Створюйте продукти, які змінюють життя

Розпочніть цікаву карє'ру з Freelancer.com - технологічною компанією, орієнтованою на інформацію та якісну продукцію, де кожен робітник бере безпосередню участь у створенні бізнесу.

Перегляньте наші кар'єрні можливості

Розширюйте наш глобальний ринок

Наші люди є найкращими у світі та знаходяться у самому центрі створення та розвитку нашого ринку. Ми маємо багатосторонній досвід, багато навичок та працюємо над вирішенням великих і малих проблем. Крім цього, ми працюємо з багатьма мовами програмування, платформами та технологіями. Ми - меритократія, де поважають ініціативу, інновації та результати.

Розділіть наші цінності
 • Візьміть відповідальність
 • Постійно вдосконалюйте
 • Шукайте натхнення в інформації
 • Будьте першим та наймайте найкращих
 • Змінюйте життя

Полюбіть свою роботу

Люди працюють з нами з багатьох причин, а не тільки через звичайні переваги інформаційно-технологічної компанії. Люди працюють з нами через виклик, наш розмах, відкриті технології, постійне підштовхування до розвитку та прямий вплив, який Ви матимете на наш бізнес та його продукт.

Робота фрілансера

Для Вас це не буде типовою роботою офісного планктону. Ви станете частиною динамічної компанії та глобальних технологій. Якщо Ви талановиті та звикли досягати високих цілей, шукаєте чогось більшого, ніж нудну роботу в компанії, хочете працювати з найкращими та найяскравішими, а також не потребуєте няньки та бажаєте знаходитись в епіцентрі подій з компанією, яка намагається бути одним з найбільших сайтів в Інтернеті, тоді зв'яжіться з нами.

Get awesome perks

 • Відкрита панель

  Наша Панель інформації містить більше 5000 графіків, до неї мають доступ усі працівники компаніїї. Ви бачите те ж саме, що бачать CEO.

 • Новітні технології

  Дійзнайтесь про нові технології та повертайтесь до ком'юніті, щоб розповідати про це на регулярних зустрічах.

 • Нульова бюрократія

  Вам не доведеться заповнювати форми, сперечатися з юристами або сидіти в очікування затвердження від керівництва.

 • Хакатони

  Квартальні хакатони дозволяють будувати власну команду і займатися дійсно цікавими проектами. Ви можете працювати над тим, що Вам до душі.

 • Продукти, які змінюють життя

  Freelancer є головним джерелом доходів для мільйонів людей по всьому світу. Ми дійсно змінюємо життя, а це означає, що Ви також можете будувати продукти, які мають довготривалий вплив на наших користувачів.

 • Відкрите спілкування

  На Freelancer Ви маєте справу зі стовідсотковою прозорістю з першого ж дня. Ми відкрито спілкуємося та приймаємо щоденні звіти від наших спеціалістів з обробки даних, щотижневі звіти з продукції та проводимо загальні збори, де Ви можете запитати будь-що у нашого генерального директора.

 • Офіс

  Повністю укомплектований бар, басейн, пінг-понг, ігрові приставки, укомплектовані кухні, відкритий робочий простір, маленькі команди, 3d-принтери, роботи, дрони, ТВ-студія для прямих ефірів та ще стільки моніторів, скільки Вам буде необхідно. Цей список можна продовжувати...

Приходьте працювати до нас!

З офісами по всьому світу ми постійно наймаємо робітників.