Найбільший у світі ринок фрілансу та краудсорсингу.

зображення того, як працює економія freelancer

Основні дані про компанію

Freelancer.com є найбільшою в світі платформою для фрілансу та краудсорсингу за кількістю користувачів і проектів. Ми об'єднуємо понад 41,670,050 роботодавців і фрілансерів з більш ніж 247 країн, регіонів і територій. На нашій платформі роботодавці можуть наймати фрілансерів для виконання роботи в таких галузях, як розробка програмного забезпечення, написання текстів, введення даних і дизайн, аж до науки, техніки, продажів і маркетингу, бухгалтерського обліку та юридичних послуг.

Freelancer Limited торгується на Австралійській біржі під значком ASX:FLN

Наша економіка в режимі онлайн

Наведене нижче відео демонструє суть онлайн-економіки Freelancer. Рожеві лінії вказують на проекти, опубліковані нашими роботодавцями, а сині - на проекти, над якими працюють наші фрілансери. Жирніші лінії вказують на дорожчу вартість робіт у доларах США. Білі крапки показують місце розташування користувачів Freelancer.

зображення мапи із роз'ясненням суті економіки freelancer в режимі онлайн
Провенанс

Freelancer.com придбав декілька ринків аутсорсингу, включаючи GetAFreelancer.com та EUFreelance.com (заснований Магнусом Тібілем в Швеції в 2004 році), LimeExchange (колишній Lime Labs LLC, США), Scriptlance.com (заснований Рене Треска у 2001 році в Канаді, один з піонерів фрілансу), Freelancer.de Booking Center (Німеччина), Freelancer.co.uk (Великобританія), Webmaster-talk.com (США), форуми для веб-мастерів, Rent-A-Coder та vWorker (заснований Яном Іполіто, США, ще один піонер фрілансу).

VWorker Logo
Freelancer Limited

Юридична адреса
Level 20, World Square
680 George Street
Sydney, New South Wales
Australia 2000
ACN 141 959 042
support@freelancer.com