Центр Інвестора

Інформація для власників акцій

Freelancer Limited

Freelancer.com є найбільшою в світі платформою для фрілансу та краудсорсингу за кількістю користувачів і проектів. Freelancer був заснований у 2009 році та котується на Австралійській фондовій біржі (ASX: FLN) та OTCQX Best Markets в США (OTCQX: FLNCF).

Ціна акції

Наш поточний курс акцій можна знайти тут:

Новини компанії

Повний перелік останніх оголошень компанії можна знайти на цих сторінках:

Інвестування із США

Ці брокери торгують позабіржовими акціями. Тикер Freelancer – FLNCF.

Інвестиції з Австралії

Тикер Freelancer – FLN.

Повний перелік брокерів австралійської біржи та іншу інформацію щодо купівлі або продажу акцій ASX можна знайти тут:

https://www2.asx.com.au/investors/start-investing/find-a-broker-adviser/full-service-and-online-brokers

Інвестування з інших країн

Ці брокери торгують позабіржовими акціями. Тикер Freelancer – FLNCF.

United Kingdom
Canada
India
Philippines
Bangladesh
Pakistan
Indonesia
Brazil
Egypt
Mexico
Russia
Vietnam
Germany
Spain
Italy
France
Malaysia
Saudi Arabia
Управління своїми акціями

Увійдіть до сайту реєстрації акцій Boardroom, щоб переглянути інформацію щодо своїх акцій Freelancer. Зв'язатися з Boardroom можна електронною поштою на enquiries@boardroomlimited.com.au та за телефонами австралійського офісу 1300 737 760 (в межах Австралії) або +61 2 9290 9600.

Часті питання для власників акцій

Як я можу інвестувати?

Ви можете придбати акції Freelancer через брокера, який працює з Австралійською Фондовою Біржею (ASX). Стікер Freelancer виглядає так: ASX:FLN. Перед тим, як інвестувати, попросіть професіоналів з інвестування проконсультувати Вас.

Як мені знайти біржового брокера?

Повний перелік брокерів австралійської біржи та іншу інформацію про купівлю або продаж акцій можна знайти на веб-сайті ASX. Як правило, акції Freelancer можна придбати тільки через зареєстрованого брокера ASX , отже якщо ви не є резидентом Австралії, вам може знадобитися альтернативний варіант. Interactive Brokers – це онлайн-брокер, який приймає реєстрацій від жителів багатьох країн світу та підтримує акції, що торгуються на ASX. У будь-якому разі, якщо ви хочете інвестувати, ви можете зв'язатися з вашим місцевим брокером, щоб дізнатись, чи він має вихід на зареєстрованого брокера ASX.

Чи отримують якісь привілеї ті користувачі Freelancer.com, які володіють акціями компанії?

Так. Freelancer створив спеціальну Програму власників акцій, яка нагороджує спеціальними бонусами та привілеями тих користувачів, що мають мінімальну кількість акцій. Щоб отримати докладнішу інформацію, завітайте, будь ласка, до сторінки Програми власників акцій Freelancer.

Де я можу знайти оголошення компанії?

Нові та архівні оголошення компанії доступні на сайті ASX та в секції Оголошень на сайті Freelancer.

Коли Freelancer збирається робити оголошення, які можуть мати вплив на мої акції?

Freelancer прагнутиме повідомити акціонерів про очікувані дати випуску ключових оголошень у розділі "Інформація для акціонерів" на своєму веб-сайті.

Де мені знайти інформацію про історію цін на акції?

Інформацію про наші поточні ціни на акції та історію їх зміни можна знайти на веб-сайті ASX. Ми наполегливо рекомендуємо інвесторам отримати професійну консультацію щодо інтерпретації інформації про ціни на акції.

Як мені перевірити мої результати FLN?

Ви можете переглянути поточну інформацію щодо ваших акцій Freelancer на сайті реєстру акціонерів Boardroom.

Як мені оновити свої дані акціонера?

Увійдіть на сайт реєстру акціонерів Boardroom для перегляду інформації щодо ваших акцій Freelancer і оновлення ваших даних.

Як мені знайти контактні дані реєстру акцій Freelancer?

Усі питання щодо ваших даних із володіння акціями мають бути спрямовані керівництву реєстру акціонерів. Ви можете зв'язатися з керівництвом реєстру, надіславши запит електронною поштою за адресою enquiries@boardroomlimited.com.au або зателефонувавши до австралійського офісу за номерами 1300 737 760 (в межах Австралії) або +61 2 9290 9600.

Звіти та презентації

Програма власників акцій Freelancer

Програма власників акцій Freelancer пропонує власникам акцій Freelancer Limited (ASX:FLN) певні переваги, у тому числі, знижені комісії на низку послуг Freelancer.

Фонд Freelancer

Короткий огляд переваг

Знижки на комісії Freelancer.com

Знижка у 5% на проектну або конкурсну комісію надходитиме на ваш рахунок на Freelancer.com щомісяця за кожний повний місяць, коли ви залишаєтесь у програмі.

Знижка на комісію за розміщення WSO на WarriorForum

Знижка у 50% на комісію за розміщення ваших спеціальних пропозицій Warrior (WSOs) щомісяця за кожний повний місяць, коли ви залишаєтесь у програмі.

Пріоритетна клієнтська підтримка

Ви отримаєте пріоритетну клієнтську підтримку у форматі 24x7x365 від мультимовної команди підтримки.

Бейдж акціонера Freelancer

Унікальний бейдж, який вказує, що ви є акціонером компанії, з'явиться у ваших профілях Freelancer.com та WarriorForum.

Отримайте доступ до своїх переваг

Ці переваги доступні особам, які володіють щонайменше 500 стандартними повністю оплаченими акціями Freelancer Limited. Просто натисніть кнопку нижче та заповніть форму заявки, щоб отримати доступ до ваших переваг.

Умови користування

Щоб мати право на участь у Програмі власників акцій Freelancer, ви маєте відповідати таким критеріям:

 • Акціонер має бути зареєстрованим користувачем Freelancer.com або сайту Warrior Forum (користувач Freelancer). Обліковий запис такого користувача не має бути заблокованим. Участь у Програмі тих користувачів Freelancer, які порушують умови користування принаймні одного з вказаних веб-сайтів (відповідно до положень Угоди користувача), може бути призупинено або скасовано на розсуд Freelancer Limited.
 • Акціонер має бути фізичною(-ими) особою(-ами) та:
  • володіти 500 стандартними повністю оплаченими акціями Freelancer Limited; або
  • бути особою, номінованою компанією, довіреною або юридичною особою, яка володіє 500 стандартними повністю оплаченими акціями Freelancer Limited. З цією метою компанія, довірена або юридична особи можуть обрати одну фізичну особу для отримання усіх переваг програми за допомогою Форми призначення номінального власника (pdf), сканокопію якої необхідно додати до онлайн-заявки. У разі реєстрації більш ніж одного власника спільного пакету акцій, необхідно заповнити окрему форму для кожного з них.
   • Акціонер має володіти 500 стандартними повністю оплаченими акціями Freelancer Limited протягом цілого календарного місяця, щоб мати цього місяця право на отримання передбачених для акціонерів пільг. Знижки та акційні пропозиції щодо комісій не діятимуть, якщо частка акціонера впаде нижче 500 стандартних повністю оплачених акцій Freelancer Limited.
   • Знижки впроваджуються лише для проектних та конкурсних комісій (не покращень) та виключно для тих комісій, що були сплачені. На несплачені комісії знижки не поширюються.
   • Freelancer Limited залишає за собою право змінювати переваги та умови користування Програмою власників акцій Freelancer будь-коли, у тому числі, шляхом зміни інформації на цій сторінці.