Організуйте свій бізнес, залучивши спеціаліста з введення даних

Накопичилося забагато роботи? Можливо, Вам необхідно ввести дані та виконати їх аналіз або оновити і конвертувати кілька файлів. Найміть саме ту людину, яка допоможе Вам якнайшвидше впоратися з накопиченими завданнями.

Опублікувати проект
Підвищуйте свою продуктивність

Витрачайте менше часу на введення даних...

... І ще раз, якщо подивитися на речі ширше. Введення даних –- більше, ніж просто робота копіювання та вставки. Вам потрібен хтось, у кого є достатня кількість навичок і час, щоб зробити це правильно та швидко.

Ілюстрація стола з комп'ютером, на якому відкритий текстовий процесор

Оброблення форм і документів

Від заповнених вручну анкет і форм до інвойсів і навіть страхових позовів – обробка може бути повільним, дорогим процесом і забирати багато часу. Вам доведеться витягувати інформацію з відповідних полів даних, оцифровувати її та формувати кінцевий продукт, який найкращим чином відповідає вашим цілям (тобто Excel, CSV, Word). Тому, якщо ви загрузли в ручній обробці всіх документів вашої компанії, можливо, це час виставити роботу з введення даних на аутсорсинг.

Миттєві результати онлайн

Скористайтесь швидким та ефективним введенням даних та отримайте бажаний результат, не встаючи з місця. Спеціаліст з введення даних здобуде для Вас актуальні та точні дані з будь-якого куточку світу. Озбройте ключових працівників своєї компанії точними та актуальніми даними і дайте своєму бізнесу безсумнівну перевагу у боротьбі з конкурентами.*

За кращими рішеннями у бізнесі стоять дані

Не приймайте важливі ділові рішення інтуїтивно. Успішний бізнес отримує вигоду з точної, актуальної інформації для стратегічного планування свого наступного кроку, щоб підняти свій бізнес на новий рівень. У наші дні панує обгрунтоване наявною інформацією прийняття рішень.

Ілюстрація старого комп'ютера з даними

Готові заощаджувати час?

Скористатися послугами фрілансера - це прекрасна альтернатива найму додаткового персоналу, коли ви не можете дозволити собі платити повну ставку заробітної плати. Знайдіть фахівця по роботі з даними та почніть економити сьогодні.

Ілюстрація годинника

Готові заощаджувати гроші?

Скористатися послугами фрілансера набагато дешевше, ніж найняти штатного співробітника (не кажучи вже про всі додаткові і досить відчутні витрати, пов'язані з наймом персоналу). Можливо, у Вас не так багато роботи, щоб наймати когось на повний робочий день.

Ілюстрація квитанції
Ілюстрація ноутбуку

Опублікувати проект

Ніхто не знає Вашу компанію краще за Вас. Просто увійдіть в систему і ознайомтеся з нашим банком талановитих фрілансерів, які будуть раді запропонувати Вам свої послуги з введення даних.

Ілюстрація повідомлень у чаті

Співпрацюйте

Ознайомтеся з характеристиками та лишіть свій відгук, не сходячи з місця. Ви супроводжуватимете свого фрілансера на кожному етапі, передаючи йому свій досвід і направляючи його за допомогою підказок для отримання необхідних результатів.

Ілюстрація медалі

Гарантія задоволеності

Відповідальність – на вас. Вивільняйте оплату за свій проект з введення даних лише тоді, коли ви на 100% задоволені кінцевим продуктом. Коли робота буде завершена, ви зможете стати повноправним власником авторського права на матеріали.