Зустрічайте команду Freelancer!

Директори
 • Matt Barrie
  Детальніше про Метта

  Matt Barrie

  Генеральний директор та голова BE (Hons I) BSc (Hons I) GDipAppFin MAppFin MSEE (Stanford) GAICD SEP FIEAust

  Метт Беррі - підприємець, що має нагороди в області технологій. Він є виконавчим директором Freelancer.com, найбільшого в світі фріланс-ринку, що об'єднує понад 20 мільйонів фахівців з усього світу, який десять разів ставав лауреатом премії Webby Awards, "найвищої нагороди в області Інтернету", що присуджується Міжнародною Академією комп'ютерних мистецтв і наук.

  Freelancer.com є ланкою, що напряму пов'язує представників малого бізнесу та фізичних осіб з західного світу з фрілансерами в країнах, що розвиваються, відкриваючи цілий ряд можливостей для підприємців з обох сторін земної кулі. Компанія Freelancer Limited була представлена на Австралійській фондовій біржі в 2013 році з ринковою капіталізацією понад $1 млрд.

  Крім цього, Метт є генеральним директором Escrow.com, світового лідеру з надійних платіжних операцій в режимі онлайн, системи, загальна вартість транзакцій якої становить понад 2,7 мільярдів доларів США.

  Метт був позаштатним доцентом кафедри електротехніки та інформаційної техніки в Університеті Сіднея, де він викладав криптографію останні п'ятнадцять років, а пізніше - технологічне підприємництво. Він є співавтором понад 20 патентів у США.

  Метт - чудовий оратор, він брав учать або виступав із промовами на таких подіях та в таких медіа, як SXSW, The Summit Series, Tony Robbins, The Next Web, the New York Times, Bloomberg TV, Wall Street Journal, TechCrunch, BRW та The Economist.

  Раніше Метт був засновником та генеральним директором компанії Sensory Networks Inc. - постачальника високопродуктивних процесорів для безпеки мережі - яку було продано Intel Corporation у 2013.

  У 2006 він був нагороджений премією "State Pearcey Award" за внесок у IT&T індустрію. У 2010 - отримав звання "Випускник року" факультету інженерії та інформаційної техніки Університету Сіднея. У 2011 Метт став BRW підприємцем року, отримавши найпрестижніший в Австралії титул у комерційній галузі. У 2011 він також стає лауреатом національної премії "Підприємець року за версією Ernst & Young". У 2016 Спільнота лібертаріанців Австралії визнала Метта "Лібертаріанцем року".

  Для запитів щодо виступів, будь ласка, скористайтеся електронною поштою speaker@freelancer.com

  Детальніше про Метта
 • Darren Williams
  Детальніше про Дарена

  Darren Williams

  Член правління BSc (Hons I) PhD (Computer Science) MAICD

  Наприкінці 2015 року Дарен змінив посаду виконавчого директора і головного директора з технологій Freelancer на посаду члена правління. Свого часу в якості виконавчого директора він відповідав за щоденне стратегічне керівництво роботою компанії в операційних і технічних напрямках.

  Дарен має досвід у комп'ютерній безпеці, протоколах, мережах та програмному забезпеченні. Головною причиною його приєднання до Freelancer було те, що Дарен був співзасновником Sensory Networks - венчурної компанії з виробництва безпечного апаратного забезпечення, де він працював на посаді технічного, а згодом виконавчого директора. Ще раніше Дарен читав лекції з комп'ютерних наук для аспірантів та магістрантів Університету Сіднея.

  Дарен є автором багатьох статей і патентів з технологій безпеки, програмного забезпечення та мереж. Також він був доповідачем на багатьох міжнародних конференціях. Дарен має диплом бакалавра з відзнакою з комп'ютерних наук та докторську ступінь з комп'ютерних мереж, яку отримав в Університеті Сіднея.

  Детальніше про Дарена
 • Simon
  Детальніше про Саймона

  Simon Clausen

  Член правління

  Саймон - інвестор та засновник Freelancer. Саймон має більше ніж 17-річний досвід у швидкозростаючому технологічному бізнесі, як Австралії, так і США. Його технічна спеціалізація включає професійний рівень знань багатьох мов розробки, комп'ютерної безпеки та аналізу вразливості. Також, він є співавтором і винахідником низки патентів на технології.

  Концентрується на клієнтоорієнтованому програмному забезпеченні та розроблених ним Інтернет-технологіях. Був CEO у WinGuides, який пізніше став PC Tools. Разом з Саймоном в якості СЕО, PC Tools наростив прибутки до 100 мільйонів доларів, найняв більше 250 робітників та відкрив офіси в 7 країнах. PC Tools був придбаний компанією Symantec Corporation (NASDAQ:SYMC) в жовтні 2008, що стало одним з найбільших придбань в галузі технологій в історії Австралії. Після придбання Саймон став віце-президентом Symantec Corporation до свого уходу в 2009 та заснування Startive Ventures, венчурного фонду спеціалізованих технологій. Сьогодні Startive Ventures активно інвестує в деякі успішні глобальні стартапи, а Саймон виступає в ролі директора та радника для компаній по всьому світу.

  Детальніше про Саймона
Старший менеджмент
 • Neil Katz
  Детальніше про Ніла

  Neil Katz

  Фінансовий директор B Com (Hons) ACA / EPGC (Stanford)

  Ніл Кац - фінансовий директор Freelancer, який відповідає за фінанси та адміністративні функції компанії. З моменту приєднання до Freelancer у травні 2009 Ніл став невід'ємною частиною команди керівників компанії та приймав участь у становленні фінансової дисципліни та системи внутрішнього контролю компанії.

  Ніл має понад 20 років досвіду у фінансах, обліку та загальному керівництві. Він займав посаду фінансового директора у багатьох технологічних компаніях, включаючи IPscape, Threatmetrix, Sensory Networks та Aptrix. Ніл займався багатьма процедурами із залучення приватних та венчурних капіталів, отримував багато урядових грантів та має досвід реструктуризації корпорацій та заключення угод з продажу компаній. Зокрема, Ніл був залучений до угоди з продажу Aptrix компанії IBM. На попередніх посадах Ніл забезпечив фінансове керівництво для підтримки зростання та міжнародної експансії бізнесу. Крім цього, він надавав консультаційні послуги багатьом меншим технологічним стартапам у сфері стратегій комерціалізації та залучення інвестицій.

  До своєї роботи в технологічному секторі Ніл займав керівні фінансові посади в таких секторах, як продаж та роздрібна торгівля, в тому числі в компанії Checkpoint Systems.

  Ніл має диплом бакалавра комерції з відзнакою в галузі фінансового менеджменту університету Кейп-Тауну Південної Африки та є членом Інституту дипломованих бухгалтерів Австралії.

  Детальніше про Ніла
 • Christopher Koch
  Детальніше про Крістофера

  Christopher Koch

  Заступник фінансового директора M.Fin (INSEAD) LLB (Hons I) B.Ec F. Fin GAICD

  Крістофер Кох займає посаду заступника фінансового директора та переважно займається питаннями злиття і поглинання, корпоративної стратегії та взаємодії з інвесторами. У Freelancer він працює з 2015 року.

  До роботи у Freelancer він майже десять років працював в області інвестицій і банківської справи з акцентом на інтерактивному та технологічному секторах, а останнім часом займав посаду директора в UBS Investment Bank. Він має значний досвід у сфері злиття і поглинань, ринків акціонерного капіталу і синдикації активів.

  Він провів операцій на загальну суму понад $35 млрд., включаючи роботу на Австралійській фондовій біржі (ASX) і Нью-Йоркській фондовій біржі (NYSE), що пов'язані з бізнесом в Австралії, Гонконзі, Китаї, Токіо, Лондоні, Європі та Сполучених Штатах.

  Крістофер отримав ступінь магістра у галузі фінансів у бізнес-школі INSEAD (філіали у Франції та Сінгапурі) та диплом бакалавра з відзнакою з економіки та права університеті Аделаїди. Він є членом наукового товариства Інститута фінансових послуг Австралії та Океанії та членом (рівня Graduate Member) Австралійського інституту директорів компаній.

  Кар'єра Крістофера почалася в урядовому секторі, де він працював під керівництвом високоповажного політичного діяча Олександра Доунера в період уряду Говарда.

  Детальніше про Крістофера
 • Amir
  Детальніше про Аміра

  Amir Massoudi

  Керівник відділу розвитку S.Eng, MSc (Computer Science)

  Амір Массуді керує відділом розвитку на Freelancer і управляє командою, що відповідає за доходи, операції з управління продуктами та клієнтські операції, а також аналіз та обробку даних.

  Амір управляє командою професіоналів у технічній галузі та міждисциплінарних експертів, що складається зі спеціалістів з аналізу та обробки даних, інженерів, математиків, статистиків, фізиків і менеджерів з продукції.

  Амір є автором численних статей, патентів і документів з машинного навчання, комп'ютерного зору та чисельного аналізу. Він має ступінь магістра (з досліджень) в області комп'ютерних наук за спеціальністю "Машинне навчання і комп'ютерний зір", яку отримав в Університеті Нового Південного Уельсу.

  Детальніше про Аміра
 • Peter Phillips
  Детальніше про Пітера

  Peter Phillips

  Віце-президент з інженірінгу BSc (Hons I) PhD (Computer Science)

  Пітер займає посаду віце-президента з інженерії у Freelancer. На своїй посаді він відповідає за керівництво глобальними командами інженерів, а також за визначення та ведення роботи компанії в операційних і технічних напрямках.

  Пітер має значний досвід у таких галузях, як розробка програмного забезпечення, масштабована інфраструктура та управління в ІТ. Раніше він читав лекції з комп'ютерних наук в Університеті Джеймса Кука для магістрантів та аспірантів.

  Пітер є автором багатьох статей і патентів, що стосуються вилучення інформації з масивів даних, розробки алгоритмів і програмного забезпечення. Він також виступав із докладами на ряді міжнародних конференцій. Пітер має диплом бакалавра з відзнакою Університету Джеймса Кука та докторську ступінь з комп'ютерних наук із спеціалізацією у галузі вилучення інформації з просторових даних.

  Детальніше про Пітера
 • Greg
  Детальніше про Грега

  Greg Robinson

  Віце-президент з відповідності ACI, SA Fin

  Грег Робінсон - віце-президент з дотримання правових аспектів у Freelancer. Грег наглядає за загальним дотриманням правових норм у середовищі компанії. На цій посаді Грег відповідає за розвиток та налагодження управління та дотримання програм ризиків для підтримки бізнесу.

  Перед тим, як приєднатися до Freelancer, Грег працював у PayPal Аustralia на посаді Голови програм з дотримання правових норм та був членом первісної команди керівників, яка запустила PayPal на Австралійський ринок у 2005. Грег працював у Colonial First State Investments Limited з 1998 по 2004 роки у якості Голови з дотримання правових норм та був відповідальний за введення у дію та управління загальною схемою з дотримання правових норм.

  Грег має релевантний досвід роботи у якості професіоналу з дотримання правових норм. За останні 10 років він багато часу присвятив роботі, концентруючись на питаннях, пов'язаних з організацією управління та дотриманням правових норм в онлайн-середовищі. Грег - старший асоційований член Financial Services Institute of Australasia та асоційований член Australasian Compliance Institute.

  Детальніше про Грега
 • Adam Byrnes
  Детальніше про Адама

  Adam Byrnes

  Головний міжнародний директор BE (Electrical) (Hons I) / BSc (Adv) (Physics)

  Адам Байернз відповідає за розповсюдження Freelancer по всьому світу, зокрема за вихід на ринки, що є домінуючими в неангломовних країнах, такі як Азія та Латинська Америка. Він керує командами піарників, маркетологів, контент-райтерів та перекладачів і відповідає за запуск сайтів Freelancer по всьому світу, в тому числі 40 спеціалізованих регіональних сайтів на 31 мові.

  Перш ніж приєднатися до Freelancer, Адам працював фізиком-дослідником в Університеті Сіднея в галузі фотоніки. За цей час він став співавтором ряду наукових статей у провідних фізичних журналах та представив свою роботу на конференції CLEO у Каліфорнії. Також, Адам працював у сфері інформаційних технологій у компаніях Macquarie Group та Aalborg Industries.

  Адам має диплом бакалавра з відзнакою з електротехніки та сучасної фізики Університету Сіднея. Він також навчався за кордоном, в Університеті Каліфорнії у Санта Барбарі.

  Детальніше про Адама
 • Joe Griston
  Детальніше про Джо

  Joe Griston

  Директор з персоналу BSc (Computer Science)

  Джо Грістон - директор з підбору персоналу Freelancer. Він відповідає за залучення фахівців до компанії та запровадження культури, що сприяє процвітанню та успіху як Freelancer, так і його співробітників.

  Після початку своєї кар'єри в першій команді програмістів ВАА в Об'єднаному Королівстві, пізніше Джо допомагав у створенні Centre4 Testing, однієї з найбільших в світі організацій з тестування програмного забезпечення, яка надавала спеціалізовані послуги з оцінки якості і надійності ПЗ для ринків Британії та Європи. Після 8 успішних років у Лондоні він переїхав до Австралії на початку 2010 року та з того часу сконцентрувався на підборі кадрів на Австралійському та Азиатсько-Тихоокеанському ринках.

  Джо має ступінь з комп'ютерних наук Ліверпульського університету Джона Мурса.

  Детальніше про Джо
 • sebastian
  Детальніше про Себастіана

  Sebastián Siseles

  Міжнародний директор JD (University of Buenos Aires) / MBA (University of Pittsburgh) / Marketing Diploma (FAECC, Argentina)

  Себастьян Сайселс відповідає за створення, комунікації, підтримку та узгодження міжнародної стратегії розширення компанії для довгострокового зростання прибутків та керує провідними командами регіональних директорів і міжнародних менеджерів у всьому світі. Себастьян приймає безпосередню участь і відповідає за запуск міжнародних версій, створення та зміцнення присутності компанії Freelancer і розвиток як на розвинених ринках, так і на ринках, що розвиваються, з особливим акцентом на управлінні операціями компанії по всій Латинській Америці та Південній Європі. Цей аргентинський підприємець отримав ступінь магістра бізнесу в Університеті Піттсбурга. Себастьян має досвід у галузі права та спеціалізується в області корпоративних фінансів і злиття та поглинання. Він закінчив курси післядипломної освіти на базі фондової біржи Буенос-Айреса і юридичний факультет Південно-Західного університету за фахом "Міжнародні ділові операції".

  Перед тим як приєднатися до команди Freelancer, Себастьян був співзасновником різних комунікаційних та Інтернет-компаній, а також працював як президент, директор, генеральний юрисконсульт та виконавчий директор в Інтернет-компаніях та компаніях, не пов'язаних з технологіями. Одночасно з цим він також був співробітником престижної корпоративної юридичної компанії в Аргентині.

  Детальніше про Себастіана
 • Helma Kusuma
  Детальніше про Хельму

  Helma Kusuma

  Міжнародний менеджер - Індонезія BA - Public Relations (University of Indonesia)

  Хельма Кусума відповідає за розвиток Freelancer в Індонезії. До обов'язків Хельми входить взаємодія з місцевими ЗМІ та акціонерами, пошук можливостей для виведення бренду та місцевої версії веб-сайту на регіональний ринок, наприклад, за допомогою участі у місцевих конференціях і заходах для преси, участі у нарадах/організації зустрічей з головними акціонерами, організації інших заходів, виявлення можливостей для спонсорства, створення і зміцнення бренду Freelancer. Крім цього, Хельма відповідає за усі комунікаційні заходи на території Індонезії, виступаючи у якості прес-секретаря компанії та співпрацюючи із багатьма представниками ЗМІ та блогерами.

  Закінчивши Індонезійський Університет за фахом "Комунікації", Хельма працювала в Індонезії у галузі комуникацій та піару протягом останніх 17 років. Завдяки глибоким знанням різних галузей промисловості та багатому досвіду Хельма успішно керувала командами співробітників у галузі комунікацій, працюючи в місцевих та міжнародних компаніях, таких як NurZahra Indonesia, Ristra Group, MNC Skyvision, Santika Premier Jakarta Hotel і Kapital's English magazine. До роботи у Freelancer вона керувала своєю власною місцевою піар-компанією, яка надавала послуги місцевим та регіональним клієнтам по всій Азії, такими як National Geographic Asia Channel, ESPN Star Sports Asia Channel, Panasonic Gobel Indonesia та ін.

  Детальніше про Хельму
Matt Barrie
Детальніше про Метта

Matt Barrie

Генеральний директор та голова BE (Hons I) BSc (Hons I) GDipAppFin MAppFin MSEE (Stanford) GAICD SEP FIEAust

Метт Беррі - підприємець, що має нагороди в області технологій. Він є виконавчим директором Freelancer.com, найбільшого в світі фріланс-ринку, що об'єднує понад 20 мільйонів фахівців з усього світу, який десять разів ставав лауреатом премії Webby Awards, "найвищої нагороди в області Інтернету", що присуджується Міжнародною Академією комп'ютерних мистецтв і наук.

Freelancer.com є ланкою, що напряму пов'язує представників малого бізнесу та фізичних осіб з західного світу з фрілансерами в країнах, що розвиваються, відкриваючи цілий ряд можливостей для підприємців з обох сторін земної кулі. Компанія Freelancer Limited була представлена на Австралійській фондовій біржі в 2013 році з ринковою капіталізацією понад $1 млрд.

Крім цього, Метт є генеральним директором Escrow.com, світового лідеру з надійних платіжних операцій в режимі онлайн, системи, загальна вартість транзакцій якої становить понад 2,7 мільярдів доларів США.

Метт був позаштатним доцентом кафедри електротехніки та інформаційної техніки в Університеті Сіднея, де він викладав криптографію останні п'ятнадцять років, а пізніше - технологічне підприємництво. Він є співавтором понад 20 патентів у США.

Метт - чудовий оратор, він брав учать або виступав із промовами на таких подіях та в таких медіа, як SXSW, The Summit Series, Tony Robbins, The Next Web, the New York Times, Bloomberg TV, Wall Street Journal, TechCrunch, BRW та The Economist.

Раніше Метт був засновником та генеральним директором компанії Sensory Networks Inc. - постачальника високопродуктивних процесорів для безпеки мережі - яку було продано Intel Corporation у 2013.

У 2006 він був нагороджений премією "State Pearcey Award" за внесок у IT&T індустрію. У 2010 - отримав звання "Випускник року" факультету інженерії та інформаційної техніки Університету Сіднея. У 2011 Метт став BRW підприємцем року, отримавши найпрестижніший в Австралії титул у комерційній галузі. У 2011 він також стає лауреатом національної премії "Підприємець року за версією Ernst & Young". У 2016 Спільнота лібертаріанців Австралії визнала Метта "Лібертаріанцем року".

Для запитів щодо виступів, будь ласка, скористайтеся електронною поштою speaker@freelancer.com

Детальніше про Метта
Darren Williams
Детальніше про Дарена

Darren Williams

Член правління BSc (Hons I) PhD (Computer Science) MAICD

Наприкінці 2015 року Дарен змінив посаду виконавчого директора і головного директора з технологій Freelancer на посаду члена правління. Свого часу в якості виконавчого директора він відповідав за щоденне стратегічне керівництво роботою компанії в операційних і технічних напрямках.

Дарен має досвід у комп'ютерній безпеці, протоколах, мережах та програмному забезпеченні. Головною причиною його приєднання до Freelancer було те, що Дарен був співзасновником Sensory Networks - венчурної компанії з виробництва безпечного апаратного забезпечення, де він працював на посаді технічного, а згодом виконавчого директора. Ще раніше Дарен читав лекції з комп'ютерних наук для аспірантів та магістрантів Університету Сіднея.

Дарен є автором багатьох статей і патентів з технологій безпеки, програмного забезпечення та мереж. Також він був доповідачем на багатьох міжнародних конференціях. Дарен має диплом бакалавра з відзнакою з комп'ютерних наук та докторську ступінь з комп'ютерних мереж, яку отримав в Університеті Сіднея.

Детальніше про Дарена
Simon
Детальніше про Саймона

Simon Clausen

Член правління

Саймон - інвестор та засновник Freelancer. Саймон має більше ніж 17-річний досвід у швидкозростаючому технологічному бізнесі, як Австралії, так і США. Його технічна спеціалізація включає професійний рівень знань багатьох мов розробки, комп'ютерної безпеки та аналізу вразливості. Також, він є співавтором і винахідником низки патентів на технології.

Концентрується на клієнтоорієнтованому програмному забезпеченні та розроблених ним Інтернет-технологіях. Був CEO у WinGuides, який пізніше став PC Tools. Разом з Саймоном в якості СЕО, PC Tools наростив прибутки до 100 мільйонів доларів, найняв більше 250 робітників та відкрив офіси в 7 країнах. PC Tools був придбаний компанією Symantec Corporation (NASDAQ:SYMC) в жовтні 2008, що стало одним з найбільших придбань в галузі технологій в історії Австралії. Після придбання Саймон став віце-президентом Symantec Corporation до свого уходу в 2009 та заснування Startive Ventures, венчурного фонду спеціалізованих технологій. Сьогодні Startive Ventures активно інвестує в деякі успішні глобальні стартапи, а Саймон виступає в ролі директора та радника для компаній по всьому світу.

Детальніше про Саймона
Neil Katz
Детальніше про Ніла

Neil Katz

Фінансовий директор B Com (Hons) ACA / EPGC (Stanford)

Ніл Кац - фінансовий директор Freelancer, який відповідає за фінанси та адміністративні функції компанії. З моменту приєднання до Freelancer у травні 2009 Ніл став невід'ємною частиною команди керівників компанії та приймав участь у становленні фінансової дисципліни та системи внутрішнього контролю компанії.

Ніл має понад 20 років досвіду у фінансах, обліку та загальному керівництві. Він займав посаду фінансового директора у багатьох технологічних компаніях, включаючи IPscape, Threatmetrix, Sensory Networks та Aptrix. Ніл займався багатьма процедурами із залучення приватних та венчурних капіталів, отримував багато урядових грантів та має досвід реструктуризації корпорацій та заключення угод з продажу компаній. Зокрема, Ніл був залучений до угоди з продажу Aptrix компанії IBM. На попередніх посадах Ніл забезпечив фінансове керівництво для підтримки зростання та міжнародної експансії бізнесу. Крім цього, він надавав консультаційні послуги багатьом меншим технологічним стартапам у сфері стратегій комерціалізації та залучення інвестицій.

До своєї роботи в технологічному секторі Ніл займав керівні фінансові посади в таких секторах, як продаж та роздрібна торгівля, в тому числі в компанії Checkpoint Systems.

Ніл має диплом бакалавра комерції з відзнакою в галузі фінансового менеджменту університету Кейп-Тауну Південної Африки та є членом Інституту дипломованих бухгалтерів Австралії.

Детальніше про Ніла
Christopher Koch
Детальніше про Крістофера

Christopher Koch

Заступник фінансового директора M.Fin (INSEAD) LLB (Hons I) B.Ec F. Fin GAICD

Крістофер Кох займає посаду заступника фінансового директора та переважно займається питаннями злиття і поглинання, корпоративної стратегії та взаємодії з інвесторами. У Freelancer він працює з 2015 року.

До роботи у Freelancer він майже десять років працював в області інвестицій і банківської справи з акцентом на інтерактивному та технологічному секторах, а останнім часом займав посаду директора в UBS Investment Bank. Він має значний досвід у сфері злиття і поглинань, ринків акціонерного капіталу і синдикації активів.

Він провів операцій на загальну суму понад $35 млрд., включаючи роботу на Австралійській фондовій біржі (ASX) і Нью-Йоркській фондовій біржі (NYSE), що пов'язані з бізнесом в Австралії, Гонконзі, Китаї, Токіо, Лондоні, Європі та Сполучених Штатах.

Крістофер отримав ступінь магістра у галузі фінансів у бізнес-школі INSEAD (філіали у Франції та Сінгапурі) та диплом бакалавра з відзнакою з економіки та права університеті Аделаїди. Він є членом наукового товариства Інститута фінансових послуг Австралії та Океанії та членом (рівня Graduate Member) Австралійського інституту директорів компаній.

Кар'єра Крістофера почалася в урядовому секторі, де він працював під керівництвом високоповажного політичного діяча Олександра Доунера в період уряду Говарда.

Детальніше про Крістофера
Peter Phillips
Детальніше про Пітера

Peter Phillips

Віце-президент з інженірінгу BSc (Hons I) PhD (Computer Science)

Пітер займає посаду віце-президента з інженерії у Freelancer. На своїй посаді він відповідає за керівництво глобальними командами інженерів, а також за визначення та ведення роботи компанії в операційних і технічних напрямках.

Пітер має значний досвід у таких галузях, як розробка програмного забезпечення, масштабована інфраструктура та управління в ІТ. Раніше він читав лекції з комп'ютерних наук в Університеті Джеймса Кука для магістрантів та аспірантів.

Пітер є автором багатьох статей і патентів, що стосуються вилучення інформації з масивів даних, розробки алгоритмів і програмного забезпечення. Він також виступав із докладами на ряді міжнародних конференцій. Пітер має диплом бакалавра з відзнакою Університету Джеймса Кука та докторську ступінь з комп'ютерних наук із спеціалізацією у галузі вилучення інформації з просторових даних.

Детальніше про Пітера
Greg
Детальніше про Грега

Greg Robinson

Віце-президент з відповідності ACI, SA Fin

Грег Робінсон - віце-президент з дотримання правових аспектів у Freelancer. Грег наглядає за загальним дотриманням правових норм у середовищі компанії. На цій посаді Грег відповідає за розвиток та налагодження управління та дотримання програм ризиків для підтримки бізнесу.

Перед тим, як приєднатися до Freelancer, Грег працював у PayPal Аustralia на посаді Голови програм з дотримання правових норм та був членом первісної команди керівників, яка запустила PayPal на Австралійський ринок у 2005. Грег працював у Colonial First State Investments Limited з 1998 по 2004 роки у якості Голови з дотримання правових норм та був відповідальний за введення у дію та управління загальною схемою з дотримання правових норм.

Грег має релевантний досвід роботи у якості професіоналу з дотримання правових норм. За останні 10 років він багато часу присвятив роботі, концентруючись на питаннях, пов'язаних з організацією управління та дотриманням правових норм в онлайн-середовищі. Грег - старший асоційований член Financial Services Institute of Australasia та асоційований член Australasian Compliance Institute.

Детальніше про Грега
Adam Byrnes
Детальніше про Адама

Adam Byrnes

Головний міжнародний директор BE (Electrical) (Hons I) / BSc (Adv) (Physics)

Адам Байернз відповідає за розповсюдження Freelancer по всьому світу, зокрема за вихід на ринки, що є домінуючими в неангломовних країнах, такі як Азія та Латинська Америка. Він керує командами піарників, маркетологів, контент-райтерів та перекладачів і відповідає за запуск сайтів Freelancer по всьому світу, в тому числі 40 спеціалізованих регіональних сайтів на 31 мові.

Перш ніж приєднатися до Freelancer, Адам працював фізиком-дослідником в Університеті Сіднея в галузі фотоніки. За цей час він став співавтором ряду наукових статей у провідних фізичних журналах та представив свою роботу на конференції CLEO у Каліфорнії. Також, Адам працював у сфері інформаційних технологій у компаніях Macquarie Group та Aalborg Industries.

Адам має диплом бакалавра з відзнакою з електротехніки та сучасної фізики Університету Сіднея. Він також навчався за кордоном, в Університеті Каліфорнії у Санта Барбарі.

Детальніше про Адама
Joe Griston
Детальніше про Джо

Joe Griston

Директор з персоналу BSc (Computer Science)

Джо Грістон - директор з підбору персоналу Freelancer. Він відповідає за залучення фахівців до компанії та запровадження культури, що сприяє процвітанню та успіху як Freelancer, так і його співробітників.

Після початку своєї кар'єри в першій команді програмістів ВАА в Об'єднаному Королівстві, пізніше Джо допомагав у створенні Centre4 Testing, однієї з найбільших в світі організацій з тестування програмного забезпечення, яка надавала спеціалізовані послуги з оцінки якості і надійності ПЗ для ринків Британії та Європи. Після 8 успішних років у Лондоні він переїхав до Австралії на початку 2010 року та з того часу сконцентрувався на підборі кадрів на Австралійському та Азиатсько-Тихоокеанському ринках.

Джо має ступінь з комп'ютерних наук Ліверпульського університету Джона Мурса.

Детальніше про Джо
sebastian
Детальніше про Себастіана

Sebastián Siseles

Міжнародний директор JD (University of Buenos Aires) / MBA (University of Pittsburgh) / Marketing Diploma (FAECC, Argentina)

Себастьян Сайселс відповідає за створення, комунікації, підтримку та узгодження міжнародної стратегії розширення компанії для довгострокового зростання прибутків та керує провідними командами регіональних директорів і міжнародних менеджерів у всьому світі. Себастьян приймає безпосередню участь і відповідає за запуск міжнародних версій, створення та зміцнення присутності компанії Freelancer і розвиток як на розвинених ринках, так і на ринках, що розвиваються, з особливим акцентом на управлінні операціями компанії по всій Латинській Америці та Південній Європі. Цей аргентинський підприємець отримав ступінь магістра бізнесу в Університеті Піттсбурга. Себастьян має досвід у галузі права та спеціалізується в області корпоративних фінансів і злиття та поглинання. Він закінчив курси післядипломної освіти на базі фондової біржи Буенос-Айреса і юридичний факультет Південно-Західного університету за фахом "Міжнародні ділові операції".

Перед тим як приєднатися до команди Freelancer, Себастьян був співзасновником різних комунікаційних та Інтернет-компаній, а також працював як президент, директор, генеральний юрисконсульт та виконавчий директор в Інтернет-компаніях та компаніях, не пов'язаних з технологіями. Одночасно з цим він також був співробітником престижної корпоративної юридичної компанії в Аргентині.

Детальніше про Себастіана
Amir
Детальніше про Аміра

Amir Massoudi

Керівник відділу розвитку S.Eng, MSc (Computer Science)

Амір Массуді керує відділом розвитку на Freelancer і управляє командою, що відповідає за доходи, операції з управління продуктами та клієнтські операції, а також аналіз та обробку даних.

Амір управляє командою професіоналів у технічній галузі та міждисциплінарних експертів, що складається зі спеціалістів з аналізу та обробки даних, інженерів, математиків, статистиків, фізиків і менеджерів з продукції.

Амір є автором численних статей, патентів і документів з машинного навчання, комп'ютерного зору та чисельного аналізу. Він має ступінь магістра (з досліджень) в області комп'ютерних наук за спеціальністю "Машинне навчання і комп'ютерний зір", яку отримав в Університеті Нового Південного Уельсу.

Детальніше про Аміра
Helma Kusuma
Детальніше про Хельму

Helma Kusuma

Міжнародний менеджер - Індонезія BA - Public Relations (University of Indonesia)

Хельма Кусума відповідає за розвиток Freelancer в Індонезії. До обов'язків Хельми входить взаємодія з місцевими ЗМІ та акціонерами, пошук можливостей для виведення бренду та місцевої версії веб-сайту на регіональний ринок, наприклад, за допомогою участі у місцевих конференціях і заходах для преси, участі у нарадах/організації зустрічей з головними акціонерами, організації інших заходів, виявлення можливостей для спонсорства, створення і зміцнення бренду Freelancer. Крім цього, Хельма відповідає за усі комунікаційні заходи на території Індонезії, виступаючи у якості прес-секретаря компанії та співпрацюючи із багатьма представниками ЗМІ та блогерами.

Закінчивши Індонезійський Університет за фахом "Комунікації", Хельма працювала в Індонезії у галузі комуникацій та піару протягом останніх 17 років. Завдяки глибоким знанням різних галузей промисловості та багатому досвіду Хельма успішно керувала командами співробітників у галузі комунікацій, працюючи в місцевих та міжнародних компаніях, таких як NurZahra Indonesia, Ristra Group, MNC Skyvision, Santika Premier Jakarta Hotel і Kapital's English magazine. До роботи у Freelancer вона керувала своєю власною місцевою піар-компанією, яка надавала послуги місцевим та регіональним клієнтам по всій Азії, такими як National Geographic Asia Channel, ESPN Star Sports Asia Channel, Panasonic Gobel Indonesia та ін.

Детальніше про Хельму