Вразьте їх до глибини душі ідеальним мобільним додатком

Застосунки домінують в мобільному світі, оскільки понад 90% часу, який користувачі витрачають на мобільні пристрої, вони проводять саме в застосунках. Чи вдається вам залучити потрібних клієнтів?

Опублікувати проект
Так чого Ви чекаєте?

Це міг бути Ваш мобільний додаток

Згідно з аналітикою Flurry від Yahoo, 90% часу, який клієнт проводить з мобільним пристроєм, витрачається на додатки і тільки 11% – на мобільний інтернет. Залучіть потенційних клієнтів напряму, запропонувавши їм зручну інтерактивну взаємодію за допомогою мобільних технологій. Поміркуйте, чи в надійних руках знаходиться ваша маркетингова стратегія?

Ілюстрація мобільного додатку, який міг би бути розроблений саме для Вас
Розроблено за 500$ користувачем assamite на Freelancer

Занадто спокусливі переваги, щоб виходити зі змагання

100 мільярдів

Завантаження у Apple App Store

Використовуйте власний інтерактивний мобільний додаток для розвитку свого бренду і завжди лишайтесь не виду у своїх клієнтів.

Понад 2.6 мільярдів

Поогнозоване завантаження додатків до 2017

Будуйте впізнаваність свого бренду та підвищуйте лояльність клієнтів, гарантуючи їм захоплюючі враження. Створіть власний мобільний додаток для розвитку Вашого бізнесу вже сьогодні.

Понад 41$ мільярд

Прибуток від мобільних додатків по всьому світу

Простий доступ та інтерактивність в один клік гарантують надзвичайно зручний доступ Ваших клієнтів до додатку. Розскажіть своїм клієнтам про свої оновлення і донесіть до них правильні ідеї.

Дані отримано від Yahoo Flurry Analytics, Statista — Mobile App Usage and Smart Insights — Mobile Marketing Statistics.

Відтепер світ у Ваших руках

Вдоскональте враження Ваших користувачів завдяки неймовірному інтерфейсу, який слугуватиме прямим маркетинговим каналом незалежно від їхнього місцезнаходження.

Ілюстрація мобільного додатку, розробленого користувачем philipsolodovnyk на Freelancer за 25$.
Розроблено користувачем philipsolodovnyk на Freelancer за 25$.

Розкрийте потенціал свого бізнесу

Відрізняйтеся від конкурентів, пропонуючи унікальну функцію для обміну повідомленнями. Розмовляйте зі своїми клієнтами і продавайте свої послуги, як цього забажаеєте.

Ілюстрація мобільного додатку, розробленого користувачем Iwanaguilar на Freelancer за 1000$.
Розроблено користувачем Iwanaguilar на Freelancer за 1000$.

Розпочніть вже сьогодні

Знайдіть ідеального розробника мобільних додатків, який допоможе Вам побудувати успішну компанію

Ілюстрація широкого спектру мобільних додатків, які можуть бути розроблені саме для Вас
Ілюстрація ноутбуку

Опублікувати проект

Просто увійдіть в систему та познайомтеся з нашим банком талановитих фрілансерів, які з нетерпінням очікують на можливість запропонувати Вам свої послуги.

Ілюстрація повідомлень у чаті

Співпраця

Перегляньте роботи дизайнерів та лишіть свій відгук, нікуди не переходячи. Знайдіть ідеального фрілансера для свого проекту вже сьогодні.

Ілюстрація медалі

Гарантія задоволеності

Вивільняйте оплату лише за умови, що результат роботи задовольнив вас на 100%, та станьте повноправним власником усіх прав на матеріали після завершення роботи.

Відгуки

"Я навряд чи можу собі уявити інше місце, де я міг би отримати бажаний результат. Відкрийте для себе простий та надзвичайно зручний спосіб пошуку талановитих фрілансерів, які спеціалізуються у галузі дизайну".

- Emma McCormack
Демонстрація проекту

Перегляньте кілька найпопулярніших проектів з розробки мобільних додатків

Розробити мобільний додаток Мені потрібно розробити додаток для моєї компанії. Він має надати людям можливість реєструватися та приймати платежі.
Створити мобільний додаток Мені потрібен розробник, який зможе створити додаток для iOS та Android. В мене вже є дизайн.
Оптимізувати мій додаток для планшетів Мій додаток чудово виглядає на екрані мобільного телефону, але мені потрібно внескти кілька змін у версію для iPad.
Додайте нові функції Я хотів би, щоб люди могли реєструватися у моєму додатку за допомогою Facebook. Мені потрібна людина, яка додасть цю функцію.