Вигідно вирізняйтеся серед інших – станьте "бажаним фрілансером"

Прилучайтеся до програми "Бажаний фрілансер" сьогодні, щоб отримати доступ до ексклюзивних проектів і зробити свій профіль одним із кращих.

Прилучитися безкоштовно
Іконка ексклюзивних запрошень

Ексклюзивні запрошення

Бажані фрілансери щодня отримують персональні запрошення від нашої команди рекрутерів подавати заявки в найкращі проекти.

Іконка високого прибутку

Більш прибуткові проекти

Отримайте доступ до проектів з найбільшими на сайті бюджетами! В середньому, найкращі фрілансери виграють 50% від усіх завершених проектів вартістю понад $2000.

Іконка передоплати комісій

Попрощайтеся з передоплатою комісій

Бажані фрілансери користуються пільгами під час сплати комісії – вони сплачують її за проекти з рекрутером тільки після вивільнення поетапних платежів.

Піднесіть свою кар'єру на новий рівень

Програма "Бажаний фрілансер" надає фрілансерам допомогу, яка їм необхідна, щоб підвищити продуктивність і зробити свою кар'єру успішнішою. Дізнайтеся більше про деякі з їхніх дивовижних історій.

Більш зручне спілкування менеджерів із фрілансерами

Збільште свої доходи протягом перших 6 місяців

Бажані фрілансери в середньому заробляють додаткові $1000 протягом перших 6 місяців участі в Програмі та мають ексклюзивну можливість подавати заявки в більш ніж 100 проектів щодня.

Отримуйте оновлення щодо вашого проекту безпосередньо у папку "Вхідні"

Найкращі проекти – ексклюзивно для бажаних фрілансерів

Від розробки застосунка для стартапу до розробки нового бренда для бізнесу – проекти з рекрутером є найкращими на сайті від наших топ-роботодавців.

Кращі проекти

Подати заявку на участь – просто

Подати заявку на участь у Програмі можна цілком безкоштовно, це забере лише кілька хвилин вашого часу. Перевірте, чи можете ви взяти участь!

1. Перевірте свій рівень

Виконайте швидку перевірку, чи відповідає ваш профіль вимогам, необхідним для участі в Програмі.

2. Розкажіть нам про себе

Ми хочемо знати більше про наших найкращих фрілансерів. Розкажіть нам про свою роботу, про ваших клієнтів і ваші очікування.

3. Пройдіть інструктаж

Дізнайтеся більше про Програму, в тому числі про те, чого ми очікуємо від вас як від одного з найкращих фрілансерів, познайомтеся з практичними рекомендаціями.

4. Все готово

Все улагоджено? Готові? Починайте! Не забудьте поділитися з нами своїм досвідом на нашому блозі!