Логотип Freelancer Як це працює Пошук роботи Увійти Реєстрація Опублікувати проект

Розвивайте свій потенціал.

Пройдіть верифікацію на Freelancer.
Підніміть свій профіль на новий рівень завдяки верифікації Freelancer. Синій бейдж у вашому профілі показує, що ваш обліковий запис є справжнім і що ви пройшли процедуру перевірки особи, яка включає відеоінтерв'ю. Пройдіть верифікацію сьогодні за Верифіковані користувачі Freelancer отримують миттєвий доступ до таких переваг: - Проектів вартістю $3000USD+ - Погодинних проектів із тарифом понад $50 USD - Можливості вигравати більше роботи
Відкрите око

Виділяйтеся з натовпу

Витрачайте менше часу на пошуки, більше - на перемогу. Верифіковані фрілансери отримують яскравий значок, який одразу впізнають. Він гарантує, що клієнти помітять їх першими, тим самим збільшуючи шанси на отримання роботи. Завойовуйте клієнтів, не марнуючи заявки.
Офісні будови підприємства

Збільшення довіри

Бути верифікованим користувачем Freelancer означає, що ви пройшли процес відеоінтерв'ю з нашими співробітниками. Це допоможе клієнтам усвідомити, що ви є перевіреним членом спільноти Freelancer.
Грошові купюри

Подавайте заявки в проекти вартістю 3000$ +

Значок проходження верифікації на Freelancer надає ексклюзивний доступ до триваліших, цікавіших та дорожчих проектів. Лише користувачі зі значком проходження верифікації на Freelancer можуть брати участь у проектах вартістю 3000$ та більше.
Картка профілю Freelancer із значком верифікації та обраним відгуком
"After I got Verified, I started winning more projects. My clients really appreciated that I went through the extra step to verify myself. It removed a lot of the friction."
- Mateo S.

Розпочати дуже просто

Контрольні питання по телефону

Що потрібно?

Щоб стати верифікованим користувачем Freelancer, ви маєте виконати такі кроки, перш ніж подати заявку: • Заповніть ваш профіль, завантаживши в нього свою нову світлину • Виконайте верифікацію телефону • Пройдіть верифікацію особи ("Знай свого клієнта")
Годинник

Скільки часу це займає?

Зазвичай процес завершується протягом 24 годин.
Маршрут з пункту А до пункту Б

Як проходить ця процедура?

Це просто. Після отримання вашої заявки на проходження верифікації один із наших агентів зв’яжеться з вами, щоб домовитися щодо телефонної розмови. Ми підтвердимо справжність ваших документів та вашу особу, детально переглянемо ваш профіль, щоб переконатись, що він відповідає найвищим вимогам щодо якості, і надамо вам синій значок проходження верифікації.

Отримуйте більше робіт, докладаючи менше зусиль

Клієнти бажають знати, що їхні партнери серйозно ставляться до своєї кар'єри. Вони хочуть співпрацювати з тими, кому можна довіряти. Значок верифікованого користувача Freelancer повідомляє клієнтам, що ви зробили додатковий крок, щоб продемонструвати їм серйозність своїх намірів щодо бізнесу.
Зареєстрованих користувачів Загальна кількість опублікованих робіт
Freelancer ® is a registered Trademark of Freelancer Technology Pty Limited (ACN 142 189 759)
Copyright © 2022 Freelancer Technology Pty Limited (ACN 142 189 759)
There is no internet connection
Завантажуємо для перегляду