Специалист по созданию семантики

Закрито Опубліковано %project.relative_time Оплачується при отриманні
Закрито Оплачується при отриманні

Необходимые навыки:

- аналитический склад ума;

- работа с таблицами;

- склонность к усидчивой работе;

- самостоятельное решение задач;

- самообразование.

Обязанности:

- проектирование структуры сайта;

- создание семантического ядра сайта;

- формирование ТЗ копирайтерам.

Условия работы:

- обучение;

- 8 часовой рабочий день;

- 5 рабочих дней;

- молодая команда;

- привязка ЗП к объему выполненной работы.

Будем рады сотрудничеству)

SEO

ID Проекту: #9858056

Про проект

7 заявок(-ки) Дистанційний проект Остання активність Apr 12, 2016

7 фрілансерів(-и) готові виконати цю роботу у середньому за $314

weblinkbuilding

Hello, We are one of the leading SEO Internet Marketing Company in India. We can rank your website on first page and can improve your website’s organic traffic by doing white hat SEO. As all know SEO is an ongoing Більше

$280 USD за 30 дні(-в)
(1465 відгуків(и))
9.1
SEOsquares

Why hire us?   Pay On result: -  As promised result PER Month  Hello Sir,                 Are you worried about your Website Ranking Or Online Business?. We Have read your project  description and ready to do Comple Більше

$250 USD за 31 дні(-в)
(390 відгуків(и))
7.6
hireseoexpert30

Hello, Thanks for contacting us for SEO service. Here is short explanation about our service & Company. Hire SEO Expert is one of the fasted growing SEO Company in India. We have team of experienced & professiona Більше

$250 USD за 30 дні(-в)
(194 відгуків(и))
7.3