Freelancer Enterprise дає компаніям можливість отримати більше з найменшими витратами

Отримайте доступ до міжнародного робочого ресурсу, яким користуються понад 41.5 млн. фрілансерів, та реалізуйте свої організаційні задумки, зробивши це на належному рівні, швидко і недорого.

Іконка Item Computer
Піктограма глобального робочого ресурсу

Експерти з усього світу

Десятикратний переможець премії Webby, Freelancer.com (ASX: FLN) є найбільшою у світі платформою для фрілансу і краудсорсингу, що має понад 41.5 млн. користувачів з більш ніж 247 країн, регіонів і територій, що працює на 34 мовах і з 39 валютами. Жоден інший ринок фрілансу не сягнув таких глобальних масштабів, як Freelancer.com.

Іконка неперевершеної ліквідності

Неперевершена ліквідність

Понад 80% онлайн-робіт отримують заявки протягом перших 60 секунд. Роботи в певному місці починають отримувати заявки в середньому протягом 25 хвилин – і цей показник покращується місяць за місяцем. Жоден інший ринок фрілансу не є настільки ліквідним, як Freelancer.com.

Іконка "Без комісій"

Без комісій

Freelancer Enterprise не бере жодних комісій за доступ до ресурсу, щомісячних або річних комісій, а також не має підписок. Ми також не беремо плату за публікацію проектів або створення облікового запису. Великі клієнти звільняються від комісії роботодавців і плати за підвищення рівня членства.

Ваше власне Облако Freelancer одночасно функціонує на глобальному та локальному рівнях

Ви шукаєте команду розробників віртуального ПО або кваліфікованого фахівця у вашому місті – незалежно від поставленої задачі ви маєте вибір серед фрілансерів з понад 1000 різними навичками, яких ми попередньо перевірили та відібрали відповідно до заданих вами критеріїв.

Іконка неперевершеної ліквідності

Якість, вчасне виконання та можливість заощадити

Наші менеджери, які відповідають за успіх проектів, гарантують, що ви знайдете найкращих фрілансерів, готових виконати вашу роботу вчасно та професійно. Вони забезпечують високий стандарт і злагоджений робочий процес із самого початку проекту до його завершення.

Зображення якості та вчасності
Talent Meets Compliance As A Service Image

Послуга "Таланти відповідно до вимог"

Якщо ви плануєте найняти виконавця напряму, опублікувати проект або організувати конкурс, наші служби відповідності у поєднанні з нашими можливостями у галузі пошуку талантів, алгоритмами відповідності та керованими послугами захистять вас від ризиків класифікації працівників і швидко знайдуть для вас ідеального експерта.

ПРИКЛАД

NASA використовує Freelancer Enterprise для краудсорсингу потенціалу людських інновацій.

Понад 230 дизайнерських робіт були подані фрілансерами на конкурс із розробки інтерфейсу додатку для смарт-годинника для астронавтів, який вони використовуватимуть під час роботи на Міжнародній космічній станції.

Пізніше менеджери, які відповідають за успіх проектів, допомогли NASA найняти кращих програмістів для завершення роботи над додатком.

NASA Logo
Зображення смарт-годинника NASA

Ознайомтесь із перевагами Freelancer Enterprise

Іконка Shield

Підвищення рівня довіри

Наші рішення щодо забезпечення відповідності та класифікації працівників, а також вибіркова перевірка кваліфікованими американськими юристами, гарантують вам комфортні умови для співпраці з глобальної робочою силою у формі хмарних технологій. Наша програма "Знай свого клієнта" і верифікація особи додадуть вам впевненості під час співпраці з фрілансерами.

Іконка автоматизації

Автоматизація робочого процесу

Наш багатофункціональний додаток допоможе вам пришвидшити автоматизацію робочих процесів і звільнити час ваших співробітників, щоб вони змогли зосередитися на найважливіших напрямках. Інтегруйте безпосередньо в ваше програмне забезпечення, інтранет або бекенд-системи і надсилайте програмні запити в наш віртуальний хмарний простір, доручаючи завдання фрілансерам.

Іконка служби підтримки клієнтів

Керовані послуги

Ми маємо багатомовну команду менеджерів, які відповідають за успіх проектів, працюючу в кількох часових поясах і географічних регіонах. Вони завжди готові допомогти вам з пошуком ідеального фрілансера, організацією конкурсу або з керуванням проектами.

Іконка з годинником

Повна прозорість

Ми розуміємо, що ви прагнете отримати якість і результати, за які ви платите. Наш застосунок для відстеження часу роботи вимірює вихідні результати, автоматизує знятки екрану та погоджує документи для кінцевих результатів – і таким чином забезпечуює зворотний зв'язок у режимі реального часу.

Іконка росту

Поглиблений аналіз

Вимірюйте свій успіх і відстежуйте важливі дані. Отримуйте звіти в режимі реального часу за різними показниками, включаючи використання і трафік на користувальницькій панелі.

Іконка додатку

Впровадження внутрішньої оптимізації

Ми допоможемо вам розпочати роботу якнайшвидше, пропонуючи воркшопи, відео-уроки та пріоритетну підтримку у режимі 24/7. Технічні фахівці та фахівці з навчання готові бути на місці і підготувати ваших співробітників до майбутньої роботи.

Понад 70% компаній зі списку Fortune 500 використовують Freelancer.com для виконання роботи

Іконка MetLife Іконка NBC Іконка Panasonic Іконка Boeing Іконка Avery Dennison Іконка Intel Іконка Forbes Іконка SAP Іконка ESPN Іконка Cisco Іконка Walmart Іконка PricewaterhouseCoopers Іконка Microsoft Іконка Apple Іконка Lenovo Іконка UBS Іконка General Electric Іконка eHarmony

Готові розпочинати?

Зв'яжіться з нашою командою Freelancer Enterprise вже сьогодні