Замовляйте переклад зараз та продавайте своїм клієнтам продукти на їх рідній мові

72,4%1 споживачів віддають перевагу купівлі продукції з сайтів, що працюють на їх рідній мові

Опублікувати проект

Знайдіть свою аудиторію

Продаєте товари клієнтам за кордоном?

Цілком ймовірно, що ваш веб-сайт написаний англійською, але й сайти ваших конкурентів – теж. Насправді, переклад вашого веб-сайту – це чудовий засіб залучити більше людей. 90% інтернет-покупців розмовляють лише 13 мовами.

Зображення найпопулярніших у світі мов.

Відкрийте можливості

Розпочніть з перекладу свого веб-сайту

Ілюстрація проростання рослини.

Почніть з малого

Переклад цілого веб-сайту може виявитися трудомістким завданням. Почніть з ключових сторінок і з тих мов, які відіграють важливу роль в ефективності трафіку і результативності продажів на Вашому сайті.

Зображення лінійної діаграми.

Ознайомтеся з даними

Скористайтеся Google Analytics і дізнайтеся, де проживають Ваші клієнти. Якщо Ви отримуєте багато трафіку з Латинської Америки або Китаю, то для початку буде доцільно перевести Ваш контент на іспанську або мандарин.

Зображення прапора з привітанням.

Найміть носія мови

Переконайтесь у досконалості кожної деталі, обравши для свого проекту відповідного перекладача. Опублікуйте проект або перегляньте каталог наших фрілансерів, щоб знайти найкращих фахівців у світі. А згодом найміть найкращого кандидата одним натисканням кнопки.

Відгуки

"Німеччина є ключовим ринком для мого бізнесу. Я скористався Freelancer для пошуку носія німецької мови, який переклав мій веб-сайт. Кращого результату годі й уявити".

Emma McCormack

Зображення збільшувального скла.

Збільште пошуковий трафік на 47%

Чи відомо вам, що лише переклад вашого веб-сайту здатний збільшити пошуковий трафік на 47%2. Google та інші пошукові системи систематизують контент на підставі релевантності для користувачів, а мова є важливим фактором рангування для іноземних користувачів. 2 Neil Patel

Зображення лінійної діаграми.

Виходьте на нові ринки

За інформацією журналу Harvard Business Review, 72,1%1 споживачів проводять більшість свого часу або весь свій час на веб-сайтах на своїй рідній мові. Це означає, що надаючи сайт лише одною мовою, ви автоматично позбавляєте себе безлічі нових покупців. 1 Harvard Business Review

Зображення людини.

Знайдіть ідеального фрілансера

Пошук професійного перекладача ще ніколи не був таким простим - це насправді займе у Вас лише пару хвилин. Дайте відповідь на кілька простих запитань, і фрілансери з усього світу миттєво отримають пропозицію перевести Ваш контент на свою рідну мову.

Продайте свій продукт

Адаптуйте свій продукт і воронку продажів для своїх споживачів. Дослівний переклад не є найкращим варіантом, коли ви намагаєтеся встановити емоційний зв'язок. Найміть носія мови, щоб додати місцевого колориту копії вашої платформи.

Опублікувати проект Найміть найкращих перекладачів
Анімаційне зображення сайту, який перекладають на різні мови.

Не заплутайтесь у перекладі

Спілкуючись зі своїми клієнтами у соціальних мережах або електронною поштою, переконайтеся, що Ваше спілкування є абсолютно зрозумілим - жодних помилок із Google Translate, що змусять Вас неяковіти!

Опублікувати проект Переглянути відкриті роботи з перекладу
Анімаційне зображення вітання на різних мовах.

Демонстрація проекту

Перегляньте деякі з найпопулярніших проектів у галузі перекладу

Перекласти мою статтю для блогу Я написав статтю для блогу англійською і мені треба перекласти її на китайську.
Потрібен носій французької мови Я шукаю носія французької мови, який допоміг би мені у телефонному спілкуванні з моїми клієнтами.
Перекласти мій веб-сайт Мені потрібні 3 перекладача і носія мови для переписування мого сайту з англійської на іспанську та німецьку.
Написати 500 слів італійською Будь ласка, напишіть статтю для блогу розміром 500 слів італійськіою мовою з використанням аналізу місцевих ключових слів.