Фільтрувати

Мої недавні пошуки
Фільтрувати по:
Бюджет
до
до
до
Тип
Навички
Мови
  Статус роботи
  5,000 android робіт знайдено, ціни вказані в USD

  ...Набор цифровых наклеек на летнюю тематику ❖ Набор цифровых наклеек на осеннюю тематику ❖ Набор цифровых наклеек на зимнюю тематику ❖ Набор цифровых наклеек на тему домашних животных ❖ Набор цифровых наклеек на растительную тематику ❖ Набор цифровых наклеек на тему Дня святого Валентина ❖ Набор цифровых наклеек на жуткую тематику ✧ СОВМЕСТИМОСТЬ ✧ - Совместимость с устройствами Apple, Android и Microsoft. - Совместимость с iPad/планшетами, смартфонами и настольными/ноутбуками. - Этот планировщик предназначен для использования с любым приложением для аннотирования PDF-файлов, таким как Goodnotes, Notability, Samsung Notes, Xodo, Noteshelf и т. д.

  $195 (Avg Bid)
  $195 Сер. заявка
  2 заявки

  Розкласти прошивку на розділи, дещо змінити, видалити, додати. Потрібен спеціаліст по архітектурі android системи

  $1062 (Avg Bid)
  $1062 Сер. заявка
  20 заявки
  Додаток Everyday Закінчився left

  Технічне завдання на оновлення додатку на базі Android Мета: Оновити додаток, щоб він продовжував працювати на Android 13 версії та вище. Вимоги: Додаток повинен бути оновлений, щоб відповідати вимогам Android 13 версії та вище. Додаток повинен бути сумісним з різними пристроями та розмірами екрана. Додаток повинен завантажуватись з Google Play та працювати без помилок. Додаток повинен мати сучасний та інтуїтивно зрозумілий інтерфейс, що покращує користувацький досвід. У разі необхідності, функціонал додатку повинен бути розширений або покращений. Опис поточної проблеми: Додаток, розроблений раніше, перестав завантажуватись з Google Play, повідомляючи, що він несумісний з новими версіями Android. Рекомендовані кроки для вирішення проблеми:

  $202 (Avg Bid)
  $202 Сер. заявка
  4 заявки

  Потрібен додаток для ios та android де можна реалізувати 2 моменти: 1. push повідомлення авторизованим юзерам про появу авто в додатку 2. можливість добавляти нові авто в додаток (адмінку) дизайн підлаштувати під вже наявний сайт

  $2324 (Avg Bid)
  $2324 Сер. заявка
  28 заявки
  Webview Mobile App (Android & iOS) Закінчився left

  ...адаптований під мобільні пристрої. Необхідно розробити простий додаток (Android, iOS), який на старті відкриває фіксовану web-адресу. В додатку має бути реалізований доступ до камери, та файлової системи, зовнішньої карти пам’яті за необхідністю. На сайті реалізовано: 1. завантаження фото з камери чи папки. 2. надсилання email через софт смартфона 3. здійснення викликів на номер телефону з можливістю вибору встановленого месенджера чи телефону 4. посилання на інші сайти відкриваються в браузері телефону 5. визначені посилання на сайт відкриваються у додатку 6. використання Cookies В додатку реалізувати перезавантаження сторінки при scrolling down Додаток має працювати на Android вище 5.0. Вкажіть Вашу вартість виконання на Android та iOS. Пропозиції н...

  $25 (Avg Bid)
  $25 Сер. заявка
  1 заявки

  Необхідно розробити мобільні додатки для інформаційної системи BizID () 1. Інтерфейс для користувачів; 2 Інтерфейс для агентів та партнерів; 3. Розмістити додатки на Google Play та Apple Store; ПС. Інформаційна система BizID має зовнішні API на всі основні елементи.

  $2000 (Avg Bid)
  $2000 Сер. заявка
  3 заявки
  Stm32 NFC ST25R Закінчився left

  I need to write a program based on the STM32F4 microcontroller and the NFC chip ST25R3916 or ST25R3911B. The program should implement work with the phone (Android and IOS) and work with NFS cards. The program is required to be able to read data from physical cards and to transmit and receive data from the phone (NFC TAG or NDEF messages).

  $300 (Avg Bid)
  $300 Сер. заявка
  1 заявки

  Є завдання додатку, близько 10 екранів, буде спілкуватись з API, потрібно зробити сам додаток

  $8 / hr (Avg Bid)
  $8 / hr Сер. заявка
  7 заявки

  Є працюючий мобільний додаток, де суміщено прийом замовлень відразу по 2х наших закладах харчування піцерії-пастерії Помідора і пабу Сова На Андроїд версія додатку новіша, ніж на iOs – фрілансер не оновив тут версію. Додаток створено на Ionic одночасно для Андроїд і для iOS із серверною частиною, куди вносяться зміни в меню, ціни, видно список клієнтів. Із фрілансером, який розробляв даний додаток та вносив правки зв’язку немає вже більше 12 днів, тому виникла потреба знайти нову людину, яка буде за оплату вносити правки в даний додаток і обслуговувати його (раніше теж пропадав більше, ніж на місяць). Попередній додаток, наскільки відомо, розроблявся в Opensource, є база із зліпком додатку із передостанніми правками. Зліпку із останніми правками немає, є вже скомпільований ...

  $480 (Avg Bid)
  $480 Сер. заявка
  7 заявки
  Project for Oleksii B. Закінчився left

  Привіт, олексій. Маємо для тебе цікаву інформацію про роботу на парттайм :) Ми плануємо цілий сет інтеграцій першою може бути Visual Studio Code - таку саму штуку тільки для VSCode пізніше ще кілька інтеграцій. вже з іншими системами GitHub crowdin/a. Що скажеш? :)

  $100 (Avg Bid)
  $100 Сер. заявка
  1 заявки

  Проект є частиною Hardware MVP проекту. Проект вимагає створення мобільног...інсталяції та налаштуванні в локальній мережі. Додаток повинен мати дружний інтерфейс для шірокого кола користувачів і буті простим в сприйнятті. Але при цьому, додаток має відображати декілька діаграм та таблиць даних. Також, додаток має працювати з push повідомленнями. Потрібен нативний додаток, початково для iOS. Але можліво також викорістання Qt, тоді додаток одразу створюється для iOS та Android.

  $20 / hr (Avg Bid)
  $20 / hr Сер. заявка
  9 заявки

  Це схоже на БлаБлаКар, тільки в межах міста і з доставкою товарів! Тобто якщо комусь потрібно доставити якусь річ, людина яка йде , наприклад, додому по тому ж маршруту що потрібно доставити, забирає посилку і відносить її в потрібне місце, за це отримує гроші! Будемо використовувати google maps API також їхні форми для заповнення звідки куди! Також потрібно буде організувати "доставку разом" , тобто два товари які потрібно доставити по спільному маршруту, ціна на кожен зменшується, бо доставка майже по однаковому маршруту!

  $20 / hr (Avg Bid)
  $20 / hr Сер. заявка
  19 заявки

  Доброго дня! Мені потрібно зібрати гру під iOS/ Android. Ви мені зможете допомогти?

  $10 - $10
  $10 - $10
  0 заявки

  Додаток для Android Мені потрібно, щоб розробили дизайн і створили сайт Потрібно створити додаток типу foursquare.

  $2371 (Avg Bid)
  $2371 Сер. заявка
  25 заявки
  Додаток для Android Закінчився left

  Мені потрібен додаток для Android. У мене вже є його дизайн, і я хотів би, щоб Ви створили додаток.

  $159 (Avg Bid)
  $159 Сер. заявка
  3 заявки
  Додаток для Android Закінчився left

  Мені потрібен додаток для Android. Я хотів би, щоб Ви розробили дизайн і створили його.

  $232 (Avg Bid)
  $232 Сер. заявка
  4 заявки
  Додаток для Android Закінчився left

  Мені потрібен додаток для Android. Я хотів би, щоб Ви розробили дизайн і створили його.

  $55 (Avg Bid)
  $55 Сер. заявка
  1 заявки
  Додаток для Android -- 2 Закінчився left

  Мені потрібен додаток для Android. Я хотів би, щоб Ви розробили дизайн і створили його.

  $264 (Avg Bid)
  $264 Сер. заявка
  3 заявки
  Додаток для Android Закінчився left

  Мені потрібен додаток для Android. Я хотів би, щоб Ви розробили дизайн і створили його.

  $1146 (Avg Bid)
  $1146 Сер. заявка
  7 заявки
  Додаток для Android -- 2 Закінчився left

  Мені потрібен додаток для Android. Я хотів би, щоб Ви розробили дизайн і створили його.

  $146 (Avg Bid)
  $146 Сер. заявка
  3 заявки
  Додаток для Android Закінчився left

  Мені потрібен додаток для Android. Я хотів би, щоб Ви розробили дизайн і створили його.

  $10 - $30
  $10 - $30
  0 заявки

  Розробка мобільного додатку у вигляді каталогу зі знижками. Наявність особистого кабінету для 2-х категорій користувачів. Система відгуків/рейтингу. Реферальна система. Система платної підписки.

  $521 (Avg Bid)
  $521 Сер. заявка
  31 заявки

  потрібно створити додатки а також сайт - Мобільні додатки мають бути синхронізовані з сайтом і відповідати заданим функціям Функціонал додатку - Фото Вибір рубрики Коментар Назва Адреса (необовязково)

  $530 (Avg Bid)
  $530 Сер. заявка
  8 заявки

  Потрібно створити додаток (iOS, Android) і сайт під платформу для спілкування клієнтів з сервісними сервісами (параметри пошуку: геолокація, ціна, види сервісу). Схожий проект:

  $1283 (Avg Bid)
  $1283 Сер. заявка
  13 заявки

  Im looking ukrainian developer. Вимоги: Android and IOS Developer. Уміння виконати поставлене завдання ідеально, без зайвих питань. Тільки люди з впевненістю, що зможуть розробляти програми самостійно і приступити до розробки в найближчому майбутньому. Умови роботи: Віддалена робота на молоду компанію з США. Обов’язки: Покірність, чесність, виконання роботи в терміни.

  $191 (Avg Bid)
  $191 Сер. заявка
  9 заявки

  Пошук місцеразташування різних об''єктів : магазини ,назви вулиць і таке інше.

  $25 (Avg Bid)
  $25 Сер. заявка
  7 заявки

  написання додатку-месенджера на андроїд

  $25 (Avg Bid)
  $25 Сер. заявка
  5 заявки

  Переробити API Переробити iOS додаток Створити Android додаток Web site

  $1206 (Avg Bid)
  $1206 Сер. заявка
  8 заявки

  Написання додатку для Андроїд згідно з технічним завданням. Додаток аналогічний - з можливістю розширення функцій.

  $1377 (Avg Bid)
  $1377 Сер. заявка
  9 заявки

  Онлайн чат,для знайомства в різних місцях.Коротка інформація про себе,фото,статус. Наприклад в метро,чи автобусі,чи в парку,будь де,вам сподобалась людина,але ви соромитесь познайомитись,з цим додатком можна знайти цю людину,за умови,що в неї теж встановлений додаток,та звернути на себе увагу,написавши.

  $2109 (Avg Bid)
  $2109 Сер. заявка
  15 заявки

  потрібен додаток на андроід, щось похоже на це ( )тільки з розширеними функціями, доступ та зчитування інформації з бд, визначення місцезнаходження через gps. додаткові налаштування.

  $596 (Avg Bid)
  $596 Сер. заявка
  7 заявки

  Допиляти мобільну версію сайту. Сайт простенький, створений по шаблону, який вже за замовченням має мобільну версію, але після допилюванню та зміни дизайну основної версії, полізли баги в мобільній версії

  $23 (Avg Bid)
  $23 Сер. заявка
  2 заявки
  Experto en Android estudio 6 дні(-в) left
  ПІДТВЕРДЖЕНО

  Necesito una App sencilla y basica en Android estudio presupuesto 50 dólaresNecesito una aplicación hecha en Android estudio en la que pueda enviar sms masivo está debe poder hacer peticiones web (php) y pueda leer un Jason es que es el dato baje va a devolver la petición variable van a a contener el número de teléfono y el nombre . La App debe tener una barra de progreso dónde se pueda ver la xsngiy de sms masivo y cuánto faltan por enviar

  $23 / hr (Avg Bid)
  $23 / hr Сер. заявка
  6 заявки

  ...progressive entrepreneur, I am seeking skilled app developers to build a ride-hailing application for both iOS and Android platforms. Unlike existing apps, I am interested in implementing a subscription model for drivers, allowing them to retain all income from rides, with no commissions deducted. Key Features Needed: - Monthly driver subscription for ride requests - Handling of requests for both drivers and riders - Payment integration for subscriptions The ideal developer for this project would: - Have extensive experience in developing ride-hailing applications - Understand the dynamics of subscription-based business models - Have exceptional skills in both iOS and Android app development - Be able to deliver a ready-to-launch product within a month Please bid if y...

  $557 (Avg Bid)
  $557 Сер. заявка
  29 заявки

  I'm in need of a skilled game developer who can bring my puzzle game concept to life. The game should be designed to work seamlessly on iOS, Android, and Web-based platforms. Key Requirements: - Development of a puzzle game - Multiplatform compatibility (iOS, Android, Web) - Implementation of a 2D graphical art style Ideal Candidate: - Solid experience in game development, particularly puzzle games - Strong skills in iOS, Android, and Web game development - Proficiency in creating engaging 2D graphics is a must. Let's create an addicting puzzle game that will capture and engage users across multiple platforms. Your expertise and input will be invaluable in creating this game.

  $536 (Avg Bid)
  $536 Сер. заявка
  15 заявки
  Mejoras en Aplicación Flutter de Ferretería 6 дні(-в) left
  ПІДТВЕРДЖЕНО

  Hola, estoy buscando un desarrollador de Flutter para implementar algunos cambios en mi aplicación de ferretería, específicamente en la plataforma Android. inconveniente al buscar código de barras y escáner de forma Offline Alta 2 Orden hasta el final: cuando se esté realizando el conteo de forma offline colocar los ítems operados en cache hasta el final Medio 3 Besuqueada por cámara: Validar también la búsqueda en base a la cámara Offline / Online Esto ya está funcionando en la primer versión Medi Agradezco tu tiempo y espero poder trabajar contigo pronto. Mi presupuesto para este proyecto es de $15.

  $11 / hr (Avg Bid)
  $11 / hr Сер. заявка
  5 заявки

  ...mobile app, even if I am not near my cold room. - Energy Consumption Monitoring: Also, the system should have an energy consumption monitoring feature. This will allow me to more effectively monitor and manage the energy usage of my heating and cooling systems. This project should be connected to a web server with mysql and controlled via computer, it should have its own application for ios and android. special electronic board design will be required for the project The ideal freelancer for this job will have significant experience in designing and implementing industrial automation systems, a solid understanding of climate control systems and strong skills in energy management technologies. Familiarity with mobile application development will also be beneficial, as the rem...

  $361 (Avg Bid)
  $361 Сер. заявка
  23 заявки

  I'm looking for an experienced Android developer with expertise in TDLib. You will be responsible for the implementation of app functionalities based on the designs that I already have. The idea is more or less a walkie-talkie over Telegram. Here are the requirements: - The app should include the following features:  --User Login ( the user account is already created in the Telegram app) .A screen asking for the user's telephone. Then a screen asks for the confirmation code. ( popup with the error message) --Main screen.  4 Buttons. When the user presses a button, it starts to record a voice message. When the user releases the button, the voice message is sent. The 4 destination telephone numbers must be in the code. (not changeable by the user). ( popup wi...

  $303 (Avg Bid)
  $303 Сер. заявка
  13 заявки
  Flutter and Web integration 6 дні(-в) left
  ПІДТВЕРДЖЕНО

  ...controller or video plugins for viewing the PTZ camera on my Webpage or Laravel page I have an HTML demo page from the camera’s manufacturer that shows you the video streaming and able to listen to the camera microphone. The camera’s manufacturer also provides a SDK demo with IOS and Android tools. The demo app I tested it and working on my Phone, I am able to listen, talk, and watch and move left, right, up or down my PTZ camera. What I Need is to create a flutter so I could split both for IOS and Android. The app should be a simple Webbrowser so when click on the App it should redirect to the login page that is hosted on my server hosting provider (my IOT landing page is the login page). The app should have the plugging for viewing the PTZ IP camera, l...

  $172 (Avg Bid)
  $172 Сер. заявка
  34 заявки
  Kiwi Sales Booster App 6 дні(-в) left

  ...seasoned app and website developer to help me create an online platform that will increase our sales. The ideal freelancer I am seeking should be proficient in iOS, Android, and web development. The scope of the project involves: 1. **Platform Availability** - The application should be readily accessible across multiple platforms, specifically on iOS, Android, and through the web. 2. **Sales Optimization** - The main goal for this project is to increase sales, so the creation of an effective, user-friendly interface that motivates customers to purchase is paramount. Skills and Experience: - Comprehensive expertise in iOS, Android, and web development - Proven track record of creating applications aimed at boosting sales - Excellent UI/UX design skills - St...

  $15 / hr (Avg Bid)
  $15 / hr Сер. заявка
  26 заявки

  Need a Mathematician Sofware Engineer / programmer expert on Algorithmic Feed Optimization for a Social media platforms to personalize users' feeds. Algorithms to be used to weigh the importance of different factors such as engagement rate, time since posting, user preferences, etc., i...emerging trends or viral content more effectively. Resource Allocation and Optimization: Optimize resource allocation, such as server capacity or content delivery networks, based on the volume and distribution of user interactions. This ensures that the platform remains responsive and scalable, especially during peak usage times. In terms of programming languages, need a proficient in IOS and Android native languages, Python, Java, or JavaScript to implementing these functionalities of the So...

  $23 / hr (Avg Bid)
  $23 / hr Сер. заявка
  57 заявки
  Mindful Wellness App Creation 6 дні(-в) left
  ПІДТВЕРДЖЕНО

  ...both iOS and Android platforms, as I want my application to be universally accessible. My goal is to combine aspects of physical and mental well-being into a single, cohesive user experience. Ideal Skills and Experience: - Proficiency in both iOS and Android development environments - A strong portfolio of previous app development, especially in the health, wellness, or meditation space - Experience integrating various app features, such as a calorie tracker, workout planner, and particularly, a comprehensive meditation and mindfulness guide - Ability to create a user-friendly interface that encourages daily engagement - Knowledge of data privacy best practices to protect user information Project Requirements: - Develop a cross-platform application suitable for both A...

  $1007 (Avg Bid)
  Угода про нерозголошення
  $1007 Сер. заявка
  8 заявки
  Advanced Video Player App Development 6 дні(-в) left
  ПІДТВЕРДЖЕНО

  I am in need of an application developer with a solid background in creating video player apps. The app should run on both iOS and Android platforms. Key features for the app: * Video Playback: Smooth and user-friendly video streaming is absolutely critical for this app. * Ads Optimization: The app must include an optimized advertising model. The aim is to maximize revenue while providing a positive user experience. * Video Downloading Capability: Users should have the option to download videos for offline viewing. * Online Video Streaming Capability (Web Streaming): Alongside traditional video playback, users should be able to stream videos online directly through the app. Design Preferences: No specific design requirements have been made, but the design should emphasize function...

  $395 (Avg Bid)
  $395 Сер. заявка
  10 заявки

  As a visionary with a need for a skilled React Native developer, I've come to the correct place. I'd prefer a developer who can work across platforms, building for both iOS and Android systems. Unfortunately, at this stage, I am unable to specify the specific features or functionality I need from this app development project. Nonetheless, I am looking for a creative and innovative developer who can bring ideas to the table, suggest and implement features that would boost the app's performance and contribute to its success. Areas for Expert Collaboration: - Deciding on and implementing specific features, such as user authentication, push notifications, in-app purchases - Designing the app - potential styles could range from simple and minimalist to colorful and vibra...

  $28 (Avg Bid)
  $28 Сер. заявка
  3 заявки

  Будь ласка, зареєструйтесь або увійдіть в систему для перегляду деталей.

  Обраний Терміновий Прихований Угода про нерозголошення
  Application developer 6 дні(-в) left

  More details: What platform would you like the application to be developed for? Android What is the primary purpose of your Android application? Matrimonial website app What features would you like to include in your matrimonial website app? User profiles, Search filters, Messaging system

  $183 (Avg Bid)
  $183 Сер. заявка
  11 заявки
  Kotlin Expert for Geofence Functionality 6 дні(-в) left
  ПІДТВЕРДЖЕНО

  I'm seeking for a skilled Kotlin developer who can integrate geofencing functionality into an Android application. Key requirements: - Development of geofencing functionality which triggers notifications when a user enters or exits a specified geofence. - Ability to deliver customizable notifications based on varying geo-locations. This implies that different notifications should be sent depending on the location-related interaction of the user. Ideal Skills: - Proficiency in Kotlin and Android application development - Prior experience with the implementation of geofencing functionality in mobile applications - Comprehensive understanding of location-based services. - Familiarity with different geofencing libraries would be a plus, as I might require guidance on ...

  $157 (Avg Bid)
  $157 Сер. заявка
  11 заявки

  I’m looking for a proficient developer to create a mobile application designed for both iOS and Android platforms. The primary function of the app will be to facilitate the sale of food and beverages. The ideal candidate for this project should: - Be experienced in developing mobile applications for both iOS and Android platforms. - Have knowledge and experience in e-commerce app development. - Be able to integrate payment gateways and implement secure transaction measures. The app will need to include features such as: - A product listing page showcasing our food and beverage items. - A secure and easy-to-use payment system. - User account creation and management. To bid on this project, please provide examples of your relevant work, specifically in the context...

  $470 (Avg Bid)
  $470 Сер. заявка
  14 заявки
  Custom FlutterFlow Image Cropping Tool 6 дні(-в) left
  ПІДТВЕРДЖЕНО

  ...ensure that the cropped image maintains high resolution and quality, suitable for display on various devices and screen sizes. Seamless Integration with FlutterFlow: The final implementation must seamlessly integrate with the existing FlutterFlow project, maintaining the current app's performance and stability. Cross-Platform Compatibility: The feature should work flawlessly across both iOS and Android platforms, providing a consistent user experience. Deliverables: A fully integrated image cropping functionality within the existing FlutterFlow project. Documentation on how the feature was implemented and guidance on how to adjust preset frames or shapes in the future. A brief training session or written instructions for the team on how to use and maintain this new featur...

  $46 (Avg Bid)
  $46 Сер. заявка
  12 заявки

  Топ-статті спільноти android