Комісії та збори Freelancer

Для роботодавців

Проекти

Реєстрація, публікація проектів, отримання заявок від фрілансерів, перегляд портфоліо робіт та обговорення проектних вимог - все це Ви зможете зробити на Freelancer абсолютно безкоштовно. Якщо Ви вирішите доручити свій проект, і фрілансер прийме Вашу пропозицію, ми знімемо з Вас невелику проектну комісію залежно від розміру обраної заявки у якості винагороди за посередницькі послуги.

Розмір комісії та спосіб її зняття залежать від типу проекту.

For fixed price projects, a fee of 3% or $3.00 USD (whichever is greater) is levied at the time a project that has been awarded by you has been accepted by each freelancer you award. If you subsequently pay the freelancer more than the original bid amount we will also charge the project fee on any overage payments.

For hourly projects, a fee of 3% is levied on each payment that you make to the freelancer.

Ви можете скасувати проект на своїй робочій панелі у будь-який час протягом семи (7) днів після його прийняття для повного повернення комісії.

Додатково Ви можете придбати покращення для Ваших проектів.

Конкурси

Під час публікації конкурсу роботодавці повинні надати суму, еквівалентну загальному розміру конкурсної премії. На цю премію розповсюджується наша "Гарантія повернення коштів".

Гарантія повернення коштів дозволяє Вам повернути свої гроші протягом 30 днів з моменту закриття конкурсу, якщо жодна з конкурсних робіт Вас не задовольнить. Повернути кошти Ви зможете, зв'язавшись зі службою підтримки.

Зверніть увагу, що повернення коштів неможливе для "Гарантованих конкурсів", і це повернення не включає жодних покращень, які Ви могли обрати для свого конкурсу. Якщо Ви вже обрали найкращу заявку і завершили процес передачі прав власності на конкурсну роботу, Ви не зможете скористатися можливістю повернення коштів.

З роботодавців не стягується комісія за публікацію конкурсу та його доручення.

Кожна додатково обрана робота потребуватиме від Вас сплати винагороди.

За бажанням можна придбати покращення конкурсу.

Послуги

At the time of ordering a service, employers must provide funds equivalent to the total service price. The payment is protected by the Freelancer Milestone Payment System. Only release the payment once you are 100% happy with the work that has been delivered.

Для фрілансерів

Реєстрація, створення профілю, вибір навичок для проектів, які Вас цікавлять, завантаження портфоліо робіт, отримання повідомлень про публікацію проектів, обговорення деталей проекту з роботодавцем, подача заявок (користувачі із безкоштовним членством спочатку отримують 8 на місяць) та участь у конкурсах - все це Ви зможете зробити на Freelancer абсолютно безкоштовно.

Додатково Ви можете придбати покращення для заявок, що сприятимуть просуванню Вашої заявки.

Проекти

Якщо Вам доручили проект з фіксованою вартістю, ми знімемо з Вас невелику проектну комісію залежно від розміру обраної заявки у якості винагороди за посередницькі послуги. Якщо Ваш роботодавець згодом заплатить Вам суму, яка перевищує розмір первинної заявки, ми також утримаємо комісію з кожного додаткового платежу.

У погодинних проектах ми утримуємо комісію з кожного платежу, який перераховує Вам роботодавець.

The fee for fixed price projects is 10% or $5.00 USD, whichever is greater, and 10% for hourly projects.

Конкурси

Відправка конкурсних робіт є безкоштовною. Конкурсна комісія стягується, коли Вам вручають премію. Ця комісія утримується під час переведення преміальних коштів на Ваш рахунок, що відбувається лише після обрання Вас переможцем конкурсу і завершення процесу передачі робочих матеріалів роботодавцю, за умови що він задоволений результатом.

The freelancer contest fee is 10% or $5.00 USD, whichever is greater.

Послуги

If you are subsequently hired to perform that Service, a 20% fee of the total service price is charged. This is charged when the service is ordered by way of a deduction from the payment you receive.

Програма "Бажаний Фрілансер"

If you are in the Preferred Freelancer Program, you will be charged 15% project fee when you are awarded and accept a Recruiter project. This will not be charged upfront, like on regular projects, but rather when you receive the payment.

Повертається в якості Бонусного кредиту

В окремих випадках повернення комісії може відбуватися у формі зарахування на бонусний рахунок. Цей бонус можна використовувати тільки на сайті, його не можна вивести або перевести. Термін для викоритсання бонусу складає 90 днів з дати отримання.

0% Fees Promotion

Freelancer project commissions charged for freelancers who refer new employers that do not have an existing account on Freelancer.com and who join and create a new account, will be reduced from 10% to 0%, for all future projects performed by the referring freelancer for the referred employer.

Діють наступні умови:

 • Нові роботодавці мають бути запрошені за допомогою спеціальних рекламних посилань на сторінці https://www.freelancer.com/no-commission.
 • For the avoidance of doubt, the reduced freelancer project commission of 0% applies only in relation to new work performed by the freelancer who has successfully applied for this promotion for the specific employer to whom the application relates. The new projects must commence after the employer creates a new account on Freelancer.com and be initiated using that new account.
 • Project commission fees for the freelancer only are lowered from 10% to 0% under this promotion. All other fees and charges remain unaffected including but not limited to employer commissions and transaction fees.
 • Ця акція не поширюється на конкурси.
 • Фрілансер залишає за собою право переглянути класифікацію роботодавців як нових роботодавців для цієї акції, щоб забезпечити справедливе використання даної акції. Можливо, що роботодавці працювали раніше, до початку цієї акції, з фрілансером, який подає заявку на участь, (і платили йому), наприклад, з іншої платформи. Фрілансера можуть попросити надати докази цієї попередньої роботи та оплати, перш ніж надати йому право на скорочену комісію. Для того, щоб мати право на участь в цій акції, роботодавці не повинні були мати активного облікового запису на Freelancer.com, з якого був зроблений платіж протягом 6 місяців безпосередньо перед створенням нового облікового запису.
 • Усі інші положення Угоди користувача зберігають свою силу - див. https://www.freelancer.com/about/terms.
 • Усі інші положення розділу "Комісії та збори" Додаткових умов використання зберігають свою силу - див. https://www.freelancer.com/feesandcharges.
 • Фрілансер може зажадати, щоб обидві сторони заповнили свої профілі і/або пройшли перевірку особи, перш ніж платежі буде вивільнено.
 • Фрілансер може зажадати, щоб деталі будь-якого проекту, для якого застосовується зниження комісії, були належним чином заповнені.
 • Цю акцію може бути скасовано для конкретного користувача, якщо виявляться значні маніпуляції, шахрайство або відмова від оплати, якщо Freelancer вважатиме, що існує ризик того, що платежі підлягатимуть скасуванню або відкликанню, у разі суперечок між роботодавцем і фрілансером, або з будь-якої іншої причини.
 • Фрілансер залишає за собою право заборонити використання даної пропозиції на свій власний розсуд, задля справедливого використання цієї акції, а також для запобігання будь-якому шахрайству.
 • Фрілансер залишає за собою право вимагати надання додаткової інформації від будь-якої сторони, що подає заявку на участь в цій акції, для розслідування шахрайства, а також для керування ризиками і пов'язаних з цим цілей.
 • Фрілансер залишає за собою право скасувати або змінити цю акцію в будь-який час.
 • Фрілансер залишає за собою право скасувати акцію в будь-якому регіоні, якщо пропонування участі в акції будь-якому мешканцю цього регіону здається чи стає незаконним.

Типи членств

Обирайте з цілого ряду членських планів, щоб визначити розмір комісій, які Ви сплачуватимете за наші послуги. Ви можете працювати на сайті як роботодавець або фрілансер в якості користувача з безкоштовним членством або отримати додаткові переваги, ставши користувачем з платним членством, тобто підвищивши свій план членства до платного.

Ваше членство продовжуватиметься щомісяця або щорічно в день закінчення терміну дії Вашої підписки, якщо Ви його не скасуєте. Якщо коштів буде недостатньо, ми намагатимемося відновити Ваше членство протягом періоду до 30 днів, поки кошти не стануть доступні.

Ви можете скасувати Ваш членський план в будь-який час на сторінці               налаштувань користувача, внаслідок чого припиниться виставлення рахунків в кінці Вашого               періоду підписки без додаткових витрат.

Переглянути наші членські плани

Інші комісії

Проекти

Наступні комісії стягуються за бажанням за додаткові послуги. Якщо інше не зазначено, згідно з перевагами платного плану членства:

Публікація проекту БЕЗКОШТОВНО
Обраний $9.00 USD
Терміновий $9.00 USD
Приватний $19.00 USD
Повна зайнятість $199.00 USD
Рекрутер $19.00 USD
Угода про нерозголошення (УПН) $19.00 USD
Договір щодо інтелектуальної власності $19.00 USD
Прихований $9.00 USD
Пріоритетний $5.00 USD
Продовжити $9.00 USD

Конкурси

Наступні комісії стягуються за бажанням за додаткові послуги. Якщо інше не зазначено, згідно з перевагами платного плану членства:

Публікація конкурсу БЕЗКОШТОВНО
Доручення конкурсу БЕЗКОШТОВНО
Доручення додатковим фрілансерам БЕЗКОШТОВНО
Гарантований БЕЗКОШТОВНО
Обраний $30.00 USD
Топ-конкурс $30.00 USD
Терміновий $35.00 USD
Виділити $15.00 USD
Прихований $30.00 USD
Приватний $25.00 USD
Угода про нерозголошення (УПН) $20.00 USD
Продовжити Витрати:
3 days = 15% від винагороди за конкурс
5 days = 20% від винагороди за конкурс
7 days = 30% від винагороди за конкурс
14 days = 40% від винагороди за конкурс
21 days = 50% від винагороди за конкурс
Половину коштів буде використано для збільшення конкурсної премії (суму округлено до найближчого цілого числа).

Комісія з заявки

Заявки на проекти БЕЗКОШТОВНО
Спонсована заявка 0.75% of bid amount (minimum $5.00 USD, maximum $20.00 USD)
Виділити заявку $1.00 USD

Комісії за участь у конкурсі

Відправити роботу БЕЗКОШТОВНО
Прихована робота $0.50 USD
Виділити конкурсну роботу $0.50 USD

Комісія за користування каталогом

Спонсування каталогу Як обрано під час спонсування (мінімум $50.00 USD)

Іспити

Складання іспиту Dependent on exam. As specified prior to purchase. Typically either free, $5.00 USD, $10.00 USD, or $15.00 USD.

Комісія за транзакцію

Комісії за транзакції, пов'язані з використанням кредитної картки, PayPal або Skrill.* $0.30 USD + 2.3%
Зарахування на місцевий банківський рахунок БЕЗКОШТОВНО
Міжнародний грошовий переказ $15.00 USD
*Australian users incur $0.30AUD + 0.99% for Credit/Debit card transactions.

Комісії за арбітраж

The arbitration fee for a milestone dispute is $5.00 USD or 5%, whichever is greater.

Наша система врегулювання суперечок розроблена спеціально для того, щоб надати обом сторонам можливість домовитися між собою.

За 4 дні після ініціювання суперечки (або за 7 днів, якщо ініціатором суперечки є фрілансер) будь-яка зі сторін може вирішити передати спір в платний арбітраж. Після цього інша сторона матиме ще 4 дні, щоб погодитися сплатити відповідну комісію. Крім цього, обидві сторони зможуть скористатися цим часом, щоб подати остаточні докази на свою користь. Якщо інша сторона не сплатить комісію вчасно, вона програє суперечку.

Комісія за арбітраж буде повернена переможцю суперечки.

Комісії за вивід

Комісії можуть бути стягнені у залежності від методу виводу. Додаткові комісії можуть стягуватися третіми сторонами, що надають послуги з виводу.

Експрес-виведення БЕЗКОШТОВНО
PayPal БЕЗКОШТОВНО
Skrill (Moneybookers) БЕЗКОШТОВНО
Дебетова картка Payoneer БЕЗКОШТОВНО
Міжнародний переказ $25.00 USD

Ми встановили розмір мінімального виводу коштів у $30 після сплати комісій.

Комісія за обслуговування

User Accounts that have not logged in for six months will incur a maintenance fee of up to $10.00 USD per month until either the account is terminated or reactivated for storage, bandwidth, support and management costs of providing hosting of the user's profile, portfolio storage, listing in directories, provision of the HireMe service, file storage and message storage. These fees will be refunded upon request by users on subsequent reactivation.

Податки

Australian residents are subject to GST of 10%. Other government taxes may apply, depending on your region.

Угода користувача

The fees and charges summarised on this page are governed by the terms of the Freelancer User Agreement and related site policies. The User Agreement includes other important terms and should be read in full. In particular section 23 of the User Agreement specifies the consequences of termination for violations of the User Agreement. Those consequences can include fines for damages that Freelancer will sustain as a result of actions that breach the User Agreement.