Зустрічайте команду Freelancer!

Директори
 • Matt Barrie
  Детальніше про Метта

  Matt Barrie

  Генеральний директор та голова BE (Hons I) BSc (Hons I) GDipAppFin MAppFin MSEE (Stanford) GAICD SEP FIEAust

  Метт Беррі - підприємець, що має нагороди в області технологій. Він є виконавчим директором Freelancer.com, найбільшого в світі фріланс-ринку, що об'єднує понад 20 мільйонів фахівців з усього світу. Він десять разів ставав лауреатом премії Webby Awards, "найвищої нагороди в області Інтернету", що присуджується Міжнародною Академією комп'ютерних мистецтв і наук.

  Freelancer.com є ланкою, що напряму пов'язує представників малого бізнесу та фізичних осіб з західного світу з фрілансерами в країнах, що розвиваються, відкриваючи цілий ряд можливостей для підприємців з обох сторін земної кулі. Компанія Freelancer Limited була представлена на Австралійській фондовій біржі в 2013 році з ринковою капіталізацією понад $1 млрд.

  Крім цього, Метт є генеральним директором Escrow.com, світового лідеру з надійних платіжних операцій в режимі онлайн, системи, загальна вартість транзакцій якої становить понад 2,7 мільярдів доларів США.

  Метт був позаштатним доцентом кафедри електротехніки та інформаційної техніки в Університеті Сіднея, де він викладав криптографію останні п'ятнадцять років, а пізніше - технологічне підприємництво. Він є співавтором понад 20 патентів у США.

  Метт - чудовий оратор, він брав учать або виступав із промовами на таких подіях та в таких медіа, як SXSW, The Summit Series, Tony Robbins, The Next Web, the New York Times, Bloomberg TV, Wall Street Journal, TechCrunch, BRW та The Economist.

  Раніше Метт був засновником та генеральним директором компанії Sensory Networks Inc. - постачальника високопродуктивних процесорів для безпеки мережі - яку було продано Intel Corporation у 2013.

  У 2006 він був нагороджений премією "State Pearcey Award" за внесок у IT&T індустрію. У 2010 - отримав звання "Випускник року" факультету інженерії та інформаційної техніки Університету Сіднея. У 2011 Метт став BRW підприємцем року, отримавши найпрестижніший в Австралії титул у комерційній галузі. У 2011 він також стає лауреатом національної премії "Підприємець року за версією Ernst & Young". У 2016 Спільнота лібертаріанців Австралії визнала Метта "Лібертаріанцем року".

  З питань, пов'язаних із організацією виступів, звертайтеся за адресою: speaker@freelancer.com

  Детальніше про Метта
 • Darren Williams
  Детальніше про Дарена

  Darren Williams

  Член правління BSc (Hons I) PhD (Computer Science) MAICD

  Наприкінці 2015 року Даррен покинув посади виконавчого директора та технічного директора Freelancer, ставши спостережним членом ради директорів. Свого часу як керівник він щодня відповідав за стратегію розвитку компанії, як в технічному плані, так і в плані функціонування.

  Дарен має досвід у комп'ютерній безпеці, протоколах, мережах та програмному забезпеченні. Головною причиною його приєднання до Freelancer було те, що Дарен був співзасновником Sensory Networks - венчурної компанії з виробу безпечного апаратного забезпечення, де він працював на посаді технічного та потім виконавчого директора. Ще раніше Дарен читав лекції з комп'ютерних наук в Університеті Сіднею для студентів та аспірантів багатьох факультетів.

  Дарен є автором багатьох статей, патентів та документів, які стосуються технологій безпеки, програмного забезпечення та мереж. Також він був учасником багатьох міжнародних конференцій. Дарен має диплом з відзнакою першого ступеня з комп'ютерних наук та докторську ступінь з комп'ютерних мереж, яку отримав в Університеті Сіднею.

  Детальніше про Дарена
 • Simon Clausen
  Детальніше про Саймона

  Simon Clausen

  Член правління

  Саймон - інвестор та засновник Freelancer. Саймон має більше ніж 17 річний досвід у високотехнологічному та швидкоплинному бізнесі, як Австралії, так і США. Його технічна спеціалізація включає професійний рівень знань багатьох мов розробки, комп'ютерної безпеки та аналізу уразливості. Також, він є співавтором та засновником безлічі технологічних патентів.

  Зосередивши увагу на клієнтоорієнтованому програмному забезпеченні і Інтернет-технологіях, він заснував і був генеральним директором компанії WinGuides, яка пізніше стала PC Tools. З Саймоном на посаді генерального директора доходи компанії PC Tools збільшилися більш ніж до 100 мільйонів доларів, з'явилося більше 250 співробітників і офіси в 7 країнах. PC Tools була придбана Symantec Corporation (NASDAQ: SYMC) в жовтні 2008 року під час однієї з найбільших технологічних бізнес-операцій Австралії того часу. Після придбання Саймон став віце-президентом компанії "Symantec", перед тим як покинув її в 2009 році, і одним із засновників Startive Ventures, венчурного фонду спеціалізованих технологій. Сьогодні Startive Ventures активно інвестує в деякі успішні глобальні стартапи, а Саймон виступає в ролі директора та радника для компаній по всьому світу.

  Детальніше про Саймона
Керівництво
 • Neil Katz
  Детальніше про Ніла

  Neil Katz

  Фінансовий директор B Com (Hons) ACA / EPGC (Stanford)

  Ніл Кац - фінансовий директор Freelancer, який відповідає за фінанси та адміністративні функції компанії. З моменту приєднання до Freelancer у травні 2009 Ніл був невід'ємною частиною команди управління компанії та займався фінансовими питаннями і внутрішнім контролем компанії.

  Ніл має більше понад 20 років досвіду у фінансах, обліку та генеральному управлінні. Він займав посаду фінансового директора у багатьох технологічних компаніях, включаючи IPscape, Threatmetrix, Sensory Networks та Aptrix. Ніл займався багатьма процедурами із залучення приватних та венчурних капіталів, отримував безліч національних грантів та має досвід реструктуризації корпорацій та заключення угод з продажу компаній. Зокрема, Ніл був залучений до угоди з продажу Aptrix компанії IBM. На попередніх посадах Ніл забезпечив фінансове керівництво для підтримки зростання та міжнародної експансії бізнесу. Крім цього, він надавав консультаційні послуги багатьом меншим технологічним стартапам у сфері стратегій комерціалізації та зростання капіталу.

  До своєї роботи в технологічному секторі Ніл займав керівні фінансові посади у таких секторах, як продаж та роздрібна торгівля, в тому числі в компанії "Checkpoint Systems".

  Ніл має диплом бакалавра з відзнакою з фінансового менеджменту Університету Кейп-Тауну, Південної Африки та є членом Institute of Chartered Accountants в Австралії.

  Детальніше про Ніла
 • Amir Massoudi
  Детальніше про Аміра

  Amir Massoudi

  Керівник відділу розвитку S.Eng, MSc (Computer Science)

  Амір Массуді керує відділом розвитку на Freelancer і управляє командою, що відповідає за доходи, операції з управління продуктами та клієнтські операції, а також аналіз та обробку даних.

  Амір управляє командою професіоналів у технічній галузі та міждисциплінарних експертів, що складається зі спеціалістів з аналізу та обробки даних, інженерів, математиків, статистиків, фізиків і менеджерів з продукції.

  Амір є автором численних статей, патентів і документів з машинного навчання, комп'ютерного зору та чисельного аналізу. Він має ступінь магістра (з досліджень) в області комп'ютерних наук за спеціальністю "Машинне навчання і комп'ютерний зір", яку отримав в Університеті Нового Південного Уельсу.

  Детальніше про Аміра
 • Peter Phillips
  Детальніше про Пітера

  Peter Phillips

  Віце-президент з інженірінгу BSc (Hons I) PhD (Computer Science)

  Пітер займає посаду віце-президента з інженерії у Freelancer. На своїй посаді він відповідає за керівництво глобальними командами інженерів, а також за визначення та ведення роботи компанії в операційних і технічних напрямках.

  Пітер має значний досвід у таких галузях, як розробка програмного забезпечення, масштабована інфраструктура та в управління ІТ. Раніше він читав лекції з комп'ютерних наук в Університеті Джеймса Кука для студентів та аспірантів різних факультетів.

  Пітер є автором багатьох статей, патентів та документів, що стосуються збору даних, розробки алгоритмів і програмного забезпечення. Він також виступав із докладами на кількох міжнародних конференціях. Пітер має диплом Університету Джеймса Кука першого ступіню з відзнакою та ступінь доктора наук у галузі комп'ютерних наук із спеціалізацією у галузі збору просторових даних.

  Детальніше про Пітера
 • Greg
  Детальніше про Грега

  Greg Robinson

  Віце-президент з якості ACI, SA Fin

  Грег Робінсон - віце-президент з дотримання правових аспектів у Freelancer. Грег наглядає за загальним дотриманням правових норм у середовищі компанії. На цій посаді Грег відповідає за розвиток та налагодження управління та дотримання програм ризиків для підтримки бізнесу.

  Перед тим, як приєднатися до Freelancer, Грег працював у PayPal Австралія на посаді Голови з дотримання правових програм та був членом ініціативної команди, яка запустила PayPal на Австралійський ринок у 2005. Грег працював у Colonial First State Investments Limited з 1998 по 2004 роки у якості Голови з дотримання правових норм та був відповідальний за введення у дію та управління загальною схемою з дотримання правових норм.

  Грег має релевантний досвід роботи у якості професіоналу з дотримання правових норм. За останні 10 років він багато часу присвятив роботі, концентруючись на питаннях, пов'язаних з організацією управління та дотриманням правових норм в онлайн-середовищі. Грег - старший науковий співробітник Інституту фінансових послуг Австралазії (Financial Services Institute of Australasia) і фахівець Інституту управління ризиками та дотримання правових норм (GRCI).

  Детальніше про Грега
 • Adam Byrnes
  Детальніше про Адама

  Adam Byrnes

  Головний міжнародний директор BE (Electrical) (Hons I) / BSc (Adv) (Physics)

  Адам Байернз відповідає за розповсюдження Freelancer по всьому світу, зокрема за вихід на ринки, що є домінуючими в неангломовних країнах, такі як Азія та Латинська Америка. Він керує командами піарників, маркетологів, контент-райтерів та перекладачів і відповідає за запуск сайтів Freelancer по всьому світу, в тому числі 40 спеціалізованих регіональних сайтів на 31 мові.

  Перш ніж приєднатися до Freelancer, Адам працював фізиком-дослідником в Університеті Сіднею на кафедрі фотонів. За цей час він став співавтором великої кількості академічних робіт у багатьох виданнях з фізики та представив свою роботу на конференції CLEO у Каліфорнії. Також, Адам працював у сфері інформаційних технологій у компаніях Macquarie Group та Aalborg Industries.

  У Адама має ступінь першого класу з електричної інженерії та передової фізики Університету Сіднею. Також, він вчився за кордоном, в Університеті Каліфорнії у Санта Барбарі.

  Детальніше про Адама
 • Sarah Tang
  Детальніше про Сару

  Sarah Tang

  Керівник відділу міжнародної діяльності BComm (Honours) MA (International Business) MSc (Strategy)

  Сара Тенг відповідає за діяльність Freelancer на міжнародній арені. Вона керує цілим рядом різних команд, що займаються операціями з продуктами, пошуком талантів та обслуговуванням клієнтів.

  До цього вона займалася наданням стратегічних консультацій для международних компаній, таких як CBRE, EA Games та Ericsson. Крім цього, вона читала лекції з бізнес-стратегії та цифрової торгівлі в Університеті Квінса та Сіднейському університеті.

  Сара - науковий співробітник організацій Canada Millennium Scholarship та Cansbridge. Вона має дві ступені магістра у галузі стратегії та міжнародного бізнесу двох університетів: Університету Куінс та Віденського економічного університету. У своїй магістерській роботі Сара займалась дослідженням психології здійсненням покупок в Інтернеті. Вона проаналізувала, як програмне забезпечення для зчитування обличчя може захоплювати когнітивні здібності людини та використовуватись для керування рішеннями щодо купівлі товарів на веб-сайтах електронної комерції.

  Детальніше про Сару
 • sebastian
  Детальніше про Себастьяна

  Sebastián Siseles

  Міжнародний директор JD (University of Buenos Aires) / MBA (University of Pittsburgh) / Marketing Diploma (FAECC, Argentina)

  Себастьян Сайселс відповідає за створення, комунікації, підтримку та узгодження міжнародної стратегії розширення компанії для довгострокового зростання прибутків та керує провідними командами регіональних директорів і міжнародних менеджерів у всьому світі. Себастьян приймає безпосередню участь і відповідає за запуск міжнародних версій, створення та зміцнення присутності компанії Freelancer і розвиток як на розвинених ринках, так і на ринках, що розвиваються, з особливим акцентом на управлінні операціями компанії по всій Латинській Америці та Південній Європі. Цей аргентинський підприємець отримав ступінь магістра бізнесу в Університеті Піттсбурга. Себастьян має досвід у галузі права та спеціалізується в області корпоративних фінансів і злиття та поглинання. Він закінчив курси післядипломної освіти на базі фондової біржи Буенос-Айреса і юридичний факультет Південно-Західного університету за фахом "Міжнародні ділові операції".

  Перед тим як приєднатися до команди Freelancer, Себастьян був співзасновником різних комунікаційних та Інтернет-компаній, а також працював як президент, директор, генеральний юрисконсульт та виконавчий директор в Інтернет-компаніях та компаніях, не пов'язаних з технологіями. Одночасно з цим він також був співробітником престижної корпоративної юридичної компанії в Аргентині.

  Детальніше про Себастьяна
 • Helma Kusuma
  Детальніше про Хельму

  Helma Kusuma

  Регіональний менеджер, Азія BA - Public Relations (University of Indonesia)

  Хельма Кусума відповідає за розвиток Freelancer в Індонезії. До обов'язків Хельми входить взаємодія з місцевими ЗМІ та акціонерами, пошук можливостей для виведення бренду та місцевої версії веб-сайту на регіональний ринок, наприклад, за допомогою участі у місцевих конференціях і заходах для преси, участі у нарадах/організації зустрічей з головними акціонерами, організації інших заходів, виявлення можливостей для спонсорства, створення і зміцнення бренду Freelancer. Крім цього, Хельма відповідає за усі комунікаційні заходи на території Індонезії, виступаючи як прес-секретар компанії та співпрацюючи із багатьма представниками ЗМІ та блогерами.

  Закінчивши Індонезійський Університет за фахом "Комунікації", Хельма працювала в Індонезії у галузі комуникацій та піару протягом останніх 17 років. Завдяки глибоким знанням різних галузей промисловості та багатому досвіду, Хельма успішно керувала командами співробітників у галузі комунікацій, працюючи в місцевих та міжнародних компаніях, таких як NurZahra Indonesia, Ristra Group, MNC Skyvision, Santika Premier Jakarta Hotel і Kapital's English magazine. До роботи на Freelancer вона керувала своєю власною місцевою піар-компанією, яка надавала послуги місцевим та регіональним клієнтам по всій Азії, такими як National Geographic Asia Channel, ESPN Star Sports Asia Channel, Panasonic Gobel Indonesia та ін.

  Детальніше про Хельму
Matt Barrie
Детальніше про Метта

Matt Barrie

Генеральний директор та голова BE (Hons I) BSc (Hons I) GDipAppFin MAppFin MSEE (Stanford) GAICD SEP FIEAust

Метт Беррі - підприємець, що має нагороди в області технологій. Він є виконавчим директором Freelancer.com, найбільшого в світі фріланс-ринку, що об'єднує понад 20 мільйонів фахівців з усього світу. Він десять разів ставав лауреатом премії Webby Awards, "найвищої нагороди в області Інтернету", що присуджується Міжнародною Академією комп'ютерних мистецтв і наук.

Freelancer.com є ланкою, що напряму пов'язує представників малого бізнесу та фізичних осіб з західного світу з фрілансерами в країнах, що розвиваються, відкриваючи цілий ряд можливостей для підприємців з обох сторін земної кулі. Компанія Freelancer Limited була представлена на Австралійській фондовій біржі в 2013 році з ринковою капіталізацією понад $1 млрд.

Крім цього, Метт є генеральним директором Escrow.com, світового лідеру з надійних платіжних операцій в режимі онлайн, системи, загальна вартість транзакцій якої становить понад 2,7 мільярдів доларів США.

Метт був позаштатним доцентом кафедри електротехніки та інформаційної техніки в Університеті Сіднея, де він викладав криптографію останні п'ятнадцять років, а пізніше - технологічне підприємництво. Він є співавтором понад 20 патентів у США.

Метт - чудовий оратор, він брав учать або виступав із промовами на таких подіях та в таких медіа, як SXSW, The Summit Series, Tony Robbins, The Next Web, the New York Times, Bloomberg TV, Wall Street Journal, TechCrunch, BRW та The Economist.

Раніше Метт був засновником та генеральним директором компанії Sensory Networks Inc. - постачальника високопродуктивних процесорів для безпеки мережі - яку було продано Intel Corporation у 2013.

У 2006 він був нагороджений премією "State Pearcey Award" за внесок у IT&T індустрію. У 2010 - отримав звання "Випускник року" факультету інженерії та інформаційної техніки Університету Сіднея. У 2011 Метт став BRW підприємцем року, отримавши найпрестижніший в Австралії титул у комерційній галузі. У 2011 він також стає лауреатом національної премії "Підприємець року за версією Ernst & Young". У 2016 Спільнота лібертаріанців Австралії визнала Метта "Лібертаріанцем року".

З питань, пов'язаних із організацією виступів, звертайтеся за адресою: speaker@freelancer.com

Детальніше про Метта
Darren Williams
Детальніше про Дарена

Darren Williams

Член правління BSc (Hons I) PhD (Computer Science) MAICD

Наприкінці 2015 року Даррен покинув посади виконавчого директора та технічного директора Freelancer, ставши спостережним членом ради директорів. Свого часу як керівник він щодня відповідав за стратегію розвитку компанії, як в технічному плані, так і в плані функціонування.

Дарен має досвід у комп'ютерній безпеці, протоколах, мережах та програмному забезпеченні. Головною причиною його приєднання до Freelancer було те, що Дарен був співзасновником Sensory Networks - венчурної компанії з виробу безпечного апаратного забезпечення, де він працював на посаді технічного та потім виконавчого директора. Ще раніше Дарен читав лекції з комп'ютерних наук в Університеті Сіднею для студентів та аспірантів багатьох факультетів.

Дарен є автором багатьох статей, патентів та документів, які стосуються технологій безпеки, програмного забезпечення та мереж. Також він був учасником багатьох міжнародних конференцій. Дарен має диплом з відзнакою першого ступеня з комп'ютерних наук та докторську ступінь з комп'ютерних мереж, яку отримав в Університеті Сіднею.

Детальніше про Дарена
Simon Clausen
Детальніше про Саймона

Simon Clausen

Член правління

Саймон - інвестор та засновник Freelancer. Саймон має більше ніж 17 річний досвід у високотехнологічному та швидкоплинному бізнесі, як Австралії, так і США. Його технічна спеціалізація включає професійний рівень знань багатьох мов розробки, комп'ютерної безпеки та аналізу уразливості. Також, він є співавтором та засновником безлічі технологічних патентів.

Зосередивши увагу на клієнтоорієнтованому програмному забезпеченні і Інтернет-технологіях, він заснував і був генеральним директором компанії WinGuides, яка пізніше стала PC Tools. З Саймоном на посаді генерального директора доходи компанії PC Tools збільшилися більш ніж до 100 мільйонів доларів, з'явилося більше 250 співробітників і офіси в 7 країнах. PC Tools була придбана Symantec Corporation (NASDAQ: SYMC) в жовтні 2008 року під час однієї з найбільших технологічних бізнес-операцій Австралії того часу. Після придбання Саймон став віце-президентом компанії "Symantec", перед тим як покинув її в 2009 році, і одним із засновників Startive Ventures, венчурного фонду спеціалізованих технологій. Сьогодні Startive Ventures активно інвестує в деякі успішні глобальні стартапи, а Саймон виступає в ролі директора та радника для компаній по всьому світу.

Детальніше про Саймона
Neil Katz
Детальніше про Ніла

Neil Katz

Фінансовий директор B Com (Hons) ACA / EPGC (Stanford)

Ніл Кац - фінансовий директор Freelancer, який відповідає за фінанси та адміністративні функції компанії. З моменту приєднання до Freelancer у травні 2009 Ніл був невід'ємною частиною команди управління компанії та займався фінансовими питаннями і внутрішнім контролем компанії.

Ніл має більше понад 20 років досвіду у фінансах, обліку та генеральному управлінні. Він займав посаду фінансового директора у багатьох технологічних компаніях, включаючи IPscape, Threatmetrix, Sensory Networks та Aptrix. Ніл займався багатьма процедурами із залучення приватних та венчурних капіталів, отримував безліч національних грантів та має досвід реструктуризації корпорацій та заключення угод з продажу компаній. Зокрема, Ніл був залучений до угоди з продажу Aptrix компанії IBM. На попередніх посадах Ніл забезпечив фінансове керівництво для підтримки зростання та міжнародної експансії бізнесу. Крім цього, він надавав консультаційні послуги багатьом меншим технологічним стартапам у сфері стратегій комерціалізації та зростання капіталу.

До своєї роботи в технологічному секторі Ніл займав керівні фінансові посади у таких секторах, як продаж та роздрібна торгівля, в тому числі в компанії "Checkpoint Systems".

Ніл має диплом бакалавра з відзнакою з фінансового менеджменту Університету Кейп-Тауну, Південної Африки та є членом Institute of Chartered Accountants в Австралії.

Детальніше про Ніла
Peter Phillips
Детальніше про Пітера

Peter Phillips

Віце-президент з інженірінгу BSc (Hons I) PhD (Computer Science)

Пітер займає посаду віце-президента з інженерії у Freelancer. На своїй посаді він відповідає за керівництво глобальними командами інженерів, а також за визначення та ведення роботи компанії в операційних і технічних напрямках.

Пітер має значний досвід у таких галузях, як розробка програмного забезпечення, масштабована інфраструктура та в управління ІТ. Раніше він читав лекції з комп'ютерних наук в Університеті Джеймса Кука для студентів та аспірантів різних факультетів.

Пітер є автором багатьох статей, патентів та документів, що стосуються збору даних, розробки алгоритмів і програмного забезпечення. Він також виступав із докладами на кількох міжнародних конференціях. Пітер має диплом Університету Джеймса Кука першого ступіню з відзнакою та ступінь доктора наук у галузі комп'ютерних наук із спеціалізацією у галузі збору просторових даних.

Детальніше про Пітера
Greg
Детальніше про Грега

Greg Robinson

Віце-президент з якості ACI, SA Fin

Грег Робінсон - віце-президент з дотримання правових аспектів у Freelancer. Грег наглядає за загальним дотриманням правових норм у середовищі компанії. На цій посаді Грег відповідає за розвиток та налагодження управління та дотримання програм ризиків для підтримки бізнесу.

Перед тим, як приєднатися до Freelancer, Грег працював у PayPal Австралія на посаді Голови з дотримання правових програм та був членом ініціативної команди, яка запустила PayPal на Австралійський ринок у 2005. Грег працював у Colonial First State Investments Limited з 1998 по 2004 роки у якості Голови з дотримання правових норм та був відповідальний за введення у дію та управління загальною схемою з дотримання правових норм.

Грег має релевантний досвід роботи у якості професіоналу з дотримання правових норм. За останні 10 років він багато часу присвятив роботі, концентруючись на питаннях, пов'язаних з організацією управління та дотриманням правових норм в онлайн-середовищі. Грег - старший науковий співробітник Інституту фінансових послуг Австралазії (Financial Services Institute of Australasia) і фахівець Інституту управління ризиками та дотримання правових норм (GRCI).

Детальніше про Грега
Adam Byrnes
Детальніше про Адама

Adam Byrnes

Головний міжнародний директор BE (Electrical) (Hons I) / BSc (Adv) (Physics)

Адам Байернз відповідає за розповсюдження Freelancer по всьому світу, зокрема за вихід на ринки, що є домінуючими в неангломовних країнах, такі як Азія та Латинська Америка. Він керує командами піарників, маркетологів, контент-райтерів та перекладачів і відповідає за запуск сайтів Freelancer по всьому світу, в тому числі 40 спеціалізованих регіональних сайтів на 31 мові.

Перш ніж приєднатися до Freelancer, Адам працював фізиком-дослідником в Університеті Сіднею на кафедрі фотонів. За цей час він став співавтором великої кількості академічних робіт у багатьох виданнях з фізики та представив свою роботу на конференції CLEO у Каліфорнії. Також, Адам працював у сфері інформаційних технологій у компаніях Macquarie Group та Aalborg Industries.

У Адама має ступінь першого класу з електричної інженерії та передової фізики Університету Сіднею. Також, він вчився за кордоном, в Університеті Каліфорнії у Санта Барбарі.

Детальніше про Адама
Sarah Tang
Детальніше про Сару

Sarah Tang

Керівник відділу міжнародної діяльності BComm (Honours) MA (International Business) MSc (Strategy)

Сара Тенг відповідає за діяльність Freelancer на міжнародній арені. Вона керує цілим рядом різних команд, що займаються операціями з продуктами, пошуком талантів та обслуговуванням клієнтів.

До цього вона займалася наданням стратегічних консультацій для международних компаній, таких як CBRE, EA Games та Ericsson. Крім цього, вона читала лекції з бізнес-стратегії та цифрової торгівлі в Університеті Квінса та Сіднейському університеті.

Сара - науковий співробітник організацій Canada Millennium Scholarship та Cansbridge. Вона має дві ступені магістра у галузі стратегії та міжнародного бізнесу двох університетів: Університету Куінс та Віденського економічного університету. У своїй магістерській роботі Сара займалась дослідженням психології здійсненням покупок в Інтернеті. Вона проаналізувала, як програмне забезпечення для зчитування обличчя може захоплювати когнітивні здібності людини та використовуватись для керування рішеннями щодо купівлі товарів на веб-сайтах електронної комерції.

Детальніше про Сару
sebastian
Детальніше про Себастьяна

Sebastián Siseles

Міжнародний директор JD (University of Buenos Aires) / MBA (University of Pittsburgh) / Marketing Diploma (FAECC, Argentina)

Себастьян Сайселс відповідає за створення, комунікації, підтримку та узгодження міжнародної стратегії розширення компанії для довгострокового зростання прибутків та керує провідними командами регіональних директорів і міжнародних менеджерів у всьому світі. Себастьян приймає безпосередню участь і відповідає за запуск міжнародних версій, створення та зміцнення присутності компанії Freelancer і розвиток як на розвинених ринках, так і на ринках, що розвиваються, з особливим акцентом на управлінні операціями компанії по всій Латинській Америці та Південній Європі. Цей аргентинський підприємець отримав ступінь магістра бізнесу в Університеті Піттсбурга. Себастьян має досвід у галузі права та спеціалізується в області корпоративних фінансів і злиття та поглинання. Він закінчив курси післядипломної освіти на базі фондової біржи Буенос-Айреса і юридичний факультет Південно-Західного університету за фахом "Міжнародні ділові операції".

Перед тим як приєднатися до команди Freelancer, Себастьян був співзасновником різних комунікаційних та Інтернет-компаній, а також працював як президент, директор, генеральний юрисконсульт та виконавчий директор в Інтернет-компаніях та компаніях, не пов'язаних з технологіями. Одночасно з цим він також був співробітником престижної корпоративної юридичної компанії в Аргентині.

Детальніше про Себастьяна
Amir Massoudi
Детальніше про Аміра

Amir Massoudi

Керівник відділу розвитку S.Eng, MSc (Computer Science)

Амір Массуді керує відділом розвитку на Freelancer і управляє командою, що відповідає за доходи, операції з управління продуктами та клієнтські операції, а також аналіз та обробку даних.

Амір управляє командою професіоналів у технічній галузі та міждисциплінарних експертів, що складається зі спеціалістів з аналізу та обробки даних, інженерів, математиків, статистиків, фізиків і менеджерів з продукції.

Амір є автором численних статей, патентів і документів з машинного навчання, комп'ютерного зору та чисельного аналізу. Він має ступінь магістра (з досліджень) в області комп'ютерних наук за спеціальністю "Машинне навчання і комп'ютерний зір", яку отримав в Університеті Нового Південного Уельсу.

Детальніше про Аміра
Helma Kusuma
Детальніше про Хельму

Helma Kusuma

Регіональний менеджер, Азія BA - Public Relations (University of Indonesia)

Хельма Кусума відповідає за розвиток Freelancer в Індонезії. До обов'язків Хельми входить взаємодія з місцевими ЗМІ та акціонерами, пошук можливостей для виведення бренду та місцевої версії веб-сайту на регіональний ринок, наприклад, за допомогою участі у місцевих конференціях і заходах для преси, участі у нарадах/організації зустрічей з головними акціонерами, організації інших заходів, виявлення можливостей для спонсорства, створення і зміцнення бренду Freelancer. Крім цього, Хельма відповідає за усі комунікаційні заходи на території Індонезії, виступаючи як прес-секретар компанії та співпрацюючи із багатьма представниками ЗМІ та блогерами.

Закінчивши Індонезійський Університет за фахом "Комунікації", Хельма працювала в Індонезії у галузі комуникацій та піару протягом останніх 17 років. Завдяки глибоким знанням різних галузей промисловості та багатому досвіду, Хельма успішно керувала командами співробітників у галузі комунікацій, працюючи в місцевих та міжнародних компаніях, таких як NurZahra Indonesia, Ristra Group, MNC Skyvision, Santika Premier Jakarta Hotel і Kapital's English magazine. До роботи на Freelancer вона керувала своєю власною місцевою піар-компанією, яка надавала послуги місцевим та регіональним клієнтам по всій Азії, такими як National Geographic Asia Channel, ESPN Star Sports Asia Channel, Panasonic Gobel Indonesia та ін.

Детальніше про Хельму