Найбільший у світі ринок фрілансу та краудсорсингу.

зображення того, як працює економіка freelancer

Основні дані про компанію

Freelancer.com є найбільшим у світі ринком фрілансингу, аутсорсингу та краудсорсингу за кількістю користувачів та проектів. Ми поєднуємо понад 22,461,534 роботодавців та фрілансерів по всьому світу з більш ніж 247 країн, регіонів і територій. Завдяки нашій платформі роботодавці мають можливість наймати фрілансерів та доручати їм роботу у таких галузях, як розробка програмного забезпечення, написання текстів, введення даних та дизайн, а також отримувати послуги у галузі техніки, науки, продажів і маркетингу, бухгалтерського обліку та права.

Акції Freelancer Limited торгуються на Австралійській фондовій біржі з тикером ASX:FLN

Наша економіка в режимі онлайн

Наведене нижче відео демонструє суть онлайн-економіки Freelancer. Рожеві лінії вказують на проекти, опубліковані нашими роботодавцями, а сині - на проекти, над якими працюють наші фрілансери. Жирніші лінії вказують на дорожчу вартість робіт у доларах США. Білі крапки показують місце розташування користувачів Freelancer.

зображення мапи із роз'ясненням суті економіки freelancer в режимі онлайн
Провенанс

Freelancer.com придбав декілька ринків аутсорсингу, включаючи GetAFreelancer.com та EUFreelance.com (заснований Магнусом Тібілем в Швеції в 2004 році), LimeExchange (колишній Lime Labs LLC, США), Scriptlance.com (заснований Рене Треска у 2001 році в Канаді, один з піонерів фрілансу), Freelancer.de Booking Center (Німеччина), Freelancer.co.uk (Великобританія), Webmaster-talk.com (США), форум для веб-мастерів, Rent-A-Coder та vWorker (заснований Яном Іполіто, США, ще один піонер фрілансу).

Freelancer Limited

Юридична адреса
Level 20, World Square
680 George Street
Sydney, New South Wales
Australia 2000
ACN 141 959 042
support@freelancer.com