Організуйте свою кампанію з інтернет-маркетингу

Створіть інформаційний канал для вашої віртуальної аудиторії. За даними GE Capital Retail Bank, 81% споживачів проводять онлайн-дослідження, перш ніж зробити покупку.

Опублікувати проект
Навик майстра ставить

А Ви вже персоналізвали свій веб-сайт, щоб долучити до Вашого бренду ще більше клієнтів?

Надзвичайно важливим фактором у спробі налаштувати Ваш контент і забезпечити лояльність споживачів до бренду є розробка стратегії цифрового маркетингу. Не дайте своїм клієнтам втекти до Ваших конкурентів - персоналізуйте свої пропозиції відповідно до їхніх потреб і побудуйте з ними довірливі відносини вже сьогодні.

Зображення маркетингових матеріалів
Зображення модулю

Почніть з нуля

Розробіть власну стратегію для бізнесу. Незалежно від того, на якому етапі ви зараз знаходитесь – починаєте з самих основ створеня контенту або розробляєте план для просування свого бізнесу у соціальних мережах – динамічна стратегія цифрового маркетингу допоможе вам підвищити впізнаваність бренду, залучити клієнтів і підвищити трафік на вашому сайті.

Зображення циферблату панелі управління

Зробіть ідеальну воронку

Використовуйте свій веб-сайт і створюйте привабливі цільові сторінки, щоб передати потрібний месседж своїм клієнтам. Почніть з унікальної комерційної пропозиції і зробіть наголос на перевагах і цінностях, які пропонує Ваш бізнес. Перетворіть потенційних клієнтів на покупців і побудуйте основу для довіри і повернення клієнтів.

Зображення діаграми

Реагуйте на ключові показники

Використовуйте Google Analytics для встановлення ефективних стратегій, які допоможуть Вам прийняти розумні довгострокові рішеня у галузі маркетингу та бізнесу. Якщо Ви отримуєте багато трафіку від інтерактивної цільової сторінки, то, можливо, буде доцільним застосувати аналогічний підхід до інших сторінок Вашого сайту.

Збільшіть трафік за допомогою SEO

Чи знаєте ви, що середня довжина контенту для веб-сторінки серед топ-10 результатів пошуку Google складає не менше 2000 слів? Згідно з даними QuickSprout Statistics, чим вище розташована сторінка, яку ви шукаєте, тим більшу кількість контенту вона матиме. Це означає, що оптимізований контент автоматично збільшує трафік на ваш сайт.

Зображення діаграми

Забезпечте розуміння Вашого бізнесу

Маркетинг у соціальних мережах відкриває можливості для кращого розуміння вашої аудиторії. Згідно з даними Awareness Inc, 53% маркетологів соціальних мереж не вимірюють свій успіх. Відстеження ваших успіхів у соціальних мережах за допомогою всеосяжних звітів щодо публікацій та використання навичок експертів – це дуже добрий початок.

Панель з графіками
Ілюстрація ноутбуку

Опублікувати проект

Знайти чудового фрілансера в галузі інтернет-маркетингу - швидко і легко. Просто розмістіть проект та отримайте безкоштовно цінові пропозиції від найкращих маркетологів світу за лічені секунди.

Ілюстрація повідомлень у чаті

Співпрацюйте

Обговоріть у чаті з кваліфікованими маркетологами-фрілансерами їхні цінові пропозиції та попередній досвід роботи, перш ніж доручити проект і найняти їх.

Ілюстрація медалі

Гарантія задоволеності

Платіть безпечно з нашою системою поетапних платежів. Вивільняйте платежі поетапно та тільки тоді, коли ви на 100% задоволені виконаною роботою.