Фільтрувати

Мої недавні пошуки
Фільтрувати по:
Бюджет
до
до
до
Тип
Навички
Мови
  Статус роботи
  719,612 wordpress робіт знайдено, ціни вказані в USD

  Я розробник плагіну Issues tracker для CMS Wordpress. Сторінка плагіну - Шукаю людину на часткову зайнятість, яка б могла доналаштувати рекламну кампанію в Google Adwords (підібрати ключові слова, вибрати регіон, і т.п). Наразі, рекламна кампанія є, але вона залучає неякісний трафік (дуже мала конверсія) Важливо: плагін (також лендінг, рекламна кампанія та Email розсилка) англійською, тому я шукаю людину з рівнем хоча б Intermediate. Ціль - для початку отримувати 5-10 установок в день, аби на малій аудиторії протестувати плагін, далі бюджет буде збільшуватись, аби отримувати більше установок і конвертацій в платних користувачів. Тобто початкова ціль - зібрати трохи народу, аби отримати зворотній зв'язок.

  $12 / hr (Avg Bid)
  $12 / hr Сер. заявка
  1 заявки
  плагін для shopify Закінчився left

  Потрібно розробити плагін для Shopify, який буде дозво...криптовалюті. Плагін є фронтендом для зовнішнього криптогамнця (з відкритим API), і повинен підтримувати наступні user story: 1. Перелік доступних для оплати криптовалют 2. Дані для оплати вибраною криптовалютою 3. Підтвердження успішної оплати Фактична оплата криптовалютою здійснюється користувачем самостійно, плагін лише отримує підтвердження з сервера про надходження оплати Є референсний плагін для wordpress

  $1500 (Avg Bid)
  $1500 Сер. заявка
  1 заявки

  Вебсайт для готелю, де повинні відображатися фотографії, ціни, контактна інформація, загальний опис та можливість залишати відгуки. Також, необхідно створити на сайті календар, в якому відвідувачі зможуть бачити вільні/заброньовані дати, а адміністрація зможе редагувати цей календар. Попередні шаблони власного дизайну наявні.

  $269 (Avg Bid)
  $269 Сер. заявка
  14 заявки

  Вітаємо, Kyryl B.! Я звернув увагу на ваш профіль і хотів би запропонувати вам свій проект. Ми можемо обговорити деталі в чаті.

  $200 (Avg Bid)
  $200 Сер. заявка
  1 заявки

  Необхідно доробити JavaScript/CSS на сайті WordPress детальне ТЗ тут

  $10 (Avg Bid)
  $10 Сер. заявка
  1 заявки
  Project for webcapitan Закінчився left

  Доброго дня! Мене звати Ігор, і я також з України (Івано-Франківськ) Колись займався розробкою сайтів для малого бізнесу на wordpress. Знаю основи HTML/CSS/PHP а також саму CMS WordPress. Також володію програмами Adobe AE/Ph/Pr/Lightroom/Illustrator. Працював сам на себе. Клієнтів мав через "сарафанне радіо". Та пізніше вирішив займатись інтернет мережами. Працював системним адміністратором у інтернет провайдерів. Та зараз - хочу повернутись до вебу. Можливо знайдеться вакансія у вас для мене?

  $700 (Avg Bid)
  $700 Сер. заявка
  1 заявки

  Потрібно розробити веб-сторінку на WordPress під ключ. Сторінка призначена ддля перезентації автора книг, включає інформаційні сторінки, каталог книг з посиланнями на Амазон, блог, підписку на новини сайту. Доменне ім'я, детальне ТЗ по сайту, детальне ТЗ по SEO оптимізації, первинний контент, макети в Sketch надаються замовником. Технічні деталі ТЗ уточнюються виконавцем до початку робіт. Розглядатиму пропозиції з вказаною ціною роботи і строками виконання.

  $210 (Avg Bid)
  $210 Сер. заявка
  5 заявки
  Project for webcapitan Закінчився left

  Компанія інтернет провайдер бажає оновити застарілий сайт. Поточний сайт   Зберегти будову структурної схеми сторінок по макетам  у zip та xls. Колірна схема темних кольорів Сайт робити на темі     1. Первинні налаштування та встановлення на хост Сайт буде працювати з власного хосту. Виділяємо ІР. Після чого підміняємо на ІР поточного сайту. Сайт під ключ. З нас машина з Вас готовий сайт з поправками які виникнуть в процесі. Доступна адмін панель яка дозволяє вносити новини, акції, документи, редагувати умови тарифних планів, активовувати банер-сповіщення (типу шановні абоненти стався обрив

  $200 (Avg Bid)
  $200 Сер. заявка
  1 заявки
  WCFM + Liqpay Закінчився left

  Доброго дня! Є сайт() на Wordpress (Woocomerce+Wcfm marketplace) і я хотів би реалізувати liqpay checkout метод оплати на данній платформі. Ось мануали як можна кастомізувати WCFM плагін у частині оплати:

  $133 (Avg Bid)
  $133 Сер. заявка
  3 заявки

  Потрібно промігрувати сайт на DigitalOcean хостинг

  $65 (Avg Bid)
  $65 Сер. заявка
  1 заявки
  Верстка лендінга Закінчився left

  Потрібно скласти лендінг (на шаблоні, бажано wordpress) дизайн та контент за мною, потрібно лише скласти все разом.

  $67 (Avg Bid)
  $67 Сер. заявка
  2 заявки

  Сайт вже практично готовий, створений на Wordpress. Для рекламних цілей мені потрібен плагін аукціону, або якийсь додаток. Бажано його інтегровати на сайт! Які мають бути функції : 1. Таймер на 30 секунд; 2. Всі ставки використовують внутрішню валюту сайту (МОН); 3. Ціна кожної ставки 1 (МОН); 4. Тільки зареєстровані може брати участь в Аукціоні; 5. Товари на ауціон додає Адмін; 6. Потрібен кабінет для адміна з управління цим аукціоном. 7. Якщо на балансі кошілька 0 (МОН) кнопка «ставка »не працює; 8. Після того як Адміністратор запустить таймер аукціону на 30 секунд , коли хтось із користувачів натисне кнопку (ставка) у всіх учасників таймер починає відраховувати 30 секунд, поки не закінчиться час, або хтось інший зробить ставку; 9. В учасника який зробив ставку моме...

  $281 (Avg Bid)
  $281 Сер. заявка
  6 заявки

  Будь ласка, вкажіть 1-3 проекти, де Ви працювали із таксономіями (WordPress) та як Ви їх застосовували, де робили кастомну адмінку PHP+MySQL. Очікую на оцінку вартості та термінів, або уточнювальних запитань. Посилання на ТЗ:

  $516 (Avg Bid)
  $516 Сер. заявка
  3 заявки

  Ми - компанія InternetDevels. І для нового проекту, ми шукаємо WordPress девелопера на повний день. Багаторічний досвід успішної діяльності дозволяє InternetDevels бути надійною і стабільною компанією на світовому ринку веб-розробки. На даний момент команда InternetDevels включає в себе більше 100 фахівців. Успіх компанії InternetDevels складається з сукупного успіху всіх наших співробітників. Запрошуємо Вас у свою команду!

  $20 / hr (Avg Bid)
  $20 / hr Сер. заявка
  13 заявки
  SЕО веб сайт Закінчився left

  Потрібно розкрутити веб сторінку щоб вона була в топах пошуку гугл і яндекс, є сторінки та вакансії які не видно в гуглі пошуку, користуюсь двигуном Wordpress, плагіном yosta seo. Cайт проіндесований пошуковими системами, але цього мало, потрібно правильно прописати сторінки щоб покращити SEO сайта.

  $60 (Avg Bid)
  $60 Сер. заявка
  21 заявки

  Доброго дня Роман, Потрібно доробити сайт на платформі Wordpress. Половина сайту зроблено. Напишіть будь ласка свою ціну і час роботи над сайто Дякую

  $50 (Avg Bid)
  $50 Сер. заявка
  1 заявки

  Шукаю виконавця для внесення правок до блогу Туроператора "Відвідай". Блог створений на WordPress. Правки, які потрібно внести: 1. Виправити помилки у віджеті в бічному стовпчику (пов'язані з оновленням WordPress) 2. Відредагувати віджет в бічному стовпчику (центрування заголовка та видалення білої лінії) 3. Відредагувати віджет із соціальними мережами (видалити один логотип, додати два інші логотипи, змінити порядок логотипів) 4. Переробити пагінацію на сторінці з відгуками (за таким зразком, як на головній сторінці) 5. Додати можливість прописувати різні слаґи на різних мовних версіях (для дописів, категорій та міток) .

  $17 / hr (Avg Bid)
  $17 / hr Сер. заявка
  8 заявки

  Потрібно зверстати простенький сайт!Маю дизайн підготовлений для програміста!

  $38 (Avg Bid)
  $38 Сер. заявка
  7 заявки

  Потрібно змінити фото, контактну інформацію, добавити підсторінку. Добавити мову ( переклад вже готовий) З подальшим просуванням та обслуговуванням

  $108 (Avg Bid)
  $108 Сер. заявка
  6 заявки
  Веб-розробка -- 2 Закінчився left

  Мені потрібен новий веб-сайт. Розробити дизайн та створити сайт Веб-сайт для невеликої компанії I need a website in wordpress.

  $461 (Avg Bid)
  $461 Сер. заявка
  22 заявки

  Редизайн сайту : 1. макс ідей беремо з 2. підбір корпоративних зображень для слайдерів, новин, основних сторінок сайту, іконок 3. створення нових макетів всіх сторінок та іх погодження 4. верстка та тестування нових сторінок 5. оптимізація сайту

  $494 (Avg Bid)
  $494 Сер. заявка
  27 заявки

  Шаблон на WP, розгорнути його та подальше наповнення.

  $448 (Avg Bid)
  $448 Сер. заявка
  29 заявки
  Create a WordPress portfolio site Закінчився left

  Вітання. Розшукується виконавець з України. Є структура доволі простого сайту-візитівки. Є бажання переробити його на Wordpress для можливості додавання нових розділів (блог) та статей. Сайт передбачається із підтримкою кількох мов. Планується взяти за основу яку-небудь безплатну тему. Прошу надати ваші пропозиції по термінах та вартості. P.S. For guys from outside Ukraine: please do not waste your time and bids.

  $141 (Avg Bid)
  $141 Сер. заявка
  25 заявки

  Є тема водпреса, необхіжно налаштувати її так як в демо версії на сайті "продажника".

  $18 (Avg Bid)
  $18 Сер. заявка
  3 заявки

  Збільшити швидкість роботи сайту (швидкість завантаження сторінок сайту). Сайт зроблений на базі шаблону. Стоїть на Wordpress

  $25 (Avg Bid)
  $25 Сер. заявка
  5 заявки
  Create a Wordpress Template Закінчився left

  - переробити головну сторінку - зробити новий розділ - вибрати та налаштувати сервіс емейл розсилки - вибрати налаштувати та вмонтувати в сайт сервіс проведення вебінарів - може ще якісь дрібниці.

  $176 (Avg Bid)
  $176 Сер. заявка
  23 заявки
  Project for malysl Закінчився left

  Вітаю, потрібно зробити сайт для майбутньої туристичної фірми на wordpress. Я не дуже розумію як відбувається процес створення сайту, яку і як інформацю я повинен надати для роботи, тому бажано було б зустрітися і обсудити всі деталі. Територіально знаходжусь в Кракові. Мої контакти 788 361 349 worker007@ Skype Sergii Nevzgliad

  $150 (Avg Bid)
  $150 Сер. заявка
  1 заявки
  Написання контенту Закінчився left

  Робим сайт-візитку (фінансова установа, яка займається кредитуванням фіх. осіб та юр. осіб). Планую купити готовий шаблон сайту (обрав 2 шаблони на wordpress, поки вагаюсь, який обрати). Необхідно натягнути цей шаблон на той же wordpress, наповнити контент (тексти написані), підправити дещо в кольорах...та в малюнках. Перевага надається тому, з ким можливий безготівковий розрахунок.

  $102 (Avg Bid)
  $102 Сер. заявка
  3 заявки

  Потрібен готовий шаблон для вордпресс. Щось схоже на шаблон Avada або Jupiter.

  $6 / hr (Avg Bid)
  $6 / hr Сер. заявка
  7 заявки

  На основі нового купленого шаблону сайту потрібно зробити модифікацію, щоб він візуальними елементами був схожий на старий сайт: використання біло-зеленої гамми кольорів, візуальні елементи - смайлики, Україна зі смайликів. Новий сайт - (на шаблоні Wordpress Eco Nature) Старий сайт - Застереження: новий сайт не має бути схожим на !

  $174 (Avg Bid)
  $174 Сер. заявка
  14 заявки

  тема оформлення для сайту пошуку вакансій

  $188 (Avg Bid)
  $188 Сер. заявка
  10 заявки

  Потрібно створити сайт для майбутньої туристичної організації. Подобається сайт На цьому сайті присутні всі елементи які б я хотів бачити на своєму, +ситема оплати онлайн Раy Раl. Прошу писати свою ціну та час виконання такого проекту. Задавайте питання - буду відповідати завжди в другій половині дня. Чекаю на пропозиції та запитяння.

  $575 (Avg Bid)
  $575 Сер. заявка
  10 заявки
  Web designer 6 дні(-в) left
  ПІДТВЕРДЖЕНО

  We are looking for Part Time web designer to work in remote on monthly basis in fix payout. Main work daily graphics, website designing on html/Wordpress/php

  $120 (Avg Bid)
  $120 Сер. заявка
  47 заявки
  Wordpress - Custom Reports -- 2 6 дні(-в) left
  ПІДТВЕРДЖЕНО

  I need help to generate reports for my woo commerce which uses custom meta data, I have attached the link so you can study the basics.

  $13 (Avg Bid)
  $13 Сер. заявка
  3 заявки
  Wordpress website security check 6 дні(-в) left
  ПІДТВЕРДЖЕНО

  Hi, i need an expert who can cross check my website for security and help fix it. This will be long term job for selected candidates only

  $5 / hr (Avg Bid)
  $5 / hr Сер. заявка
  8 заявки

  Je cherche quelcun qui peut me créer un compte PayPal vérifier et un WordPress et lie le compte PayPal au compte WordPress Parametre le PayPal checkout pour accepté les paiements par compte PayPal et par carte de crédit sans compte PayPal

  $160 (Avg Bid)
  $160 Сер. заявка
  2 заявки

  Necesito hacer un website para mi tienda de lencería y juguetes para adultos. Además incluir el API de mi proveedor Mi proveedor me facilitó un manual instructivo para añadir una integración de API con lo que básicamente se hará lo siguiente: -Comprobar disponibilidad de productos cuando el usuario vaya a comprar -Los usuarios comprarán con mi precio y sin salir de mi website pero realmente el producto se envía desde del proveedor, nosotros seremos el intermediario. El API debe enviarle toda la información al proveedor como si fuera en su propio website que se está comprando

  $221 (Avg Bid)
  $221 Сер. заявка
  13 заявки
  Website Creation 9 дні(-в) left

  I would like it to be developed in WordPress so that I can later have my hands on it. The site consists of connecting influencers with professionals who wish to promote their companies, brands, products, services and others. There will be 3 interfaces on this site: 1 professional interface 1 influencer/creator interface 1 Interface which my back office Same concept as: - -

  $1600 (Avg Bid)
  $1600 Сер. заявка
  1 заявки
  Creation of a Website 9 дні(-в) left

  I would like it to be developed in WordPress so that I can later have my hands on it. The site consists of connecting influencers with professionals who wish to promote their companies, brands, products, services and others. There will be 3 interfaces on this site: 1 professional interface 1 influencer/creator interface 1 Interface which my back office Same concept as: - -

  $1600 (Avg Bid)
  $1600 Сер. заявка
  2 заявки

  Hola! Necesitamos un Freelancer para los siguientes trabajos en Wordpress... - Organizar Contenidos y Estructura de la Plantilla; La web ya está armada y funcionando, usando una plantilla, no hay que hacer trabajos de programación ni funciones a medida ni nada personalizado, son detalles mínimos, retoques de la plantilla, y subir algunas fotos y textos en 3 o 4 secciones. Budget Aproximado: US$ 30 dólares... NOTA: el Freelancer debe tener algunas calificaciones positivas, y poder recibir comentarios por mensajería en castellano, preferentemente de Argentina. Eso es todo! Happy Bidding

  $28 (Avg Bid)
  $28 Сер. заявка
  12 заявки
  One page website using DIVI -- 2 6 дні(-в) left
  ПІДТВЕРДЖЕНО

  ONE PAGER WORDPRESS WEBSITE IT SHOULD BE TOTALLY EDITABLE USING THE BLOCKS IN DIVI ONLY ON DIVI Please note : 1. the image of the one page is attached 2. we would provide you all the image and text needed 3. we have a hosting on Namecheap wordpress hosting, you can work on it 4. we would provide you the API key for DIVI (we have the original divi) 5. You have to install divi Upon exhaustion of deadline we would automatically dispute the money if the work is not done.

  $24 (Avg Bid)
  $24 Сер. заявка
  10 заявки
  Wordpres Plugin expert 6 дні(-в) left
  ПІДТВЕРДЖЕНО

  Looking for WordPress plugin expert, you should know what are the standard required for submitting the plugin for , we already have plugins which need quality checks and put proper documentation for Put first word "Hello WordPress Documentation" in the proposal otherwise you bid will be ignored.

  $187 (Avg Bid)
  $187 Сер. заявка
  57 заявки
  Crear efecto de entrada "tarjeta giratoria 180º" 6 дні(-в) left
  ПІДТВЕРДЖЕНО

  Necesito crear un efecto de entrada para un conjunto de tarjetas en la home de la web. Es necesario que la imagen de las tarjetas gire 180º al cargar la página, independientemente del texto superpuesto. La web está construida en Wordpress con Elementor Pro.

  $155 (Avg Bid)
  $155 Сер. заявка
  24 заявки

  I want a Wordpress website that contains individual spaces the size of pixels to be rented to whoever buys it. The website must contain a payment gateway. the website is similar to the website referenced below. For reference:

  $304 (Avg Bid)
  $304 Сер. заявка
  77 заявки

  Hi gurjeetsingh344, I have a 3 websites on hosting. They all use the Divi theme. Here is one: I need someone to go through the sites and make sure they are as fast as possible. Fix issues in the WPMUDEV performance plug in. Can you do this?

  $225 (Avg Bid)
  $225 Сер. заявка
  1 заявки

  1. Changes per mockup footer.jpg. 2 There is a link to change the password on which should be using a plugin for frontend password change that is installed. After entering all fields, the plugin does nothing when Change Password is clicked. 3 Images in the slideshow need to be linked to their respective posts. They are already linked in the black bar below the images but we would like the images linked as well. We would also like the four dots below the images that show what image you are currently viewing. 4 We had a previous project that fixed a problem with images in the slide show being cropped. Images should never e cropped but fully visible when the browser is scaled. We would like this same fix applied to all images on the site including thumbnails.

  $145 (Avg Bid)
  $145 Сер. заявка
  38 заявки

  Urgent. I need someone to help me with WordPress. There is a text that appears on the page, which shouldn't be there. I need you to guide me with the share screen. I cannot provide access

  $14 (Avg Bid)
  $14 Сер. заявка
  25 заявки
  wordpress + php task 9 дні(-в) left

  work done as per discussed in chat

  $50 (Avg Bid)
  $50 Сер. заявка
  1 заявки
  build a wordpress dating website in 2 days. 6 дні(-в) left
  ПІДТВЕРДЖЕНО

  Budget $400 I'll give you all the content images. You need to setup pages(mostly done), add payment methods, add a contact form to create profiles. Need to be done in 2 days.

  $307 (Avg Bid)
  $307 Сер. заявка
  119 заявки
  Wordpress theme video 6 дні(-в) left
  ПІДТВЕРДЖЕНО

  I want you to make a wordpress theme for my #YT video download site. Totally in Dark Mode I am submitting project design

  $205 (Avg Bid)
  $205 Сер. заявка
  54 заявки

  Топ-статті спільноти wordpress