Фільтрувати

Мої недавні пошуки
Фільтрувати по:
Бюджет
до
до
до
Тип
Навички
Мови
  Статус роботи
  495,543 android робіт знайдено, ціни вказані в USD
  Webview Mobile App (Android & iOS) Закінчився left

  ...адаптований під мобільні пристрої. Необхідно розробити простий додаток (Android, iOS), який на старті відкриває фіксовану web-адресу. В додатку має бути реалізований доступ до камери, та файлової системи, зовнішньої карти пам’яті за необхідністю. На сайті реалізовано: 1. завантаження фото з камери чи папки. 2. надсилання email через софт смартфона 3. здійснення викликів на номер телефону з можливістю вибору встановленого месенджера чи телефону 4. посилання на інші сайти відкриваються в браузері телефону 5. визначені посилання на сайт відкриваються у додатку 6. використання Cookies В додатку реалізувати перезавантаження сторінки при scrolling down Додаток має працювати на Android вище 5.0. Вкажіть Вашу вартість виконання на Android та iOS. Пропозиції н...

  $25 (Avg Bid)
  $25 Сер. заявка
  1 заявки

  Необхідно розробити мобільні додатки для інформаційної системи BizID () 1. Інтерфейс для користувачів; 2 Інтерфейс для агентів та партнерів; 3. Розмістити додатки на Google Play та Apple Store; ПС. Інформаційна система BizID має зовнішні API на всі основні елементи.

  $2000 (Avg Bid)
  $2000 Сер. заявка
  3 заявки
  Stm32 NFC ST25R Закінчився left

  I need to write a program based on the STM32F4 microcontroller and the NFC chip ST25R3916 or ST25R3911B. The program should implement work with the phone (Android and IOS) and work with NFS cards. The program is required to be able to read data from physical cards and to transmit and receive data from the phone (NFC TAG or NDEF messages).

  $300 (Avg Bid)
  $300 Сер. заявка
  1 заявки

  Є завдання додатку, близько 10 екранів, буде спілкуватись з API, потрібно зробити сам додаток

  $8 / hr (Avg Bid)
  $8 / hr Сер. заявка
  7 заявки

  Є працюючий мобільний додаток, де суміщено прийом замовлень відразу по 2х наших закладах харчування піцерії-пастерії Помідора і пабу Сова На Андроїд версія додатку новіша, ніж на iOs – фрілансер не оновив тут версію. Додаток створено на Ionic одночасно для Андроїд і для iOS із серверною частиною, куди вносяться зміни в меню, ціни, видно список клієнтів. Із фрілансером, який розробляв даний додаток та вносив правки зв’язку немає вже більше 12 днів, тому виникла потреба знайти нову людину, яка буде за оплату вносити правки в даний додаток і обслуговувати його (раніше теж пропадав більше, ніж на місяць). Попередній додаток, наскільки відомо, розроблявся в Opensource, є база із зліпком додатку із передостанніми правками. Зліпку із останніми правками немає, є вже скомпільований ...

  $480 (Avg Bid)
  $480 Сер. заявка
  7 заявки
  Project for Oleksii B. Закінчився left

  Привіт, олексій. Маємо для тебе цікаву інформацію про роботу на парттайм :) Ми плануємо цілий сет інтеграцій першою може бути Visual Studio Code - таку саму штуку тільки для VSCode пізніше ще кілька інтеграцій. вже з іншими системами GitHub crowdin/a. Що скажеш? :)

  $100 (Avg Bid)
  $100 Сер. заявка
  1 заявки

  Проект є частиною Hardware MVP проекту. Проект вимагає створення мобільног...інсталяції та налаштуванні в локальній мережі. Додаток повинен мати дружний інтерфейс для шірокого кола користувачів і буті простим в сприйнятті. Але при цьому, додаток має відображати декілька діаграм та таблиць даних. Також, додаток має працювати з push повідомленнями. Потрібен нативний додаток, початково для iOS. Але можліво також викорістання Qt, тоді додаток одразу створюється для iOS та Android.

  $20 / hr (Avg Bid)
  $20 / hr Сер. заявка
  9 заявки

  Це схоже на БлаБлаКар, тільки в межах міста і з доставкою товарів! Тобто якщо комусь потрібно доставити якусь річ, людина яка йде , наприклад, додому по тому ж маршруту що потрібно доставити, забирає посилку і відносить її в потрібне місце, за це отримує гроші! Будемо використовувати google maps API також їхні форми для заповнення звідки куди! Також потрібно буде організувати "доставку разом" , тобто два товари які потрібно доставити по спільному маршруту, ціна на кожен зменшується, бо доставка майже по однаковому маршруту!

  $19 / hr (Avg Bid)
  $19 / hr Сер. заявка
  20 заявки

  Доброго дня! Мені потрібно зібрати гру під iOS/ Android. Ви мені зможете допомогти?

  $10 - $10
  $10 - $10
  0 заявки

  Додаток для Android Мені потрібно, щоб розробили дизайн і створили сайт Потрібно створити додаток типу foursquare.

  $2371 (Avg Bid)
  $2371 Сер. заявка
  25 заявки
  Додаток для Android Закінчився left

  Мені потрібен додаток для Android. У мене вже є його дизайн, і я хотів би, щоб Ви створили додаток.

  $159 (Avg Bid)
  $159 Сер. заявка
  3 заявки
  Додаток для Android Закінчився left

  Мені потрібен додаток для Android. Я хотів би, щоб Ви розробили дизайн і створили його.

  $232 (Avg Bid)
  $232 Сер. заявка
  4 заявки
  Додаток для Android Закінчився left

  Мені потрібен додаток для Android. Я хотів би, щоб Ви розробили дизайн і створили його.

  $55 (Avg Bid)
  $55 Сер. заявка
  1 заявки
  Додаток для Android -- 2 Закінчився left

  Мені потрібен додаток для Android. Я хотів би, щоб Ви розробили дизайн і створили його.

  $264 (Avg Bid)
  $264 Сер. заявка
  3 заявки
  Додаток для Android Закінчився left

  Мені потрібен додаток для Android. Я хотів би, щоб Ви розробили дизайн і створили його.

  $1146 (Avg Bid)
  $1146 Сер. заявка
  7 заявки
  Додаток для Android -- 2 Закінчився left

  Мені потрібен додаток для Android. Я хотів би, щоб Ви розробили дизайн і створили його.

  $146 (Avg Bid)
  $146 Сер. заявка
  3 заявки
  Додаток для Android Закінчився left

  Мені потрібен додаток для Android. Я хотів би, щоб Ви розробили дизайн і створили його.

  $10 - $30
  $10 - $30
  0 заявки

  Розробка мобільного додатку у вигляді каталогу зі знижками. Наявність особистого кабінету для 2-х категорій користувачів. Система відгуків/рейтингу. Реферальна система. Система платної підписки.

  $521 (Avg Bid)
  $521 Сер. заявка
  31 заявки

  потрібно створити додатки а також сайт - Мобільні додатки мають бути синхронізовані з сайтом і відповідати заданим функціям Функціонал додатку - Фото Вибір рубрики Коментар Назва Адреса (необовязково)

  $530 (Avg Bid)
  $530 Сер. заявка
  8 заявки

  Потрібно створити додаток (iOS, Android) і сайт під платформу для спілкування клієнтів з сервісними сервісами (параметри пошуку: геолокація, ціна, види сервісу). Схожий проект:

  $1283 (Avg Bid)
  $1283 Сер. заявка
  13 заявки

  Im looking ukrainian developer. Вимоги: Android and IOS Developer. Уміння виконати поставлене завдання ідеально, без зайвих питань. Тільки люди з впевненістю, що зможуть розробляти програми самостійно і приступити до розробки в найближчому майбутньому. Умови роботи: Віддалена робота на молоду компанію з США. Обов’язки: Покірність, чесність, виконання роботи в терміни.

  $191 (Avg Bid)
  $191 Сер. заявка
  9 заявки

  Пошук місцеразташування різних об''єктів : магазини ,назви вулиць і таке інше.

  $25 (Avg Bid)
  $25 Сер. заявка
  7 заявки

  написання додатку-месенджера на андроїд

  $25 (Avg Bid)
  $25 Сер. заявка
  5 заявки

  Переробити API Переробити iOS додаток Створити Android додаток Web site

  $1519 (Avg Bid)
  $1519 Сер. заявка
  8 заявки

  Написання додатку для Андроїд згідно з технічним завданням. Додаток аналогічний - з можливістю розширення функцій.

  $1377 (Avg Bid)
  $1377 Сер. заявка
  9 заявки

  Онлайн чат,для знайомства в різних місцях.Коротка інформація про себе,фото,статус. Наприклад в метро,чи автобусі,чи в парку,будь де,вам сподобалась людина,але ви соромитесь познайомитись,з цим додатком можна знайти цю людину,за умови,що в неї теж встановлений додаток,та звернути на себе увагу,написавши.

  $2109 (Avg Bid)
  $2109 Сер. заявка
  15 заявки

  потрібен додаток на андроід, щось похоже на це ( )тільки з розширеними функціями, доступ та зчитування інформації з бд, визначення місцезнаходження через gps. додаткові налаштування.

  $596 (Avg Bid)
  $596 Сер. заявка
  7 заявки

  Допиляти мобільну версію сайту. Сайт простенький, створений по шаблону, який вже за замовченням має мобільну версію, але після допилюванню та зміни дизайну основної версії, полізли баги в мобільній версії

  $23 (Avg Bid)
  $23 Сер. заявка
  2 заявки

  DotNet developers required for errors removal then Host on Microsoft-Azure server. Lots of good opportunities and financial benefits for DotNet, Xamarin, Cordova, Android, iOS developers after Launch. Explaining 'Basic functionalities' video- Explaining 'Errorlist' video- Website address- Useremailid- @gmail.c Password- kaspersky Timeline- 6 days

  $8 - $19
  $8 - $19
  0 заявки
  Build me a BLE App 6 дні(-в) left

  This is a simple BLE App for a school project based on arduino. I will like to learn as well from the developer. react native/android studio developers contact Its a veryy basic app just sends data and recieves data

  $105 (Avg Bid)
  $105 Сер. заявка
  7 заявки

  Dear all, I have a requirement to build a website and an android app for my chess academy. The features should be as follows. 1) Registration of students online ( Sign up and sign in form) 2) Central idea of this project is, I want to keep online recorded class videos and also want to make short videos of chess on different topics. Its a self learning tutor for students on chess, just like Udemy. ( This is just example,I am Not planning to host big website like Udemy) 3. I have some embedded code for playing chess that link should get embedded in the website and app. 4. I want to give payment option for customers through this website and app. 5. If possible want to create a puzzle and study option like lichess ( for reference you can check )

  $13 / hr (Avg Bid)
  $13 / hr Сер. заявка
  20 заявки
  Fix app Android 6 дні(-в) left

  App Android not working. Is necessary set size and resolution specific, (200pxBy200px). because encoded b64 is sent via http request.

  $115 (Avg Bid)
  $115 Сер. заявка
  37 заявки

  ^^^^^THE BID YOU MAKE IS THE BID I WILL HOLD YOU TO, SO NO UNDERBIDDING OR OTHER TIMEWASTING PLEASE.^^^^^ THISI PROJECT MUST BE CONCLUDED BY COB 11 JULY 2022 I have existing apps in IOS and Android. I want to add a paid download button to the existing VOD app. The download button currently works on the web site. It just needs integrating into the apps. The apps are complete and on the google play store and once this functionality is complete will be available on the apple store. The works required are: Ui addition in existing app, new download button 2. iOS and Android ready app to deploy on store 3. Link download button to completed Browser payment and paypal/ visa acceptance code that is operational on the browser. 4. Show paid download.

  $795 (Avg Bid)
  $795 Сер. заявка
  26 заявки
  Make Required Updates to React Native Apps and Submit to Stores 6 дні(-в) left
  ПІДТВЕРДЖЕНО

  We have a long list of updates that we need to make to our React Native Apps. This update will also include changes to the Admin Backend and codes. You will also submit the App to IOS and Android Stores.

  $577 (Avg Bid)
  $577 Сер. заявка
  40 заявки
  Android Developer -- 54432 6 дні(-в) left
  ПІДТВЕРДЖЕНО

  Hello! I am looking for an Android Developer, who could help me with my newly developed app. Let's discuss details in private messges

  $70 (Avg Bid)
  $70 Сер. заявка
  26 заявки
  android app and vpn 6 дні(-в) left

  need a system and application works on all platforms for vpn connection. application only needed for android for now, which should work for android tv and all android devices. one server to manage the user connection and divert user to other servers, so this server can make load balance for traffic. other devices, like windows, mac, ipad, iphone will use built in vpn to connect this one server.

  $542 (Avg Bid)
  $542 Сер. заявка
  30 заявки

  The DataForce community helps companies in technology, automotive, life sciences, and other industries deliver more personalized experiences to their customers. Join us as we work together to build smarter AI. We are looking for participa...fluency in Australian English to join our on-site study in one of our offices in Sydney, Melbourne & Brisbane. The purpose of this study is testing user device interaction via a virtual assistant. For the study, you will be required to record audio on a provided device while you are being video recorded. Who is eligible? To participate you should meet the following qualifying criteria: • You are an Android or Microsoft phone user [should NOT be an active iOS system phone user] • You should be over 18 years old • Must be a Nat...

  $128 (Avg Bid)
  $128 Сер. заявка
  7 заявки
  Android streaming solution 6 дні(-в) left
  ПІДТВЕРДЖЕНО

  An Android developer with great experience in building live streaming solution is needed. Our app is already developed but needs few upgrades and bug fixing. The app is built using "kinesis video streaming api from aws". The base code could be followed from the url below -

  $13 / hr (Avg Bid)
  Угода про нерозголошення
  $13 / hr Сер. заявка
  26 заявки

  Build a messaging app for mobile for android. This messaging app should have all type of the new features that the most used messaging app like WhatsApp, telegram , signal etc. don't have.

  $149 (Avg Bid)
  $149 Сер. заявка
  12 заявки
  Develop mobile application for social media platform 6 дні(-в) left
  ПІДТВЕРДЖЕНО

  I already have social media Web platform live and up and running with features very similar to Facebook, need to develop mobile application for this social media platform with the same features for IOS only, later would like to develop Android mobile application also, need cost for both IOS + Android Mobile applications and time required to complete the task. I will disclose the website address once I review the proposal

  $3135 (Avg Bid)
  $3135 Сер. заявка
  74 заявки
  Phone Game 6 дні(-в) left
  ПІДТВЕРДЖЕНО

  I want to make a simple game for Android and iOS, whoever has the experience, please contact me

  $398 (Avg Bid)
  $398 Сер. заявка
  16 заявки
  I want to start my sale of my dropshipping Shopify store 6 дні(-в) left
  ПІДТВЕРДЖЕНО

  I have a Shopify dropshipping store with app on both android and ios and i want someone to help to start my sale and suggest me profitable products and platforms of fast and reliable dropshipping tools/apps

  $136 (Avg Bid)
  $136 Сер. заявка
  14 заявки
  creación de app para Android similar a Spotify 6 дні(-в) left
  ПІДТВЕРДЖЕНО

  Hola soy David, productor de música electrónica y estoy pensando en hacer una aplicación para Android. La app que quiero es algo similar a Spotify, que la gente se registre y pueda escuchar mi música en segundo plano, también que tenga planes de subscripciones , mensuales o anuales y para la gente que solo lo use sin ningún plan de subscripción que le salgan anuncios.

  $1293 (Avg Bid)
  $1293 Сер. заявка
  19 заявки
  App musica como spotify 9 дні(-в) left

  Hola Arturo C., soy David, productor de música electrónica y estoy pensando en hacer una aplicación para Android. Para que me entiendas, la app que quiero es algo similar a Spotify, que la gente se registre y pueda escuchar mi musica en segundo plano, tambien que tenga planes de suscripciones , mensuales o anuales y para la gente que solo lo use sin ningun plan de sucripcion que le salgan anuncios. Me gustaría saber si usted sería capaz de hacer una app así y cuanto podría costar.

  $260 (Avg Bid)
  $260 Сер. заявка
  1 заявки
  Push Notification Android app on kotlin 6 дні(-в) left
  ПІДТВЕРДЖЕНО

  I need a small Android app. My students install the app and they can see a chat screen only. When i sent google push Notification it's show on their mobile like whatsApp notification and it will be attractive. If student click on Notification it redirect to app chat screen and can see details that I sent. If i sent YouTube video they can see thumbnail and when click it open YouTube app and play. Later we can add more function. Also can you set app size in 2mb Or less? Please tell me your price for Google push Notification for now.

  $114 (Avg Bid)
  $114 Сер. заявка
  14 заявки
  Convert Figma project to code android studio -- 2 6 дні(-в) left
  ПІДТВЕРДЖЕНО

  I have Figma design project and i want to convert it to Android Studio Code (java). You can see the Figma presentation here:

  $480 (Avg Bid)
  $480 Сер. заявка
  19 заявки
  Autkia Developments 6 дні(-в) left

  Autkia is a new startup from India Uttar Pradesh. We make softwares for our clients with morden technology and services. We are looking for a partner who can join us and have same point of view as us Requirements - Android development - Web development - SQL - Problem solving We will be happy to have you as our partner.

  $16 (Avg Bid)
  $16 Сер. заявка
  4 заявки

  Fixing the bugs below: - file chooser menu designed before by Zuhair doesn't open anymore. - restore storing session cookie functionality.

  $187 (Avg Bid)
  $187 Сер. заявка
  1 заявки
  Need an IOS app Developer 6 дні(-в) left

  I have an android mobile application and i want to get it build in the IOS also.

  $372 (Avg Bid)
  $372 Сер. заявка
  21 заявки

  I need someone to develop a simple Windev mobile application to generate both Android and iOS notification tokens and post them to a server so that we can store them and use them to send notifications with Firebase. We are using WinDev Mobile 27. We can handle the actual sending of the notifications, so just need the code to get and send the tokens. We can provide the code to send the tokens to our server.

  $198 (Avg Bid)
  $198 Сер. заявка
  15 заявки

  Топ-статті спільноти android