Найбільший у світі ринок фрілансу та краудсорсингу

зображення того, як працює економія freelancer

Основні дані про компанію

Freelancer.com є найбільшою в світі платформою для фрілансу та краудсорсингу за кількістю користувачів і проектів. Ми з'єднуємо понад 73,403,481 роботодавців і фрілансерів з більш ніж 247 країн, регіонів і територій. На нашій платформі роботодавці можуть наймати фрілансерів для виконання роботи в таких галузях, як розробка програмного забезпечення, написання текстів, введення даних, дизайн – аж до науково-технічних проектів, продажів і маркетингу, бухгалтерського обліку та юридичних послуг.

Freelancer Limited торгується на Австралійській біржі під кодом ASX:FLN

Наша онлайн-економіка

Наведене нижче відео демонструє суть онлайн-економіки Freelancer. Рожеві лінії відповідають проектам, які публікують роботодавці, сині – проектам, що виконуються фрілансерами. Жирніші лінії вказують на більш високу вартість робіт у доларах. Білі точки вказують на місцезнаходження користувачів Freelancer.

зображення мапи із роз'ясненням суті економіки freelancer в режимі онлайн
Питання преси:

З будь-яких питань преси, будь ласка, пишіть нам на електронну адресу press@freelancer.com

Провенанс

Freelancer.com придбав декілька ринків аутсорсингу, серед яких GetAFreelancer.com та EUFreelance.com (заснований Магнусом Тібелем (Magnus Tibell) в Швеції в 2004 році), LimeExchange (раніше належав Lime Labs LLC, США), Scriptlance.com (заснований Рене Тресказесом (Rene Trescases) у 2001 році в Канаді, одним із піонерів фрілансу), Freelancer.de Booking Center (Німеччина), Freelancer.co.uk (Великобританія), Webmaster-talk.com (США) – форум вебмайстрів, Rent-A-Coder та vWorker (заснований Яном Іполіто (Ian Ippolito), США, ще одним із піонерів фрілансу).

VWorker Logo
Freelancer Limited

Юридична адреса
Level 37
Grosvenor Place
225 George Street
Sydney, NSW 2000
Australia
ACN 141 959 042
support@freelancer.com