Комісії та збори Freelancer

Для роботодавців

Проекти

Реєстрація, публікація проектів, отримання заявок від фрілансерів, перегляд портфоліо робіт та обговорення проектних вимог - все це Ви зможете зробити на Freelancer абсолютно безкоштовно. Якщо Ви вирішите доручити свій проект, і фрілансер прийме Вашу пропозицію, ми знімемо з Вас невелику проектну комісію залежно від розміру обраної заявки у якості винагороди за посередницькі послуги.

Розмір комісії та спосіб її зняття залежать від типу проекту.

У проектах з фіксованою ціною ми утримуємо комісію у розмірі 3% або $3.00 USD (залежно від того, яка з цих сум є більшою), коли проект, який ви доручили, буде прийнятий кожним обраним фрілансером. Якщо ви у подальшому сплачуєте фрілансеру суму, яка перевищує розмір первинної заявки, ми також утримуватимемо комісію з кожного додаткового платежу.

У погодинних проектах ми утримуємо комісію в розмірі 3% з кожного платежу фрілансеру.

Ви можете скасувати проект на своїй робочій панелі у будь-який час протягом семи (7) днів після його прийняття для повного повернення комісії.

Додатково Ви можете придбати покращення для Ваших проектів.

Конкурси

Під час публікації конкурсу роботодавці повинні надати суму, еквівалентну загальному розміру конкурсної премії. На цю премію розповсюджується наша "Гарантія повернення коштів".

Гарантія повернення коштів дозволяє Вам повернути свої гроші протягом 30 днів з моменту закриття конкурсу, якщо жодна з конкурсних робіт Вас не задовольнить. Повернути кошти Ви зможете, зв'язавшись зі службою підтримки.

Зверніть увагу, що повернення коштів неможливе для "Гарантованих конкурсів", і це повернення не включає жодних покращень, які Ви могли обрати для свого конкурсу. Якщо Ви вже обрали найкращу заявку і завершили процес передачі прав власності на конкурсну роботу, Ви не зможете скористатися можливістю повернення коштів.

З роботодавців не стягується комісія за публікацію конкурсу та його доручення.

Кожна додатково обрана робота потребуватиме від Вас сплати винагороди.

За бажанням можна придбати покращення конкурсу.

Послуги

Під час замовлення послуги роботодавці повинні надати кошти, еквівалентні загальній вартості послуг. Цей платіж захищено системою поетапної оплати Freelancer. Вивільняйте оплату лише за умови, що ви на 100% задоволені виконаною роботою.

Для фрілансерів

На Freelancer ви можете безкоштовно зареєструватися, створити профіль, обрати навички для проектів, що вас цікавлять, завантажити портфоліо, отримувати сповіщення щодо проектів, обговорювати деталі проекту з роботодавцем, подавати заявки в проекти (користувачі з безкоштовним планом членства спочатку отримують 6 заявок на місяць) і брати участь в конкурсах.

Додатково ви можете придбати функції покращення для заявок, що сприятимуть просуванню вашої заявки.

Проекти

Якщо Вам доручили проект з фіксованою вартістю, ми знімемо з Вас невелику проектну комісію залежно від розміру обраної заявки у якості винагороди за посередницькі послуги. Якщо Ваш роботодавець згодом заплатить Вам суму, яка перевищує розмір первинної заявки, ми також утримаємо комісію з кожного додаткового платежу.

У погодинних проектах ми утримуємо комісію з кожного платежу, який перераховує Вам роботодавець.

Комісія за проекти з фіксованою ціною становить 10% або $5.00 USD (стягується більша з цих сум) і 10% – за погодинні проекти.

Конкурси

Відправка конкурсних робіт є безкоштовною. Конкурсна комісія стягується, коли Вам вручають премію. Ця комісія утримується під час переведення преміальних коштів на Ваш рахунок, що відбувається лише після обрання Вас переможцем конкурсу і завершення процесу передачі робочих матеріалів роботодавцю, за умови що він задоволений результатом.

Конкурсна комісія для фрілансерів становить 10% або $5.00 USD, залежно від того, яка з цих сум є більшою.

Послуги

Якщо вас згодом наймуть для надання цієї послуги, з вас буде утримано комісію у розмірі 20% від її загальної вартості. Комісію буде стягнено під час замовлення послуги шляхом вирахування з оплати, яку ви отримуєте.

Програма "Бажаний Фрілансер"

Якщо ви є учасником програми "Бажаний фрілансер", з вас буде утримано проектну комісію у розмірі 15%, коли вам доручають, а ви приймаєте проект з функцією "Рекрутер". Комісія стягуватиметься не авансом, як у звичайних проектах, а під час отримання вами оплати.

Повертається в якості Бонусного кредиту

В окремих випадках повернення комісії може відбуватися у формі зарахування на бонусний рахунок. Цей бонус можна використовувати тільки на сайті, його не можна вивести або перевести. Термін для викоритсання бонусу складає 90 днів з дати отримання.

Акція "0% комісії"

Проектні комісії Freelancer, що стягуються за фрілансерів, запрошуючих нових роботодавців, які ще не мають облікового запису на Freelancer.com і які стають корисувачами сайту і створюють новий обліковий запис, буде знижена з 10% до 0%. Це стосується всіх майбутніх проектів, які виконуються відповідним фрілансером для цього роботодавця.

Діють наступні умови:

 • Нові роботодавці мають бути запрошені за допомогою спеціальних рекламних посилань на сторінці https://www.freelancer.com/no-commission.
 • Щоб уникнути непорозуміння – знижена проектна комісія фрілансера у розмірі 0% застосовується тільки до нової роботи, виконаної фрілансером, який успішно подав заявку на участь в цій акції з конкретним роботодавцем, вказаним в цій заявці. Нові проекти мають розпочинатися після того, як роботодавець створить новий обліковий запис на Freelancer.com і буде залучений за допомогою цього нового облікового запису.
 • За умовами акції, зниження з 10% до 0% діє тільки для проектних комісій фрілансера. Всі інші комісії та збори залишаються незмінними, включаючи (але не обмежуючись ними) комісії роботодавця та комісії за транзакції.
 • Ця акція не поширюється на конкурси.
 • Фрілансер залишає за собою право переглянути класифікацію роботодавців як нових роботодавців для цієї акції, щоб забезпечити справедливе використання даної акції. Можливо, що роботодавці працювали раніше, до початку цієї акції, з фрілансером, який подає заявку на участь, (і платили йому), наприклад, з іншої платформи. Фрілансера можуть попросити надати докази цієї попередньої роботи та оплати, перш ніж надати йому право на скорочену комісію. Для того, щоб мати право на участь в цій акції, роботодавці не повинні були мати активного облікового запису на Freelancer.com, з якого був зроблений платіж протягом 6 місяців безпосередньо перед створенням нового облікового запису.
 • Усі інші положення Угоди користувача зберігають свою силу - див. https://www.freelancer.com/about/terms.
 • Усі інші положення розділу "Комісії та збори" Додаткових умов використання зберігають свою силу - див. https://www.freelancer.com/feesandcharges.
 • Фрілансер може зажадати, щоб обидві сторони заповнили свої профілі і/або пройшли перевірку особи, перш ніж платежі буде вивільнено.
 • Фрілансер може зажадати, щоб деталі будь-якого проекту, для якого застосовується зниження комісії, були належним чином заповнені.
 • Цю акцію може бути скасовано для конкретного користувача, якщо виявляться значні маніпуляції, шахрайство або відмова від оплати, якщо Freelancer вважатиме, що існує ризик того, що платежі підлягатимуть скасуванню або відкликанню, у разі суперечок між роботодавцем і фрілансером, або з будь-якої іншої причини.
 • Фрілансер залишає за собою право заборонити використання даної пропозиції на свій власний розсуд, задля справедливого використання цієї акції, а також для запобігання будь-якому шахрайству.
 • Фрілансер залишає за собою право вимагати надання додаткової інформації від будь-якої сторони, що подає заявку на участь в цій акції, для розслідування шахрайства, а також для керування ризиками і пов'язаних з цим цілей.
 • Фрілансер залишає за собою право скасувати або змінити цю акцію в будь-який час.
 • Фрілансер залишає за собою право скасувати акцію в будь-якому регіоні, якщо пропонування участі в акції будь-якому мешканцю цього регіону здається чи стає незаконним.

Типи членств

Обирайте з низки членських планів, щоб визначити комісії, які ви платитимете за наші послуги. Ви можете працювати на сайті як роботодавець або фрілансер з безкоштовним членством або отримати додаткові переваги, підвищивши свій рівень членства до платного.

Ваше членство продовжуватиметься щомісяця або щороку в день закінчення терміну дії вашої підписки, якщо ви його не скасуєте. Якщо коштів буде недостатньо, ми намагатимемося відновити ваше членство протягом періоду до 30 днів, поки кошти не стануть доступні.

Ви можете скасувати ваш членський план в будь-який час на сторінці налаштувань користувача, внаслідок чого припиниться виставлення рахунків в кінці вашого періоду підписки без додаткових витрат.

Переглянути наші членські плани

Інші комісії

Проекти

Наступні комісії стягуються за бажанням за додаткові послуги. Якщо інше не зазначено, згідно з перевагами платного плану членства:

Публікація проекту БЕЗКОШТОВНО
Обраний $9.00 USD
Терміновий $9.00 USD
Приватний $19.00 USD
Повна зайнятість $199.00 USD
Рекрутер $9.50 USD
Угода про нерозголошення (УПН) $19.00 USD
Договір щодо інтелектуальної власності $19.00 USD
Прихований $9.00 USD
Пріоритетний $5.00 USD
Продовжити $9.00 USD

Конкурси

Наступні комісії можуть стягуватися за додаткові послуги. Якщо інше не зазначено, згідно з перевагами платного членського плану :

Публікація конкурсу БЕЗКОШТОВНО
Доручення конкурсу БЕЗКОШТОВНО
Доручення додатковим фрілансерам БЕЗКОШТОВНО
Гарантований БЕЗКОШТОВНО
Обраний $30.00 USD
Топ-конкурс $30.00 USD
Терміновий $35.00 USD
Виділений кольором $15.00 USD
Прихований $30.00 USD
Приватний $25.00 USD
Угода про нерозголошення (УПН) $20.00 USD
Продовжити Витрати:
3 дні = 15% від винагороди за конкурс
5 днів = 20% від винагороди за конкурс
7 днів = 30% від винагороди за конкурс
14 днів = 40% від винагороди за конкурс
21 день = 50% від винагороди за конкурс
Половину коштів буде використано для збільшення конкурсної премії (суму округлено до найближчого цілого числа).

Комісія з заявки

Заявки на проекти БЕЗКОШТОВНО
Спонсована заявка 0.75% від суми заявки (мінімум $5.00 USD, максимум $20.00 USD)
Виділити заявку $1.00 USD

Комісії за участь у конкурсі

Відправити роботу БЕЗКОШТОВНО
Прихована робота $0.50 USD
Виділити конкурсну роботу $0.50 USD

Комісія за користування каталогом

Спонсування каталогу Як обрано під час спонсування (мінімум $50.00 USD)

Іспити

Складання іспиту Залежно від іспиту. Як зазначено до покупки. Зазвичай безкоштовно, $5.00 USD, $10.00 USD або $15.00 USD.

Комісія за транзакцію

Комісії за транзакції, пов'язані з використанням кредитної картки, PayPal або Skrill.* $0.30 USD + 2.3%
Зарахування на місцевий банківський рахунок БЕЗКОШТОВНО
Міжнародний грошовий переказ $15.00 USD
* З австралійських користувачів стягується комісія $0,30AUD + 0,99% за операції з кредитними/дебетовими картками.

Комісії за арбітраж

Сума арбітражної комісії за суперечку щодо поетапного платежу становить $5.00 USD або 5%, залежно від того, яка з цих сум є більшою.

Наша система врегулювання суперечок розроблена спеціально для того, щоб надати обом сторонам можливість домовитися між собою.

За 4 дні після ініціювання суперечки (або за 7 днів, якщо ініціатором суперечки є фрілансер) будь-яка зі сторін може вирішити передати спір в платний арбітраж. Після цього інша сторона матиме ще 4 дні, щоб погодитися сплатити відповідну комісію. Крім цього, обидві сторони зможуть скористатися цим часом, щоб подати остаточні докази на свою користь. Якщо інша сторона не сплатить комісію вчасно, вона програє суперечку.

Комісія за арбітраж буде повернена переможцю суперечки.

Комісії за вивід

Комісії можуть бути стягнені у залежності від методу виводу. Додаткові комісії можуть стягуватися третіми сторонами, що надають послуги з виводу.

Експрес-виведення БЕЗКОШТОВНО
PayPal БЕЗКОШТОВНО
Skrill (Moneybookers) БЕЗКОШТОВНО
Дебетова картка Payoneer БЕЗКОШТОВНО
Міжнародний переказ $25.00 USD

Ми встановили розмір мінімального виводу коштів у $30 після сплати комісій.

Комісія за обслуговування

З користувачів, які не входили в систему протягом 6 місяців, стягуватиметься комісія за обслуговування в розмірі до $10,00 USD на місяць, доки обліковий запис не буде закритий або реактивований, за зберігання, ресурси, підтримку й управління коштами на надання хостинга профілю користувача, зберігання портфоліо, розміщення в каталогах, надання послуги "Найняти мене", зберігання файлів і повідомлень. Цю комісію буде повернено на вимогу користувача за умови подальшої реактивації акаунту.

Податки

Податки стягуються на підставі місцевих ставок і правил, визначених країною мешкання/реєстрації користувача.

Австралія – Goods and Service Tax (GST) 10%
Чілі – Value Added Tax (VAT) 19%
Євросоюз – Value Added Tax (VAT) VAT rates
Індія – Tax Collected at Source (TCS) 1%
Мексіка – Value Added Tax (VAT) 16%
Росія – Value Added Tax (VAT) 20%
Швейцарія – Value Added Tax (VAT) 7.7%

Угода користувача

Комісії та збори, перелічені на цій сторінці, регулюються умовами Угоди користувача Freelancer і відповідною політикою сайту. В Угоді є інші важливі умови, тому її потрібно прочитати повністю. Зокрема, в розділі 23 Угоди користувача вказані наслідки у вигляді припинення обслуговування за порушення цієї Угоди. Ці наслідки можуть включати штрафи за збитки, які Freelancer зазнає в результаті дій, що порушують Угоду.