вакансии software testing в львов львовская областьроботи

Фільтрувати

Мої недавні пошуки
Фільтрувати по:
Бюджет
до
до
до
Тип
Навички
Мови
  Статус роботи
  358,389 вакансии software testing в львов львовская область робіт знайдено, ціни вказані в USD

  Есть готовая презентация с правильными мыслями, но подготовленная непрофессионально состоящая из 17 слайдов. Цель презентации: привлечь инвесторов в существующую дистрибьюторскою алкогольную компанию под новые продукты в портфеле. Работа состоит из 2х частей: 1) Подготовить pitch deck на макс 6-7 слайдов (макс быстро) используя существующую презентацию. Канву, что нужно оставить я даю 2) Перер...

  $312 (Avg Bid)
  $312 Сер. заявка
  4 заявки
  Telnet ssh consol client 2 дні(-в) left

  потрібно створити дотаток віндовс telnet ssh клиента(типу PUTTy) з додатковими функціями вставка тесту з блокноту за допомогою кнопки в консолі. +- приклад візуалізації на фото ціну можна обговорити та інші питання. грубо кажучи копія функціоналу PUTTy з своїми поправками. немає критерія як саме виконується дане завдання головне кінцевий результат

  $260 (Avg Bid)
  $260 Сер. заявка
  2 заявки
  Project for Oleksii B. 2 дні(-в) left

  Доброго дня Олексій. Ви мене не знаєте, я є одним з фрилансерів, і я бачу чо ви виконали власну ідентифікацію в системі "Identity Verified". Мені ніяк не вдається це зробити, оскільки потрібно підтвердження адреси на англійській мові. Яким чином ви це виконали, де ви взяли такий документ? Дякую.

  $10 (Avg Bid)
  $10 Сер. заявка
  1 заявки

  Доброго дня Дмитро. Ви мене не знаєте, я є одним з фрилансерів, і я бачу чо ви виконали власну ідентифікацію в системі "Identity Verified". Мені ніяк не вдається це зробити, оскільки потрібно підтвердження адреси на англійській мові. Яким чином ви це виконали, де ви взяли такий документ? Дякую.

  $10 (Avg Bid)
  $10 Сер. заявка
  1 заявки

  Потрібно скомпонувати розповідь про людину, використовуючи фото, відеоматеріалами, гарно його оформити в лонгрид (працювати у Тільді) Фото, відео і текст додаю.

  $10 - $30
  $10 - $30
  0 заявки
  Project for Zakarya S. Закінчився left

  Привіт, <font style="vertical-align: inherit;"><font style="vertical-align: inherit;"> زكي 102 </font></font>, я звернув увагу на ваш профіль і хотів би запропонувати вам свій проект. Ми можемо обговорити деталі в чаті.

  $250 (Avg Bid)
  $250 Сер. заявка
  1 заявки

  Є гра на Unity, простий 2d ранер. В проекті підключено Firebase. - При зчитуванні даних з БД повертає значення null. - Пофіксити витягування унікального id для ios Виправити помилки та опублікувати проект в App Store.

  $20 (Avg Bid)
  $20 Сер. заявка
  1 заявки
  Project for Jiangbin C. Закінчився left

  Вітаємо, Jiangbin C.! Я звернув увагу на ваш профіль і хотів би запропонувати вам свій проект. Ми можемо обговорити деталі в чаті.

  $300 (Avg Bid)
  $300 Сер. заявка
  1 заявки
  Project for italex2888 Закінчився left

  Вітаємо, italex2888! Я звернув увагу на ваш профіль і хотів би запропонувати вам свій проект. Ми можемо обговорити деталі в чаті.

  $250 (Avg Bid)
  $250 Сер. заявка
  1 заявки
  Project for Andrii S. Закінчився left

  Вітаємо, Andrii S.! Я звернув увагу на ваш профіль і хотів би запропонувати вам свій проект. Ми можемо обговорити деталі в чаті.

  $250 (Avg Bid)
  $250 Сер. заявка
  1 заявки
  Project for Denys L. Закінчився left

  Вітаємо, Denys L.! Я звернув увагу на ваш профіль і хотів би запропонувати вам свій проект. Ми можемо обговорити деталі в чаті.

  $250 (Avg Bid)
  $250 Сер. заявка
  1 заявки
  Project for Programmatis Закінчився left

  Вітаю, Programmatis! Я звернув увагу на ваш профіль і хотів би запропонувати вам свій проект. Ми можемо обговорити деталі в чаті.

  $250 (Avg Bid)
  $250 Сер. заявка
  1 заявки
  Project for Nayan Jaysukhbhai B. Закінчився left

  Вітаємо, Nayan Jaysukhbhai B.! Я звернув увагу на ваш профіль і хотів би запропонувати вам свій проект. Ми можемо обговорити деталі в чаті.

  $120 (Avg Bid)
  $120 Сер. заявка
  1 заявки

  Міжнародна компанія KICKOOS GAMES головний овіс якої росташовано в США штат Каліфорнія, [увійдіть, щоб побачити URL] [увійдіть, щоб побачити URL] Шукає Unity розробника для створення багатокористувацької браузерної 3D гри, Unity за допомогою WebGL. Обов'язкові навички: Вміння працювати в Unity і знання мови C#. Плюсом буде додаткові знання: JS, HTML 5. І back end розробника для написан...

  $3000 - $5000
  $3000 - $5000
  0 заявки
  Project for Denys L. Закінчився left

  Вітаємо, Denys L.! Я звернув увагу на ваш профіль і хотів би запропонувати вам свій проект. Ми можемо обговорити деталі в чаті.

  $250 (Avg Bid)
  $250 Сер. заявка
  1 заявки
  Project for 1EasyEcommerce-New Jersey Закінчився left

  Вітаю, 1EasyEcommerce-New Jersey! Я звернув увагу на ваш профіль і хотів би запропонувати вам свій проект. Ми можемо обговорити деталі в чаті.

  $250 (Avg Bid)
  $250 Сер. заявка
  1 заявки
  Project for ahmedaaalnaasan Закінчився left

  Привіт, ahmedaaalnaasan, я звернув увагу на ваш профіль і хотів би запропонувати вам свій проект. Ми можемо обговорити деталі в чаті.

  $10 / hr (Avg Bid)
  $10 / hr Сер. заявка
  1 заявки
  Project for Salina P. -- 2 Закінчився left

  Вітаю, Salina P.! Я звернув увагу на ваш профіль і хотів би запропонувати вам свій проект. Ми можемо обговорити деталі в чаті.

  $250 (Avg Bid)
  $250 Сер. заявка
  1 заявки
  Project for Salina P. Закінчився left

  Вітаю, Salina P.! Я звернув увагу на ваш профіль і хотів би запропонувати вам свій проект. Ми можемо обговорити деталі в чаті.

  $250 (Avg Bid)
  $250 Сер. заявка
  1 заявки
  IT recruitment Закінчився left

  Всім привіт. В нашій агенції в роботі наразі понад 110 активних відкритих вакансій миддл, сіньор левела та вище. Пропонуємо співпрацю досвідченим ИТ рекрутерам (на постійній основі, парттайм, фріланс).

  $1175 (Avg Bid)
  $1175 Сер. заявка
  2 заявки
  Project for Kanchon K. Закінчився left

  Вітаємо, Kanchon K.! Я звернув увагу на ваш профіль і хотів би запропонувати вам свій проект. Ми можемо обговорити деталі в чаті.

  $50 (Avg Bid)
  $50 Сер. заявка
  1 заявки
  Project for webcapitan Закінчився left

  Доброго дня. Вам писав користувач https://www.freelancer.com.ru/u/trumontano?ref_project_id=29058560 Можливо він пропонував вам перейти в телеграм, ось його нік @AlbertFrey . Він пропонував роботу по оформленню ютуб каналу за 1500-3000 доларів. Якщо ви розумієте про що я говорю, будь-ласка дайте відповідь, можливо він шахрай. Можете написати мені на інстаграм @gengeros

  $250 (Avg Bid)
  $250 Сер. заявка
  1 заявки

  Шукаємо копірайтерів для постійної роботи, оплата - 15 грн/1к. Для подальшої співпраці потрібно написати тестове завдання - [увійдіть, щоб побачити URL] Чекаємо в свою команду амбітних і цілеспрямованих, грамотних та відповідальних, новачків чи уже досвідчених копірайтерів. Звертайтесь: 0961029125 (вайбер/телеграм)

  $15 (Avg Bid)
  $15 Сер. заявка
  2 заявки
  Створити таблицю Excel Закінчився left

  Створити таблицю Excel та внести в неї данні з касових чеків. Розбити по періодам та групам.

  $28 (Avg Bid)
  $28 Сер. заявка
  7 заявки
  Project for Workers9 Translation Закінчився left

  Привіт, workers9, я звернув увагу на ваш профіль і хотів би запропонувати вам свій проект. Ми можемо обговорити деталі в чаті.

  $250 (Avg Bid)
  $250 Сер. заявка
  1 заявки

  Привіт, мені потрібна картинка розміром 1400х1400 для обкладинки для треку. Все заключається в тому, що на картинці мають бути терези, з однієї сторони терезів буде гирька на якій має бути написано 1Т (1 тона), а з другої сторони терезів має бути листочок з текстом "Мої слова" , при чому вага цього листочка має бути важча від тої гирьки, тобто в терезах переважає маса листочка зі словами...

  $21 (Avg Bid)
  $21 Сер. заявка
  13 заявки
  Full staсk developer Закінчився left

  У зв’язку з розширенням проекту шукаємо у свою команду Full staсk developer (React,node.js) На довгостроковий проект full time або part time ( віддалена робота) Проект схожий на hotline, парсимо 10 сайтів 24/7 в нашу базу даних та показуємо найдешевші ціни клієнту. Skills: Практичний досвід роботи з: React Redux Node.js Express MongoDB Надійна особа, яка дотримується узгоджених термінів і ...

  $963 (Avg Bid)
  $963 Сер. заявка
  3 заявки

  Є працюючий мобільний додаток, де суміщено прийом замовлень відразу по 2х наших закладах харчування піцерії-пастерії Помідора і пабу Сова [увійдіть, щоб побачити URL] На Андроїд версія додатку новіша, ніж на iOs – фрілансер не оновив тут версію. Додаток створено на Ionic одночасно для Андроїд і для iOS із серверною частиною, куди вносяться зміни в меню, ціни, видно список клієнтів. Із фріл...

  $480 (Avg Bid)
  $480 Сер. заявка
  7 заявки
  Project for Kanchon Kumar S. Закінчився left

  Вітаємо, Kanchon Kumar S.! Я звернув увагу на ваш профіль і хотів би запропонувати вам свій проект. Ми можемо обговорити деталі в чаті.

  $100 (Avg Bid)
  $100 Сер. заявка
  1 заявки

  Я є власником компанії у Великобританії, яка займається продажем спортивних товарів. У цей час продаємо лише на Єбеї, цікавимо площу Амазон та Їй подібні. В даний час ми маємо 15-17 позицій товару, який потрібно оформити до продажу на Акаунті Амазон, який нещодавно перевіряв, досвід роботи в цьому не маю бажати паралельно черпати від вас (поніження рівня користувачів), а також нещодавно зареєстров...

  $7 - $7 / hr
  $7 - $7 / hr
  0 заявки
  Project for Tetiana I. Закінчився left

  Привіт, в тебе є досвід з моделями для ігор? можливо буде зручніше переписуватись у facebook? sergii Skarshevskyi. на данний момент я шукаю людину,яка має досвід у створенні моделей для ігор

  $250 (Avg Bid)
  $250 Сер. заявка
  1 заявки
  Project for Maryna K. Закінчився left

  Привіт Марина, в тебе є досвід з моделями для ігор?

  $250 (Avg Bid)
  $250 Сер. заявка
  1 заявки
  Project for Sergii P. Закінчився left

  Вітаємо, sergiipanchenko! Я звернув увагу на ваш профіль і хотів би запропонувати вам свій проект. Ми можемо обговорити деталі в чаті.

  $10 (Avg Bid)
  $10 Сер. заявка
  1 заявки
  web application Закінчився left

  Створити веб застосування, backend якого здатний коректно обслуговувати трудомісткі запити користувачів. Прикладами таких запитів можуть бути задачі: розв"язування системи рівнянь, метод скінченних елементів, розпізнавання образів, обробка зображень та інші, на вибір студента. Особливості: 1) Повинна бути обмежена максимальна трудомісткість одної задачі (кількість невідомих, час обчислення...

  $250 (Avg Bid)
  $250 Сер. заявка
  1 заявки
  Project for Shelby V. Закінчився left

  Привіт, shelbyvecchio, я звернув увагу на ваш профіль і хотів би запропонувати вам свій проект. Ми можемо обговорити деталі в чаті.

  $250 (Avg Bid)
  $250 Сер. заявка
  1 заявки
  Project for Andrii R. Закінчився left

  Вітаємо, Andrii R.! Я звернув увагу на ваш профіль і хотів би запропонувати вам свій проект. Ми можемо обговорити деталі в чаті.

  $100 (Avg Bid)
  $100 Сер. заявка
  1 заявки
  Project for Md Ariful I. Закінчився left

  Привіт, GraphicsMaster99, я звернув увагу на ваш профіль і хотів би запропонувати вам свій проект. Ми можемо обговорити деталі в чаті.

  $250 (Avg Bid)
  $250 Сер. заявка
  1 заявки

  Потрібно розробити веб-сторінку на WordPress під ключ. Сторінка призначена ддля перезентації автора книг, включає інформаційні сторінки, каталог книг з посиланнями на Амазон, блог, підписку на новини сайту. Доменне ім'я, детальне ТЗ по сайту, детальне ТЗ по SEO оптимізації, первинний контент, макети в Sketch надаються замовником. Технічні деталі ТЗ уточнюються виконавцем до початку робіт. Роз...

  $210 (Avg Bid)
  $210 Сер. заявка
  5 заявки
  Project for Ulyana L. Закінчився left

  Привіт, ulianaita, я звернув увагу на ваш профіль і хотів би запропонувати вам свій проект. Ми можемо обговорити деталі в чаті.

  $250 (Avg Bid)
  $250 Сер. заявка
  1 заявки
  Project for Kseniia B. Закінчився left

  Вітаю, Kseniia B.! Я звернув увагу на ваш профіль і хотів би запропонувати вам свій проект. Ми можемо обговорити деталі в чаті.

  $250 (Avg Bid)
  $250 Сер. заявка
  1 заявки

  Робота для програміста з досвідом роботи в Python + XML. В додатку є svg файл [увійдіть, щоб побачити URL], що по суті є XML документом. В цьому файлі де-які відрізки є ідентичними за своєю довжиною, розміщенням і координатами і дублюються. Мені треба якось підрахуати скільки разів зустрічається кожен відрізок у файлі та створити новий файл [увійдіть, щоб побачити URL] у якому будуть всі відрізки ...

  $133 (Avg Bid)
  $133 Сер. заявка
  2 заявки

  Перший в історії смарт контракт з безумовним Пасивні ДОХОДОМ 559.21 Ethereum з кожного повного циклу. Є результатом багаторічної роботи та аналізу сучасних ккраудфандінгових платформ, побудованих на блокчейне криптовалюта Ethereum.

  $15 - $24000
  $15 - $24000
  0 заявки
  Project for mellermaryna Закінчився left

  Вітаємо, mellermaryna! Я звернув увагу на ваш профіль і хотів би запропонувати вам свій проект. Ми можемо обговорити деталі в чаті.

  $50 - $50
  $50 - $50
  0 заявки
  Project for Abraham999 Закінчився left

  Вітаємо, Abraham999! Я звернув увагу на ваш профіль і хотів би запропонувати вам свій проект. Ми можемо обговорити деталі в чаті.

  $307 (Avg Bid)
  $307 Сер. заявка
  1 заявки

  Потрібен монтажер для обробки дитячого відео (2-6 хв) на постійній основі (3-4 відео в тиждень). Основні вимоги: - складання (нарізка) відео за сюжетом - додавання музики на background + короткі звукові ефекти в потрібних моментах відео (самостійний пошук звуків, найпопулярніші вже маємо, ліцензійні звуки та музика з обговоренням) - додавання футажів (в наявності маємо деякі + ваш пошук при потреб...

  $33 (Avg Bid)
  $33 Сер. заявка
  7 заявки
  Project for Syed Hasnat A. Закінчився left

  Вітаємо, Syed Hasnat A.! Я звернув увагу на ваш профіль і хотів би запропонувати вам свій проект. Ми можемо обговорити деталі в чаті.

  $20 (Avg Bid)
  $20 Сер. заявка
  1 заявки
  Project for Olena K. Закінчився left

  Вітаємо, Olena K.! Я звернув увагу на ваш профіль і хотів би запропонувати вам свій проект. Ми можемо обговорити деталі в чаті.

  $15 (Avg Bid)
  $15 Сер. заявка
  1 заявки
  Project for Jenelyn D. Закінчився left

  Привіт, jhezheia, я звернув увагу на ваш профіль і хотів би запропонувати вам свій проект. Ми можемо обговорити деталі в чаті.

  $250 (Avg Bid)
  $250 Сер. заявка
  1 заявки
  Project for Fedir C. Закінчився left

  Привіт, fatromaus, я звернув увагу на ваш профіль і хотів би запропонувати вам свій проект. Ми можемо обговорити деталі в чаті.

  $250 (Avg Bid)
  $250 Сер. заявка
  1 заявки
  Project for Hlib H. Закінчився left

  Вітаємо, Hlib H.! Я звернув увагу на ваш профіль і хотів би запропонувати вам свій проект. Ми можемо обговорити деталі в чаті.

  $36 (Avg Bid)
  $36 Сер. заявка
  1 заявки