Центр Інвестора

Інформація для власників акцій

Freelancer Limited

Freelancer.com є найбільшим у світі ринком фрілансингу та краудсорсингу за кількістю користувачів та проектів. Freelancer був створений у 2009 році та сьогодні представлений на Австралійській фондовій біржі (ASX: FLN).

Ціна акції

Наш поточний курс акцій можна знайти на веб-сайті ASX.

Оголошення компанії

Повний перелік останніх оголошень компанії можна знайти на сторінці ASX.

Інвестиції з Австралії

Щоб інвестувати у Freelancer, будь ласка, зв'яжіться з Вашим фондовим брокером. Повний список австралійських фондових брокерів та іншу інформацію щодо купівлі або продажу акцій на АФБ можна знайти на сайті Австралійської Біржі.

Інвестування поза Австралією

Як правило, акції Freelancer можна придбати тільки через зареєстрованого брокера Австралійської Біржі. У будь-якому разі, якщо Ви хочете інвестувати, Ви можете зв'язатися з Вашим місцевим брокером, щоб дізнатись, чи він має якісь відносини з зареєстрованим брокером Австралійської Біржі.

Як альтернатива, існує Interactive Brokers - онлайн-брокер, який допомагає громадянам багатьох країн інвестувати в акції, що розміщені на Австралійській фондовій біржі.

Управління своїми акціями

Увійдіть до сайту реєстрації акцій Boardroom, щоб переглянути інформацію щодо своїх акцій Freelancer. Зв'язатися з Boardroom можна електронною поштою на enquiries@boardroomlimited.com.au та за телефонами 1300 737 760 (в межах Австралії) або +61 2 9290 9600 (австралійський офіс).

Корпоративне управління

Установчі документи
Програмні документи
Інші документи

FAQ для власників акцій

Як я можу інвестувати?

Ви можете придбати акції Freelancer через брокера, який працює з Австралійською Фондовою Біржею (ASX). Тикер Freelancer виглядає так: ASX:FLN. Перед тим, як інвестувати, попросіть професіоналів з інвестування проконсультувати Вас.

Як мені знайти біржового брокера?

Повний перелік маклерів австралійської біржи та іншу інформацію про купівлю або продаж акцій можна знайти на веб-сайті ASX. Як правило, акції Freelancer можна придбати тільки через зареєстрованого брокера ASX , отже якщо Ви не є резидентом Австралії, Вам може знадобитися альтернативний варіант. Interactive Brokers - це онлайн-брокер, який приймає реєстрацій від жителів багатьох країн світу та підтримує акції, що торгуються на ASX. У будь-якому разі, якщо Ви хочете інвестувати, Ви можете зв'язатися з Вашим місцевим брокером, щоб дізнатись, чи він має вихід на зареєстрованого брокера ASX.

Чи отримують якісь привілеї ті користувачі Freelancer.com, які володіють частками компанії?

Так. Freelancer створив спеціальну Програму власників акцій, яка винагороджує спеціальними бонусами та привілеями тих користувачів, які мають мінімальну долю акцій. Для більш детальної інформації, будь ласка, завітайте до сторінки Програми власників акцій Freelancer.

Де я можу знайти оголошення компанії?

Недавні та архівні оголошення компанії доступні на сайті ASX та в розділі "Оголошення компанії" на сайті Freelancer.

Де Freelancer збирається робити оголошення, які можуть мати вплив на мої акції?

Freelancer намагатиметься надати своїм акціонерам консультації щодо очікуваних термінів виходу ключових оголошень у розділі "Інформація для власників акцій" на нашому сайті.

Де мені знайти інформацію про історію цін на акції?

Інформацію щодо наших поточних цін на акції та історії їх зміни можна знайти на веб-сайті ASX. Ми радимо інвесторам отримати професійну консультацію щодо інтерпретації інформації про ціни на акції.

Як мені перевірити мої результати FLN?

Ви можете переглянути поточну інформацію щодо Ваших акцій Freelancer на сайті реєстру акціонерів.

Як мені оновити свої дані акціонера?

Увійдіть на сайт реєстру акціонерів для перегляду інформації щодо Ваших акцій Freelancer і оновлення Ваших даних.

Як мені знайти контактні дані реєстру акцій Freelancer?

Усі питання щодо Ваших даних з володіння акціями мають бути спрямовані керівництву реєстру акціонерів. Ви можете зв'язатися з керівництвом реєстру електронною поштою на enquiries@boardroomlimited.com.au та за телефонами 1300 737 760 (в межах Австралії) або +61 2 9290 9600 (австралійський офіс).

Звіти та презентації

Програма власників акцій Freelancer

Програма власників акцій Freelancer пропонує власникам акцій Freelancer Limited (ASX:FLN) певні переваги, у тому числі знижені комісії на цілий ряд послуг Freelancer.

Фонд Freelancer

Короткий огляд переваг

Знижки на комісії Freelancer.com

Знижка у 5% на комісію з проекту або конкурсу буде зараховуватися на Ваш акаунт на Freelancer.com щомісячно для кожного повного місяця, допоки Ви будете залишатися у программі.

Знижка на комісію за розміщення WSO на WarriorForum

Знижка у 50% на комісію за розміщення для Ваших спеціальних пропозицій Warrior (WSOs) щомісячно для кожного повного місяця, допоки Ви будете залишатися у программі.

Пріоритетна клієнтська підтримка

Ви отримаєте пріоритетну клієнтську підтримку у форматі 24x7x365 від мультимовної команди підтримки.

Значок акціонера компанії Freelancer

Унікальний значок з'явиться у Ваших профілях Freelancer.com та WarriorForum, вказуючи на те, що Ви є акціонером компанії.

Отримайте доступ до своїх переваг

Ці переваги доступні особам, які володіють щонайменше 500 стандартними повністю оплаченими акціями Freelancer Limited. Просто натисніть кнопку нижче та заповніть форму заявки, щоб отримати доступ до Ваших переваг.

Умови користування

Щоб мати право на участь у Програмі власників акцій Freelancer, Ви маєте відповідати таким критеріям:

  • Акціонер має бути зареєстрованим користувачем Freelancer.com або сайту Warrior Forum (користувач Freelancer). Обліковий запис такого користувача не має бути заблокованим. Участь у Програмі тих користувачів Freelancer, які порушують умови користування принаймні одного з вказаних веб-сайтів (відповідно до положень Угоди користувача), може бути призупинено або скасовано на розсуд Freelancer Limited.
  • Акціонер має бути фізичною особою та:
    • володіти 500 стандартними повністю оплаченими акціями Freelancer Limited; або
    • бути особою, номінованою компанією, довіреною або юридичною особою, яка володіє 500 стандартними повністю оплаченими акціями Freelancer Limited. З цією метою компанія, довірена або юридична особи можуть обрати одну фізичну особу для отримання усіх переваг програми за допомогою Форми призначення номінального власника (pdf), сканокопію якої необхідно додати до онлайн-заявки. У разі реєстрації більш ніж одного власника спільного пакету акцій, необхідно заповнити окрему форму для кожного з них.
  • Акціонер має володіти 500 стандартними повністю оплаченими акціями Freelancer Limited протягом цілого календарного місяця, щоб мати право на отримання передбачених для акціонерів пільг в цьому календарному місяці. Знижки та акційні пропозиції щодо комісій не діятимуть, якщо доля акціонера впаде нижче 500 стандартних повністю оплачених акцій Freelancer Limited.
  • Знижки будуть впроваджені лише для проектних та конкурсних комісій (не покращень) та виключно для тих комісій, що були сплачені. Несплачені комісії не отримають жодних знижок.
  • Freelancer Limited залишає за собою право змінювати переваги та умови користування Програмою власників акцій Freelancer у будь-який час, у тому числі шляхом зміни інформації на цій сторінці.