Центр Інвестора

Інформація для власників акцій

Freelancer Limited

Freelancer.com є найбільшим у світі ринком фріланса та краудсорсинга за кількістю користувачів та проектів. Freelancer був створений у 2009 році та є зареєстрованим на Австралійській фондовій біржі (ASX: FLN).

Ціна акції

Наш поточний курс акцій можна знайти на веб-сайті ASX.

Новини компанії

Повний перелік останніх оголошень компанії можна знайти на сторінці ASX.

Інвестиції з Австралії

Щоб інвестувати у Freelancer, будь ласка, зв'яжіться з Вашим фондовим брокером. Повний список австралійських фондових брокерів та інша інформація щодо покупки або продажу акцій на АФБ може бути знайдена на сайті Австралійської Біржі.

Інвестування поза Австралією

Акції Freelancer можуть бути придбані тільки через зареєстрованого брокера Австралійської Біржі. У будь-якому разі, якщо Ви хочете інвестувати, Ви можете зв'язатися з Вашим місцевим брокером, щоб дізнатись, чи він має якісь відносини з зареєстрованим брокером Австралійської Біржі.

У якості альтернативи, існують Interactive Brokers - онлайн-брокер, який допомагає громадянам багатьох країн інвестувати у акції, які розміщені на Австралійськой Біржі..

Управління своїми акціями

Увійдіть до сайту реєстрації акцій Boardroom, щоб переглянути інформацію щодо своїх акцій Freelancer. Зв'язатися з Boardroom можна надіславши запит електронною поштою на enquiries@boardroomlimited.com.au та по телефонам 1300 737 760 (в межах Австралії) або +61 2 9290 9600.

FAQ для власників акцій

Як я можу інвестувати?

Ви можете придбати акції Freelancer через брокера, який працює з Австралійською Фондовою Біржею (ASX). Стікер Freelancer виглядає так: ASX:FLN. Перед тим, як інвестувати, попросіть професіоналів з інвестування проконсультувати Вас.

Як мені знайти біржового брокера?

Повний пеерлік маклерів австралійської біржи та іншу інформацію про купівлю або продаж акцій можна знайти на веб-сайті ASX. Як правило, акції Freelancer можна придбати тільки через зареєстрованого брокера ASX , отже якщо Ви не є резидентом Австралії, Вам може знадобитися альтернативний варіант. Interactive Brokers - це онлайн-брокер, який приймає реєстрацій від жителів багатьох країн світу та підтримує акції, що торгуються на ASX. У будь-якому разі, якщо Ви хочете інвестувати, Ви можете зв'язатися з Вашим місцевим брокером, щоб дізнатись, чи він має вихід на зареєстрованого брокера ASX.

Чи отримують якісь привілеї ті користувачі Freelancer.com, які володіють частками компанії?

Так. Freelancer створив спеціальну Програму власників акцій, яка винагороджує спеціальними бонусами та привілеями тих користувачів, які мають мінімальну долю акцій. Для більш детальної інформації, будь ласка завітайте на сторінку Програми власників акцій Freelancer.

Де я можу знайти оголошення компанії?

Недавні та архівні оголошення компанії доступні на сайті ASX та в секції Оголошень на сайті Freelancer.

Де Freelancer збирається робити оголошення, які можуть мати вплив на мої акції?

Freelancer намагатиметься надати своїм акціонерам консультації щодо очікуваних термінів виходу ключових оголошень у розділі "Інформація для власників акцій" на нашому сайті.

Де мені знайти інформацію про історію цін на акції?

Інформацію про наші поточні ціни на акції та історію їх зміни можна знайти на веб-сайті ASX. Ми наполегливо рекомендуємо інвесторам отримати професійну консультацію щодо інтерпретації інформації про ціни на акції.

Як мені перевірити мої результати FLN?

Ви можете переглянути поточну інформацію щодо Ваших акцій Freelancer на сайті реєстру акціонерів.

Як мені оновити свої дані акціонера?

Увійдіть на сайт реєстру акціонерів для перегляду інформації щодо Ваших акцій Freelancer і оновлення Ваших даних.

Як мені знайти контактні дані реєстру акцій Freelancer?

Усі питання щодо Ваших даних з володіння акціями мають бути спрямовані керівництву реєстру акціонерів. Ви можете зв'язатися з керівництвом реєстру, надіславши запит електронною поштою на enquiries@boardroomlimited.com.au та по телефонам 1300 737 760 (в межах Австралії) або +61 2 9290 9600.

Звіти та презентації

Програма власників акцій Freelancer

Програма власників акцій Freelancer пропонує власникам акцій Freelancer Limited (ASX:FLN) певні переваги, у тому числі, знижені комісії на низку послуг Freelancer.

Фонд Freelancer

Короткий огляд переваг

Знижки на комісії Freelancer.com

Знижка у 5% на проектну або конкурсну комісію зараховуватиметься на ваш рахунок на Freelancer.com щомісячно для кожного повного місяця, допоки ви залишатиметесь у програмі.

Знижка на комісію за розміщення WSO на WarriorForum

Знижка у 50% на комісію за розміщення ваших спеціальних пропозицій Warrior (WSOs) щомісячно для кожного повного місяця, допоки ви залишатиметесь у програмі.

Пріоритетна клієнтська підтримка

Ви отримаєте пріоритетну клієнтську підтримку у форматі 24x7x365 від мультимовної команди підтримки.

Значок акціонера "Freelancer Foundation"

Унікальний значок з'явиться у Ваших профілях Freelancer.com та WarriorForum, вказуючи на те, що Ви є акціонером компанії.

Отримайте доступ до своїх переваг

Ці переваги доступні особам, які володіють щонайменше 500 стандартними повністю оплаченими акціями Freelancer Limited. Просто натисніть кнопку нижче та заповніть форму заявки, щоб отримати доступ до ваших переваг.

Умови користування

Щоб мати право на участь у Програмі власників акцій Freelancer, Ви маєте відповідати наступним критеріям:

 • Акціонер має бути зареєстрованим користувачем Freelancer.com або сайту Warrior Forum (користувач Freelancer). Обліковий запис такого користувача не має бути заблокованим. Участь у Програмі тих користувачів Freelancer, які порушують умови користування принаймні одного з вказаних веб-сайтів (відповідно до положень Угоди користувача), може бути призупинено або скасовано на розсуд Freelancer Limited.
 • Акціонер має бути фізичною(-ими) особою(-ами) та:
  • володіти 500 стандартними повністю оплаченими акціями Freelancer Limited; або
  • бути особою, номінованою компанією, довіреною або юридичною особою, яка володіє 500 стандартними повністю оплаченими акціями Freelancer Limited. З цією метою компанія, довірена або юридична особи можуть обрати одну фізичну особу для отримання усіх переваг програми за допомогою Форми призначення номінального власника (pdf), сканокопію якої необхідно додати до онлайн-заявки. У разі реєстрації більш ніж одного власника спільного пакету акцій, необхідно заповнити окрему форму для кожного з них.
   • Акціонер має володіти 500 стандартними повністю оплаченими акціями Freelancer Limited протягом цілого календарного місяця, щоб мати право на отримання передбачених для акціонерів пільг в цьому календарному місяці. Знижки та акційні пропозиції щодо комісій не діятимуть, якщо доля акціонера впаде нижче 500 стандартних повністю оплачених акцій Freelancer Limited.
   • Знижки будуть впроваджені лише для проектних та конкурсних комісій (не покращень) та виключно для тих комісій, що були сплачені. Несплачені комісії не отримають жодних знижок.
   • Freelancer Limited залишає за собою право змінювати переваги та умови користування Програмою власників акцій Freelancer у будь-який час, у тому числі шляхом зміни інформації на цій сторінці.