких як Азія та Латинська Америка. Він керує командами піарників, маркетологів, контент-райтерів та перекладачів, а також відповідальний за запуск 40 спеціалізованих регіональних веб-сайтів Freelancer 31 мовою.

Перш ніж приєднатися до Freelancer, Адам працював фізиком-дослідником в області фотоніки в університеті Сіднея. У той час він став співавтором багатьох наукових публікацій у впливових фізичних журналах і доповів свою роботу на конференції CLEO у Каліфорнії. Адам також працював у сфері інформаційних технологій на Macquarie Group і Aalborg Industries.

Адам має диплом з відзнакою з електротехніки та сучасної фізики університету Сіднея, а також навчався за кордоном, в Каліфорнійському університеті, Санта-Барбара.

Детальніше про Адама
Helma Kusuma
Детальніше про Хельму

Helma Kusuma

Регіональний менеджер, Азія BA - Public Relations (University of Indonesia)

Хельма Кусума (Helma Kusuma) відповідає за розвиток Freelancer в Індонезії. До обов'язків Хельми входить взаємодія з місцевими ЗМІ та акціонерами, пошук можливостей для просування бренду та місцевої версії веб-сайту на регіональний ринок, для чого вона виступає на місцевих конференціях і заходах для преси, організовує зустрічі ключових партнерів і бере участь в них, організовує різні заходи, визначає можливості для спонсорської підтримки, розвитку та зміцнення бренду Freelancer. Вона також відповідає за усі комунікаційні заходи на території Індонезії, виступаючи як прес-секретар компанії в спілкуванні з медіа і блогерами.

Закінчивши факультет комунікацій Індонезійського університету, Хельма працювала в індонезійській індустрії комунікацій і зв'язків з громадськістю протягом останніх 17 років. Маючи відточені досвідом глибокі знання різних галузей індустрії, Хельма успішно керувала командами співробітників у сфері комунікацій кількох місцевих і транснаціональних компаній, таких як NurZahra Indonesia, Ristra Group, MNC Skyvision, готель Santika Premier Jakarta і журнал Kapital's English. До роботи на Freelancer вона також керувала своєю власною піар-компанією, яка надавала послуги місцевим та регіональним клієнтам по всій Азії, таким як канал National Geographic Asia, канал ESPN Star Sports Asia, Panasonic Gobel Indonesia та ін.та багатьом іншим.

Детальніше про Хельму