Фільтрувати

Мої недавні пошуки
Фільтрувати по:
Бюджет
до
до
до
Тип
Навички
Мови
  Статус роботи
  704,477 wordpress робіт знайдено, ціни вказані в USD

  Я розробник плагіну Issues tracker для CMS Wordpress. Сторінка плагіну - Шукаю людину на часткову зайнятість, яка б могла доналаштувати рекламну кампанію в Google Adwords (підібрати ключові слова, вибрати регіон, і т.п). Наразі, рекламна кампанія є, але вона залучає неякісний трафік (дуже мала конверсія) Важливо: плагін (також лендінг, рекламна кампанія та Email розсилка) англійською, тому я шукаю людину з рівнем хоча б Intermediate. Ціль - для початку отримувати 5-10 установок в день, аби на малій аудиторії протестувати плагін, далі бюджет буде збільшуватись, аби отримувати більше установок і конвертацій в платних користувачів. Тобто початкова ціль - зібрати трохи народу, аби отримати зворотній зв'язок.

  $12 / hr (Avg Bid)
  $12 / hr Сер. заявка
  1 заявки
  плагін для shopify Закінчився left

  Потрібно розробити плагін для Shopify, який буде дозво...криптовалюті. Плагін є фронтендом для зовнішнього криптогамнця (з відкритим API), і повинен підтримувати наступні user story: 1. Перелік доступних для оплати криптовалют 2. Дані для оплати вибраною криптовалютою 3. Підтвердження успішної оплати Фактична оплата криптовалютою здійснюється користувачем самостійно, плагін лише отримує підтвердження з сервера про надходження оплати Є референсний плагін для wordpress

  $1500 (Avg Bid)
  $1500 Сер. заявка
  1 заявки

  Вебсайт для готелю, де повинні відображатися фотографії, ціни, контактна інформація, загальний опис та можливість залишати відгуки. Також, необхідно створити на сайті календар, в якому відвідувачі зможуть бачити вільні/заброньовані дати, а адміністрація зможе редагувати цей календар. Попередні шаблони власного дизайну наявні.

  $269 (Avg Bid)
  $269 Сер. заявка
  14 заявки

  Вітаємо, Kyryl B.! Я звернув увагу на ваш профіль і хотів би запропонувати вам свій проект. Ми можемо обговорити деталі в чаті.

  $200 (Avg Bid)
  $200 Сер. заявка
  1 заявки

  Необхідно доробити JavaScript/CSS на сайті WordPress детальне ТЗ тут

  $10 (Avg Bid)
  $10 Сер. заявка
  1 заявки
  Project for webcapitan Закінчився left

  Доброго дня! Мене звати Ігор, і я також з України (Івано-Франківськ) Колись займався розробкою сайтів для малого бізнесу на wordpress. Знаю основи HTML/CSS/PHP а також саму CMS WordPress. Також володію програмами Adobe AE/Ph/Pr/Lightroom/Illustrator. Працював сам на себе. Клієнтів мав через "сарафанне радіо". Та пізніше вирішив займатись інтернет мережами. Працював системним адміністратором у інтернет провайдерів. Та зараз - хочу повернутись до вебу. Можливо знайдеться вакансія у вас для мене?

  $700 (Avg Bid)
  $700 Сер. заявка
  1 заявки

  Потрібно розробити веб-сторінку на WordPress під ключ. Сторінка призначена ддля перезентації автора книг, включає інформаційні сторінки, каталог книг з посиланнями на Амазон, блог, підписку на новини сайту. Доменне ім'я, детальне ТЗ по сайту, детальне ТЗ по SEO оптимізації, первинний контент, макети в Sketch надаються замовником. Технічні деталі ТЗ уточнюються виконавцем до початку робіт. Розглядатиму пропозиції з вказаною ціною роботи і строками виконання.

  $210 (Avg Bid)
  $210 Сер. заявка
  5 заявки
  Project for webcapitan Закінчився left

  Компанія інтернет провайдер бажає оновити застарілий сайт. Поточний сайт   Зберегти будову структурної схеми сторінок по макетам  у zip та xls. Колірна схема темних кольорів Сайт робити на темі     1. Первинні налаштування та встановлення на хост Сайт буде працювати з власного хосту. Виділяємо ІР. Після чого підміняємо на ІР поточного сайту. Сайт під ключ. З нас машина з Вас готовий сайт з поправками які виникнуть в процесі. Доступна адмін панель яка дозволяє вносити новини, акції, документи, редагувати умови тарифних планів, активовувати банер-сповіщення (типу шановні абоненти стався обрив

  $200 (Avg Bid)
  $200 Сер. заявка
  1 заявки
  WCFM + Liqpay Закінчився left

  Доброго дня! Є сайт() на Wordpress (Woocomerce+Wcfm marketplace) і я хотів би реалізувати liqpay checkout метод оплати на данній платформі. Ось мануали як можна кастомізувати WCFM плагін у частині оплати:

  $133 (Avg Bid)
  $133 Сер. заявка
  3 заявки

  Потрібно промігрувати сайт на DigitalOcean хостинг

  $65 (Avg Bid)
  $65 Сер. заявка
  1 заявки
  Верстка лендінга Закінчився left

  Потрібно скласти лендінг (на шаблоні, бажано wordpress) дизайн та контент за мною, потрібно лише скласти все разом.

  $55 (Avg Bid)
  $55 Сер. заявка
  3 заявки

  Сайт вже практично готовий, створений на Wordpress. Для рекламних цілей мені потрібен плагін аукціону, або якийсь додаток. Бажано його інтегровати на сайт! Які мають бути функції : 1. Таймер на 30 секунд; 2. Всі ставки використовують внутрішню валюту сайту (МОН); 3. Ціна кожної ставки 1 (МОН); 4. Тільки зареєстровані може брати участь в Аукціоні; 5. Товари на ауціон додає Адмін; 6. Потрібен кабінет для адміна з управління цим аукціоном. 7. Якщо на балансі кошілька 0 (МОН) кнопка «ставка »не працює; 8. Після того як Адміністратор запустить таймер аукціону на 30 секунд , коли хтось із користувачів натисне кнопку (ставка) у всіх учасників таймер починає відраховувати 30 секунд, поки не закінчиться час, або хтось інший зробить ставку; 9. В учасника який зробив ставку моме...

  $281 (Avg Bid)
  $281 Сер. заявка
  6 заявки

  Будь ласка, вкажіть 1-3 проекти, де Ви працювали із таксономіями (WordPress) та як Ви їх застосовували, де робили кастомну адмінку PHP+MySQL. Очікую на оцінку вартості та термінів, або уточнювальних запитань. Посилання на ТЗ:

  $516 (Avg Bid)
  $516 Сер. заявка
  3 заявки

  Ми - компанія InternetDevels. І для нового проекту, ми шукаємо WordPress девелопера на повний день. Багаторічний досвід успішної діяльності дозволяє InternetDevels бути надійною і стабільною компанією на світовому ринку веб-розробки. На даний момент команда InternetDevels включає в себе більше 100 фахівців. Успіх компанії InternetDevels складається з сукупного успіху всіх наших співробітників. Запрошуємо Вас у свою команду!

  $19 / hr (Avg Bid)
  $19 / hr Сер. заявка
  14 заявки
  SЕО веб сайт Закінчився left

  Потрібно розкрутити веб сторінку щоб вона була в топах пошуку гугл і яндекс, є сторінки та вакансії які не видно в гуглі пошуку, користуюсь двигуном Wordpress, плагіном yosta seo. Cайт проіндесований пошуковими системами, але цього мало, потрібно правильно прописати сторінки щоб покращити SEO сайта.

  $58 (Avg Bid)
  $58 Сер. заявка
  22 заявки

  Доброго дня Роман, Потрібно доробити сайт на платформі Wordpress. Половина сайту зроблено. Напишіть будь ласка свою ціну і час роботи над сайто Дякую

  $50 (Avg Bid)
  $50 Сер. заявка
  1 заявки

  Шукаю виконавця для внесення правок до блогу Туроператора "Відвідай". Блог створений на WordPress. Правки, які потрібно внести: 1. Виправити помилки у віджеті в бічному стовпчику (пов'язані з оновленням WordPress) 2. Відредагувати віджет в бічному стовпчику (центрування заголовка та видалення білої лінії) 3. Відредагувати віджет із соціальними мережами (видалити один логотип, додати два інші логотипи, змінити порядок логотипів) 4. Переробити пагінацію на сторінці з відгуками (за таким зразком, як на головній сторінці) 5. Додати можливість прописувати різні слаґи на різних мовних версіях (для дописів, категорій та міток) .

  $17 / hr (Avg Bid)
  $17 / hr Сер. заявка
  8 заявки

  Потрібно зверстати простенький сайт!Маю дизайн підготовлений для програміста!

  $38 (Avg Bid)
  $38 Сер. заявка
  7 заявки

  Потрібно змінити фото, контактну інформацію, добавити підсторінку. Добавити мову ( переклад вже готовий) З подальшим просуванням та обслуговуванням

  $108 (Avg Bid)
  $108 Сер. заявка
  6 заявки
  Веб-розробка -- 2 Закінчився left

  Мені потрібен новий веб-сайт. Розробити дизайн та створити сайт Веб-сайт для невеликої компанії I need a website in wordpress.

  $461 (Avg Bid)
  $461 Сер. заявка
  22 заявки

  Редизайн сайту : 1. макс ідей беремо з 2. підбір корпоративних зображень для слайдерів, новин, основних сторінок сайту, іконок 3. створення нових макетів всіх сторінок та іх погодження 4. верстка та тестування нових сторінок 5. оптимізація сайту

  $494 (Avg Bid)
  $494 Сер. заявка
  27 заявки

  Шаблон на WP, розгорнути його та подальше наповнення.

  $448 (Avg Bid)
  $448 Сер. заявка
  29 заявки
  Create a WordPress portfolio site Закінчився left

  Вітання. Розшукується виконавець з України. Є структура доволі простого сайту-візитівки. Є бажання переробити його на Wordpress для можливості додавання нових розділів (блог) та статей. Сайт передбачається із підтримкою кількох мов. Планується взяти за основу яку-небудь безплатну тему. Прошу надати ваші пропозиції по термінах та вартості. P.S. For guys from outside Ukraine: please do not waste your time and bids.

  $141 (Avg Bid)
  $141 Сер. заявка
  25 заявки

  Є тема водпреса, необхіжно налаштувати її так як в демо версії на сайті "продажника".

  $18 (Avg Bid)
  $18 Сер. заявка
  3 заявки

  Збільшити швидкість роботи сайту (швидкість завантаження сторінок сайту). Сайт зроблений на базі шаблону. Стоїть на Wordpress

  $25 (Avg Bid)
  $25 Сер. заявка
  5 заявки
  Create a Wordpress Template Закінчився left

  - переробити головну сторінку - зробити новий розділ - вибрати та налаштувати сервіс емейл розсилки - вибрати налаштувати та вмонтувати в сайт сервіс проведення вебінарів - може ще якісь дрібниці.

  $176 (Avg Bid)
  $176 Сер. заявка
  23 заявки
  Project for malysl Закінчився left

  Вітаю, потрібно зробити сайт для майбутньої туристичної фірми на wordpress. Я не дуже розумію як відбувається процес створення сайту, яку і як інформацю я повинен надати для роботи, тому бажано було б зустрітися і обсудити всі деталі. Територіально знаходжусь в Кракові. Мої контакти 788 361 349 worker007@ Skype Sergii Nevzgliad

  $150 (Avg Bid)
  $150 Сер. заявка
  1 заявки
  Написання контенту Закінчився left

  Робим сайт-візитку (фінансова установа, яка займається кредитуванням фіх. осіб та юр. осіб). Планую купити готовий шаблон сайту (обрав 2 шаблони на wordpress, поки вагаюсь, який обрати). Необхідно натягнути цей шаблон на той же wordpress, наповнити контент (тексти написані), підправити дещо в кольорах...та в малюнках. Перевага надається тому, з ким можливий безготівковий розрахунок.

  $102 (Avg Bid)
  $102 Сер. заявка
  3 заявки

  Потрібен готовий шаблон для вордпресс. Щось схоже на шаблон Avada або Jupiter.

  $6 / hr (Avg Bid)
  $6 / hr Сер. заявка
  7 заявки

  На основі нового купленого шаблону сайту потрібно зробити модифікацію, щоб він візуальними елементами був схожий на старий сайт: використання біло-зеленої гамми кольорів, візуальні елементи - смайлики, Україна зі смайликів. Новий сайт - (на шаблоні Wordpress Eco Nature) Старий сайт - Застереження: новий сайт не має бути схожим на !

  $174 (Avg Bid)
  $174 Сер. заявка
  14 заявки

  тема оформлення для сайту пошуку вакансій

  $188 (Avg Bid)
  $188 Сер. заявка
  10 заявки

  Потрібно створити сайт для майбутньої туристичної організації. Подобається сайт На цьому сайті присутні всі елементи які б я хотів бачити на своєму, +ситема оплати онлайн Раy Раl. Прошу писати свою ціну та час виконання такого проекту. Задавайте питання - буду відповідати завжди в другій половині дня. Чекаю на пропозиції та запитяння.

  $575 (Avg Bid)
  $575 Сер. заявка
  10 заявки
  Wordpress Website Quick Simple edition 6 дні(-в) left
  ПІДТВЕРДЖЕНО

  I have built my website using WP and I recently found some issues there which I need some expert to help me fix them. Nothing complicated., like missing link and main menu. However I would like to have a quick fix so kind let me know, not just your offer but time when you can finished.

  $154 (Avg Bid)
  $154 Сер. заявка
  29 заявки
  Modifications on wordpress website 6 дні(-в) left
  ПІДТВЕРДЖЕНО

  Modifications as can be found attached on the requirement document

  $152 (Avg Bid)
  $152 Сер. заявка
  63 заявки

  Hiring an expert developer to quick fix an error in wordpress website

  $18 (Avg Bid)
  $18 Сер. заявка
  48 заявки
  make my logo the right size for my page 6 дні(-в) left
  ПІДТВЕРДЖЕНО

  I need my logo to be 600*125 so it fits in my page i run enfold theam in wordpress

  $19 (Avg Bid)
  $19 Сер. заявка
  91 заявки
  Wordpress Expert needed for long-term work -- 2 6 дні(-в) left
  ПІДТВЕРДЖЕНО

  I'm looking for a Wordpress expert to support with building my website. Tasks include: - Frontend dev for some pages (I will let you know what I would like to do) - Customizing some plugin or functions - Building some associated websites Experienced freelancer is needed. I will pay based on tasks. So the freelancer will first check the task and estimate the pricing for the task, then we will proceed.

  $178 (Avg Bid)
  $178 Сер. заявка
  89 заявки

  ...flutter project code with instructions on how to connect it with WordPress so that it can work. The app is developed to use WordPress Authentication and Data. It is a simple project but it needs someone with a full understanding of how flutter communicates with WordPress using JWT and REST API. The project was developed using an older version of flutter so the first step is to upgrade any deprecated code and dependencies. After upgrading, the project might break down so you need to understand how to successfully migrate a flutter project to a newer version and fix any codes. What is expected from you: 1. Upgrading an old flutter project to work with the current stable flutter version. 2. Integrate the app with WordPress – I will share the plugins ...

  $203 (Avg Bid)
  $203 Сер. заявка
  12 заявки
  wordpress hacked and can't login admin 6 дні(-в) left
  ПІДТВЕРДЖЕНО

  i want to restore way to login back and clear the malware of my site

  $25 (Avg Bid)
  $25 Сер. заявка
  49 заявки

  Hi Swapnil S., I noticed your profile and would like to offer you my project. We can discuss any details over chat.

  $50 (Avg Bid)
  $50 Сер. заявка
  1 заявки
  Function added to a wordpress site 6 дні(-в) left
  ПІДТВЕРДЖЕНО

  The function exists in our partner's website, just needs to be copied and integrated. the function is "build your own" where the user can add items themselves to a custom made chocolate box. here is a direct link to our partners webpage's section for building your own. it should let the user add from a selection of chocolate pieces. This selection should only be available for buiöd your own, not as regular products. you need to create just 10 sample items of any kind so we can see that the function works and tell us what attributes the products should have, and we will populate with all the items ourselves later.

  $35 (Avg Bid)
  $35 Сер. заявка
  19 заявки
  Mejora Plugin Wordpress 6 дні(-в) left
  ПІДТВЕРДЖЕНО

  Hola, necesito mejorar el plugin de wordpress "wisechat". El plugin consiste en un char grupal donde se visualizan los usuarios conectados en tiempo real. Las mejoras consisten en: - Mejorar la velocidad de aparición de los mensajes (que tarda desde 2-15 segundos desde que envías el mensaje) - Guardar los datos de los usuarios conectados para conocer fácilmente el tiempo que han estado conectados en un listado visible en una página con un shortcode descargable en excel. Esa funcionalidad ya la tiene y la visualiza en las tablas de la base de datos, solo que no te guarda el tiempo que ha estado activo en el chat. Al mismo tiempo hacer que sea infalible y fiable captar los datos desde cualquier tipo de dispositivo. El ocasiones, con conexione...

  $285 - $855
  Прихований
  $285 - $855
  19 заявки
  [SEO][Wordpress] Google Ranking for 1 Keyword, Very Simple Task 6 дні(-в) left
  ПІДТВЕРДЖЕНО

  *PLEASE READ BEFORE SUBMITTING* I'm looking to work with someone who will Rank a keyword for one of our Wordpress Pages. I am not looking for any backlinks. I just want simple organic optimization. If you would like to research before submitting the keyword is "Skip Hire Darwen" Google UK There is not a lot of competition at all and without any backlinks and just making sure the page is set up correctly it should get to the first page with ease.

  $71 (Avg Bid)
  $71 Сер. заявка
  61 заявки

  Hi Archna R., You have been recommended by someone. We are a start up Organization and made our Website in WordPress. We have hosted the same in AWS. We have done it personally from our Skill sets and by referring to numerous resources. Basically, we have lunched this two websites (Two WordPress). - You have to cross check all the websites. The website seems slow despite being taking Ec2 - t3- xlarge . You have to verify and setup cloud front for both

  $13 (Avg Bid)
  $13 Сер. заявка
  1 заявки
  Fixes to 2 websites - Wordpress/Woo commerce 6 дні(-в) left
  ПІДТВЕРДЖЕНО

  I need some issues fixed for my websites and I need a couple of issues solved with payment and shipping options (using Klarna as payment gateway, they have english support) - only on - shipping of my salt products should be more expensive than rest of products because they are heavy - I now have the same store credentials on both stores, even though I have three separate accounts with Klarna. I need this to be corrected, plus the third account in Klarna to be used on a specific webpage () for purchases of recurring payments for a subscription service of scents. - only on - on orders that have free shipping we give the option of collecting the goods or get them sent to a courier shop near the costumer. but the costumer never gets to choose which one so we have to contact each costumer ...

  $70 (Avg Bid)
  $70 Сер. заявка
  25 заявки

  Hi Saurabh A., I noticed your profile and would like to offer you my project. We can discuss any details over chat.

  $30 (Avg Bid)
  $30 Сер. заявка
  1 заявки

  Hi Saurabh A., I noticed your profile and would like to offer you my project. We can discuss any details over chat.

  $100 (Avg Bid)
  $100 Сер. заявка
  1 заявки
  fix broken wordpress 9 дні(-в) left

  fix theme, php version and side bar

  $130 (Avg Bid)
  $130 Сер. заявка
  1 заявки

  Hi Wordpress Rock Star, You recently did a website for a friend of mine Clayton Wait & his business partner. Clayton took over the business in it's entirety, towards the end of 2021 he asked me to help him move his website from the hosting profile it was on with to one in his private capacity. Given the craziness of the end of the year I completely forgot about it and none the less the hosting provider Xneelo has deleted the site. Do you happen to still have a copy of his site

  $10 (Avg Bid)
  $10 Сер. заявка
  1 заявки

  Hello, ...I have a WordPress powered website that users use to post content, the website is based on user-generated content. I want to have an app that: - Shows the user-generated content. (all text, no images) in the different categories - Have a module in place that allows users to shoot videos and upload - Users should be able to hide or mask their faces to protect identities - This can include a simple blur or fancy masks - Shot video is uploaded for moderation - Upon approval of moderators the video goes live on the website and app - Initial upload and moderation using the cloud, upon approval video can get uploaded to youtube and embedded to the website and app Expected time frame: 30-45 days Platform: Android and iOS Thank you, Android, iPhone, Mobile App Development, PHP,...

  $680 (Avg Bid)
  $680 Сер. заявка
  21 заявки

  Топ-статті спільноти wordpress