Центр Інвестора

Інформація для власників акцій

Freelancer Limited

Freelancer.com є найбільшою в світі платформою для фрілансу та краудсорсингу за кількістю користувачів і проектів. Freelancer був заснований у 2009 році та котується на Австралійській фондовій біржі (ASX: FLN) та OTCQX Best Markets в США (OTCQX: FLNCF).

Ціна акції

Наш поточний курс акцій можна знайти тут:

Новини компанії

Повний перелік останніх оголошень компанії можна знайти на цих сторінках:

Інвестування із США

Ці брокери торгують позабіржовими акціями. Тикер Freelancer – FLNCF.

Інвестиції з Австралії

Тикер Freelancer – FLN.

Повний перелік брокерів австралійської біржи та іншу інформацію щодо купівлі або продажу акцій ASX можна знайти тут:

https://www2.asx.com.au/investors/start-investing/find-a-broker-adviser/full-service-and-online-brokers

Інвестування з інших країн

Для всіх міжнародних користувачів наступні брокери торгують акціями ASX. Тикер для Freelancer — FLN.

Управління своїми акціями

Увійдіть до сайту реєстрації акцій Boardroom, щоб переглянути інформацію щодо своїх акцій Freelancer. Зв'язатися з Boardroom можна електронною поштою на enquiries@boardroomlimited.com.au та за телефонами австралійського офісу 1300 737 760 (в межах Австралії) або +61 2 9290 9600.

Часті питання для власників акцій

Як я можу інвестувати?

Ви можете придбати акції Freelancer через брокера, який працює з Австралійською Фондовою Біржею (ASX). Стікер Freelancer виглядає так: ASX:FLN. Перед тим, як інвестувати, попросіть професіоналів з інвестування проконсультувати Вас.

Як мені знайти біржового брокера?

Повний перелік брокерів австралійської біржи та іншу інформацію про купівлю або продаж акцій можна знайти на веб-сайті ASX. Як правило, акції Freelancer можна придбати тільки через зареєстрованого брокера ASX , отже якщо ви не є резидентом Австралії, вам може знадобитися альтернативний варіант. Interactive Brokers – це онлайн-брокер, який приймає реєстрацій від жителів багатьох країн світу та підтримує акції, що торгуються на ASX. У будь-якому разі, якщо ви хочете інвестувати, ви можете зв'язатися з вашим місцевим брокером, щоб дізнатись, чи він має вихід на зареєстрованого брокера ASX.

Чи отримують якісь привілеї ті користувачі Freelancer.com, які володіють акціями компанії?

Так. Freelancer створив спеціальну Програму власників акцій, яка нагороджує спеціальними бонусами та привілеями тих користувачів, що мають мінімальну кількість акцій. Щоб отримати докладнішу інформацію, завітайте, будь ласка, до сторінки Програми власників акцій Freelancer.

Де я можу знайти оголошення компанії?

Нові та архівні оголошення компанії доступні на сайті ASX та в секції Оголошень на сайті Freelancer.

Коли Freelancer збирається робити оголошення, які можуть мати вплив на мої акції?

Freelancer прагнутиме повідомити акціонерів про очікувані дати випуску ключових оголошень у розділі "Інформація для акціонерів" на своєму веб-сайті.

Де мені знайти інформацію про історію цін на акції?

Інформацію про наші поточні ціни на акції та історію їх зміни можна знайти на веб-сайті ASX. Ми наполегливо рекомендуємо інвесторам отримати професійну консультацію щодо інтерпретації інформації про ціни на акції.

Як мені перевірити мої результати FLN?

Ви можете переглянути поточну інформацію щодо ваших акцій Freelancer на сайті реєстру акціонерів Boardroom.

Як мені оновити свої дані акціонера?

Увійдіть на сайт реєстру акціонерів Boardroom для перегляду інформації щодо ваших акцій Freelancer і оновлення ваших даних.

Як мені знайти контактні дані реєстру акцій Freelancer?

Усі питання щодо ваших даних із володіння акціями мають бути спрямовані керівництву реєстру акціонерів. Ви можете зв'язатися з керівництвом реєстру, надіславши запит електронною поштою за адресою enquiries@boardroomlimited.com.au або зателефонувавши до австралійського офісу за номерами 1300 737 760 (в межах Австралії) або +61 2 9290 9600.

Звіти та презентації

Програма власників акцій Freelancer

Програма власників акцій Freelancer пропонує власникам акцій Freelancer Limited (ASX:FLN) певні переваги, у тому числі, знижені комісії на низку послуг Freelancer.

Акціонер Freelancer

Короткий огляд переваг

Знижки на комісії Freelancer.com

Знижка у 5% на проектну або конкурсну комісію надходитиме на ваш рахунок на Freelancer.com щомісяця за кожний повний місяць, коли ви залишаєтесь у програмі.

Пріоритетна клієнтська підтримка

Ви отримаєте пріоритетну клієнтську підтримку у форматі 24x7x365 від мультимовної команди підтримки.

Бейдж акціонера Freelancer

Унікальний бейдж, який вказує, що ви є акціонером компанії, з'явиться у ваших профілях Freelancer.com та WarriorForum.

Отримайте доступ до своїх переваг

Ці переваги доступні для осіб, які мають щонайменше 5000 звичайних повністю оплачених акцій Freelancer Limited. Натисніть кнопку нижче та заповніть форму заявки, щоб отримати доступ до ваших переваг.

Де придбати акції

Тикер для Freelancer — ASX:FLN для тих, хто купує акції в Австралії. Для всіх міжнародних користувачів за межами Австралії ви можете торгувати акціями ASX:FLN на Tiger Brokers.

Умови користування

Щоб мати право на участь у Програмі власників акцій Freelancer, ви маєте відповідати таким критеріям:

 • Акціонер має бути зареєстрованим користувачем Freelancer.com або сайту Warrior Forum (користувач Freelancer). Обліковий запис такого користувача не має бути заблокованим. Участь у Програмі тих користувачів Freelancer, які порушують умови користування принаймні одного з вказаних веб-сайтів (відповідно до положень Угоди користувача), може бути призупинено або скасовано на розсуд Freelancer Limited.
 • Акціонер має бути фізичною особою(-ами) та:
  • володіти 5000 простими повністю оплаченими акціями Freelancer Limited; або
  • бути призначеним компанією, трастом або корпорацією, які володіють 5000 звичайними повністю оплаченими акціями Freelancer Limited. Компанія, траст або корпорація можуть призначити одну фізичну особу для отримання всіх переваг пакету за допомогою форми Nominee Appointment Advice (pdf), відскановану копію якої необхідно додати до онлайн-форми заявки. Якщо в спільному холдингу зареєстровано більше одного суб’єкта господарювання, необхідно заповнити окрему форму призначення.
   • Акціонер повинен володіти 5000 звичайними повністю оплаченими акціями Freelancer Limited протягом усього календарного місяця, щоб мати право на отримання пільг для акціонерів цього календарного місяця. Комісійні знижки не виплачуватимуться за будь-який місяць, а знижки на комісію не будуть доступні, якщо частка акціонера впаде нижче 5000 звичайних повністю оплачених акцій Freelancer Limited.
   • Знижки впроваджуються лише для проектних та конкурсних комісій (не покращень) та виключно для тих комісій, що були сплачені. На несплачені комісії знижки не поширюються.
   • Freelancer Limited залишає за собою право змінювати переваги та умови користування Програмою власників акцій Freelancer будь-коли, у тому числі, шляхом зміни інформації на цій сторінці.