Зустрічайте команду Freelancer!

Директори
 • Matt Barrie
  Детальніше про Метта

  Matt Barrie

  Генеральний директор та президент BE (Hons I) BSc (Hons I) GDipAppFin MAppFin MSEE (Stanford) GAICD SEP FIEAust

  Метт Беррі – підприємець, що має низку нагород у галузі технологій. Він є виконавчим директором Freelancer.com, найбільшого в світі фріланс-ринку, що об'єднує понад 20 мільйонів фахівців з усього світу. Він десять разів ставав лауреатом Webby Awards, найпрестижнішої премії в сфері Інтернету, що присуджується Міжнародною Академією комп'ютерних мистецтв і наук.

  Freelancer.com пов'язує невеликі компанії і фізичних осіб західного світу із фрілансерами в країнах, що розвиваються, підтримуючи підприємців обох півкуль. Freelancer Limited був представлений на Австралійській фондовій біржі в 2013 році з ринковою капіталізацією понад 1 мільярд доларів.

  Метт одночасно є і головним виконавчим директором Escrow.com – світового лідера в сфері безпечних онлайн платежів, який здійснив безпечних транзакцій на суму понад 2,7 мільярдів доларів США.

  Він був позаштатним доцентом кафедри електротехніки та інформаційної техніки Сіднейського університету, де протягом 15 років викладав криптографію, а потім – створення комерційних підприємств в сфері технологій. Він є співавтором понад 20 патентних заявок США.

  Метт Беррі активно виступає по всьому світу, в тому числі в SXSW, The Summit Series, Tony Robbins, The Next Web, New York Times, Bloomberg TV, Wall Street Journal, TechCrunch, BRW і Economist.

  Раніше він заснував і був головним виконавчим директором Sensory Networks Inc., постачальника високопродуктивних процесорів захисту даних в мережі, яку було продано корпорації Intel в 2013 році.

  У 2006 році він отримав премію Пірсі штату за внесок в IT&T індустрію. У 2010 році він отримав звання "Випускник року" факультету інженерії та ІТ Сіднейського університету. У 2011 році він став "Підприємцем року" серед дебютантів за версією BRW – найпрестижнішого бізнес-видання року, а також "Підприємцем року в сфері технологій" за версією Ernst & Young. У 2016 Спільнота лібертаріанців Австралії визнала Метта "Лібертаріанцем року".

  З питань, пов'язаних із організацією виступів, звертайтеся за адресою speaker@freelancer.com

  Детальніше про Метта
 • Darren Williams
  Детальніше про Дарена

  Darren Williams

  Невиконавчий директор BSc (Hons I) PhD (Computer Science) MAICD

  Наприкінці 2015 року Даррен Вільямс (Darren Williams) покинув посади виконавчого директора та технічного директора Freelancer і став невиконавчим директором. Свого часу як керівник він відповідав за стратегію розвитку компанії, в технічному плані та в плані функціонування.

  Даррен має досвід роботи в галузі комп'ютерної безпеки, протоколів, комп'ютерних мереж і програмного забезпечення. До того, як приєднатися до команди Freelancer, Даррен був співзасновником, технічним, а потім і виконавчим директором Sensory Networks, компанії з венчурним капіталом, що займається апаратним забезпеченням мережевої безпеки. Раніше Даррен читав лекції з різних аспектів обчислювальної техніки студентам і аспірантам Сіднейського університету.

  Даррен є автором багатьох статей, патентів і досліджень із технологій безпеки, програмного забезпечення та комп'ютерних мереж. Він виступав з доповідями на багатьох міжнародних конференціях. Даррен має диплом з відзнакою та докторський ступінь (Ph.D.) з комп'ютерних наук за спеціалізацією в галузі комп'ютерних мереж, які отримав в університеті Сіднея.

  Детальніше про Дарена
 • Simon Clausen
  Детальніше про Саймона

  Simon Clausen

  Невиконавчий директор

  Саймон Клаусен (Simon Clausen) – інвестор та засновник Freelancer. Він має більше ніж 17-річний досвід у швидкозростаючому технологічному бізнесі, як Австралії, так і США. Його професійні навички включають знання багатьох мов програмування, комп'ютерної безпеки та аналізу вразливості. Він також є співавтором і винахідником низки патентів на технології.

  Зосередивши увагу на клієнтоорієнтованому програмному забезпеченні та інтернет-технологіях, він заснував і став генеральним директором компанії WinGuides (пізніше - PC Tools). Із Саймоном на посаді генерального директора доходи компанії PC Tools збільшилися більш ніж до 100 мільйонів доларів, штат виріс до 250 співробітників, з'явилися офіси в 7 країнах. PC Tools була придбана Symantec Corporation (NASDAQ: SYMC) в жовтні 2008 року в ході однієї з найбільших технологічних бізнес-операцій Австралії того часу. Після цієї угоди Саймон став віце-президентом компанії Symantec, перед тим як покинути її у 2009 році, а також одним із засновників Startive Ventures – венчурного фонду спеціалізованих технологій. Сьогодні Startive активно інвестує в успішні глобальні стартапи, а Саймон виступає в ролі директора та радника компаній по всьому світу.

  Детальніше про Саймона
Старший менеджмент
 • Neil Katz
  Детальніше про Ніла

  Neil Katz

  Фінансовий директор B Com (Hons) ACA / EPGC (Stanford)

  Нейл Катц (Neil Katz) – фінансовий директор Freelancer, що відповідає за фінансові та адміністративні функції. З моменту приєднання до Freelancer у травні 2009 року Нейл був невід'ємною частиною команди керівників і брав участь у становленні фінансової дисципліни та системи внутрішнього контролю компанії.

  У Ніла більше 20 років досвіду роботи в сфері фінансів, бухгалтерії та загального управління. Ніл обіймав посаду фінансового директора в низці технологічних компаній, у тому числі IPscape, Threatmetrix, Sensory Networks і Aptrix. Він є фахівцем, який брав активну участь у залученні приватних інвестицій і підприємницького капіталу, отримання великої кількості урядових грантів, реструктуризації підприємств та галузевих продажах. Зокрема, Ніл брав участь у продажу Aptrix компанії IBM. На цих попередніх посадах Ніл здійснював фінансове керівництво, яке сприяло зростанню та міжнародній експансії бізнесу. Ніл також надавав консультаційні послуги багатьом дрібнішим технологічним компаніям-стартапам у сфері стратегій комерціалізації та зростання капіталу.

  До своєї роботи в технологічному секторі Ніл займав керівні фінансові посади на таких ланках, як дистрибуція та роздрібна торгівля, в тому числі в компанії Checkpoint Systems.

  Ніл отримав ступінь бакалавра комерції (з відзнакою) в області фінансового менеджменту в університеті Кейптауна, Південна Африка, і є дійсним членом Інституту сертифікованих бухгалтерів Австралії.

  Детальніше про Ніла
 • Adam Byrnes
  Детальніше про Адама

  Adam Byrnes

  Віце-президент (Продукти та розвиток) BE (Electrical) (Hons I) / BSc (Adv) (Physics)

  Адам Байернз (Adam Byrnes) відповідає за розповсюдження Freelancer по всьому світу, зокрема за вихід на ринки, що є домінуючими в неангломовних регіонах, таких як Азія та Латинська Америка. Він керує командами піарників, маркетологів, контент-райтерів та перекладачів, а також відповідальний за запуск 40 спеціалізованих регіональних веб-сайтів Freelancer 31 мовою.

  Перш ніж приєднатися до Freelancer, Адам працював фізиком-дослідником в області фотоніки в університеті Сіднея. У той час він став співавтором багатьох наукових публікацій у впливових фізичних журналах і доповів свою роботу на конференції CLEO у Каліфорнії. Адам також працював у сфері інформаційних технологій на Macquarie Group і Aalborg Industries.

  Адам має диплом з відзнакою з електротехніки та сучасної фізики університету Сіднея, а також навчався за кордоном, в Каліфорнійському університеті, Санта-Барбара.

  Детальніше про Адама
 • Jun Yao
  Детальніше про Яня

  Jun Yao

  Віце-президент (Інженерія) BE (Automation) MSc PhD (Computer Science)

  Янь Яо (Jun Yao) є віце-президентом Freelancer з технологічних питань. Він керує всіма технічними службами, визначає довгострокову політику компанії і контролює її виконання, а також відповідає за узгодження бізнес-цілей компанії та її технічного рівня.

  У Яня великий стаж у пошуку шляхів розв'язання різних проблем, а також у керівництві, курируванні та навчанні технічних команд. У Яня також є значний досвід розробки програмного забезпечення, а його сфера професійних інтересів включає розробку застосунків і систем, комп'ютерні мережі, інформаційну безпеку та реляційні бази даних.

  Янь виступав на низці міжнародних конференцій і є автором багатьох патентів, наукових і журнальних статей з бездротового зв'язку, якості обслуговування в мобільних комп'ютерних середовищах, бортових систем зв'язку і алгоритмів. Янь отримав ступінь бакалавра технічних наук в Південно-Китайському технологічному університеті (the South China University of Technology, China), а також ступені магістра і Ph.D. в галузі комп'ютерних наук в університеті Нового Південного Уельсу (the University of New South Wales, Australia).

  Детальніше про Яня
 • Chris Trotman
  Детальніше про Кріса

  Chris Trotman

  Заст. віце-президента (Архітектура) BS (Information Systems)

  Кріс Тротман (Chris Trotman) є заступником віце-президента Freelancer з архітектури. Кріс відповідає за всі технічні питання, підтримання високого рівня інженерних стандартів та забезпечення як поточного, так і перспективного зростання Freelancer. Кріс має ступінь бакалавра наук в області інформаційних систем Університету Окленда (the University of Auckland, New Zealand).

  Детальніше про Кріса
 • Yves Sy
  Детальніше про Іва

  Yves Sy

  Заст. віце-президента (Технічні операції та регіональне керівництво), Маніла BS CS (University of the Philippines, Manila)

  Ів Сі (Yves Sy) є заступником віце-президента з технічних питань, а також очолює регіональний офіс Freelancer в Манілі. Він відповідає за те, щоб компанія могла працювати, зростати та виконувати завдання належним чином, залучаючи найкращий досвід розробки продукту та керування. До приходу в Freelancer Ів більше десяти років працював у галузі архітектури масштабованих програмних систем та керував інженерними командами в різних сферах, таких як подорожі, ігри та реклама. Він отримав ступінь бакалавра комп'ютерних наук в університеті Філіппін (the University of the Philippines, Manila).

  Детальніше про Іва
 • Greg
  Детальніше про Грега

  Greg Robinson

  Віце-президент (Корпоративний контроль) ACI, SA Fin

  Грег Робінсон (Greg Robinson) є віце-президентом з корпоративного контролю Freelancer. Він курирує загальні питання захисту прав та відповідності встановленим нормам компанії. У цій ролі Грег відповідає за розробку і актуалізацію програм управління ризиками для підтримки бізнесу.

  До того, як приєднатися до Freelancer, Грег працював на PayPal Australia як керівник комплаенс-програм і входив до первісної команди керівників, яка у 2005 році вивела PayPal на Австралійський ринок. Грег працював на Colonial First State Investments Limited з 1998 по 2004 керівником відділу відповідності нормам і правилам та був відповідальний за впровадження та управління структурою відповідності підпорядкованості. До цього Грег більше 13 років займав керівні посади в Perpetual Limited.

  Грег має релевантний досвід роботи як фахівець з відповідності. За останні 10 років він багато часу присвятив питанням, пов'язаним із організацією керування і дотриманням правових норм в онлайн-середовищі. Грег – старший науковий співробітник Інституту фінансових послуг Австралазії (Financial Services Institute of Australasia) і фахівець Інституту управління ризиками та відповідності (GRCI).

  Детальніше про Грега
 • Sarah Tang
  Детальніше про Сару

  Sarah Z. Tang

  Віце-президент (Enterprise) BCom / MA / MSc

  Сара Тан (Sarah Tang) є віце-президентом з Enterprise на Freelancer.com. Вона взаємодіє з клієнтами зі списку Fortune 500 з питань залучення та масштабування клієнтури для їхніх організацій. Перш ніж очолити діяльність групи на міжнародному ринку, вона обіймала посаду в менеджменті з продуктів. До Freelancer.com Сара працювала на президентських виборах в США в 2012 році, а також консультантом із питань керування для таких клієнтів, як CBRE, Electronic Arts і Ericsson. Вона отримала ступінь магістра в Віденському економічному університеті (Vienna University of Economics), є заслуженим стипендіатом Канади та входить до списку найвпливовіших жінок за версією SIA 2017 Global Power 50. В цей час вона тісно співпрацює з NASA та Гарвардською бізнес-школою / Лабораторією інноваційних наук в області досліджень та інтелектуального лідерства з метою розвитку індустрії краудсорсингу.

  Детальніше про Сару
 • sebastian
  Детальніше про Sebastián

  Sebastián Siseles

  Віце-президент (Міжнародна діяльність) JD (University of Buenos Aires) / MBA (University of Pittsburgh) / Marketing Diploma (FAECC, Argentina)

  Sebastián Siseles відповідає за створення, підтримку, вибудовування і поширення стратегії міжнародної експансії компанії в цілях довгострокового та прибуткового зростання та очолює команду регіональних директорів і менеджерів по країнам. Sebastián також безпосередньо бере участь і відповідає за запуск продуктів на міжнародний ринок, формуючи і зміцнюючи присутність і зростання Freelancer як на розвинених ринках, так і на ринках, що розвиваються, приділяючи особливу увагу керуванню діяльністю компанії в Латинській Америці та Південній Європі. Аргентинський підприємець зі ступенем магістра ділового адміністрування (МВА) університету Піттсбурга (the University of Pittsburgh), Sebastián має юридичну освіту та спеціалізується в області корпоративних фінансів, злиттів і поглинань, і закінчив курси післядипломної освіти з міжнародних комерційних операцій на базі Фондової біржи Буенос-Айреса і юридичному факультеті Південно-західного університету (the Southwestern University School of Law).

  До приходу в Freelancer, Sebastián був співзасновником багатьох інтернет-компаній і комунікаційних компаній, а також працював як президент, директор, генеральний юрисконсульт і виконавчий директор в Інтернет-компаніях та компаніях, не пов'язаних з технологіями. Одночасно з цим він також був співробітником престижної корпоративної юридичної компанії в Аргентині.

  Детальніше про Sebastián
 • Helma Kusuma
  Детальніше про Хельму

  Helma Kusuma

  Регіональний менеджер, Азія BA - Public Relations (University of Indonesia)

  Хельма Кусума (Helma Kusuma) відповідає за розвиток Freelancer в Індонезії. До обов'язків Хельми входить взаємодія з місцевими ЗМІ та акціонерами, пошук можливостей для просування бренду та місцевої версії веб-сайту на регіональний ринок, для чого вона виступає на місцевих конференціях і заходах для преси, організовує зустрічі ключових партнерів і бере участь в них, організовує різні заходи, визначає можливості для спонсорської підтримки, розвитку та зміцнення бренду Freelancer. Вона також відповідає за усі комунікаційні заходи на території Індонезії, виступаючи як прес-секретар компанії в спілкуванні з медіа і блогерами.

  Закінчивши факультет комунікацій Індонезійського університету, Хельма працювала в індонезійській індустрії комунікацій і зв'язків з громадськістю протягом останніх 17 років. Маючи відточені досвідом глибокі знання різних галузей індустрії, Хельма успішно керувала командами співробітників у сфері комунікацій кількох місцевих і транснаціональних компаній, таких як NurZahra Indonesia, Ristra Group, MNC Skyvision, готель Santika Premier Jakarta і журнал Kapital's English. До роботи на Freelancer вона також керувала своєю власною піар-компанією, яка надавала послуги місцевим та регіональним клієнтам по всій Азії, таким як канал National Geographic Asia, канал ESPN Star Sports Asia, Panasonic Gobel Indonesia та ін.та багатьом іншим.

  Детальніше про Хельму
Matt Barrie
Детальніше про Метта

Matt Barrie

Генеральний директор та президент BE (Hons I) BSc (Hons I) GDipAppFin MAppFin MSEE (Stanford) GAICD SEP FIEAust

Метт Беррі – підприємець, що має низку нагород у галузі технологій. Він є виконавчим директором Freelancer.com, найбільшого в світі фріланс-ринку, що об'єднує понад 20 мільйонів фахівців з усього світу. Він десять разів ставав лауреатом Webby Awards, найпрестижнішої премії в сфері Інтернету, що присуджується Міжнародною Академією комп'ютерних мистецтв і наук.

Freelancer.com пов'язує невеликі компанії і фізичних осіб західного світу із фрілансерами в країнах, що розвиваються, підтримуючи підприємців обох півкуль. Freelancer Limited був представлений на Австралійській фондовій біржі в 2013 році з ринковою капіталізацією понад 1 мільярд доларів.

Метт одночасно є і головним виконавчим директором Escrow.com – світового лідера в сфері безпечних онлайн платежів, який здійснив безпечних транзакцій на суму понад 2,7 мільярдів доларів США.

Він був позаштатним доцентом кафедри електротехніки та інформаційної техніки Сіднейського університету, де протягом 15 років викладав криптографію, а потім – створення комерційних підприємств в сфері технологій. Він є співавтором понад 20 патентних заявок США.

Метт Беррі активно виступає по всьому світу, в тому числі в SXSW, The Summit Series, Tony Robbins, The Next Web, New York Times, Bloomberg TV, Wall Street Journal, TechCrunch, BRW і Economist.

Раніше він заснував і був головним виконавчим директором Sensory Networks Inc., постачальника високопродуктивних процесорів захисту даних в мережі, яку було продано корпорації Intel в 2013 році.

У 2006 році він отримав премію Пірсі штату за внесок в IT&T індустрію. У 2010 році він отримав звання "Випускник року" факультету інженерії та ІТ Сіднейського університету. У 2011 році він став "Підприємцем року" серед дебютантів за версією BRW – найпрестижнішого бізнес-видання року, а також "Підприємцем року в сфері технологій" за версією Ernst & Young. У 2016 Спільнота лібертаріанців Австралії визнала Метта "Лібертаріанцем року".

З питань, пов'язаних із організацією виступів, звертайтеся за адресою speaker@freelancer.com

Детальніше про Метта
Darren Williams
Детальніше про Дарена

Darren Williams

Невиконавчий директор BSc (Hons I) PhD (Computer Science) MAICD

Наприкінці 2015 року Даррен Вільямс (Darren Williams) покинув посади виконавчого директора та технічного директора Freelancer і став невиконавчим директором. Свого часу як керівник він відповідав за стратегію розвитку компанії, в технічному плані та в плані функціонування.

Даррен має досвід роботи в галузі комп'ютерної безпеки, протоколів, комп'ютерних мереж і програмного забезпечення. До того, як приєднатися до команди Freelancer, Даррен був співзасновником, технічним, а потім і виконавчим директором Sensory Networks, компанії з венчурним капіталом, що займається апаратним забезпеченням мережевої безпеки. Раніше Даррен читав лекції з різних аспектів обчислювальної техніки студентам і аспірантам Сіднейського університету.

Даррен є автором багатьох статей, патентів і досліджень із технологій безпеки, програмного забезпечення та комп'ютерних мереж. Він виступав з доповідями на багатьох міжнародних конференціях. Даррен має диплом з відзнакою та докторський ступінь (Ph.D.) з комп'ютерних наук за спеціалізацією в галузі комп'ютерних мереж, які отримав в університеті Сіднея.

Детальніше про Дарена
Simon Clausen
Детальніше про Саймона

Simon Clausen

Невиконавчий директор

Саймон Клаусен (Simon Clausen) – інвестор та засновник Freelancer. Він має більше ніж 17-річний досвід у швидкозростаючому технологічному бізнесі, як Австралії, так і США. Його професійні навички включають знання багатьох мов програмування, комп'ютерної безпеки та аналізу вразливості. Він також є співавтором і винахідником низки патентів на технології.

Зосередивши увагу на клієнтоорієнтованому програмному забезпеченні та інтернет-технологіях, він заснував і став генеральним директором компанії WinGuides (пізніше - PC Tools). Із Саймоном на посаді генерального директора доходи компанії PC Tools збільшилися більш ніж до 100 мільйонів доларів, штат виріс до 250 співробітників, з'явилися офіси в 7 країнах. PC Tools була придбана Symantec Corporation (NASDAQ: SYMC) в жовтні 2008 року в ході однієї з найбільших технологічних бізнес-операцій Австралії того часу. Після цієї угоди Саймон став віце-президентом компанії Symantec, перед тим як покинути її у 2009 році, а також одним із засновників Startive Ventures – венчурного фонду спеціалізованих технологій. Сьогодні Startive активно інвестує в успішні глобальні стартапи, а Саймон виступає в ролі директора та радника компаній по всьому світу.

Детальніше про Саймона
Neil Katz
Детальніше про Ніла

Neil Katz

Фінансовий директор B Com (Hons) ACA / EPGC (Stanford)

Нейл Катц (Neil Katz) – фінансовий директор Freelancer, що відповідає за фінансові та адміністративні функції. З моменту приєднання до Freelancer у травні 2009 року Нейл був невід'ємною частиною команди керівників і брав участь у становленні фінансової дисципліни та системи внутрішнього контролю компанії.

У Ніла більше 20 років досвіду роботи в сфері фінансів, бухгалтерії та загального управління. Ніл обіймав посаду фінансового директора в низці технологічних компаній, у тому числі IPscape, Threatmetrix, Sensory Networks і Aptrix. Він є фахівцем, який брав активну участь у залученні приватних інвестицій і підприємницького капіталу, отримання великої кількості урядових грантів, реструктуризації підприємств та галузевих продажах. Зокрема, Ніл брав участь у продажу Aptrix компанії IBM. На цих попередніх посадах Ніл здійснював фінансове керівництво, яке сприяло зростанню та міжнародній експансії бізнесу. Ніл також надавав консультаційні послуги багатьом дрібнішим технологічним компаніям-стартапам у сфері стратегій комерціалізації та зростання капіталу.

До своєї роботи в технологічному секторі Ніл займав керівні фінансові посади на таких ланках, як дистрибуція та роздрібна торгівля, в тому числі в компанії Checkpoint Systems.

Ніл отримав ступінь бакалавра комерції (з відзнакою) в області фінансового менеджменту в університеті Кейптауна, Південна Африка, і є дійсним членом Інституту сертифікованих бухгалтерів Австралії.

Детальніше про Ніла
Jun Yao
Детальніше про Яня

Jun Yao

Віце-президент (Інженерія) BE (Automation) MSc PhD (Computer Science)

Янь Яо (Jun Yao) є віце-президентом Freelancer з технологічних питань. Він керує всіма технічними службами, визначає довгострокову політику компанії і контролює її виконання, а також відповідає за узгодження бізнес-цілей компанії та її технічного рівня.

У Яня великий стаж у пошуку шляхів розв'язання різних проблем, а також у керівництві, курируванні та навчанні технічних команд. У Яня також є значний досвід розробки програмного забезпечення, а його сфера професійних інтересів включає розробку застосунків і систем, комп'ютерні мережі, інформаційну безпеку та реляційні бази даних.

Янь виступав на низці міжнародних конференцій і є автором багатьох патентів, наукових і журнальних статей з бездротового зв'язку, якості обслуговування в мобільних комп'ютерних середовищах, бортових систем зв'язку і алгоритмів. Янь отримав ступінь бакалавра технічних наук в Південно-Китайському технологічному університеті (the South China University of Technology, China), а також ступені магістра і Ph.D. в галузі комп'ютерних наук в університеті Нового Південного Уельсу (the University of New South Wales, Australia).

Детальніше про Яня
Chris Trotman
Детальніше про Кріса

Chris Trotman

Заст. віце-президента (Архітектура) BS (Information Systems)

Кріс Тротман (Chris Trotman) є заступником віце-президента Freelancer з архітектури. Кріс відповідає за всі технічні питання, підтримання високого рівня інженерних стандартів та забезпечення як поточного, так і перспективного зростання Freelancer. Кріс має ступінь бакалавра наук в області інформаційних систем Університету Окленда (the University of Auckland, New Zealand).

Детальніше про Кріса
Yves Sy
Детальніше про Іва

Yves Sy

Заст. віце-президента (Технічні операції та регіональне керівництво), Маніла BS CS (University of the Philippines, Manila)

Ів Сі (Yves Sy) є заступником віце-президента з технічних питань, а також очолює регіональний офіс Freelancer в Манілі. Він відповідає за те, щоб компанія могла працювати, зростати та виконувати завдання належним чином, залучаючи найкращий досвід розробки продукту та керування. До приходу в Freelancer Ів більше десяти років працював у галузі архітектури масштабованих програмних систем та керував інженерними командами в різних сферах, таких як подорожі, ігри та реклама. Він отримав ступінь бакалавра комп'ютерних наук в університеті Філіппін (the University of the Philippines, Manila).

Детальніше про Іва
Greg
Детальніше про Грега

Greg Robinson

Віце-президент (Корпоративний контроль) ACI, SA Fin

Грег Робінсон (Greg Robinson) є віце-президентом з корпоративного контролю Freelancer. Він курирує загальні питання захисту прав та відповідності встановленим нормам компанії. У цій ролі Грег відповідає за розробку і актуалізацію програм управління ризиками для підтримки бізнесу.

До того, як приєднатися до Freelancer, Грег працював на PayPal Australia як керівник комплаенс-програм і входив до первісної команди керівників, яка у 2005 році вивела PayPal на Австралійський ринок. Грег працював на Colonial First State Investments Limited з 1998 по 2004 керівником відділу відповідності нормам і правилам та був відповідальний за впровадження та управління структурою відповідності підпорядкованості. До цього Грег більше 13 років займав керівні посади в Perpetual Limited.

Грег має релевантний досвід роботи як фахівець з відповідності. За останні 10 років він багато часу присвятив питанням, пов'язаним із організацією керування і дотриманням правових норм в онлайн-середовищі. Грег – старший науковий співробітник Інституту фінансових послуг Австралазії (Financial Services Institute of Australasia) і фахівець Інституту управління ризиками та відповідності (GRCI).

Детальніше про Грега
Sarah Tang
Детальніше про Сару

Sarah Z. Tang

Віце-президент (Enterprise) BCom / MA / MSc

Сара Тан (Sarah Tang) є віце-президентом з Enterprise на Freelancer.com. Вона взаємодіє з клієнтами зі списку Fortune 500 з питань залучення та масштабування клієнтури для їхніх організацій. Перш ніж очолити діяльність групи на міжнародному ринку, вона обіймала посаду в менеджменті з продуктів. До Freelancer.com Сара працювала на президентських виборах в США в 2012 році, а також консультантом із питань керування для таких клієнтів, як CBRE, Electronic Arts і Ericsson. Вона отримала ступінь магістра в Віденському економічному університеті (Vienna University of Economics), є заслуженим стипендіатом Канади та входить до списку найвпливовіших жінок за версією SIA 2017 Global Power 50. В цей час вона тісно співпрацює з NASA та Гарвардською бізнес-школою / Лабораторією інноваційних наук в області досліджень та інтелектуального лідерства з метою розвитку індустрії краудсорсингу.

Детальніше про Сару
sebastian
Детальніше про Sebastián

Sebastián Siseles

Віце-президент (Міжнародна діяльність) JD (University of Buenos Aires) / MBA (University of Pittsburgh) / Marketing Diploma (FAECC, Argentina)

Sebastián Siseles відповідає за створення, підтримку, вибудовування і поширення стратегії міжнародної експансії компанії в цілях довгострокового та прибуткового зростання та очолює команду регіональних директорів і менеджерів по країнам. Sebastián також безпосередньо бере участь і відповідає за запуск продуктів на міжнародний ринок, формуючи і зміцнюючи присутність і зростання Freelancer як на розвинених ринках, так і на ринках, що розвиваються, приділяючи особливу увагу керуванню діяльністю компанії в Латинській Америці та Південній Європі. Аргентинський підприємець зі ступенем магістра ділового адміністрування (МВА) університету Піттсбурга (the University of Pittsburgh), Sebastián має юридичну освіту та спеціалізується в області корпоративних фінансів, злиттів і поглинань, і закінчив курси післядипломної освіти з міжнародних комерційних операцій на базі Фондової біржи Буенос-Айреса і юридичному факультеті Південно-західного університету (the Southwestern University School of Law).

До приходу в Freelancer, Sebastián був співзасновником багатьох інтернет-компаній і комунікаційних компаній, а також працював як президент, директор, генеральний юрисконсульт і виконавчий директор в Інтернет-компаніях та компаніях, не пов'язаних з технологіями. Одночасно з цим він також був співробітником престижної корпоративної юридичної компанії в Аргентині.

Детальніше про Sebastián
Adam Byrnes
Детальніше про Адама

Adam Byrnes

Віце-президент (Продукти та розвиток) BE (Electrical) (Hons I) / BSc (Adv) (Physics)

Адам Байернз (Adam Byrnes) відповідає за розповсюдження Freelancer по всьому світу, зокрема за вихід на ринки, що є домінуючими в неангломовних регіонах, таких як Азія та Латинська Америка. Він керує командами піарників, маркетологів, контент-райтерів та перекладачів, а також відповідальний за запуск 40 спеціалізованих регіональних веб-сайтів Freelancer 31 мовою.

Перш ніж приєднатися до Freelancer, Адам працював фізиком-дослідником в області фотоніки в університеті Сіднея. У той час він став співавтором багатьох наукових публікацій у впливових фізичних журналах і доповів свою роботу на конференції CLEO у Каліфорнії. Адам також працював у сфері інформаційних технологій на Macquarie Group і Aalborg Industries.

Адам має диплом з відзнакою з електротехніки та сучасної фізики університету Сіднея, а також навчався за кордоном, в Каліфорнійському університеті, Санта-Барбара.

Детальніше про Адама
Helma Kusuma
Детальніше про Хельму

Helma Kusuma

Регіональний менеджер, Азія BA - Public Relations (University of Indonesia)

Хельма Кусума (Helma Kusuma) відповідає за розвиток Freelancer в Індонезії. До обов'язків Хельми входить взаємодія з місцевими ЗМІ та акціонерами, пошук можливостей для просування бренду та місцевої версії веб-сайту на регіональний ринок, для чого вона виступає на місцевих конференціях і заходах для преси, організовує зустрічі ключових партнерів і бере участь в них, організовує різні заходи, визначає можливості для спонсорської підтримки, розвитку та зміцнення бренду Freelancer. Вона також відповідає за усі комунікаційні заходи на території Індонезії, виступаючи як прес-секретар компанії в спілкуванні з медіа і блогерами.

Закінчивши факультет комунікацій Індонезійського університету, Хельма працювала в індонезійській індустрії комунікацій і зв'язків з громадськістю протягом останніх 17 років. Маючи відточені досвідом глибокі знання різних галузей індустрії, Хельма успішно керувала командами співробітників у сфері комунікацій кількох місцевих і транснаціональних компаній, таких як NurZahra Indonesia, Ristra Group, MNC Skyvision, готель Santika Premier Jakarta і журнал Kapital's English. До роботи на Freelancer вона також керувала своєю власною піар-компанією, яка надавала послуги місцевим та регіональним клієнтам по всій Азії, таким як канал National Geographic Asia, канал ESPN Star Sports Asia, Panasonic Gobel Indonesia та ін.та багатьом іншим.

Детальніше про Хельму