Закрито

Sales Manager для пошуку клієнтів

[url removed, login to view] на ринку понад 10 років. Наша реклама відображається в більш ніж 20-ти країнах, включаючи США, Молдову, Польщу, Білорусь, Вірменію, Казахстан, Іспанію, Німеччину, Нідерланди, Індію та ін. Ми отримали подяку за результати нашої роботи від 351 клієнта.

Сертифікати. Ми є одним з трьох агентств в Україні, що мають статус експерта MailChimp. Також агентство сертифіковано компанією Google у таких сферах: реклама в пошуковій мережі, мобільні оголошення, відеореклама, графічні оголошення, цифрова реклама, шопінг, а також сертифікати Google AdWords і Google Analytics.

Завдання Sales Manager:

1) Пошук клієнтів, які потребують одну з таких послуг: контекстна реклама, розсилки, реклама та ведення в соціальних мереж, розміщення на прайс агрегаторах.

2) Підбір послуг, за допомогою яких клієнти зможуть досягти своїх бізнес-цілей.

3) Формування комерційних пропозицій;

4) Проведення переговорів та укладення угод.

4) Взаємодія з progect manager при передачі клієнта.

5) Визначення KPI

Вимоги:

1) Досвід пошуку клієнтів як в Україні так і закордоном та продажу контекстної реклами

2) Готовність працювати на результат

3) Знання англійської мови та інших буде великим плюсом

Умови співпраці:

1) Рівень винагороди обговорюється індивідуально

2) Робота віддалено

Що потрібно зробити, якщо зацікавило:

1) скинути лист з вашими результатами по найвдалішому проекту (скільки клієнтів знайшли та підключили на які послуги за який проміжок часу)

2) отримати позитивний feedback від hr та керівника відділу

Навички: Реклама, Пошук покупців, Маркетинг

Деталі: 3d модель земли онлайн, 3d моделлеры, 3d моделлер фриланс, 3d моделлер удаленно, 3d моделлер онлайн, 3d моделирование онлайн фриланс, 3d моделирование онлайн, 3d дизайнер фрилансер, 3d дизайн интерьера фриланс, 3d графика фриланс, 3d визуализатор фрилансер, 3d аниматор фриланс, 2d фриланс, 2d иллюстратор фриланс, 1с фриланс украина

Про роботодавця:
( 0 відгуки(-ів) ) Ukraine

ID Проекту: #15878473

1 фрілансер у середньому готовий виконати цю роботу за $25

Karam03

My expertise are in following areas WordPress, Plugin,Custom PHP applications E-Commerce/Woo Commerce HTML5,CSS3&JQuery PSD to HTML to WordPress Digital Marketing (PPC, Social Media)

$25 USD за 10 дні(-в)
(0 відгуків(и))
0.0