Розкажіть нам, що вам потрібно зробити

Отримайте безкоштовно цінові пропозиції від кваліфікованих фрілансерів за лічені хвилини, перегляньте їхні профілі, рейтинги і портфоліо та поспілкуйтеся з ними в чаті. Платіть фрілансеру тільки тоді, коли ви на 100% задоволені його роботою.

 1. Оберіть назву для свого проекту
 2. Розкажіть нам більше про свій проект
  1. Якісні описи проектів включають кілька слів про себе, докладну інформацію про те, чого ви намагаєтеся досягти, а також про будь-які рішення, які ви вже прийняли щодо вашого проекту. Не турбуйтеся, якщо є моменти, в яких ви не впевнені - фрілансер допоможе вам заповнити ці прогалини.
  2. Попередження щодо "проектів, створених з метою надання відгуків".

   Проекти, що створено з метою надання неправдивих або фальшивих відгуків, суворо заборонені і є порушенням наших Умов користування. Публікація таких проектів може призвести до призупинення дії або закриття вашого облікового запису.

  3. Увага! Компанія Craigslist, Inc. повідомила, що деякі користувачі, можливо, спонукають інших порушувати Умови користування Craigslist. Ми показуємо вам це повідомлення на підставі списку ключових слів, який нам надала компанія Craigslist. Будь ласка, переконайтеся, що ви не порушуєте Правила користування Craigslist.

 3. Які навички необхідні?
  1. Пропозиції навичок
  2. Хотіли б опублікувати конкурс замість цього?

   В конкурсах, перш ніж ви оберете переможця, сотні фрілансерів нададуть вам на розгляд свої роботи. Гарантія повернення грошей.

   Перейти до конкурсу →
 4. Як ви платитимете?
  Який ваш приблизний бюджет?
  1. $ USD
  2. $ USD
 5. Додаткові вдосконалення

  Натискаючи на кнопку "Опублікувати мій проект", ви погоджуєтеся з Умовами користування та Політикою конфіденційності
  Якщо ви доручите свій проект, ми стягнемо комісію в розмірі 3% (стягується мінімальна комісія).