Знайдіть найкращих копірайтерів, які створять блискучий імідж вашої компанії

Кожен бренд має свою унікальну історію. Професійний копірайтинг полягає в використанні правильних слів в правильному порядку для створення привабливого контенту, перед яким не встоїть жоден із ваших клієнтів.

Опублікувати проект

Розпочніть вже сьогодні

Бракує слів - залиште це в минулому

Вважайте ваш рекламний текст найпершим рукостисканням між вами і вашими потенційними клієнтами. Вітайте їх оптимізованим, свіжим і захоплюючим вмістом!

Ілюстрація мотиваційної літератури на полиці.
Ілюстрація комп'ютера

Копірайтинг для веб-сайту

Ніколи не варто недооцінювати впливу веб-сайту з хорошим контентом. Адже ваш сайт може стати саме тим фактором, що створює перше враження про вас або вашу компанію. Хороший текст привертає увагу, не створюючи у читачів враження, що їм нав'язують товар.

Ілюстрація Землі.

Пошукова оптимізація (SEO)

Переконайтеся, що ваші потенційні клієнти можуть знайти вас в Інтернеті. Зайняти місце на першій сторінці не так вже й просто, але саме це є основою кожної стратегії онлайн-маркетингу. Оптимізація вашого веб-сайту гарантує, що ваша цільова аудиторія знайде ваш сайт, коли використовуватиме пошукові системи, такі як Google.

Ілюстрація ручки для письма.

Контент-маркетинг

Публікаціі для блогів, онлайн статті, інформаційні бюлетені – цього безліч! Ваша аудиторія заслуговує на найкращий контент. Зацікавте та заманіть їх досконалим текстовим контентом. Насправді, 92%1 компаній, які використовують блог кілька разів на день, здобули клієнтів у своєму блозі.

1Hubspot - 20 Fresh Stats About the State of Inbound Marketing in 2012

Тепер ваш бізнес буде виглядати бездоганно

У світі маркетингу, інтонація - це те, що допомагає вам виділитися серед ваших конкурентів. Знайти саме таку інтонацію, яка б успішно розповідала про ваш бренд, ваші цінності та викликала б саме ті почуття, які ви бажаєте викликати у ваших читачів, може бути непросто. Наймайте найкращих копірайтерів, щоб написати історію вашого бізнесу.

Ілюстрація газети Freelancer.

Встановлюйте зв'язок із вашою цільовою аудиторією

Як привчити вашу аудиторію "їсти з вашої руки"? Відповідь проста – написати контент, який говорить з ними однією мовою. Дослідження показують, що 78%2 клієнтів вважають, що організації, які надають користувальний контент, зацікавлені у створенні добрих відносин. Але що таке користувальний контент? Йдеться про блоги, онлайн-статті та інформаційні бюлетені, які створені з урахуванням вашої конкретної цільової аудиторії.

Опублікувати проект Наймайте найкращих копірайтерів 2Smart Bug Media - 26 Stats That Prove Content Marketing Increases Lead Generation, Sales, and ROI
Ілюстрація брошури про десерт.

... і все це, поки ви виконуєте інше завдання

Будь-хто розповість вам, що ведення бізнесу забирає багато часу. Коли ви наймаєте професійного копірайтера, ви не просто отримуєте того, хто здатен побудувати гарне речення, але й заощаджуєте свій дорогоцінний час. Професійні копірайтери напишуть чудовий текст у відповідні терміни. Це означає, що у вас нарешті з'явиться час для бажаної ранкової кави.

Ілюстрація чашки кави.

Відгуки

"Freelancer допомагає мені в моєму бізнесі та може бути корисним і потужним інструментом, якщо ви розумієте, як він працює."

logicbz

Це просто, як двічі по два

Ідеальний копірайтер - лише натисніть кнопку

(Немає необхідності тезауруса.)

Опублікувати проект

Опублікувати проект

Ніхто не знає ваш бізнес краще за вас. Просто увійдіть в систему та опублікуйте проект, в якому детально опишіть роботу, яку належить зробити, та вкажіть спеціальні параметри, які мають бути дотримані.

Співпрацюйте

Успішне співробітництво дає чудові результати. Ви супроводжуватимите свого фрілансера на кожному етапі, передаючи йому свій досвід і забезпечуючи зворотний зв'язок, для отримання блискучих результатів.

Гарантія задоволеності

Ви розпоряджаєтесь. Вивільняйте оплату тільки тоді, коли ви на 100% задоволені кінцевим продуктом. Коли робота буде завершена, ви зможете стати повноправним власником авторського права на матеріали.