Найбільший у світі ринок фрілансу та краудсорсингу

зображення того, як працює економія freelancer

Основні дані про компанію

Freelancer.com є найбільшою в світі платформою для фрілансу та краудсорсингу за кількістю користувачів і проектів. Ми з'єднуємо понад 59,427,318 роботодавців і фрілансерів з більш ніж 247 країн, регіонів і територій. На нашій платформі роботодавці можуть наймати фрілансерів для виконання роботи в таких галузях, як розробка програмного забезпечення, написання текстів, введення даних, дизайн – аж до науково-технічних проектів, продажів і маркетингу, бухгалтерського обліку та юридичних послуг.

Freelancer Limited торгується на Австралійській біржі під кодом ASX:FLN

Наша онлайн-економіка

Наведене нижче відео демонструє суть онлайн-економіки Freelancer. Рожеві лінії відповідають проектам, які публікують роботодавці, сині – проектам, що виконуються фрілансерами. Жирніші лінії вказують на більш високу вартість робіт у доларах. Білі точки вказують на місцезнаходження користувачів Freelancer.

зображення мапи із роз'ясненням суті економіки freelancer в режимі онлайн
Провенанс

Freelancer.com придбав кілька ринків аутсорсингу, включаючи GetAFreelancer.com і EUFreelance.com (заснований Magnus Tibell у 2004 році в Швеції), LimeExchange (раніше Lime Labs LLC, США), Scriptlance.com (заснований Rene Trescases, одним із піонерів фрілансу, в 2001 році в Канаді), Freelancer.de Booking Center (Німеччина), Freelancer.co.uk (Великобританія), Webmaster-talk.com (США) – форум веб-розробників, Rent-A-Coder і vWorker (заснований в США Ian Ippolito, ще одним із перших новаторів на ринку фрілансу).

VWorker Logo
Freelancer Limited

Юридична адреса
Level 37
Grosvenor Place
225 George Street
Sydney, NSW 2000
Australia
ACN 141 959 042
support@freelancer.com