Ми хочемо, щоб ви стали
Героєм Freelancer.com

Премія "Маркетолог року" $25,000 USD

Поточна таблиця лідерів

З 15 травня по 19 червня 2018 року ми обираємо Героя Freelancer.com. Випробуйте себе в реферальному маркетингу і покажіть нам, скільки друзів ви зможете запросити на Freelancer.com! Переможець отримає славу Героя Freelancer.com, А ТАКОЖ $20.000 готівкою. Переможці кожного тижня також виграють $1.000 готівкою.

Ранг Назва Заробітки
1 Imara Software Solutions $720 USD
2 subhan05 $460 USD
3 Someday Studio $200 USD

Герої тижня

Герої тижня, які залучають на сайт найбільшу кількість людей, щотижня поділяють між собою $1000 USD. Чи станете ви одним з таких Героїв тижня?

darrelwilson $500 USD Winner
Imara Software Solutions $500 USD Winner
Imara Software Solutions $1000 USD Winner
joeblackis17 $1000 USD Winner
Imara Software Solutions $1000 USD Winner
Imara Software Solutions $20000 USD Winner

Як мені стати Героєм?

Ілюстрація участі
 1. Поділитися

  Поділіться своїм посиланням для реєстрації з друзями – і вони отримають $20 USD, якщо зареєструються!

 2. Запросити за посиланням

  За кожну людину, яка зареєструється за вашим посиланням, ви отримаєте $20 USD для використання на Freelancer, щойно вона витратить на сайті $50 USD.

 3. Заробляйте бали

  Користувач, який набере найбільшу кількість успішних реєстрацій з 15 травня по 19 червня 2018 р., стане Героєм Freelancer.com й отримає грошовий приз у розмірі $20.000 готівкою.

Ми прагнемо підтримати талант і креативність таких надзвичайних людей, як ви!

Freelancer.com – найбільший в світі ринок фрілансу з більш ніж 28 млн. користувачів із 247 країн. Мільйони підприємств по всьому світу використовують Freelancer, щоб втілити свої ідеї в життя. Ви можете створювати нові проекти для свого бізнесу й отримувати конкурентні цінові пропозиції від талановитих виконавців з усього світу за лічені хвилини.

Часті питання

 • Які призи цього конкурсу?

  Користувач з найбільшою кількістю успішних рефералів за кожний тиждень конкурсу виграє $1000 готівкою. Користувач з найбільшою кількістю успішних рефералів за весь період проведення конкурсу виграє головний приз у розмірі $20.000.

 • Чи доступно це для нових користувачів Freelancer?

  Цей конкурс відкритий для всіх користувачів Freelancer.com, які не мають стягнень.

 • Якими є вимоги до бажаючих взяти участь?

  Для участі необхідно мати дійсний спосіб оплати та верифікувати свій номер телефону. Щойно це буде зроблено, ви можете перейти сюди , щоб отримати своє індивідуальне посилання для реєстрації. З повними умовами проведення конкурсу можна ознайомитися тут , в розділі «Конкурс "Герой Freelancer.com"».

 • Коли реферал потрапляє в таблицю лідерів?

  Реферал враховується, тільки коли він або вона вивільнить загалом $50 USD у вигляді поетапних платежів або конкурсних призів.

 • Що відбувається, коли хтось отримує більше одного посилання для реєстрації?

  Реферальний бонус нараховуватиметься тому користувачеві, чиє посилання для реєстрації було останнім, за яким зайшов новий користувач, перш ніж зареєструватися.

 • Скільки триває це змагання?

  Конкурс починається 15 травня 2018 року і триватиме до 19 червня 2018 року. Враховуються бонуси, зароблені тільки протягом цього конкурсного періоду.