З поверненням, !

Опишіть Ваш проект нижче. Ми маємо понад 25.1 мільйонів професіоналів, готових виконати Вашу роботу!

Завантаження Freelancer...

Заощаджуйте час та отримуйте найкращі результати, додавши Ваш акаунт у Facebook.

Зв'язати з Facebook

Публікація проекту є безкоштовною!

Спробуйте вже сьогодні!

 • Отримайте пропозиції від досвідчених фрілансерів за лічені хвилини.
 • Перегляньте профілі та рейтинги фрілансерів, а потім поспілкуйтеся з ними за допомогою миттєвого чату.
 • З комісією лише 3%, ваш улюблений фрілансер може почати працювати для вас вже сьогодні.
 • Платіть фрілансеру, лише коли на 100% задоволені результатом.

* Мінімальні комісії.

 1. Який тип роботи Вам необхідно виконати?
  1. Чому б не створити конкурс з дизайну?

   Отримайте ідеальний результат або ми гарантовано повернемо Ваші кошти! Розпочніть конкурс, перегляньте сотні робіт та сплатіть за найкращу.

 2. Яка тема Вашого проекту?
 3. Розкажіть нам більше про свій проект.
  1. Пропозиції навичок (додайте ще 5)
  2. Попередження щодо "проектів, створених з метою надання відгуків".

   Проекти, що створено із метою надання неправдивих або фальшивих відгуків, порушують наші Умови користування. Публікація таких проектів може призвести до призупинення дії акаунту або його ануляції.

  3. Увага! Компанія Craigslist, Inc. повідомила, що конкретні користувачі, можливо, спонукають інших порушувати право інтелектуальної власності CraigslistПравила використання. Це повідомлення було написано на основі списку ключових слів, який компанія Craigslist повідомила нам. Будь ласка, запевніться, що Ви не порушуєте Правила користування компанії Craigslist.

 4. Який бюджет Ви запланували?
  1. $ USD
  2. $ USD
 5. Отримайте максимум від Вашого проекту! (за бажанням)

  Пакет послуг для Вашого успіху (Заощадити 48%!)

  Ми створили цей користувальницький пакет, щоб залучити найкращих фрілансерів до вашого проекту. Зробіть свою роботу більш помітною, отримайте швидші відповіді - протягом 24 годин після розміщення, скористайтесь нашою послугою з оперативного підбору персоналу, щоб бути впевненим у тому, що ви отримаєте найкращі результати від вашого проекту
  $ 34.80

  Рівень успішності на 250% вище!

  Наша послуга з оперативного підбору персоналу гарантує, що ви отримаєте найкращі результати від вашого проекту. Наші рекрутери особисто переглянуть усі пропозиції, заощаджуючи ваш час на відбір фрілансерів. Дозвольте нам знайти для Вас найкращого кандидата на виконання роботи.
  $29.00
  Я хочу, щоб мій проект був позначений як терміновий проект. Отримайте швидший відгук від фрілансерів, щоб розпочати роботу впродовж 24 годин!
  $9.00
  Я хочу приховати деталі проекту від пошукових систем та неавторизованих користувачів. Рекомендовано для проектів, що потребують конфіденційності.
  $19.00
  Я хочу, щоб усі заявки були Прихованими, для того щоб фрілансери не змогли побачити пропозиції один одного. Це сприятиме надходженню більш точних та високоякісних пропозицій.
  $9.00
  Цей проект призначений для найму на повний робочий день або на комісійній основі (наприклад, у сферу продажів); Ви заощадите, якщо Ваш проект буде довготривалим. Комісія стягується лише в тому випадку, якщо вартість проекту перевищує 5000 доларів США.
  $199.00
  Для роботи над вашим проектом ми попросимо фрілансерів підписати Угоду про нерозголошення. Фрілансери погоджуються зберігати конфіденційність деталей, обговорених у приватних повідомленнях та файлах.
  $29.00

Натискаючи 'Опублікувати проект зараз', Ви засвідчуєте, що прочитали та погодились з Умовами користування та Політикою конфіденційності