Зустрічайте команду Freelancer!

Директори
 • Matt Barrie
  Детальніше про Метта

  Matt Barrie

  Генеральний директор та голова BE (Hons I) BSc (Hons I) GDipAppFin MAppFin MSEE (Stanford) GAICD SEP FIEAust

  Метт Беррі - підприємець, що має нагороди в області технологій. Він є виконавчим директором Freelancer.com, найбільшого в світі фріланс-ринку, що об'єднує понад 20 мільйонів фахівців з усього світу. Він десять разів ставав лауреатом премії Webby Awards, "найвищої нагороди в області Інтернету", що присуджується Міжнародною Академією комп'ютерних мистецтв і наук.

  Freelancer.com є ланкою, що напряму пов'язує представників малого бізнесу та фізичних осіб з західного світу з фрілансерами в країнах, що розвиваються, відкриваючи цілий ряд можливостей для підприємців з обох сторін земної кулі. Компанія Freelancer Limited була представлена на Австралійській фондовій біржі в 2013 році з ринковою капіталізацією понад $1 млрд.

  Крім цього, Метт є генеральним директором Escrow.com, світового лідеру з надійних платіжних операцій в режимі онлайн, системи, загальна вартість транзакцій якої становить понад 2,7 мільярдів доларів США.

  Метт був позаштатним доцентом кафедри електротехніки та інформаційної техніки в Університеті Сіднея, де він викладав криптографію останні п'ятнадцять років, а пізніше - технологічне підприємництво. Він є співавтором понад 20 патентів у США.

  Метт - чудовий оратор, він брав учать або виступав із промовами на таких подіях та в таких медіа, як SXSW, The Summit Series, Tony Robbins, The Next Web, the New York Times, Bloomberg TV, Wall Street Journal, TechCrunch, BRW та The Economist.

  Раніше Метт був засновником та генеральним директором компанії Sensory Networks Inc. - постачальника високопродуктивних процесорів для безпеки мережі - яку було продано Intel Corporation у 2013.

  У 2006 він був нагороджений премією "State Pearcey Award" за внесок у IT&T індустрію. У 2010 - отримав звання "Випускник року" факультету інженерії та інформаційної техніки Університету Сіднея. У 2011 Метт став BRW підприємцем року, отримавши найпрестижніший в Австралії титул у комерційній галузі. У 2011 він також стає лауреатом національної премії "Підприємець року за версією Ernst & Young". У 2016 Спільнота лібертаріанців Австралії визнала Метта "Лібертаріанцем року".

  З питань, пов'язаних із організацією виступів, звертайтеся за адресою: speaker@freelancer.com

  Детальніше про Метта
 • Darren Williams
  Детальніше про Дарена

  Darren Williams

  Член правління BSc (Hons I) PhD (Computer Science) MAICD

  Наприкінці 2015 року Даррен покинув посади виконавчого директора та технічного директора Freelancer, ставши спостережним членом ради директорів. Свого часу як керівник він щодня відповідав за стратегію розвитку компанії, як в технічному плані, так і в плані функціонування.

  Дарен має досвід у комп'ютерній безпеці, протоколах, мережах та програмному забезпеченні. Головною причиною його приєднання до Freelancer було те, що Дарен був співзасновником Sensory Networks - венчурної компанії з виробу безпечного апаратного забезпечення, де він працював на посаді технічного та потім виконавчого директора. Ще раніше Дарен читав лекції з комп'ютерних наук в Університеті Сіднею для студентів та аспірантів багатьох факультетів.

  Дарен є автором багатьох статей, патентів та документів, які стосуються технологій безпеки, програмного забезпечення та мереж. Також він був учасником багатьох міжнародних конференцій. Дарен має диплом з відзнакою першого ступеня з комп'ютерних наук та докторську ступінь з комп'ютерних мереж, яку отримав в Університеті Сіднею.

  Детальніше про Дарена
 • Simon Clausen
  Детальніше про Саймона

  Simon Clausen

  Член правління

  Саймон - інвестор та засновник Freelancer. Саймон має більше ніж 17 річний досвід у високотехнологічному та швидкоплинному бізнесі, як Австралії, так і США. Його технічна спеціалізація включає професійний рівень знань багатьох мов розробки, комп'ютерної безпеки та аналізу уразливості. Також, він є співавтором та засновником безлічі технологічних патентів.

  Зосередивши увагу на клієнтоорієнтованому програмному забезпеченні і Інтернет-технологіях, він заснував і був генеральним директором компанії WinGuides, яка пізніше стала PC Tools. З Саймоном на посаді генерального директора доходи компанії PC Tools збільшилися більш ніж до 100 мільйонів доларів, з'явилося більше 250 співробітників і офіси в 7 країнах. PC Tools була придбана Symantec Corporation (NASDAQ: SYMC) в жовтні 2008 року під час однієї з найбільших технологічних бізнес-операцій Австралії того часу. Після придбання Саймон став віце-президентом компанії "Symantec", перед тим як покинув її в 2009 році, і одним із засновників Startive Ventures, венчурного фонду спеціалізованих технологій. Сьогодні Startive Ventures активно інвестує в деякі успішні глобальні стартапи, а Саймон виступає в ролі директора та радника для компаній по всьому світу.

  Детальніше про Саймона
Керівництво
 • Neil Katz
  Детальніше про Ніла

  Neil Katz

  Фінансовий директор B Com (Hons) ACA / EPGC (Stanford)

  Ніл Кац - фінансовий директор Freelancer, який відповідає за фінанси та адміністративні функції компанії. З моменту приєднання до Freelancer у травні 2009 Ніл був невід'ємною частиною команди управління компанії та займався фінансовими питаннями і внутрішнім контролем компанії.

  Ніл має більше понад 20 років досвіду у фінансах, обліку та генеральному управлінні. Він займав посаду фінансового директора у багатьох технологічних компаніях, включаючи IPscape, Threatmetrix, Sensory Networks та Aptrix. Ніл займався багатьма процедурами із залучення приватних та венчурних капіталів, отримував безліч національних грантів та має досвід реструктуризації корпорацій та заключення угод з продажу компаній. Зокрема, Ніл був залучений до угоди з продажу Aptrix компанії IBM. На попередніх посадах Ніл забезпечив фінансове керівництво для підтримки зростання та міжнародної експансії бізнесу. Крім цього, він надавав консультаційні послуги багатьом меншим технологічним стартапам у сфері стратегій комерціалізації та зростання капіталу.

  До своєї роботи в технологічному секторі Ніл займав керівні фінансові посади у таких секторах, як продаж та роздрібна торгівля, в тому числі в компанії "Checkpoint Systems".

  Ніл має диплом бакалавра з відзнакою з фінансового менеджменту Університету Кейп-Тауну, Південної Африки та є членом Institute of Chartered Accountants в Австралії.

  Детальніше про Ніла
 • Adam Byrnes
  Детальніше про Адама

  Adam Byrnes

  Віце-президент з продуктів і розвитку BE (Electrical) (Hons I) / BSc (Adv) (Physics)

  Адам Байернз відповідає за розповсюдження Freelancer по всьому світу, зокрема за вихід на ринки, що є домінуючими в неангломовних країнах, такі як Азія та Латинська Америка. Він керує командами піарників, маркетологів, контент-райтерів та перекладачів і відповідає за запуск сайтів Freelancer по всьому світу, в тому числі 40 спеціалізованих регіональних сайтів на 31 мові.

  Перш ніж приєднатися до Freelancer, Адам працював фізиком-дослідником в Університеті Сіднею на кафедрі фотонів. За цей час він став співавтором великої кількості академічних робіт у багатьох виданнях з фізики та представив свою роботу на конференції CLEO у Каліфорнії. Також, Адам працював у сфері інформаційних технологій у компаніях Macquarie Group та Aalborg Industries.

  У Адама має ступінь першого класу з електричної інженерії та передової фізики Університету Сіднею. Також, він вчився за кордоном, в Університеті Каліфорнії у Санта Барбарі.

  Детальніше про Адама
 • Jun Yao
  Детальніше про Яня

  Jun Yao

  Віце-президент з інженірінгу BE (Automation) MSc PhD (Computer Science)

  Янь Яо (Jun Yao) є віце-президентом Freelancer з технологічних питань. Він відповідає за генеральне керівництво всіма технічними службами, визначає довгострокову політику компанії і контролює її виконання, а також відповідає за те, щоб технічний рівень компанії відповідав її бізнес-цілям.

  У Яня великий стаж у пошуку розв'язків різних проблем, а також у керівництві, курируванні та навчанні технічних команд. У Яня також є значний досвід розробки програмного забезпечення, а його сфера професійних інтересів включає розробку застосунків і систем, комп'ютерні мережі, інформаційну безпеку та реляційні бази даних.

  Янь виступав на низці міжнародних конференцій і є автором багатьох патентів, наукових і журнальних статей з бездротового зв'язку, якості обслуговування в мобільних комп'ютерних середовищах, бортових систем зв'язку і алгоритмів. Янь отримав ступінь бакалавра технічних наук в Південно-Китайському технологічному університеті (the South China University of Technology, China), а також ступені магістра та доктора філософії в галузі комп'ютерних наук в Університеті Нового Південного Уельсу (the University of New South Wales, Australia).

  Детальніше про Яня
 • Chris Trotman
  Детальніше про Кріса

  Chris Trotman

  Заст. віце-президента (архітектура) BS (Information Systems)

  Кріс Тротман (Chris Trotman) є заступником віце-президента Freelancer з архітектури. Кріс відповідає за всі технічні питання, підтримання високого рівня інженерних стандартів та забезпечення як поточного, так і перспективного зростання Freelancer. Кріс має ступінь бакалавра наук в області інформаційних систем Університету Окленда (the University of Auckland, New Zealand).

  Детальніше про Кріса
 • Yves Sy
  Детальніше про Іва

  Yves Sy

  Заст. віце-президента (технічні операції та регіональне керівництво), Маніла BS CS (University of the Philippines, Manila)

  Ів Сі (Yves Sy) є заступником віце-президента з технічних питань, а також очолює регіональний офіс Freelancer в Манілі. Він відповідає за те, щоб компанія могла працювати, зростати та виконувати завдання належним чином, залучаючи найкращий досвід розробки продукту та керування. До приходу в Freelancer Ів більше десяти років працював у галузі архітектури масштабованих програмних систем та керував інженерними командами в різних сферах, таких як подорожі, ігри та реклама. Він має ступінь бакалавра з інформатики Університету Філіппін (the University of the Philippines, Manila).

  Детальніше про Іва
 • Greg
  Детальніше про Грега

  Greg Robinson

  Віце-президент з якості ACI, SA Fin

  Грег Робінсон - віце-президент з дотримання правових аспектів у Freelancer. Грег наглядає за загальним дотриманням правових норм у середовищі компанії. На цій посаді Грег відповідає за розвиток та налагодження управління та дотримання програм ризиків для підтримки бізнесу.

  Перед тим, як приєднатися до Freelancer, Грег працював у PayPal Австралія на посаді Голови з дотримання правових програм та був членом ініціативної команди, яка запустила PayPal на Австралійський ринок у 2005. Грег працював у Colonial First State Investments Limited з 1998 по 2004 роки у якості Голови з дотримання правових норм та був відповідальний за введення у дію та управління загальною схемою з дотримання правових норм.

  Грег має релевантний досвід роботи у якості професіоналу з дотримання правових норм. За останні 10 років він багато часу присвятив роботі, концентруючись на питаннях, пов'язаних з організацією управління та дотриманням правових норм в онлайн-середовищі. Грег - старший науковий співробітник Інституту фінансових послуг Австралазії (Financial Services Institute of Australasia) і фахівець Інституту управління ризиками та дотримання правових норм (GRCI).

  Детальніше про Грега
 • Sarah Tang
  Детальніше про Сару

  Sarah Z. Tang

  Віце-президент (Enterprise) BCom / MA / MSc

  Сара Тан (Sarah Tang) є віце-президентом Enterprise на Freelancer.com, де вона працює з клієнтами зі списку Fortune 500 з питань залучення та масштабування клієнтури для їх організацій. Раніше вона працювала в управлінні з продукту, перш ніж очолити діяльність групи на міжнародному ринку. До Freelancer.com вона працювала на президентських виборах в США в 2012 році, а також як консультант з питань управління для таких клієнтів, як CBRE, Electronic Arts і Ericsson. Вона отримала ступінь магістра в Віденському економічному університеті (Vienna University of Economics), є заслуженим стипендіатом Канади та входить до списку найвпливовіших жінок за версією SIA 2017 Global Power 50. В цей час вона тісно співпрацює з НАСА та Гарвардською бізнес-школою / Лабораторією інноваційних наук в області досліджень та інтелектуального лідерства з метою розвитку індустрії краудсорсингу.

  Детальніше про Сару
 • sebastian
  Детальніше про Sebastián

  Sebastián Siseles

  Віце-президент (міжнародна діяльність) JD (University of Buenos Aires) / MBA (University of Pittsburgh) / Marketing Diploma (FAECC, Argentina)

  Sebastián Siseles відповідає за створення, підтримку, вибудовування та поширення стратегії міжнародної експансії компанії в цілях довгострокового та прибуткового зростання й очолює команду регіональних директорів і менеджерів по країнам. Sebastián також безпосередньо бере участь і відповідає за запуски продуктів на міжнародний ринок, формуючи і зміцнюючи присутність і зростання Freelancer як на розвинених ринках, так і на ринках, що розвиваються, приділяючи особливу увагу керуванню діяльністю компанії в Латинській Америці і Південній Європі. Аргентинський підприємець зі ступенем магістра ділового адміністрування (МВА) Університету Піттсбурга (the University of Pittsburgh), Sebastián має юридичну освіту та спеціалізується в області корпоративних фінансів, злиттів і поглинань, і закінчив курси післядипломної освіти з міжнародних комерційних операцій на базі Фондової біржи Буенос-Айреса і юридичному факультеті Південно-західного університету (the Southwestern University School of Law).

  До приходу в Freelancer, Sebastián був співзасновником багатьох інтернет-компаній і комунікаційних компаній, а також працював як президент, директор, генеральний юрисконсульт і виконавчий директор в Інтернет-компаніях та компаніях, не пов'язаних з технологіями. Одночасно з цим він також був співробітником престижної корпоративної юридичної компанії в Аргентині.

  Детальніше про Sebastián
 • Helma Kusuma
  Детальніше про Хельму

  Helma Kusuma

  Регіональний менеджер, Азія BA - Public Relations (University of Indonesia)

  Хельма Кусума відповідає за розвиток Freelancer в Індонезії. До обов'язків Хельми входить взаємодія з місцевими ЗМІ та акціонерами, пошук можливостей для виведення бренду та місцевої версії веб-сайту на регіональний ринок, наприклад, за допомогою участі у місцевих конференціях і заходах для преси, участі у нарадах/організації зустрічей з головними акціонерами, організації інших заходів, виявлення можливостей для спонсорства, створення і зміцнення бренду Freelancer. Крім цього, Хельма відповідає за усі комунікаційні заходи на території Індонезії, виступаючи як прес-секретар компанії та співпрацюючи із багатьма представниками ЗМІ та блогерами.

  Закінчивши Індонезійський Університет за фахом "Комунікації", Хельма працювала в Індонезії у галузі комуникацій та піару протягом останніх 17 років. Завдяки глибоким знанням різних галузей промисловості та багатому досвіду, Хельма успішно керувала командами співробітників у галузі комунікацій, працюючи в місцевих та міжнародних компаніях, таких як NurZahra Indonesia, Ristra Group, MNC Skyvision, Santika Premier Jakarta Hotel і Kapital's English magazine. До роботи на Freelancer вона керувала своєю власною місцевою піар-компанією, яка надавала послуги місцевим та регіональним клієнтам по всій Азії, такими як National Geographic Asia Channel, ESPN Star Sports Asia Channel, Panasonic Gobel Indonesia та ін.

  Детальніше про Хельму
Matt Barrie
Детальніше про Метта

Matt Barrie

Генеральний директор та голова BE (Hons I) BSc (Hons I) GDipAppFin MAppFin MSEE (Stanford) GAICD SEP FIEAust

Метт Беррі - підприємець, що має нагороди в області технологій. Він є виконавчим директором Freelancer.com, найбільшого в світі фріланс-ринку, що об'єднує понад 20 мільйонів фахівців з усього світу. Він десять разів ставав лауреатом премії Webby Awards, "найвищої нагороди в області Інтернету", що присуджується Міжнародною Академією комп'ютерних мистецтв і наук.

Freelancer.com є ланкою, що напряму пов'язує представників малого бізнесу та фізичних осіб з західного світу з фрілансерами в країнах, що розвиваються, відкриваючи цілий ряд можливостей для підприємців з обох сторін земної кулі. Компанія Freelancer Limited була представлена на Австралійській фондовій біржі в 2013 році з ринковою капіталізацією понад $1 млрд.

Крім цього, Метт є генеральним директором Escrow.com, світового лідеру з надійних платіжних операцій в режимі онлайн, системи, загальна вартість транзакцій якої становить понад 2,7 мільярдів доларів США.

Метт був позаштатним доцентом кафедри електротехніки та інформаційної техніки в Університеті Сіднея, де він викладав криптографію останні п'ятнадцять років, а пізніше - технологічне підприємництво. Він є співавтором понад 20 патентів у США.

Метт - чудовий оратор, він брав учать або виступав із промовами на таких подіях та в таких медіа, як SXSW, The Summit Series, Tony Robbins, The Next Web, the New York Times, Bloomberg TV, Wall Street Journal, TechCrunch, BRW та The Economist.

Раніше Метт був засновником та генеральним директором компанії Sensory Networks Inc. - постачальника високопродуктивних процесорів для безпеки мережі - яку було продано Intel Corporation у 2013.

У 2006 він був нагороджений премією "State Pearcey Award" за внесок у IT&T індустрію. У 2010 - отримав звання "Випускник року" факультету інженерії та інформаційної техніки Університету Сіднея. У 2011 Метт став BRW підприємцем року, отримавши найпрестижніший в Австралії титул у комерційній галузі. У 2011 він також стає лауреатом національної премії "Підприємець року за версією Ernst & Young". У 2016 Спільнота лібертаріанців Австралії визнала Метта "Лібертаріанцем року".

З питань, пов'язаних із організацією виступів, звертайтеся за адресою: speaker@freelancer.com

Детальніше про Метта
Darren Williams
Детальніше про Дарена

Darren Williams

Член правління BSc (Hons I) PhD (Computer Science) MAICD

Наприкінці 2015 року Даррен покинув посади виконавчого директора та технічного директора Freelancer, ставши спостережним членом ради директорів. Свого часу як керівник він щодня відповідав за стратегію розвитку компанії, як в технічному плані, так і в плані функціонування.

Дарен має досвід у комп'ютерній безпеці, протоколах, мережах та програмному забезпеченні. Головною причиною його приєднання до Freelancer було те, що Дарен був співзасновником Sensory Networks - венчурної компанії з виробу безпечного апаратного забезпечення, де він працював на посаді технічного та потім виконавчого директора. Ще раніше Дарен читав лекції з комп'ютерних наук в Університеті Сіднею для студентів та аспірантів багатьох факультетів.

Дарен є автором багатьох статей, патентів та документів, які стосуються технологій безпеки, програмного забезпечення та мереж. Також він був учасником багатьох міжнародних конференцій. Дарен має диплом з відзнакою першого ступеня з комп'ютерних наук та докторську ступінь з комп'ютерних мереж, яку отримав в Університеті Сіднею.

Детальніше про Дарена
Simon Clausen
Детальніше про Саймона

Simon Clausen

Член правління

Саймон - інвестор та засновник Freelancer. Саймон має більше ніж 17 річний досвід у високотехнологічному та швидкоплинному бізнесі, як Австралії, так і США. Його технічна спеціалізація включає професійний рівень знань багатьох мов розробки, комп'ютерної безпеки та аналізу уразливості. Також, він є співавтором та засновником безлічі технологічних патентів.

Зосередивши увагу на клієнтоорієнтованому програмному забезпеченні і Інтернет-технологіях, він заснував і був генеральним директором компанії WinGuides, яка пізніше стала PC Tools. З Саймоном на посаді генерального директора доходи компанії PC Tools збільшилися більш ніж до 100 мільйонів доларів, з'явилося більше 250 співробітників і офіси в 7 країнах. PC Tools була придбана Symantec Corporation (NASDAQ: SYMC) в жовтні 2008 року під час однієї з найбільших технологічних бізнес-операцій Австралії того часу. Після придбання Саймон став віце-президентом компанії "Symantec", перед тим як покинув її в 2009 році, і одним із засновників Startive Ventures, венчурного фонду спеціалізованих технологій. Сьогодні Startive Ventures активно інвестує в деякі успішні глобальні стартапи, а Саймон виступає в ролі директора та радника для компаній по всьому світу.

Детальніше про Саймона
Neil Katz
Детальніше про Ніла

Neil Katz

Фінансовий директор B Com (Hons) ACA / EPGC (Stanford)

Ніл Кац - фінансовий директор Freelancer, який відповідає за фінанси та адміністративні функції компанії. З моменту приєднання до Freelancer у травні 2009 Ніл був невід'ємною частиною команди управління компанії та займався фінансовими питаннями і внутрішнім контролем компанії.

Ніл має більше понад 20 років досвіду у фінансах, обліку та генеральному управлінні. Він займав посаду фінансового директора у багатьох технологічних компаніях, включаючи IPscape, Threatmetrix, Sensory Networks та Aptrix. Ніл займався багатьма процедурами із залучення приватних та венчурних капіталів, отримував безліч національних грантів та має досвід реструктуризації корпорацій та заключення угод з продажу компаній. Зокрема, Ніл був залучений до угоди з продажу Aptrix компанії IBM. На попередніх посадах Ніл забезпечив фінансове керівництво для підтримки зростання та міжнародної експансії бізнесу. Крім цього, він надавав консультаційні послуги багатьом меншим технологічним стартапам у сфері стратегій комерціалізації та зростання капіталу.

До своєї роботи в технологічному секторі Ніл займав керівні фінансові посади у таких секторах, як продаж та роздрібна торгівля, в тому числі в компанії "Checkpoint Systems".

Ніл має диплом бакалавра з відзнакою з фінансового менеджменту Університету Кейп-Тауну, Південної Африки та є членом Institute of Chartered Accountants в Австралії.

Детальніше про Ніла
Jun Yao
Детальніше про Яня

Jun Yao

Віце-президент з інженірінгу BE (Automation) MSc PhD (Computer Science)

Янь Яо (Jun Yao) є віце-президентом Freelancer з технологічних питань. Він відповідає за генеральне керівництво всіма технічними службами, визначає довгострокову політику компанії і контролює її виконання, а також відповідає за те, щоб технічний рівень компанії відповідав її бізнес-цілям.

У Яня великий стаж у пошуку розв'язків різних проблем, а також у керівництві, курируванні та навчанні технічних команд. У Яня також є значний досвід розробки програмного забезпечення, а його сфера професійних інтересів включає розробку застосунків і систем, комп'ютерні мережі, інформаційну безпеку та реляційні бази даних.

Янь виступав на низці міжнародних конференцій і є автором багатьох патентів, наукових і журнальних статей з бездротового зв'язку, якості обслуговування в мобільних комп'ютерних середовищах, бортових систем зв'язку і алгоритмів. Янь отримав ступінь бакалавра технічних наук в Південно-Китайському технологічному університеті (the South China University of Technology, China), а також ступені магістра та доктора філософії в галузі комп'ютерних наук в Університеті Нового Південного Уельсу (the University of New South Wales, Australia).

Детальніше про Яня
Chris Trotman
Детальніше про Кріса

Chris Trotman

Заст. віце-президента (архітектура) BS (Information Systems)

Кріс Тротман (Chris Trotman) є заступником віце-президента Freelancer з архітектури. Кріс відповідає за всі технічні питання, підтримання високого рівня інженерних стандартів та забезпечення як поточного, так і перспективного зростання Freelancer. Кріс має ступінь бакалавра наук в області інформаційних систем Університету Окленда (the University of Auckland, New Zealand).

Детальніше про Кріса
Yves Sy
Детальніше про Іва

Yves Sy

Заст. віце-президента (технічні операції та регіональне керівництво), Маніла BS CS (University of the Philippines, Manila)

Ів Сі (Yves Sy) є заступником віце-президента з технічних питань, а також очолює регіональний офіс Freelancer в Манілі. Він відповідає за те, щоб компанія могла працювати, зростати та виконувати завдання належним чином, залучаючи найкращий досвід розробки продукту та керування. До приходу в Freelancer Ів більше десяти років працював у галузі архітектури масштабованих програмних систем та керував інженерними командами в різних сферах, таких як подорожі, ігри та реклама. Він має ступінь бакалавра з інформатики Університету Філіппін (the University of the Philippines, Manila).

Детальніше про Іва
Greg
Детальніше про Грега

Greg Robinson

Віце-президент з якості ACI, SA Fin

Грег Робінсон - віце-президент з дотримання правових аспектів у Freelancer. Грег наглядає за загальним дотриманням правових норм у середовищі компанії. На цій посаді Грег відповідає за розвиток та налагодження управління та дотримання програм ризиків для підтримки бізнесу.

Перед тим, як приєднатися до Freelancer, Грег працював у PayPal Австралія на посаді Голови з дотримання правових програм та був членом ініціативної команди, яка запустила PayPal на Австралійський ринок у 2005. Грег працював у Colonial First State Investments Limited з 1998 по 2004 роки у якості Голови з дотримання правових норм та був відповідальний за введення у дію та управління загальною схемою з дотримання правових норм.

Грег має релевантний досвід роботи у якості професіоналу з дотримання правових норм. За останні 10 років він багато часу присвятив роботі, концентруючись на питаннях, пов'язаних з організацією управління та дотриманням правових норм в онлайн-середовищі. Грег - старший науковий співробітник Інституту фінансових послуг Австралазії (Financial Services Institute of Australasia) і фахівець Інституту управління ризиками та дотримання правових норм (GRCI).

Детальніше про Грега
Sarah Tang
Детальніше про Сару

Sarah Z. Tang

Віце-президент (Enterprise) BCom / MA / MSc

Сара Тан (Sarah Tang) є віце-президентом Enterprise на Freelancer.com, де вона працює з клієнтами зі списку Fortune 500 з питань залучення та масштабування клієнтури для їх організацій. Раніше вона працювала в управлінні з продукту, перш ніж очолити діяльність групи на міжнародному ринку. До Freelancer.com вона працювала на президентських виборах в США в 2012 році, а також як консультант з питань управління для таких клієнтів, як CBRE, Electronic Arts і Ericsson. Вона отримала ступінь магістра в Віденському економічному університеті (Vienna University of Economics), є заслуженим стипендіатом Канади та входить до списку найвпливовіших жінок за версією SIA 2017 Global Power 50. В цей час вона тісно співпрацює з НАСА та Гарвардською бізнес-школою / Лабораторією інноваційних наук в області досліджень та інтелектуального лідерства з метою розвитку індустрії краудсорсингу.

Детальніше про Сару
sebastian
Детальніше про Sebastián

Sebastián Siseles

Віце-президент (міжнародна діяльність) JD (University of Buenos Aires) / MBA (University of Pittsburgh) / Marketing Diploma (FAECC, Argentina)

Sebastián Siseles відповідає за створення, підтримку, вибудовування та поширення стратегії міжнародної експансії компанії в цілях довгострокового та прибуткового зростання й очолює команду регіональних директорів і менеджерів по країнам. Sebastián також безпосередньо бере участь і відповідає за запуски продуктів на міжнародний ринок, формуючи і зміцнюючи присутність і зростання Freelancer як на розвинених ринках, так і на ринках, що розвиваються, приділяючи особливу увагу керуванню діяльністю компанії в Латинській Америці і Південній Європі. Аргентинський підприємець зі ступенем магістра ділового адміністрування (МВА) Університету Піттсбурга (the University of Pittsburgh), Sebastián має юридичну освіту та спеціалізується в області корпоративних фінансів, злиттів і поглинань, і закінчив курси післядипломної освіти з міжнародних комерційних операцій на базі Фондової біржи Буенос-Айреса і юридичному факультеті Південно-західного університету (the Southwestern University School of Law).

До приходу в Freelancer, Sebastián був співзасновником багатьох інтернет-компаній і комунікаційних компаній, а також працював як президент, директор, генеральний юрисконсульт і виконавчий директор в Інтернет-компаніях та компаніях, не пов'язаних з технологіями. Одночасно з цим він також був співробітником престижної корпоративної юридичної компанії в Аргентині.

Детальніше про Sebastián
Adam Byrnes
Детальніше про Адама

Adam Byrnes

Віце-президент з продуктів і розвитку BE (Electrical) (Hons I) / BSc (Adv) (Physics)

Адам Байернз відповідає за розповсюдження Freelancer по всьому світу, зокрема за вихід на ринки, що є домінуючими в неангломовних країнах, такі як Азія та Латинська Америка. Він керує командами піарників, маркетологів, контент-райтерів та перекладачів і відповідає за запуск сайтів Freelancer по всьому світу, в тому числі 40 спеціалізованих регіональних сайтів на 31 мові.

Перш ніж приєднатися до Freelancer, Адам працював фізиком-дослідником в Університеті Сіднею на кафедрі фотонів. За цей час він став співавтором великої кількості академічних робіт у багатьох виданнях з фізики та представив свою роботу на конференції CLEO у Каліфорнії. Також, Адам працював у сфері інформаційних технологій у компаніях Macquarie Group та Aalborg Industries.

У Адама має ступінь першого класу з електричної інженерії та передової фізики Університету Сіднею. Також, він вчився за кордоном, в Університеті Каліфорнії у Санта Барбарі.

Детальніше про Адама
Helma Kusuma
Детальніше про Хельму

Helma Kusuma

Регіональний менеджер, Азія BA - Public Relations (University of Indonesia)

Хельма Кусума відповідає за розвиток Freelancer в Індонезії. До обов'язків Хельми входить взаємодія з місцевими ЗМІ та акціонерами, пошук можливостей для виведення бренду та місцевої версії веб-сайту на регіональний ринок, наприклад, за допомогою участі у місцевих конференціях і заходах для преси, участі у нарадах/організації зустрічей з головними акціонерами, організації інших заходів, виявлення можливостей для спонсорства, створення і зміцнення бренду Freelancer. Крім цього, Хельма відповідає за усі комунікаційні заходи на території Індонезії, виступаючи як прес-секретар компанії та співпрацюючи із багатьма представниками ЗМІ та блогерами.

Закінчивши Індонезійський Університет за фахом "Комунікації", Хельма працювала в Індонезії у галузі комуникацій та піару протягом останніх 17 років. Завдяки глибоким знанням різних галузей промисловості та багатому досвіду, Хельма успішно керувала командами співробітників у галузі комунікацій, працюючи в місцевих та міжнародних компаніях, таких як NurZahra Indonesia, Ristra Group, MNC Skyvision, Santika Premier Jakarta Hotel і Kapital's English magazine. До роботи на Freelancer вона керувала своєю власною місцевою піар-компанією, яка надавала послуги місцевим та регіональним клієнтам по всій Азії, такими як National Geographic Asia Channel, ESPN Star Sports Asia Channel, Panasonic Gobel Indonesia та ін.

Детальніше про Хельму