Публікація проекту є безкоштовною!

Спробуйте вже сьогодні!

 • Отримайте пропозиції від досвідчених фрілансерів за лічені хвилини.
 • Перегляньте профілі та рейтинги фрілансерів, а потім поспілкуйтеся з ними за допомогою миттєвого чату.
 • З комісією лише 3%, ваш улюблений фрілансер може почати працювати для вас вже сьогодні.
 • Платіть фрілансеру, лише коли на 100% задоволені результатом.

* Мінімальні комісії.

 1. Яку роботу вам потрібно виконати?
  1. Чому б не створити конкурс з дизайну?

   Отримайте ідеальний результат або ми гарантовано повернемо Ваші кошти! Розпочніть конкурс, перегляньте сотні робіт та сплатіть за найкращу.

 2. Розкажіть нам більше про свій проект.
  1. Пропозиції навичок (додайте ще 5)
  2. Якісні описи проектів включають кілька слів про себе, докладну інформацію про те, чого ви намагаєтеся досягти, а також будь-які рішення, які ви прийняли щодо вашого проекту. Не варто хвилюватись, якщо є речі, у яких ви не впевнені - фрілансер допоможе вам заповнити ці прогалини.
  3. Попередження щодо "проектів, створених з метою надання відгуків".

   Проекти, що створено із метою надання неправдивих або фальшивих відгуків, порушують наші Умови користування. Публікація таких проектів може призвести до призупинення дії акаунту або його ануляції.

  4. Увага! Компанія Craigslist, Inc. повідомила, що конкретні користувачі, можливо, спонукають інших порушувати право інтелектуальної власності CraigslistПравила використання. Це повідомлення було написано на основі списку ключових слів, який компанія Craigslist повідомила нам. Будь ласка, запевніться, що Ви не порушуєте Правила користування компанії Craigslist.

 3. Який бюджет Ви запланували?
  1. $ AUD
  2. $ AUD
 4. Отримайте максимум від Вашого проекту! (за бажанням)

  Пакет послуг для Вашого успіху (Заощадити 62%!)

  Ми створили цей користувальницький пакет, щоб залучити найкращих фрілансерів до вашого проекту. Зробіть свою роботу більш помітною, отримайте швидші відповіді - протягом 24 годин після розміщення, скористайтесь нашою послугою з оперативного підбору персоналу, щоб бути впевненим у тому, що ви отримаєте найкращі результати від вашого проекту

  Експертна допомога у пошуку фрілансерів

  Наша послуга з оперативного підбору персоналу гарантує, що ви отримаєте найкращі результати від вашого проекту. Наші рекрутери особисто переглянуть усі пропозиції, заощаджуючи ваш час на відбір фрілансерів. Дозвольте нам знайти для Вас найкращого кандидата на виконання роботи.

  Почніть скоріше

  Я хочу, щоб мій проект був позначений як Терміновий проект. Отримайте швидший відгук від фрілансерів, щоб розпочати ваш проект впродовж 24 годин!

  Збережіть приватність деталей вашого проекту

  Я хочу приховати деталі проекту від пошукових систем та неавторизованих користувачів. Ця опція рекомендавана для проектів, де конфіденційність є обов'язковою.

  Угода про нерозголошення

  Для роботи над вашим проектом ми попросимо фрілансерів підписати Угоду про нерозголошення. Фрілансери погоджуються зберігати конфіденційність деталей, обговорених у приватних повідомленнях та файлах.

  Приховайте деталі заявки

  Я хочу, щоб усі мої проекти були Прихованими, та фрілансери не могли побачити заявки інших. Це сприятиме надходженню більш правильних та високоякісних пропозцій.
  Цей проект призначений для найму на повний робочий день або на комісійній основі (наприклад, у сферу продажів); Ви заощадите, якщо Ваш проект буде довготривалим. Комісія стягується лише в тому випадку, якщо вартість проекту перевищує 5000 доларів США.

  Угода щодо передачі прав на інтелектуальну власність

  Внесіть ясність. Запропонуйте своєму фрілансеру підписати Угоду щодо інтелектуальної власності (ІВ). Це слугуватиме підтвержденням того, що виконана робота належить вам.

Натискаючи 'Опублікувати проект зараз', Ви засвідчуєте, що прочитали та погодились з Умовами користування та Політикою конфіденційності