Комісії та збори Freelancer

Для роботодавців

Проекти

На Freelancer можна безкоштовно зареєструватися, опублікувати проект, отримувати заявки від фрілансерів, переглядати портфоліо фрілансерів та обговорювати проектні вимоги. Якщо ви вирішите доручити проект, ми стягнемо з вас невелику проектну комісію за посередництво, розмір якої залежить від суми обраної заявки.

Розмір комісії та спосіб її зняття залежать від типу проекту.

Для проектів із фіксованою ціною комісія у розмірі 3% або $3.00 USD (залежно від того, яка сума є більшою) стягується в момент, коли ви доручаєте проект. Якщо ви згодом заплатите фрілансерові більше, ніж первісна сума заявки, ми також утримаємо проектну комісію з кожного додаткового платежу.

У погодинних проектах ми утримуємо комісію в розмірі 3% з кожного платежу фрілансеру.

Ви можете скасувати проект на своїй панелі керування будь-коли протягом семи (7) днів після того, як він був прийнятий, – і ваша комісія буде відшкодована в повному обсязі.

Додатково ви можете придбати функції покращення для ваших проектів.

Конкурси

Під час публікації конкурсу роботодавці повинні надати суму, еквівалентну загальному розміру конкурсного призу. На цей приз поширюється наша "Гарантія повернення коштів".

Гарантія повернення коштів дозволяє вам повернути свої гроші протягом 30 днів з моменту закриття конкурсу, якщо жодна з конкурсних робіт вас не задовольнить. Повернути кошти ви зможете, зв'язавшись зі Службою підтримки.

Зверніть увагу, що повернення коштів неможливе для "Гарантованих конкурсів", і це повернення не включає жодних покращень, які ви могли обрати для свого конкурсу. Якщо ви вже обрали найкращу заявку та завершили процес передачі прав власності на конкурсну роботу, ви не зможете повернути кошти.

З роботодавців не стягується комісія за публікацію конкурсу та його доручення.

Кожна додатково обрана робота-переможець потребуватиме від вас виплати призу за цю роботу.

За бажанням можна придбати покращення конкурсу.

Послуги

Під час замовлення послуги роботодавці повинні надати кошти, еквівалентні загальній вартості послуг. Цей платіж захищено системою поетапної оплати Freelancer. Вивільняйте оплату лише за умови, що ви на 100% задоволені виконаною роботою.

Для фрілансерів

На Freelancer ви можете безкоштовно зареєструватися, створити профіль, обрати навички для проектів, що вас цікавлять, завантажити портфоліо, отримувати сповіщення щодо проектів, обговорювати деталі проекту з роботодавцем, подавати заявки в проекти (користувачі з безкоштовним планом членства спочатку отримують 6 заявок на місяць) і брати участь в конкурсах.

Додатково ви можете придбати функції покращення для заявок, що сприятимуть просуванню вашої заявки.

Проекти

Якщо вам доручили проект з фіксованою ціною, ми стягнемо з вас за посередництво невелику проектну комісію, розмір якої залежить від суми обраної заявки. Якщо ваш роботодавець згодом заплатить вам суму, яка перевищує розмір первинної заявки, ми також утримаємо комісію з кожного додаткового платежу.

У погодинних проектах ми утримуємо комісію з кожного платежу, який переказує вам роботодавець.

Комісія за проекти з фіксованою ціною становить 10% або $5.00 USD (стягується більша з цих сум) і 10% – за погодинні проекти.

Конкурси

Подання конкурсних робіт є безкоштовним. Конкурсна комісія стягується, коли ви отримуєте приз, під час переказу призових коштів на ваш рахунок. Це відбувається лише після обрання вас переможцем конкурсу та завершення процесу передачі робочих матеріалів роботодавцю, за умови що він задоволений результатом.

Конкурсна комісія для фрілансерів становить 10% або $5.00 USD, залежно від того, яка з цих сум є більшою.

Програма "Бажаний Фрілансер"

Якщо ви є учасником програми "Бажаний фрілансер", з вас буде утримано проектну комісію у розмірі 15%, коли вам доручають, а ви приймаєте проект з функцією "Рекрутер". Комісія стягуватиметься не авансом, як у звичайних проектах, а під час отримання вами оплати.

Верифікований Freelancer

Подайте заявку на отримання бейджа "Верифікований Freelancer" за $99.00 USD* і станьте фрілансером, який викликає довіру. Після подання заявки ви маєте пройти ретельний процес верифікації нашою командою перевірки.

*Комісія за заявку на бейдж "Верифікований Freelancer" може різнитися. Перегляньте нижче таблицю комісій.

Звичайна ціна для всіх фрілансерів $99.00 USD
Безкоштовно для бажаних фрілансерів $79.00 USD
Безкоштовно для висхідних зірок $59.00 USD
Плата за поновлення $79.00 USD

Незалежно від результату розгляду вашої заявки, ця комісія не повертається.

Повернення коштів у вигляді бонусного кредиту

В окремих випадках повернення комісії може відбуватися у формі зарахування на бонусний рахунок. Цей бонус можна використовувати тільки на сайті, його не можна вивести або переказати. Термін для використання бонусу складає 90 днів з дати його отримання.

Акція "0% комісії"

Проектні комісії Freelancer, що стягуються за фрілансерів, запрошуючих нових роботодавців, які ще не мають облікового запису на Freelancer.com і які стають корисувачами сайту та створюють новий обліковий запис, буде знижена з 10% до 0%. Це стосується всіх майбутніх проектів, які виконуються відповідним фрілансером для цього роботодавця.

Діють такі умови:

 • Нові роботодавці мають бути запрошені за допомогою спеціальних рекламних посилань на сторінці https://www.freelancer.com/no-commission.
 • Щоб уникнути непорозуміння – знижена проектна комісія фрілансера у розмірі 0% застосовується лише до нової роботи, виконаної фрілансером, який успішно подав заявку на участь у цій акції із певним роботодавцем, зазначеним у цій заявці. Нові проекти мають розпочинатися після того, як роботодавець створить новий обліковий запис на Freelancer.com, та за допомогою цього нового облікового запису.
 • За умовами акції, зниження з 10% до 0% діє тільки для проектних комісій фрілансера. Всі інші комісії та збори залишаються незмінними, включаючи (але не обмежуючись ними) комісії роботодавця та комісії за транзакції.
 • Ця акція не поширюється на конкурси.
 • Freelancer залишає за собою право переглянути класифікацію роботодавців як нових роботодавців для цієї акції, щоб забезпечити справедливе використання даної акції. Можливо, що роботодавці працювали раніше, до початку цієї акції, з фрілансером, який подає заявку на участь, (і платили йому), наприклад, з іншої платформи. Фрілансера можуть попросити надати докази цієї попередньої роботи та оплати, перш ніж надати йому право на скорочену комісію. Для того, щоб мати право на участь в цій акції, роботодавці не повинні були мати активного облікового запису на Freelancer.com, з якого був зроблений платіж протягом 6 місяців безпосередньо перед створенням нового облікового запису.
 • Усі інші положення Угоди користувача зберігають свою силу – див. https://www.freelancer.com/about/terms.
 • Усі інші положення розділу "Комісії та збори" Додаткових умов використання зберігають свою силу – див. https://www.freelancer.com/feesandcharges.
 • Freelancer може вимагати, щоб обидві сторони заповнили свої профілі і/або пройшли верифікацію особи, перш ніж платежі буде вивільнено.
 • Freelancer може вимагати, щоб дані будь-якого проекту, до якого застосовується знижена комісія, були належним чином заповнені.
 • Цю акцію може бути скасовано для певного користувача, якщо виявляться значні маніпуляції, шахрайство або відмова від оплати, якщо Freelancer вважатиме, що існує ризик того, що платежі підлягатимуть скасуванню або відкликанню, у разі суперечок між роботодавцем і фрілансером, або з будь-якої іншої причини.
 • Freelancer залишає за собою право заборонити використання даної пропозиції на свій власний розсуд, задля справедливого використання цієї акції, а також для запобігання будь-якому шахрайству.
 • Freelancer залишає за собою право вимагати надання додаткової інформації від будь-якої сторони, що подає заявку на участь в цій акції, для розслідування шахрайства, а також для керування ризиками і пов'язаних з цим цілей.
 • Freelancer залишає за собою право скасувати або змінити цю акцію будь-коли.
 • Freelancer залишає за собою право скасувати акцію у будь-якому регіоні, якщо вважатиметься або виявиться незаконним пропонувати акцію будь-якому мешканцю цього регіону.

Комісія за пропозицію 3%

Проектні комісії Freelancer, що стягуються з фрілансерів, пропозиція яких була обрана новим зовнішнім клієнтом, становитимуть 3% для всіх проектів між цим фрілансером і цим новим клієнтом. Для нових зовнішніх клієнтів, які прийняли пропозицію, стягуватиметься проектна комісія Freelancer у розмірі 0%.

 1. "Новий клієнт" – це клієнт, який ніколи раніше не створював облікового запису на Freelancer.com.
 2. Акція не діятиме, якщо клієнти мають кілька облікових записів на Freelancer.com.

Діють такі умови:

 • Нові роботодавці залучаються через прийняття пропозиції та реєстрацію в процесі прийняття пропозиції.
 • Щоб уникнути непорозуміння – знижена проектна комісія фрілансера у розмірі 3% застосовується лише до нової роботи, виконаної фрілансером, який успішно подав заявку на участь у цій акції із певним роботодавцем, зазначеним у цій заявці. Робота має починатися після того, як роботодавець створить новий обліковий запис на Freelancer.com, та за допомогою цього нового облікового запису.
 • За умовами акції, зниження з 10% до 3% діє лише для проектних комісій фрілансера та з 3% до 0% – для проектних комісій клієнта. Всі інші комісії та збори залишаються незмінними, включаючи комісії за транзакції (але не обмежуючись ними).
 • Ця акція не поширюється на конкурси.
 • Freelancer залишає за собою право переглянути класифікацію роботодавців як нових роботодавців для цієї акції, щоб забезпечити справедливе використання цієї акції. Для того, щоб мати право на участь у цій акції, роботодавці не повинні були мати активного облікового запису на Freelancer.com, з якого було здійснено платіж протягом 6 місяців безпосередньо перед створенням нового облікового запису.
 • Усі інші положення Угоди користувача зберігають свою силу – див. https://www.freelancer.com/about/terms.
 • Усі інші положення розділу "Комісії та збори" Додаткових умов використання зберігають свою силу – див. https://www.freelancer.com/feesandcharges.
 • Freelancer може зажадати, щоб обидві сторони заповнили свої профілі і/або пройшли перевірку особи, перш ніж платежі буде вивільнено.
 • Freelancer може вимагати, щоб дані будь-якого проекту, до якого застосовується знижена комісія, були належним чином заповнені.
 • Цю акцію може бути скасовано для певного користувача, якщо виявляться значні маніпуляції, шахрайство або відмова від оплати, якщо Freelancer вважатиме, що існує ризик того, що платежі підлягатимуть скасуванню або відкликанню, у разі суперечок між роботодавцем і фрілансером, або з будь-якої іншої причини.
 • Freelancer залишає за собою право заборонити використання даної пропозиції на свій власний розсуд, задля справедливого використання цієї акції, а також для запобігання будь-якому шахрайству.
 • Freelancer залишає за собою право вимагати надання додаткової інформації від будь-якої сторони, що подає заявку на участь в цій акції, для розслідування шахрайства, а також для керування ризиками та пов'язаних з цим цілей.
 • Freelancer залишає за собою право скасувати або змінити цю акцію будь-коли.
 • Freelancer залишає за собою право скасувати акцію у будь-якому регіоні, якщо вважатиметься або виявиться незаконним пропонувати акцію будь-якому мешканцю цього регіону.

Членські плани

Обирайте з низки членських планів, щоб визначити комісії, які ви платитимете за наші послуги. Ви можете працювати на сайті як роботодавець або фрілансер з безкоштовним членством або отримати додаткові переваги, підвищивши свій рівень членства до платного.

Ваше членство продовжуватиметься щомісяця або щороку в день закінчення терміну дії вашої підписки, якщо ви його не скасуєте. Якщо коштів буде недостатньо, ми намагатимемося відновити ваше членство протягом періоду до 30 днів, поки кошти не стануть доступні.

Ви можете скасувати ваш членський план в будь-який час на сторінці налаштувань користувача, внаслідок чого припиниться виставлення рахунків в кінці вашого періоду підписки без додаткових витрат.

Перегляньте наші членські плани

Корпоративний Freelancer

Підвищить свій профіль до Корпоративного рівня. Підвищте свій авторитет і рівень довіри до вас, бо це – необхідні чинники успіху вашого бізнесу.

Подібно до планів членства Freelancer, ви можете оформити річну або місячну підписку на Корпоративний профіль. Ви також можете будь-коли скасувати підписку на сторінці налаштувань, після чого виставлення рахунків припиниться без додаткових витрат.

Перехід до корпоративного членства тут

Інші комісії

Проекти

За додаткові послуги стягуються наступні комісії, якщо інше не зазначено відповідно до переваг платного членського плану:

Публікація проекту БЕЗКОШТОВНО
Обраний $9.99 USD
Терміновий $9.99 USD
Приватний $21.99 USD
Повна зайнятість $229.99 USD
Рекрутер $11.99 USD
Угода про нерозголошення (УПН) $21.99 USD
Договір щодо інтелектуальної власності $21.99 USD
Прихований $9.99 USD
Пріоритетний $5.00 USD
Подовжити $9.99 USD

Конкурси

За додаткові послуги стягуються наступні комісії, якщо інше не зазначено відповідно до переваг платного членського плану :

Публікація конкурсу БЕЗКОШТОВНО
Доручення конкурсу БЕЗКОШТОВНО
Обрання додаткових фрілансерів БЕЗКОШТОВНО
Гарантований БЕЗКОШТОВНО
Обраний $30.00 USD
Топ-конкурс $30.00 USD
Терміновий $35.00 USD
Виділений кольором $15.00 USD
Прихований $30.00 USD
Приватний $25.00 USD
Угода про нерозголошення (УПН) $20.00 USD
Подовжити Витрати:
3 дні = 15% від винагороди за конкурс
5 днів = 20% від винагороди за конкурс
7 днів = 30% від винагороди за конкурс
14 днів = 40% від винагороди за конкурс
21 день = 50% від винагороди за конкурс
Половину коштів буде використано для збільшення конкурсного призу (суму заокруглено до найближчого цілого числа).

Комісія з заявки

Заявки на проекти БЕЗКОШТОВНО
Спонсована заявка 0.75% від суми заявки (мінімум $5.00 USD, максимум $20.00 USD)
Виділити заявку $1.00 USD
Прихована заявка $0.10 USD

Комісії за участь у конкурсі

Подання роботи БЕЗКОШТОВНО
Прихована робота $0.50 USD
Виділити конкурсну роботу $0.50 USD

Комісія за користування каталогом

Спонсування каталогу Як обрано під час спонсування (мінімум $50.00 USD)

Іспити

Складання іспиту Залежно від іспиту. Як зазначено до покупки. Зазвичай безкоштовно, $5.00 USD, $10.00 USD або $15.00 USD.

Вартість послуги зміни імені користувача

Послуга зміни імені користувача Одноразова можливість змінити ім'я користувача за $99 USD. Подробиці тут.

Комісія за транзакцію

Комісії за транзакції, пов'язані з використанням кредитної картки, PayPal або Skrill.* $0.30 USD + 2.3%
Зарахування на місцевий банківський рахунок БЕЗКОШТОВНО
Міжнародний грошовий переказ $15.00 USD
* З австралійських користувачів стягується комісія $0,30AUD + 0,99% за операції з кредитними/дебетовими картками.

Комісії за арбітраж

Сума арбітражної комісії за суперечку щодо поетапного платежу становить $5.00 USD або 5%, залежно від того, яка з цих сум є більшою.

Наша система врегулювання суперечок розроблена спеціально для того, щоб надати обом сторонам можливість домовитися між собою.

За 4 дні після ініціювання суперечки (або за 7 днів, якщо ініціатором суперечки є фрілансер) будь-яка зі сторін може вирішити передати суперечку до платного арбітражу. Після цього інша сторона матиме ще 4 дні, щоб погодитися сплатити відповідну комісію. Крім цього, обидві сторони зможуть скористатися цим часом, щоб подати остаточні докази на свою користь. Якщо інша сторона не сплатить комісію вчасно, вона програє суперечку.

Комісія за арбітраж буде повернена переможцю суперечки.

Штраф за спілкування поза платформою

На користувачів, які спілкувались або здійснювали транзакції поза межами платформи, порушуючи наші Умови користування, буде накладений штраф у розмірі 30% від максимального бюджету проекту або узгодженої суми.

Комісії за виведення коштів

Комісії можуть стягуватися у залежності від способу виведення коштів. Додаткові комісії можуть стягуватися третіми сторонами, що надають послуги з виведення.

Експрес-виведення $1.00 USD
PayPal $1.00 USD
Skrill (Moneybookers) $1.00 USD
Дебетова картка Payoneer $1.00 USD
Міжнародний переказ $25.00 USD

Ми встановлюємо мінімальну суму для виведення коштів, після зняття комісії, у розмірі USD $50.

Комісія за обслуговування

З облікових записів користувачів, які не входили до системи протягом шести місяців, стягуватиметься комісія за обслуговування у розмірі до $14,00 USD на місяць доти, доки обліковий запис не буде закрито або реактивовано, за зберігання, ресурси, підтримку та управління коштами на надання хостингу профілю користувача, зберігання портфоліо, розміщення в каталогах, надання послуги "Найняти мене", зберігання файлів і повідомлень. Цю комісію буде повернено на вимогу користувача під час подальшої реактивації облікового запису.

Податки

Податки розраховуються на основі місцевих ставок і правил, визначених країною проживання/реєстрації користувача.

Австралія – Goods and Service Tax (GST) 10%
Чілі – Value Added Tax (VAT) 19%
Євросоюз – Value Added Tax (VAT) VAT rates
Індія – Tax Collected at Source (TCS) 1%
Індія – Tax Deducted at Source (TDS) 1% / 5%
Мексика – Податок на прибуток 1% / 20%
Мексіка – Value Added Tax (VAT) 16%
Росія – Value Added Tax (VAT) 20%
Швейцарія – Value Added Tax (VAT) 7.7%

Відшкодування компенсаційного мита Індії

Щоб уникнути непорозумінь, дана угода звільняє фрілансерів від утримання компенсаційного мита. Це мито не стягується і не оплачується, це відшкодування.

Клієнт Freelancer Хто сплачує мито Деталі мита
Резидент Індії Резидент Індії Freelancer З клієнта стягується 2% від загального заробітку
Резидент Індії Інше Клієнт З клієнта стягується 2% від валових поетапних платежів
Інше Резидент Індії Freelancer З клієнта стягується 2% від загального заробітку
Інше Інше Н/Д Н/Д

Client

Резидент Індії

Freelancer

Резидент Індії

Who Pays Levy

Freelancer

Деталі мита

З клієнта стягується 2% від загального заробітку

Client

Резидент Індії

Freelancer

Інше

Who Pays Levy

Клієнт

Деталі мита

З клієнта стягується 2% від валових поетапних платежів

Client

Інше

Freelancer

Резидент Індії

Who Pays Levy

Freelancer

Деталі мита

З клієнта стягується 2% від загального заробітку

Client

Інше

Freelancer

Інше

Who Pays Levy

Н/Д

Levy Details

Н/Д

* Freelancer і його афілійовані організації не надають податкових, юридичних або фінансових консультацій. Цей матеріал був підготовлений лише з інформаційною метою і не призначений для того, щоб на його основі надавалися податкові, юридичні або фінансові консультації. Вам слід звертатися до свого податкового чи фінансового консультанта або юриста.

Угода користувача

Комісії та збори, перелічені на цій сторінці, регулюються умовами Угоди користувача Freelancer і відповідною політикою сайту. В Угоді є інші важливі умови, тому її потрібно прочитати повністю. Зокрема, в розділі 23 Угоди користувача вказані наслідки у вигляді припинення обслуговування за порушення цієї Угоди. Ці наслідки можуть включати штрафи за збитки, які Freelancer зазнає внаслідок дій, що порушують Угоду.